Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Afirmácie

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA17 tyzdne
zubrienka82117 tyzdne
brumslik209 tyzdne
speedeveve211 tyzdne
ja009212 tyzdne
pepko143214 tyzdne
libra4po256 tyzdne
Olga286 tyzdne
sjuro315 tyzdne
ZuzanaV328 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Afirmácie
dominick
#1 Vytlai prspevok
Pridan 09.04.2015 23:45


Prspevkov: 1
Zaloen: 17.07.14


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Čaute, potreboval by som si ujasniť zopár vecí ohľadom afirmácií, snáď budete vedieť pomôcť :)

1. Už skôr ma napadlo (aj som to dlhšiu dobu využíval), že či afirmácia v kombinácii s vďačnosťou nebude mať väčší účinok. Napr. namiesto Som veľmi šťastný - Ďakujem, že som veľmi šťastný. Rád by som si vypočul vaše názory.

2. Viem, že pri vizualizácii je potrebné ,,odovzdanie'' alebo ako to nazvať. 15 min denne vizualizovať a potom to odovzdať inej moci a cítiť sa spokojný. Platí to aj pri afirmáciách? Hovoriť si ich napr 10-15 min pred spaním a nechať to počas dňa tak alebo si ich hovoriť najviac ako sa len dá?

A ešte mám jednu otázku, ktorá ale už nesúvisí len s afirmáciami. Momentálne študujem druhý rok na vysokej a venujem sa popritom hudbe a v poslednom čase už aj kresleniu a grafike. Škola ma ale nebaví a chcem sa venovať hudbe a kresleniu, no a nedávno som si dal predsavzatie, že až dokončím bakalárske štúdium (tretí ročník), budem schopný sa uživiť s tým, čo chcem robiť. Chcem sa vás opýtať aké vizualizácie, afirmácie a iné prostriedky by ste mi k tomu poradili. Myslím konkrétne, napr si nie som istý či si mám vravieť ,,Za rok po škole sa budem vedieť uživiť tým, čo ma baví'' alebo stačí bez spomenutia školy a času ,,Viem sa uživiť tým, čo ma baví'' ...a takisto ako má napr. vyzerať vizualizácia, lebo viem, že všetko musí byť čo najkonkrétnejšie a neviem si predstaviť ako by som si vizualizoval moju situáciu. Možno trochu hlúpa otázka, ale sú to veci v ktorých mám ešte trochu chaos, predsa len to nie je niečo ľahko pochopiteľné (aspoň u mňa) a verím, že niektorí členovia tu tomu rozumejú lepšie a majú už viac skúseností s priťahovaním a budú mi vedieť poradiť konkrétne. Ďakujem :)
 
pepko143
#2 Vytlai prspevok
Pridan 16.04.2015 23:04


Prspevkov: 260
Zaloen: 25.03.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahoj, V prvom rade to strašne komplikuješ. Keby sa mám držať tvojích pravidiel tak ma to rýchlo omrzí... Pri afirmáciách vzniká problém, že keď si ich niekto hovorí, často krát tomu neverí a iba ťa to viacej znechutí, na miesto toho aby si si hovoril že si šťastný, by si sa skôr mohol pýtať: aké je to byť šťastný, to ťa núti zamyslieť sa, namiesto toho aby si len niečo prehlásil, neveril tomu a ešte zostal znechutený že klameš sám seba... ale o tom tu bolo písané viacej niekde, treba pohľadať na stránke.

No a aj čo sa týka vizualizácie, všetko je u a teraz, nie niekedy v budúcnosti, tu a teraz. Teraz sa to deje, si to predstav ako sa to deje TERAZ. Tým zmanipuluješ svoje podvedomie, že to skrátka je a začneš sa inak chovať a to spustí kaskádu iných dejov...

Je tam však dôležitá kvantita, kvantita obrazov v tvojej hlave, ktoré zblnú tvoj mozog :-) :-) :-), hneď sa to nedá.

Čiže nie niekedy v budúcnosti sa budeš živiť dizajnom a hudbou, ale teraz. Keď sa na to tak pozriem mojím pohľadom, čo ti bráni aby si to nemohol mať už teraz? Len dobré nápady a sebavedomie sa do toho pustíš, možno len to sebavedomie... no akonáhle budeš mať zmenené vzorce v hlave, pôjde to.

Asi tak v krátkosti, držím palce.
 
energys
#3 Vytlai prspevok
Pridan 21.04.2015 08:38
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahojky, poznam ten pocit ked je v hlave vela otazok a ziadna rozumna odpoved. Tak ta skusim trochu naviest.

1. afirmacia sluzi hlavne nato aby nase vybracie posunula do vyssich urovni, pretoze ked povieme a teda aj myslime na to ze sme statsny, je nase vybracne pole posunute do inej urovne, akoby o uroven vyssie, myslim, ze ako buduci hudobnik tomu rozumies. A preto si spravne rozmyslal ze uprimne dakujem, to moze posunut este o kus vyssie, ano je to presne tak, pri slove dakujem sa nasa vybracia nasoby a teda aj to na co to smerujeme, a dam ti este jeden tajny starodavny trik, pouzi kombynaciu Dakujem ze mozem byt stastny. Ked to budes vyslovovat sustred sa do urovni srdca a precit to co si povedal. A ten okamzity priliv inej energie budes priam citit.

2. druha otazka ci casto alebo menej casto, je myslim k hore popisanemu jasna, niekedy jedna afirmacia povedana zo silou srdca, zatieni vsetky vyslovene afirmacie za cely den, cize podstatnejsie je stav vedomia v akom afirmaciu vyslovujes, ako pocet opakovani. A preto na pociatku bolo slovo, lebo slovo je nastrojom k stvoreniu. Preto mame mysel, ktora ma analizovat co ide povedat, lebo to co bolo povedane uz nevratis spat!

3. k tomuto niet co vela pisat, pokial sa budes riadit tym co citis, ze je pre teba spravne, a budes robit to co ta naozaj bavi, budes stastny, a peniaze budu len vedlajsi produkt, tym je to myslim jasne
 
www.artjozef.com
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.