Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: zámer

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA16 tyzdne
zubrienka82117 tyzdne
brumslik209 tyzdne
speedeveve211 tyzdne
ja009212 tyzdne
pepko143213 tyzdne
libra4po255 tyzdne
Olga285 tyzdne
sjuro315 tyzdne
ZuzanaV328 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
zámer
Ericek
#1 Vytlai prspevok
Pridan 24.06.2009 15:47
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Vidím, že ste tu načali novú diskusiu o zámere, tak som si dovolil na to vytvoriť túto tému.
Ja skúsim napísať môj pohľad na zámer: Myslím, že existujú dva druhy zámeru. Vyšší a nižší. Ten vyšší je ucelený a hovorí o našom bytí. "byť zdravý, šťastný, harmonický".
Ten nižší je skôr krátkodobý. Vytvárame si ho tým, ako by sme chceli aby sa náš život vyvýjal. Keď mám zámer, mám cieľ. Keď mám cieľ, môžem za ním ísť. Teraz vyznieva otázka, či je môj zámer správny(aj keď je pozitívny)? Mylím, že sa dá ísť aj bez toho, že máme cieľ. S vierou že naša cesta bez cieľa bude pozitívna. Konieckoncov hovoríme tu o tom, že cesta je šťasie a nie cieľ, takže to má význam. Teraz tu ostáva len jediná otázka: ako a kam ísť bez cieľa?
 
www.naprezitie.sk
mariad
#2 Vytlai prspevok
Pridan 24.06.2009 16:03


Prspevkov: 152
Zaloen: 20.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Jednoducho žiť v prítomnom momente. Tu a teraz!!
A uvedomovať si prítomné momenty. Veď zajtra tu nemusíme byť.
 
Jani
#3 Vytlai prspevok
Pridan 24.06.2009 17:41


Prspevkov: 27
Zaloen: 17.06.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Trošku ti nerozumiem. Snáď každý máme nejaký životný cieľ. Či už je to nájsť životného partnera, založiť si rodinu, alebo robiť úspešnú kariéru ..... stále je kam ísť. Takže nerozumiem - ty nemáš cieť, ty nevieš čo chce, a kam chceš v živote prísť?
 
Blue
#4 Vytlai prspevok
Pridan 24.06.2009 20:49


Prspevkov: 135
Zaloen: 08.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Mne sa to páči takto...ísť za životným cieľom,za svojim snom bez zámerov,nechať sa viesť inšpiráciou a intuíciou.Už nechcem robiť zámery,aj keď súhlasím,že na určitom úseku v hľadaní cesty sú potrebné.Nie sa predierať životom... ale preplávať a unášať sa vlnami...
 
laserik
#5 Vytlai prspevok
Pridan 02.09.2011 22:27


Prspevkov: 18
Zaloen: 23.08.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
mariad napísal:
Jednoducho žiť v prítomnom momente. Tu a teraz!!
A uvedomovať si prítomné momenty. Veď zajtra tu nemusíme byť.


prosimta ako mozes povedat ze zajtra tu uz nemusis byt???.
ved ak mam sen to znemna ze za tu dobu sa mi nemoze nic stat ved to som pochopil ako prve ak som vedel o tajomstve a doteraz sa mi nci take nestalo ved mam ciel nic mi vtom nezabrani ak myslim pozitivne omg.... nechapem ta.... a ani si to tak neberiem do hlavy ze zajtra tu mozno nebudem.....a este dobra hlaska ludi napriklad do buducna.....prikladik....: kupime si novy dom o rok?...neviem co bude zajtra nie to este o rok....smiesne mi to pripada pretoze mam ciel a hladim si cestu a odkopnem aj to najhorsie...kisskisskiss
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.