Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - lnky: Poradca-knihy

Prihlsenie

Meno

HesloNie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky

Kto je online

zubrienka8297 tyzdne
Lenkalienka149 tyzdne
brumslik189 tyzdne
speedeveve191 tyzdne
ja009192 tyzdne
pepko143193 tyzdne
libra4po235 tyzdne
Olga265 tyzdne
sjuro295 tyzdne
ZuzanaV308 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

lnky: Poradca-knihy

Tajomstvo-Thesecret

Kniha Thesecret Fragmenty Veľkého tajomstva sa po stáročia vynárali v ústnej tradícii, v literatúre a v náboženských či filozofických dielach. Po prvý raz sa všetky zlomky Tajomstva spojili v neuveriteľnom odhalení, ktoré zmení život toho, kto ho zažije na vlastnej koži. V tejto knihe sa naučíte, ako Tajomstvo používať v každej oblasti života - nech sú to peniaze, zdravie, vzťahy či šťastie - a v každej interakcii so svetom. Začnete rozumieť sile, ktorá sa vo vás skrýva, a tento objav vnesie do vášho života radosť. Tajomstvo obsahuje múdrosť dnešných učiteľov, mužov a žien, ktorí ho použili pri budovaní zdravia, bohatstva a šťastia. Kniha prináša ich pôsobivé príbehy o tom, ako im poznanie Tajomstva pomohlo zbaviť sa chorôb, získať bohatstvo, prekonať prekážky a dosiahnuť veci, ktoré by mnohí považovali za nemožné.
Kúpiť>> Rhonda Byrne

Tajomstvo - The Secret

» energys on 22.01.2012

Sila-pokračovanie Tajomstva

Sila a Tajomstvo Toto je príručka, ako používať najväčšiu silu v celom vesmíre – Silu, ktorá vám dá všetko, čo chcete. Bez Sily by ste sa nenarodili. Bez Sily by na planéte nebolo jedinej ľudskej bytosti. Každý vynález, objav a ľudský výtvor má svoj pôvod v Sile. Dokonalé zdravie, neuveriteľne dobré vzťahy, kariéra, po akej túžite, život naplnený radosťou, toľko peňazí, koľko potrebujete, aby ste mohli byť, čím chcete, robiť a vlastniť všetko, čo chcete, to všetko má svoj pôvod v Sile. Vysnívaný život máte odjakživa bližšie, než si myslíte, pretože Silu mať všetko, čo je v živote dobré, máte vo svojom vnútri. Na to, aby bolo čokoľvek vytvorené alebo zmenené, postačí jediné... SILA.
Kúpiť>> Rhonda Byrne
SILA

» energys on 22.01.2012

Svet bez hraníc

Svet bez hraníc Svět bez hranic je jednou z nejúchvatnějších knih, která kdy vůbec byla napsaná. Vypráví o neobyčejném terapetuovi, který vyléčil celé oddělení mentálně postižených recidivistů, aniž by kteréhokoliv z nich viděl. Kniha popisuje jeho metodu a skutečnou příčinu všeho, co se vám přihodí a jak "očistit" negativitu.
Kúpiť>>

Svět bez hranic

» energys on 22.01.2012

Klúč, Joe Vitale

Po celom svete sa táto kniha predáva pod heslom "Ak si čítal The Secret a chceš ísť ďalej, odpoveďou ti bude The Key". Bestseller, s ktorým dostane váš život nový rozmer - zbohatnete, budete mať dobrú prácu, pevné zdravie a spokojný život, rovnako ako autor knihy dr. Joe Vitale.
kúpiť>> Klúč, Joe Vital

» energys on 25.01.2012

Návod na šťastný život

Ďalšia úžasná kniha Joea Vitaleho. Autor, ktorý je jedným z tvorcov filmového i knižného bestselleru TAJOMSTVO (The Secret), sa tentoraz zaoberá všetkými stránkami života. Radí, ako by každý mal pracovať sám na sebe, premyslene budovať vzťahy s ostatnými ľuďmi, aj ako riešiť svoje problémy, aby si mohol naplánovať úspešnú budúcnosť a prežiť šťastný život. Ako hovorí sám autor, je to kniha, ktorú by mal každý dostať vo chvíli, keď sa narodí.
kúpiť>> Návod na šťastný život

» energys on 25.01.2012

Kľúč ku všetkým vzťahom

Táto kniha je univerzálnou inšpiráciou pre naplnený život a vzťahy plné radosti. Vysvetlí vám, že ste tu preto, aby ste stále rástli a napĺňali svoje túžby. Poskytuje dokonalý návod, ako sa zbaviť toho, čo vám bráni v získaní všetkého, čo chcete. Odhaľuje mylné predpoklady, ktoré vás učia riešiť veci úplne naopak. Naučí vás, ako si nájsť toho pravého partnera, vyriešiť problematické vzťahy a dať to najlepšie svojim deťom.
kúpte>>

Kľúč ku všetkým vzťahom

» energys on 26.01.2012

Cesta k upokojeniu mysle

Slávny duchovný učiteľ rozpráva o meditácii. Vysvetľuje rozdiel medzi bežným stavom mysle a stavom vedomia pri meditácii. Odpovedá na typické otázky, ktoré vznikajú, keď sa človek začne učiť meditovať. A nakoniec uvádza niekoľko originálnych meditačných postupov. Zmyslom meditácie, ako aj celého Oshovho učenia, je presvedčenie, že náš život má byť plný radostnej extázy a uvoľneného plynutia so životnou energiou.
kúpiť>> Cesta k upokojeniu mysle

» energys on 01.02.2012

Dohoda s chorobou

Populárny ruský lekár a duchovný terapeut vás naučí, ako sa celkom inak dívať na svoje choroby a problémy: tak, aby ste sa necítili ako obeť, ale aby ste sa stali skutočnými pánmi svojho života. Naučíte sa rozoznať a transformovať negatívne emócie a vlastnosti, ktoré sú skutočnou príčinou väčšiny ťažkostí, a "preprogramujete sa" na nový, pozitívny spôsob myslenia a správania.
kúpiť>> Dohoda s chorobou

» energys on 08.02.2012

Tajomstvo pre mladých- The secret for teens
Tajomstvo Vzhľadom nato že je kniha podobná knihe The Sceret, ponúka ti mnoho návodov a príbehov ľudí či už z minulosti, alebo dneška. Či už si čítal alebo nie knihy podobnej tejto, nenechaj sa oklamať, táto kniha ti zmení pohľad na to Tajomstvo ktoré držíš. Kniha je už podľa názvu určená pre dospievajúcich a mladých ľudí, ktorý chcú niečo dokázať. Tak neváhaj a objednaj si ju ešte dnes.

kúpiť>> Tajomstvo pre mladých

 


» Phill_Me on 28.04.2012

Sila prítomného okamihu

Kniha je jedna z tích ktoré vám zmenia život. Má užasnú schopnosť ktorá vám umožní vlastný duchovný rast. Autor knihy je jedným z najúspešnejších duchovných vodcov súčasnosti ktorý sa chce podeliť o svoje poznanie ktoré študoval počas budovania svojho vlastného života.
kúpiť>> Sila prítomného okamihu

» Phill_Me on 29.04.2012

Viem, čo si myslíš

Autor tejto knihy má výnimočné znalosti v sugescii a takzvanom "čítaní myšlienok". Myslíte si že je to niejaká sila ktorú možno pozorovať v sci-fi dokumentoch a filmoch? Nie, nieje. Je to spôsob pozorovania ľudského tela ako aj znalosť ovplyvňovať druhých.
Kúpiť>>                         Viem, čo si myslíš

» Phill_Me on 02.05.2012

Žiadne stretnutie nie je náhodné
Kniha vysvetľuje že každý zlý vzťah sa zakladá na zlom úsudku. Vravy že pri každom stretnutí s človekom sa dá niečo naučiť, či dokonca sa v niečom zdokonaliť. Kniha obsahuje množstvo nápadov a cvičení ako zvládať vzťahy vôkol nás.

Kúpiť>> Žiadne stretnutie nie je náhodné

» Phill_Me on 04.05.2012

Aladinův faktor - Jack Canfield, Mark Victor Hansen

Aladinův faktor vysvětluje hlavní překážky, které nám v žádaní brání a učí nás jednoduché techniky, jak tyto překážky překonat. Na příkladech inspirujících příběhů lidí, kteří dosáhli úspěchu tím, že žádali o to, po čem touží, nám tato kniha ukazuje, jak od základu změnit svůj život. S těmito vědomostmi objevíme bohatství skutečně dobře prožívaného života - bohatství, které nepochází z kouzelné lampy, nýbrž z našeho srdce.
Kúpiť>> Jack Canfield

Aladinov faktor

» macher1 on 20.06.2013

Sila príťažlivosti - Joe Vitale

Joe Vitale Doktor Joe Vitale, autor svetového bestseleru KĽÚČ a spoluautor svetového bestseleru TAJOMSTVO tentoraz predkladá ešte účinnejší a praktickejší plán, ako každý môže v 5 krokoch prilákať do života bohatstvo, šťastie a úspech. Radí, ako ovládnuť svoju vieru a sústrediť sa takou silou, až nakoniec oživíte svoje sny. Pokiaľ budete robiť len to, čo Joe Vitale hovorí v tejto knihe, vytvoríte hojnosť všetkého ďaleko presahujúcu vašu momentálnu predstavu. Kniha obsahuje nový test príťažlivosti, pracovný zošit, cvičenia a veľa príkladov zo života.
Kúpiť>> Joe Vitale

Sila príťažlivosti

 

» macher1 on 30.06.2013

Valerij Sineľnikov - Sila zámeru

Sila zámeru Jednoduchá, jasná a praktická kniha populárneho ruského autora, lekára a terapeuta. V. Sineľnikov učí, že základom pre šťastný život je uvedomiť si, čo vlastne chceme – teda sformulovať si určitý zámer.

Aby sa nám tento zámer podarilo dosiahnuť, treba ho sformulovať podľa určitých zásad. V súlade s vyššou morálkou si treba vždy položiť otázku, prečo chceme to, čo chceme – čo to naozaj prinesie nám aj nášmu okoliu? Neoddeliteľnou súčasťou našich zámerov sú totiž iní ľudia, preto sú významnou témou knihy aj medziľudské vzťahy.

Autor má dar pozitívne meniť prístup k životu, takže po oboznámení sa s jeho učením budete oveľa spokojnejší.
Kúpiť>> Valerij Sinelnikov

Sila zámeru

 

 

» macher1 on 30.06.2013

©
Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2023 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.