Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Pritiahnutie partnera ???

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA16 tyzdne
zubrienka82116 tyzdne
brumslik208 tyzdne
speedeveve210 tyzdne
ja009211 tyzdne
pepko143213 tyzdne
libra4po255 tyzdne
Olga284 tyzdne
sjuro314 tyzdne
ZuzanaV327 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Pritiahnutie partnera ???
Lepob
#1 Vytlai prspevok
Pridan 15.08.2015 14:25


Prspevkov: 3
Zaloen: 09.03.14


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahojte, už sa niekomu z vás podarilo pritiahnuť partnera pomocou Secretu ?

Ak áno, ako dlho vám to trvalo? A akú techniku ste pri tom využili?

Ja osobne už mám akosi chuť skončiť s touto pozitívnou námahou. Keď som vizualizovala, písala zoznam jeho vlastností, a čo viem do vzťahu dať ja + preciťovanie situácií a odloženie potom tohto všetkého nabok. (samozrjeme aj afirmácie)

A teraz keď sa obzerám späť nikdy neprišiel niekto "použiteľný". Sad
(pod pojmom "použiteľný" nemám na mysli modela ale niekoho kde je duševná súhra medzi nami a aj fyzická príťažlivosť + je nezadaný a páčila by som sa mu)

Neprišiel nik v mojich chvíľach smútku ale ani vo viacerých obdobiach šťastia kedy som bola spokojná a šťastná sama so sebou.

Od napísania najnovšieho zoznamu týchto vlastností (a teda poslednej snahy to nejako pritiahnuť) je to už viac než rok. Takže vlastne ani neprichádza "ovocie" tej snahy predtým.

A ja neviem či je to zlou technikou alebo to len mne nefunguje alebo je to všetko jedno a záleží len od môjho výzoru ???? Sad

Nechcem si pripadať zúfalo (tiež by sa mi nepáčil zúfalý partner) ale keď sa obzriem okolo tak aj škaredšie a tučnejšie odo mňa majú chlapa. Tak v čom je problém? (Robila som aj očistné a neviem aké cvičenia na vyliečenie starých rán a iné hovadinky). Som vo veku kedy už niektoré majú aj deti (viac ako 20) a ešte som nikdy s nikým ani len nechodila.

Je tu niekto kto bol na tom podobne a podarilo sa mu to zmeniť vďaka Secretu?
 
jessy
#2 Vytlai prspevok
Pridan 20.08.2015 14:32


Prspevkov: 4
Zaloen: 27.11.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
To by aj mňa zaujímalo..odpíše na to niekto ?
Ale aj tak si myslím, že moc tlačíš na pílu. Mala by si to nechať len tak plynúť a nerozmýšlať nad tým, lebo všetko sa deje, tak ako práve má.
Ale rada by som poznala aj iné názory.
 
Lepob
#3 Vytlai prspevok
Pridan 20.08.2015 20:37


Prspevkov: 3
Zaloen: 09.03.14


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Práve že boli obdobia kedy som to nechala plynúť. (tým obdobia nemyslím 1 deň ale fakt viac krát obdobie zahrňujúce niekoľko mesiacov, možno pol roka, trištvrte ?) To sa mi zdá dosť dlhá doba plynutia. :/ A od prvotného záujmu "mať partnera" je to už niekoľko rokov. Skutočne nie je u mňa v kuse tá túžba.
 
Kamika
#4 Vytlai prspevok
Pridan 21.08.2015 17:43


Prspevkov: 11
Zaloen: 17.04.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Tak ja to nechávam plynúť 10 rokov a nič. Doteraz som ani nikoho nemala. Tak nechápem kde robím chybu. Alebo či to vôbec funguje.
Niežeby som niekoho nemohla mať kebyže naozaj chcem, ale nechcem mať niekoho len aby som mala. Chcem sa zamilovať a proste aby medzi nami niečo bolo.
 
macher1
#5 Vytlai prspevok
Pridan 23.08.2015 15:38


Prspevkov: 23
Zaloen: 09.06.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Dámy, dovolil by som si zareagovať, hlavne na Kamiku. Po láske treba túžiť. Nemôžeš si pritiahnuť niečo čo nechceš, resp. po čom netúžiš. Takže áno, môžeš čakať aj 10 rokov a nič, pretože vesmír reaguje na naše myšlienky a hlavne city. Na druhej strane, keď si už niekto niekoho vysníva - ani nie tak konkrétnu osobu, ale človeka čo by mal mať určité vlastnosti, tak netreba na tejto túžbe lipnúť. To je to, že treba nechať veci plynúť. Zaželať si ale nelipnúť na výsledku a nechať veci nech sa vyvinú. Skúste napr. preciťovať, aké by to bolo bozkávať sa s niekým, aké by to bolo keby vás niekto objímal. Vyžívajte sa v týchto pocitoch, napr. pred spaním. Dôležité je preciťovať konečný stav, a nie preciťovať a uvedomovať si samotu či smútok.

A čo sa týka Lepob: nechať niečo plynúť tri štvrte roka je dosť maximálne tak na zeleninku v záhradke Smile Pri menších želaniach to môže byť dosť, ale pri veľkých "rybách" to môže byť málo, čo závisí aj od ostatných tvojich myšlienok... a pocitov hlavne. Ak si na podvedomej úrovni presvedčená že niečo nevyjde, tak sú ti vizualizácie a ostatné veci zbytočné. Viem o čom hovorím, sám som mal problémy s podvedomými brzdami. Na ich odstránenie ti možno bude treba neurolingvistické programovanie alebo hooponopono. Každopádne ti budem držať palce s tou láskou.
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.