Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: sny

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA19 tyzdne
zubrienka82119 tyzdne
brumslik211 tyzdne
speedeveve213 tyzdne
ja009214 tyzdne
pepko143216 tyzdne
libra4po258 tyzdne
Olga287 tyzdne
sjuro317 tyzdne
ZuzanaV330 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
sny
Ericek
#1 Vytlai prspevok
Pridan 29.03.2009 10:19
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Čo podľa Vás vyjadrujú sny? Ako ich vnímate? Chcú nam niečo povedať? Alebo nás skúšajú? Možno je to paralelný svet, do ktorého sa prepíname keď spíme. Alebo je to len uzlík nevyjasnených vecí v podvedomí?
 
www.naprezitie.sk
slavinka
#2 Vytlai prspevok
Pridan 29.03.2009 12:59


Prspevkov: 104
Zaloen: 06.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Pre každého sny znamenajú niečo iné. Podľa mňa nám chcú len niečo povedať. Môžu byť vizionárske, chcú nás na niečo upozorniť... Aj ren zdanlivo nelogický sen má nejaké vysvetlenie. Stačí si ho dať do dúladu so svojím životom. Aspoň tak sa ti píše v knihe Jamesa Redfielda Desiate proroctvo...Shock
Priatelia sú anjeli, ktorí ťa postavia na nohy, keď si tvoje krídla nevedia spomenúť, ako sa lieta.
 
energys
#3 Vytlai prspevok
Pridan 01.04.2009 07:34
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Sny - zdánlivo záhadný svet nevysvetlených súvislostí, ale naozaj zdánlivo, kto sa na svojej ceste stretne s Astrálnym vedomím pochopí, že je to svet nám ovela bližší ako sa nám zdá, že je v ňom ovela viac odpovedí ako sme čakali. Je vela techník, ktoré popisujú ako svoje sny vnímať reálnejšie ako tam čítať odpovede na svoje otázky.
 
www.artjozef.com
slavinka
#4 Vytlai prspevok
Pridan 03.04.2009 20:36


Prspevkov: 104
Zaloen: 06.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Mne sa nedávno sníval sen. Vysvetlila som si ho tak, že mám odisť z PO. Som tu pripútaná na dvoch ľudí. Obaja sa objavili v mojom sne. A ja som z toho, že sú so mnou mala nepríjemný pocit. Chcela som od nich odísť. Bolo mi ľúto, že sa tak ku mne správajú.
A tento sen bol potrvdený ďalším. Ale už som sedela vo vlaku. Viac si z toho sna nepamätám. Ale pochopila som, že patria k sebe a majú súvislosť. Keby som nemala taký strach...
Priatelia sú anjeli, ktorí ťa postavia na nohy, keď si tvoje krídla nevedia spomenúť, ako sa lieta.
 
energys
#5 Vytlai prspevok
Pridan 06.04.2009 08:25
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Slávka "keby" nebolo "keby" boli by sme v neby Wink Veľká pravda v tak jednoduchej vete. Nemaj strach a počúvaj čo ti šepká tvoje vnútro.
 
www.artjozef.com
Toudy
#6 Vytlai prspevok
Pridan 06.04.2009 10:44
Avatar lena



Prspevkov: 103
Zaloen: 04.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Strach nas drzi vzdy. Preto ho vsetci pouzivaju ci v politike ci v rieseniach. Ked ukazes ze sa bojis -druha strana ta este viac pritlaci.
ked ukazes ze strach nemas- oslobodis sa.
 
slavinka
#7 Vytlai prspevok
Pridan 06.04.2009 14:26


Prspevkov: 104
Zaloen: 06.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakuejm moji milí. Už viem, čo treba robiť. Wink
Priatelia sú anjeli, ktorí ťa postavia na nohy, keď si tvoje krídla nevedia spomenúť, ako sa lieta.
 
Ericek
#8 Vytlai prspevok
Pridan 08.04.2009 07:01
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ja mám pocit, že sny sa nám snažia niečo povedať. Možno veci nejak usporiadať. Je dobré sa nad tým zamýšlať a hľadať odpovede? Alebo to má úplne iný význam?
 
www.naprezitie.sk
slavinka
#9 Vytlai prspevok
Pridan 09.04.2009 11:37


Prspevkov: 104
Zaloen: 06.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ja si tiež myslím, že sny nám chcú niečo povedať. Len treba prísť na to, čo. Niekedy je to ťažšie, inokedy ľahšie.
Priatelia sú anjeli, ktorí ťa postavia na nohy, keď si tvoje krídla nevedia spomenúť, ako sa lieta.
 
Henrieta
#10 Vytlai prspevok
Pridan 25.12.2009 10:42


Prspevkov: 17
Zaloen: 20.12.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
JA si svoje sny vykladam realne..vacsinou, co sa mi sniva sa aj stane..napr: ako mlade dievča som bola zalubena do chlapca, ktorí odišiel za pracou do BA..boli sme v telef.kontakte...Asi pred 5 rokmi mu nešťastne umrel bracha...a odvtedy sme nehovorili...a v sne mi jeho mama vyčitala, že som jej syna vobec nelubila, ked som ho nepodrzala v tej najtazsej chvili života..a že sa nemám čudovat, ak babatko pride do BA skorej ako ku mne ....a o take 2 mesiace som sa dopocula...že si tamnasiel niekoho a čakaju babo....Takže sen mi vysiel uplne...Ja svoje sny vykladam sama a nechpopim sa žiadneho snara......radsej odporucam knihu:Pfftri snivani nespite..ako snar
 
lulea
#11 Vytlai prspevok
Pridan 25.12.2009 16:00


Prspevkov: 24
Zaloen: 30.07.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Mna moje sny vzdy varuju pred niecim dolezitym.Ja by som Vam vedela rozpravat Smile Donedavna to bola moja babka,ale odkedy uz nie je len dusa,tak uz sa mi s nou nesniva.Napr.ked som bola este tehotna,tak mi robila tutuli-mutuli,ukazovala flase,cumliky.Vobec som nechapala co to malo znamenat,no neskor som na to prislaSmile ..alebo,ked mama dala za nu na omsu,ja som vobec o tom nevedela a mne sa do rana snivalo,ze som bola na omsi,presne v ten den..to znamenalo,ze ma tam chcela mat..atdd..
 
Ericek
#12 Vytlai prspevok
Pridan 29.12.2009 11:33
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Mali ste niekedy sen, ktorý Vám pripadal skutočný?

Čo ak by ste sa z neho nevedeli prebudiť? Ako by ste vedeli rozoznať, čo je sen, a čo skutočnosť?
Upravil Ericek da 29.12.2009 11:41
 
www.naprezitie.sk
lulea
#13 Vytlai prspevok
Pridan 29.12.2009 20:28


Prspevkov: 24
Zaloen: 30.07.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Smileefi to ako myslis..z kazdeho sna sa musi prebudit nie?SmileMala som take skutocne ze ma strelili do hlavy a normalne som citila taky utlm ako keby som umrela.A az po cchvili som sa prebudila.Alebo aj taky,ze som vedela ze spim a chcela som sa rychlo prebudit no vobec sa mi to nedalo.Nechapem tym snom co to moze znamenat.
 
byftek666
#14 Vytlai prspevok
Pridan 30.12.2009 12:09
Avatar lena



Prspevkov: 62
Zaloen: 15.04.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ja si myslim ze sen je pozostatok nasho myslenia !! preto sa nam snivaju zle sny a podobne aj dobre ako ideme stat take sny nas cakaju co si nedokoncil cez den nasleduje v noci ... a preto je najlepsie sa vecer ocistit a ist spat s prazdnou hlavou alebo vizualizovať pred spankomusic!!!! lebo sme mali pocity tohoco chceme take sa nam aj bude snivat !!! je to pravda a este jedno ludia neverte snarom je to oblbovanie !!! este chcem napisat jednu peknu vec co som cital v jednej knizke s touto temou to nema nic spolocne :
Vytvorte si Mentálny obraz. Vytvorte ho zreteľný, jednoznačný, dokonalý. Pevne ho
držte vo svojej mysli. Postupy a spôsoby sa budú zdokonaľovať. Dovedú vás k správnej
veci v správnom čase a na správnej ceste. Skutočná Túžba so sebou prinesie Spoľahlivé
Predpoklady a toto musí byť na spätne posilnené Odhodlanou Požiadavkou. Ak toto
urobíte, určite nezlyháte pri dosahovaní výsledkov, pretože Skutočná Túžba je pocit,
Spoľahlivý Predpoklad je myšlienka a Odhodlaná Požiadavka je vôľa a ako sme videli
pocit dodáva myšlienke životnú silu a vôľa ho pevne drží, kým dôjde k jeho prejavu
prostredníctvom Zákona Vývinu
.
 
svetlo
#15 Vytlai prspevok
Pridan 31.12.2009 23:50


Prspevkov: 23
Zaloen: 03.08.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
http://www.dreamlife.cz/osobni-rozvoj/mysleni/naplanujte-si-rok-2010-s-dreamlife-cz/article.html?id=1913
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.