Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Prijemne prekvapenie!

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA16 tyzdne
zubrienka82116 tyzdne
brumslik208 tyzdne
speedeveve210 tyzdne
ja009211 tyzdne
pepko143213 tyzdne
libra4po255 tyzdne
Olga285 tyzdne
sjuro314 tyzdne
ZuzanaV327 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Prijemne prekvapenie!
mayo44
#1 Vytlai prspevok
Pridan 13.09.2014 11:17


Prspevkov: 3
Zaloen: 11.09.14


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahojte. Ja som sa sem dostal uplnou nahodou. Tak ako som sa dosral nahodou k the secret. Boli sme na chate a rozpravali sme ss o praci zivot. Atd. Na tej chate som sa spoznal s jednym chalanom ktory mi odporucil pozriet si video tajomstvo. Inak na tu chatu sa mi vobec nechcelo ist ale nakoniec som isiel ze si dam jednu cigu a pojdrm domov. No ostal som tam az do dalsieho dna. Nevirm ci to bola nahoda alebo to tak malo byt ale som rad ze som tam siel. Za prve som sa dozvedel o rajomstve a za druhesom tam spoznal dievca s ktorym si neskurocne rozumiem hlavne v spolocnych zalubach a pod. K tomu sa vratim nekor. Takze k podstate veci. Ked som prisiel domov vecer pred spanim som si na youtube nasiel film tajomstvo. Pozrel som to cele sj napriek tomu ze bolo uz vela hodin. Na druhy den som si pisal s tym dievcatoom ktore som spoznal na chate a dogodli sme si rande. Ona je z ineho mesta ako ja zhodou okolnosti z mesta kde byva aj moj kamarat zo skoly a internatu. Neskor toho dna somsiel do posilnovne a rozmyslal som nad tym ze ked pojdem za nou tak mozem navstivit aj toho kamosa. Ze sme sa dlho nevideli a tak. Proste som na neho myslel a odrazu mi zazvonila nova sprava na facebooku a bol to on. (inak na sme dlho neboli v kontakte ani sme nepisali ani nic) zacal som mu odpisovat povedal som mu ze idem do jeho mesta a dogodli sme sa ze sa stretneme a aj sme sa stretli. Po tom co som sa s nim cez speavy dohodol hned som si spomenul na to ze presne toto bolo v tom filme. Hned som sa potesil ze to funguje. Nasledne na to som siel do zahranicia do prace kde pracujem. Bolo to na konci mesiaca tak by som mal odrobeny len jeden tyzden a tym vyplatu iba za tyzden. Zacal som mysliet na to ze by sa mi hodila vyplata aspon za dva tyzdne ale som si povedal ze aspon za tyzden ako vobec. Hned na to ako som prisiel do prace som sa dozvedel ze mi nevolo za predminuly mesiac zaplatene res. bolo zaplatene ale o jeden tyzden menej a ze tento tyzden mi vude vyplateny v dalsej vyplate. Cize som najoniec dostal tak ako som chcrl za dva tyzdne. Zasa som si hned spomenul na tajomstvo. Dalsia vec je ze som rozmyslal stale nad tym a predstavoval som si uz dlhu dobu este pred tajomstvom ze kevy som nasiel dievca ktore by bolo ochotbe so mnou ist do zahranicia pretoze ma to uz nebavilo tam byt sam resp. iba s chalanmi a nemat ziaden normalny vztah. A prave to dievca co som spominal vysie je ochotna so mbou ist. No a este jedna vec. Ako som sa sem dostal. Pisal som kamoske s ktorou sme sa dlho nebavili a bolo mi to strasne luto pretoze sa udiali iste veci preco sme sa spolu nerozpravali. Pislal som jej odkaz na video the secret a ona na to ze ona to pozna a uz dlho podla toho zije ale nimomu to nevraveli lebo nechcela aby sme smysleli ze jej sibe. No a zacali sme sa o tom zrazu bavit a dogodki sme sa ze ked sa stretneme (co sme tiez dlhu dobu nerobili) ze sa o tom porozpravame. Odporucila mi fb stranku a rak som sa tam pridal. No a k vam som sa dostal tak ze som nieco hladal cez google ale vobec nic ogladom tajomstva a odrazu pozeram vo vysledkoch hladania na tretom mieste the secret. Pozeram ze co to? Sak do teraz som o tom vobec nevedela teraz yo je vsade kde sa pohnem. Asi to tak malo byt a asi som si to pritiahol. Neverim na toljo nahod. To vsetko sa udialo v priebehu dvoch tyzdnov. Takze toto je moj pribeh ako som sa k tomu dostal a zaxal verit. Smile ospravedlnujem sa za pripadne chyby ale pisem to cez telefon. A nezabudnite. Si stastny clovek a caka ta uspesny den! Rakto sa vola moj budik a toto vidim kazde rano na displayi telefonu ked rabo vstavam.
 
energys
#2 Vytlai prspevok
Pridan 13.09.2014 11:22
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Super , tešíme sa s tebou a veríme, že ti všetko v živote pôjde tak ľahko brawo
 
www.artjozef.com
mayo44
#3 Vytlai prspevok
Pridan 13.09.2014 11:41


Prspevkov: 3
Zaloen: 11.09.14


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Dakujem. Verim ze ano. A prajem to vsetkym. Ved je toho dost pre vsetkych. Len to caka kym si po to prideme a vezmene si to Smile
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.