Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: telepatia

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA19 tyzdne
zubrienka82119 tyzdne
brumslik211 tyzdne
speedeveve213 tyzdne
ja009214 tyzdne
pepko143216 tyzdne
libra4po258 tyzdne
Olga287 tyzdne
sjuro317 tyzdne
ZuzanaV330 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
telepatia
Ericek
#1 Vytlai prspevok
Pridan 05.02.2009 20:28
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
čo si myslíte o telepatii?
 
www.naprezitie.sk
Ericek
#2 Vytlai prspevok
Pridan 05.02.2009 20:46
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Mám-li takzvaný telepatický vjem,
umím zachytit myšlenku nekoho, kdo je daleko.To se nedeje proto,
že bych nejak skočil do jiné hlavy a zase se vrátil, ale proto, že na hluboké úrovni je moje hlava s hlavou tohoto človeka svázána. sme kvantove propojeni po celou dobu,
kdy se telepaticky dorozumíváme. Tyto zkušenosti jsou pro nás naprosto šokující. Doslova, když se s tebou kvantove propojím,mužu číst tvoje myšlenky.Takové veci se dejí.
Existují vedecké pokusy dokazující videní na dálku.Zaujímavé pokusy probíhaly tímto zpùsobem.Predstav si, že sedíš v místnosti a vidíš záblesky svetla,pak potenciál tvého mozku zaznamenává presne daný charakteristický popis techto zábleskù, což nazýváme "vyvolávací potenciál",který mùže být meren na EEG prístroji pripojeným k mozku. A já sedím v jiné místnosti, kde žádné záblesky nejsou. Nemùžu te videt. Presto potenciál mého mozku záblesky zaznamená,protože jsem s tebou propojen,ve smyslu zámeru, zameruji se na to, abych prímo komunikoval s tvými zážitky. Tento zámer mi dává schopnost mít podobný mozkový potenciál ve svém mozku jako je tvùj.
Ako první provedl tento pokus Jacobo Grinberg na Mexické univerzite a nedávno jej zopakoval Peter Fenwick v Londýne

zdroj: down the rabit hole(dokument o kvantovej fyzike)
 
www.naprezitie.sk
Johny Ozon
#3 Vytlai prspevok
Pridan 05.02.2009 21:39
Avatar lena



Prspevkov: 89
Zaloen: 23.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Posobive.....
Či už veríte, že niečo dokážete, alebo naopak veríte, že to nedokážete, v oboch prípadoch máte s najvačšou prevdebodbnosťou pravdu.


Zošalieť bez moci je nuda!..., nik Vás nepocúva!
 
mariad
#4 Vytlai prspevok
Pridan 05.02.2009 22:02


Prspevkov: 152
Zaloen: 20.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahoj Felony, ako by som sa dostala k dokumentu down the rabit hole? Velmi ma to zaujima, hlavne kvoli kvantovej fyzike, pretoze mam pocit, ze kvantova fyzika raz vysvetli vsetky deje a zakony v myslienkovom svete. A nebudu to dohady a spekulacie, ale jasne definicie tychto zakonov, vlastne sa to uz v podstate deje, len vo vseobecnosti ludi nezaujima kvantova fyzika. Tu musim spomenut Heisenberga a jeho teoriu neurcitosti, kde pri pozorovani elementarnych castic sa neda sucasne urcit ich poloha a hybnost, da sa urcit len ich pravdepodobnost , ludovo povedane: Samotny akt pozorovania ma vplyv na pozorovany objekt a su vo vzajomnej interakcii. Felony, daj nejake zaujimave linky na tuto temu. Teba to tiez zaujima ako mna... Mam velmi povrchne vedomosti, nikdy som kvantovu fyziku nestudovala, ale ma doslova fascinuje ... neviem preco.... A este som zvedava, ako to dopadne v CERNE... no prvy pokus, ktory sa zacal v septembri minuleho roku im moc nevysiel... uvidime tento rok.... ci naozaj objavia Hisilentsov bozon tzv. "bozsku casticu" alebo objavia nieco ine..Wink
 
Jana
#5 Vytlai prspevok
Pridan 05.02.2009 22:05
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Majka, ja smekám klobouk pred tvojimi vedomosťami. Si úžasná, vo všetkom, čo robíš. Ďakujem.
 
mariad
#6 Vytlai prspevok
Pridan 05.02.2009 22:08


Prspevkov: 152
Zaloen: 20.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Janulka, to su len take informacie..., z knih a clankov....a obdcas som si nieco vyguglila, mozno v buducom zivote budem sa kvantovej fyziky skutocne venovat... Pfft
 
Ericek
#7 Vytlai prspevok
Pridan 06.02.2009 10:41
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Teda ešte k tej telepatii: Určite máte aj vy skúsenosti s tým, že na niekoho myslíte a zrazu sa ten človek objaví, alebo zavolá. Alebo naopak, zrazu sa vám vybaví niaky zážitok s osobou. Neskôr zistíte, že v tom čase sa o tomto zážitku tá osoba niekomu zmieňovala. To je výsledkom kvantového prepojenia. Ja to mám tiež odskúšané, dokonca si aj robím srandu, hovorím si: budem na teba myslieť a ty mi zavoláš.(ja ušetrímGrin). A tak sa aj stalo. Taktiež(ak som uvolnený) dopredu viem, že mi bude volať konkrétna osoba a aký bude mať zámer. A tá osoba(zákazník) mi v ten deň zavolá a povie: mám tento problém, trápim sa s tým celý deň, poradte mi. Tak to sú moje skúsenosti a už som si zvykol brať ich ako súčasť tajomstva.
 
www.naprezitie.sk
mariad
#8 Vytlai prspevok
Pridan 06.02.2009 11:01


Prspevkov: 152
Zaloen: 20.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Máš pravdu Erik, aj ja si to myslím. Mne sa to tiež stáva. Napríklad, pozeráme s manželom správy, kde hovoria o opustenom šteniatku vlčiaka a vyzývajú ľudí, aby si ho zobrali z útulku. Pozriem sa na manžela a on vysloví to, čo mu ja chcem vlastne povedať. V tomto prípade asi toľko: "Zo šteniatka vyrastie veľký vlčiak a my nemáme na to podmienky v malom byte, aj ty si na to myslela, že keby sme si ho zobrali, ako by sme to vyriešili? A ja hovorím, ano, zobral si mi to z úst a je to pre nás veľký psík. Škoda.
Tak podľa mňa aj toto je telepatia.
 
energys
#9 Vytlai prspevok
Pridan 06.02.2009 11:08
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Jeden múdry muž raz povedal človek zostrojí iba to čo sám vlastní, čiže mobilné telefóny sú toho dôkazom, človek to isté dokáže na telepatickej úrovni Wink taže rozvíjajme túto oblasť a nebudeme potrebovať mobilné telefóny. Wink
 
www.artjozef.com
Blue
#10 Vytlai prspevok
Pridan 06.02.2009 16:10


Prspevkov: 135
Zaloen: 08.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ja si myslim,ze telepatia je velmi dolezita,ja na nej podstatne dost fungujem,napojim sa na konkretneho cloveka a hned viem,co preziva voci mne,co citi,ci sa trapi a pod....nemam vela casu sa rozpisovat,ale ked sa vratim,napisem nieco konkretne.
 
Toudy
#11 Vytlai prspevok
Pridan 07.02.2009 10:08
Avatar lena



Prspevkov: 103
Zaloen: 04.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
felony napísal:
Taktiež(ak som uvolnený) dopredu viem, že mi bude volať konkrétna osoba a aký bude mať zámer. A tá osoba(zákazník) mi v ten deň zavolá a povie: mám tento problém, trápim sa s tým celý deň, poradte mi. Tak to sú moje skúsenosti a už som si zvykol brať ich ako súčasť tajomstva.


OK ale ako vies potvrdit ci ten clovek(zakaznik) na to uz nemyslel skor a ty si to len prijal a myslel si si ze si to privolal ty. Kde vlastne je ten zaciatok? Da sa urcit odkial to prameni? CO nastalo skor? Dalsie otazky k tomu budu je to menne? alebo dane (osudove)? A my to vieme len akoby predvidat ak sa ponorime dnu. Ty co sa nevedia ponorit to beru ako nieco bezne pripadne nahodne.
 
Ericek
#12 Vytlai prspevok
Pridan 07.02.2009 10:28
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Tak trošku to upresním, resp. dám konkrétny príklad: zákaznik janko hruška, ktorému som pred tromi rokmi zriadoval pc siet sa mi zrazu vyjaví z pamäte. V tej chvíli viem, že si na mňa spomenul alebo o mne hovorí. Je to len chvílkový záblesk, následne sa stratí. Neskôr v priebehu dňa mi zavolá osoba a vraví: Dobrý deň, dostal som odporučenie od pána hrušku.....
 
www.naprezitie.sk
Ericek
#13 Vytlai prspevok
Pridan 07.02.2009 10:32
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďalšia úroveň telepatie taktiež funguje keď sa spolu rozprávame. Sme spolu zladený a vieme si presne vyložiť význam slov ktoré použijeme. Pretože tieto slová môžu mať aj iný význam. (Toto je vyslovene môj názor)
 
www.naprezitie.sk
dezi
#14 Vytlai prspevok
Pridan 15.08.2009 23:25


Prspevkov: 49
Zaloen: 23.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Telepatia, jedmoducho sú to stále len naše myšlienky, na určitej frekvencii, zhodné s inými,len si to niekedy neuvedomujeme. Ak svoje myšlienky zmeníme na negatívne, t.j. večné sťažovanie si, prestaneme veriť všetkému a každému, stále si budete hovoriť že za všetko môžu tý druhý, rodičia, zdedil som choroby a povahu, no tak sa nám bude objavovať presne to ako premýšľame, a bude nás to ťahať stále viac dolu. A potom to pokračuje asi takto, to je môj osud, tak to má byť, aj moji rodičia aj starý rodičia to mali, tak mne sa to deje tiež, áno deje aj bude diať, takže telepatia funguje aj v tomto prípade, pretože tak myslím, tak mi budú volať a stretávať podobný sťažovatelia, a bude ich stále viac viac, pretože sa napojíme na tento zdroj, ale keď to zmeníme tak sa zmení všetko a pritiahnem si všetko, deje sa to aké sú naše myšlienky, veľmi pozorne sledujte svoje myšlienky a pocity aké pri tom máte, to je ten urýchľovač. Ak prídete k úplnému poznaniu tajomstva zistíte že všetko sa deje len na základe vlastných myšlienok, skúste prestať myslieť a len tak žite, nič zvláštne sa neudeje, nebolo by to smutné?
Upravil dezi da 15.08.2009 23:28
 
Ericek
#15 Vytlai prspevok
Pridan 23.07.2010 23:21
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Viem, že telepatia funguje, vzájomne sme prepojení. Smutné je, že niekedy vnímam vyslané myšlienky od iného človeka a tie sú často negatívne. Postupne odhaľujem, ktoré myšlienky sú moje a ktoré prichádzajú z vonka. Myslím, že by bolo dobré naučiť sa tento komunikačný kanál natoľko zdokonaliť, aby sme to vedeli ovládať. A keď aj príde neg. myšlienka od blízkeho, vedieť pomôcť.
 
www.naprezitie.sk
LenkaP
#16 Vytlai prspevok
Pridan 26.03.2011 04:55


Prspevkov: 40
Zaloen: 04.01.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ja mám takúto telepatiu iba s jedným dobrým kamarátom napriek tomu, že je medzi nami rozdiel 26rokov. Od klientov cítim nie ich myšlienky, ale energiu a hodne silno-hlavne sexuálnu, negatívnu, a maximálne uvoľnenie-vtedy ich energia stúpa mne hore po ruke a ja viem že zaspali.
 
lulea
#17 Vytlai prspevok
Pridan 26.03.2011 23:12


Prspevkov: 24
Zaloen: 30.07.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
a co znamena ked niekedy dostanem nejaku myslienku,prejde mi mraz po chrbte?..je to take dost silne..v poslednej dobe to mavam dost casto..
 
LenkaP
#18 Vytlai prspevok
Pridan 27.03.2011 09:04


Prspevkov: 40
Zaloen: 04.01.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
može to byť znamenie?loop
 
lulea
#19 Vytlai prspevok
Pridan 04.04.2011 23:29


Prspevkov: 24
Zaloen: 30.07.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
moze?Smile a ake
 
Hajuska
#20 Vytlai prspevok
Pridan 02.11.2011 16:49


Prspevkov: 28
Zaloen: 01.11.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ja telepatiu poznám. Nerieším ju s nikým, ani s nijakým psychologom. Teším sa z nej a verím v ňu. A viete čo robí viera - dokážeme ňou všetko, v čo veríme, že dokážeme ( aj v telepatiu) Smile
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.