Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Veštenie

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA19 tyzdne
zubrienka82119 tyzdne
brumslik211 tyzdne
speedeveve213 tyzdne
ja009214 tyzdne
pepko143216 tyzdne
libra4po258 tyzdne
Olga287 tyzdne
sjuro317 tyzdne
ZuzanaV330 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Veštenie
Jana
#1 Vytlai prspevok
Pridan 13.05.2009 18:51
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Dovoľte mi, aby som tu pridala tému ohľadne veštenia. Dostala som práve dnes už asi 20 ponuku od veštkyni menom Donatella Reyes, že mi pošle za 32,90 Euro "Veľký mesačný rituál", na základe ktorého sa mi všetko splní, čo budem chcieť. Keďže tomu neverím, rada by som poznala vaše názory. Ďakujem. Jana
 
slavinka
#2 Vytlai prspevok
Pridan 16.07.2009 09:19


Prspevkov: 104
Zaloen: 06.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Veštenie je založené na manipulácii podvedomia. Aspoň mne sa to tak stalo. Trvalo mi rok, kým som to pochopila a úplne sa od toho oslobodila. Len som zničila samú seba. Neodporúčam. Otvárame tým brány pekla...
Priatelia sú anjeli, ktorí ťa postavia na nohy, keď si tvoje krídla nevedia spomenúť, ako sa lieta.
 
byftek666
#3 Vytlai prspevok
Pridan 16.07.2009 10:55
Avatar lena



Prspevkov: 62
Zaloen: 15.04.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
presne veštice oni nam urcuju ´´dopredu osud ´´ale to tak nie je ´´kadzdy je tvorcom vlastneho ´´Grin
 
Ericek
#4 Vytlai prspevok
Pridan 21.07.2009 23:33
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Nedávno som sledoval jeden dokument, kde sa práve o tomto hovorí. Pridám len stručný a výstižný poznatok: Ľudia: Aby odpovede na otázky týkajúce sa ich osudu, hľadali sami u seba. Sebepoznanie je jediný spôsob, ako porozumieť svetu.
 
www.naprezitie.sk
slavinka
#5 Vytlai prspevok
Pridan 09.08.2009 15:34


Prspevkov: 104
Zaloen: 06.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
byftek666 napísal:
presne veštice oni nam urcuju ´´dopredu osud ´´ale to tak nie je ´´kadzdy je tvorcom vlastneho ´´Grin


nesúhlasím s tým, že každý je tvorcom vlastného osudu. Náš osud je dopredu daný. Predurčený... Už od nášho narodenia. Veštice to vedia a to využívajú. Ale tým ovlyvňujú človeka. A to dosť. Satan je cvičená opička Boha. A Satan mám vplyv aj na veštice. Aj keď to môže byť pravda, je to zlé. Mne povedala veštica, že s tým chalanom, s ktorým som chodila, sa musím rozísť, keď chcem byť šťastná. S ním budem nešťastná. Vraj na mňa bude mať veľmi dlho vplyv a ked sa mi podarí zbaviť sa jeho vplyvu tak si nájdem priateľa. Budem mať len jedno dieťa. A budeme šťastní. naozaj s tým chlapcom som bola nešťastná. Až po roku rozchodu som sa uzdravila. Vstúpila do toho vzťahu tretia osoba. Nie z mäsa a kostí. Ale Boh. A ten chlapec sa mi stal darom. Náš vzťah je totálne uzdravený a sme najlepší priatelia. Nie sme si súdení ako partneri. A tu sa bije to, čo mi poedala veštica s pravdou. Boh má iné plány ako my. Ale jeho cesty sú tie najkrajšieSmile Kráčať po nich je síce niekedy bolestné ale nikdy zlé. Je len jeden cieľ: NEBO.
Priatelia sú anjeli, ktorí ťa postavia na nohy, keď si tvoje krídla nevedia spomenúť, ako sa lieta.
 
pepko143
#6 Vytlai prspevok
Pridan 09.08.2009 21:38


Prspevkov: 260
Zaloen: 25.03.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ak je nas osud dopredu dany preco by sme sa mali o nieco snazit, ved aj tak sa stane co sa ma stat.... ano pocul som o tom aj ja..., ale ak by som mal zit s myslienkou ze vsetko je dane asi by som dal tomu volny priebeh a o nic sa nesnazil, takze ja na osud neverimusic!! Kazdy je strojcom svojho stastia.
 
energys
#7 Vytlai prspevok
Pridan 10.08.2009 07:17
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
NAjkrajšie na tom je to , že ten"osud" sme si každý určili sami, totiž ked sme sem šli dali sme si ciele, ktoré chceme poriešiť, to je ten "osud" ale keď tie ciele splníme, všetko je stále v našych rukách my máme tú slobodnú vôlu, ktorá rozhoduje o tom kto budeme a čo budeme, či to bude lepšie ako keď sme tu boli na posledy. Či nám v tom pomôže veštica alebo nepomôže to je tiež len na nás, a zase nie je veštica ako veštica, u nás v čajovni sa ich vystriedalo ozaj dosť Wink
 
www.artjozef.com
slavinka
#8 Vytlai prspevok
Pridan 15.08.2009 02:45


Prspevkov: 104
Zaloen: 06.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Súhlasím s tým, že máme slobodnú vôľu a podľa nej aj konámeSmile Robíme to, čo uznáme za vhodné a správne pre nás. To je pravda...
Priatelia sú anjeli, ktorí ťa postavia na nohy, keď si tvoje krídla nevedia spomenúť, ako sa lieta.
 
lulea
#9 Vytlai prspevok
Pridan 16.08.2009 12:51


Prspevkov: 24
Zaloen: 30.07.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
no ja si zase myslim ze vsetko co sa nam deje si berieme so sebou z minulych zivotov..je na nas ako zvladneme karmu..ale je samozrejme ze svojimi myslienkami vsetko ovplivnujeme..
 
byftek666
#10 Vytlai prspevok
Pridan 27.01.2010 17:24
Avatar lena



Prspevkov: 62
Zaloen: 15.04.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
slavika !!! no co povedat ja mam uplne iny nazor ta vestica ti povedala nieco a ty si tomu uverila to nie je osud to je pantanie presne ako napisal pepko naco sa potom snazime !! tak sa potom vyserkajme na tuto pravu odveku ze si ludia mozu privodit dobre aj zle . je to tvoj nazor ja mam svoj A este jedno boh s nami nema plany .a co si myslite ze boh je nejaka bytost ktora zije medzi oblaciky a rozhoduje o nasom zivote??nie ! je mi to jedno tvoj zivot moj zivot ...... a ete co si napisala hore
Boh má iné plány ako my. Ale jeho cesty sú tie najkrajšie Kráčať po nich je síce niekedy bolestné ale nikdy zlé. Je len jeden cieľ: NEBO.
jeho cesty su nase cesty a su boleste pre toho kto si to doputi !! a ja na nebo ako take neverim myslim si ze zivot pokracuje dalej do dalsieho zivota ... tak aky ste mali zivot tak taky bude aj vas buduci to je to nebo a peklo (ten kto mal zly zivot ide do "pekla " teda do buduceho zivota ako nejaky chudin a mysli si ze je to osud !! a potom je tu nebo to je to iste len opacne =)lebo energia je vecna
tak kto ma teraz zfusuje za moj koment ??tirn
Upravil byftek666 da 27.01.2010 17:31
 
arual
#11 Vytlai prspevok
Pridan 28.01.2010 09:37


Prspevkov: 11
Zaloen: 05.11.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ja ťa "zfušujem" Wink Tvoj názor je nielenže výborný, ale aj keď povedané Tvojimi slovami, som presvedčená, že aj pravdivý. Prečo by mal Boh chcieť, aby sme sa mali zle, tie otrepané, koho Pan Boh miluje, toho krížom navštevuje - si isto vymysleli dávno nejakí feudáli, alebo podobní, ktorí chceli ukázať chudobe, že majú žiť v pokore a zmieriť sa s tým, čo majú./teda držať ... a krok a nevystrkovať rožky/ Ja tiež bojujem sama so sebou, so svojím strachom, s minulosťou, s budúcnosťou, viem, že kým to budem mať v hlave, nedostanem to, čo chcem, lebo ma to nielen zaťažuje ale aj neposúva vpred. Pracujem na sebe, je to veľmi ťažké, ale o tom to Tajomstvo je, keby to bolo také ľahké ako opakovanie vetičiek, mal by každý všetko. Tí bohatí sa nezamýšľajú ani nad klamstvami, ani nad tým, že im niečo chýba, stále chcú, a dostanú.... To je spravodlivosť? nie, je to v ich hlave, myslia iba na veci a tie priťahujú, a je to naozaj veľmi ťažké - prekonať tú hranicu........ Energia je večná , byftek666 - napísal si to úplne správne. Predstavte si film Tajomstvo - to je všetko. Wink
ups
 
Jana
#12 Vytlai prspevok
Pridan 28.01.2010 09:37
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahojte, dávam do pozornosti tento zaujímavý článok:
http://dnes.atlas...lebrity...
A potom že nefunguje tajomstvo? Funguje pre všetkých ... prajem krásny deň, Janamnam
 
byftek666
#13 Vytlai prspevok
Pridan 28.01.2010 11:09
Avatar lena



Prspevkov: 62
Zaloen: 15.04.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
jani ten cllanok je super skvely presne vsetko sedi =) a dakujem ti arualkiss
 
arual
#14 Vytlai prspevok
Pridan 28.01.2010 19:37


Prspevkov: 11
Zaloen: 05.11.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
tak v tom článku je vidieť ako to presne funguje, čo sa nám zdá nepochopiteľné...tak to naozaj je. Veľmi chcieť - ako v citáte "ak niečo veľmi chceš, celý vesmír sa spojí, aby ti to pomohol dosiahnuť "a zase naopak
"Ak niečo, čo si želáte, prichádza pomaly, dôvod je
jediný: trávite viac času sústredením sa na jeho
nedostatok ako na jeho prítomnosť."
jednoduché - aj mne to tak pripadalo - verte, že to vôbec nie je jednoduché - zmeniť myšlienky v hlave, je to veľmi, veľmi ťažké ale už si predstavujem, aké to bude potom úžasné. Dnes mi niečo vyšlo - čo sa týka práce aj financií a naraz je o mňa veľký záujem, ponúkli mi fantastickú pozíciu, a dokonca, sa menia okolo mňa aj ľudia..... držte palčeky, napíšem... a p.s. na veštice neverím . Prečo? Absolvovala som jednu jedinú .... a vyhlásenú....odborníčku. Išla som za ňou s tým, že tomu neverím a samozrejme, že ani jej predpovede teda nemohli vyjsť a ani sa naplniť. Lebo som tomu neverila. To je Tajpomstvo.a prajem pekný podvečer....ByftekCool
ups
 
Ala
#15 Vytlai prspevok
Pridan 07.02.2010 23:04


Prspevkov: 33
Zaloen: 18.09.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Veštice,ale "pravé", sú dobré na to,že vám povedia, ako to s vami vyzerá v súčasnosti a aké sú možnosti vývoja situácie do budúcnosti, pokiaľ niečo nezmeníte/myslenie hlavne/. Taká analýza od inej nezainteresovanej osoby pomáha pozrieť sa pravde do očí. Vyskúšala som si to-vypočula vešticu/nechcela som veriť vlastnej intuícii/, keď išlo o jedno z najťažšich rozhodnutí v mojom živote a nechcela som nikomu "ublížiť".Nič som jej nepovedala a presne mi opísala situáciu,aj potvrdila moje "tušenie",čo hrozí,ak nič neurobím. Povedala som si,že musí byť cesta,ako to vyriešiť a zmeniť v prospeh všetkých...a začali sa mi do rúk dostávať informácie- akoby "samé od seba" až sa to podarilo. Predpoveď sa nesplnila. Vždy je viac možností,vyberáme si každou svojou myšlienkou svoju budúcnosť.Smile
 
LenkaP
#16 Vytlai prspevok
Pridan 05.02.2011 15:13


Prspevkov: 40
Zaloen: 04.01.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Jani: Veštenie a rituál (čarovanie)sú rôzne veci. Veštenie je to čo povedala Ala-veštica sa ,,pozrie,, do teba a povie ti čo vo svojom vnútri tušíš. Mne žiadne predpovede ešte nikdy nevyšli,ale veštica mi povedala pravdu o aktuálnom stave (nemala ho odkial vedieť).
Rituál je prostriedok ku svojmu podvedomiu. Príprava a všetky symboly čo sa k tomu používajú sú len vecami s pomocou ktorích sdelujeme príkaz sebe- podvedomiu. Ten najsilnejší prostriedok je presná - do najmenších detailov premyslená VIZUALIZÁCIA tvojho sna.+emócie s tým spojené.
A preto je najlepšie ak si to spravíš sama. Výborná stránka je:
http://helar2.wordpress.com
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.