Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Ďakovný kameň

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA17 tyzdne
zubrienka82118 tyzdne
brumslik210 tyzdne
speedeveve212 tyzdne
ja009213 tyzdne
pepko143214 tyzdne
libra4po256 tyzdne
Olga286 tyzdne
sjuro316 tyzdne
ZuzanaV329 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Ďakovný kameň
slavinka
#21 Vytlai prspevok
Pridan 02.04.2009 20:00


Prspevkov: 104
Zaloen: 06.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ja som to tiež skúšala cez ten kameň vďačnosti. Ale mne to akosi nevychádzalo. Stále mám niečo iné na sebe a aj kabelky som menila. A zrazu som na to úplne zabudla. A navyše knihu som čítala v zime, kedy nájť nejaký kameň čistý... tak som to neriešila. On keď má prisť, tak mi príde do cesty. Treba byť vnímavýPfft
Priatelia sú anjeli, ktorí ťa postavia na nohy, keď si tvoje krídla nevedia spomenúť, ako sa lieta.
 
Jana
#22 Vytlai prspevok
Pridan 02.04.2009 21:24
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Dobrý večer. Môj kamienok mi prišiel do cesty a nosím ho každý deň pri sebe. Dnes chcem poďakovať za veľmi veľa udalostí, ktoré sa mi dnes stali. Takže idem na to: Majke (mariad) chcem vysloviť moje prvé poďakovanie za vyriešenie "problému", ktorý hneď ráno vytvoril "môj sluha" a nie ja "pán". Ďalej chcem poďakovať Mirke (miriam), ktorá ma nesmierne potešila telefonátom a prejavila mi tak veľkú dôveru, že som z toho ostala takmer v nemom úžase. Mirka, veľmi rada ťa uvítam u seba v nedeľu, ak prídeš a si ochotná kvôli mne pricestovať až z Nových Zámkov. Tá pocta od teba je pre mňa nevypovedateľná. Ďalej chcem poďakovať Katke (drienke), ktorá mi poslala prekrásnu sms-ku, v ktorej mi napísala krásne slová a že aj keď je chorá, sedí na slniečku a číta knihy, ktoré som jej požičala. Následne na tom som dostala mail od Janulky, ktorá mi popísala svoju situáciu po týždni a z tohto mailu som cítila, že to už nie je "tá" Janka spred týždňa, ale úplne "vymenená" Janka. Janka, veľmi ti držím palce, si úžasná, len tak ďalej. No a nakoniec chcem poďakovať Katke (mojej spolužiačke z UK), ktorá prijala moje pozvanie, výborne sme sa porozprávali a absolvovala aj biznis-stretnutie. Katka, srdečná vďaka za tvoj čas a tvoje úžasné pozitívne myslenie. Na záver už len dodávam: všetkých vás mám veľmi rada a ďakujem vám, že STE:Pfft
 
Ericek
#23 Vytlai prspevok
Pridan 10.05.2009 19:50
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
energys napísal:
a ja mám rád svje kamene, tiež ich rád žužlem v ruke


Teda máš viac kamienkov? A sú to bežné kamienky, alebo minerály, ktoré majú svoje mystické vlastnosti? Je možné takéto kamienky kombinovať?

Ja mám svoj prvý mystický kamienok od včera. Je to "tigrie oko" Keď ho vezmem do rúk, cítim, že je teplý a žiari z neho energia. Až som bol prekvapený.
 
www.naprezitie.sk
energys
#24 Vytlai prspevok
Pridan 11.05.2009 07:26
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Áno mám ich viac, z jednoduchého dôvodu, mám ich rád Wink Každý má niečo iné, niečo iné mi dá, ale úplne najradšej ich nosím do prírody pre víličky Wink Najradšej majú krištál a ruženín Wink
 
www.artjozef.com
Hajuska
#25 Vytlai prspevok
Pridan 02.11.2011 15:54


Prspevkov: 28
Zaloen: 01.11.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakovný kameň sa naozaj zíde. Pripomína nám vďačnosť. Vďačnosť všetko znásobuje. Vďačný ľudia sú šťastnejší. Ak ale kameň nemáte, postačí Vám každé ráno či večer ďakovať. Alebo si založiť ďakovný zošit, kam si každý deň napisete niekoľko veci za ktoré ste vďačný. Smile
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.