Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Chcem ju získať späť

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA17 tyzdne
zubrienka82117 tyzdne
brumslik209 tyzdne
speedeveve211 tyzdne
ja009212 tyzdne
pepko143214 tyzdne
libra4po256 tyzdne
Olga286 tyzdne
sjuro315 tyzdne
ZuzanaV328 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Chcem ju získať späť
OlGi
#1 Vytlai prspevok
Pridan 02.03.2014 18:24


Prspevkov: 4
Zaloen: 23.11.12


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Bola to láska cez internet. Zaľúbila som sa do nej a ona do mňa. je z Číny. viem, to celé znie smiešne...

Túžila som si nájsť takú aká je ona. Keďže som poznala tajomstvo, som si vizualizovala to, po čom som túžila. A za krátku dobu mi vstúpila do života ona. neuveriteľné ale ja som jej typ a ona je typ môj...
po prvom dni sme si písali na skype a potom volali cez webcam.

Bola a aj je úžasná. zapáčili sme sa navzájom a ten čas bol krásny. bola to najkrajšie, čo ma v živote stretlo... ale ona je človek príliš racionálny (nie ako ja), niekoľko krát nadhodila tému, že bude naozaj ťažké sa stretnúť a dávala tomu tie najhoršie scenáre... obom nám bolo z toho ťažko, ale na druhej strane spolu krásne.

po dvoch mesiacoch jej skončila dovolenka a vrátila sa na univerzitu. prvý týždeň sme spolu volali len piatok-sobota-nedela (predtým každý deň) a vtedy mi naposledy povedala, že ma ľúbi.

od pondelka som cítila, že sa ku mne chová o niečo chladnejšie. opýtala som sa prečo. povedala, že musí prísť na svoje city ku mne, či sú skutočné alebo len rozmar.
deň na to mi napísala, že to bol len rozmar, veľmi ju to mrzí a nechcela mi ublížiť...

bolo to moje najhoršie ráno aké som kedy mala... v priebehu pár dní sme o tom diskutovali a toto bolo jej vysvetlenie:
keď prišla so reálneho života a hovorila s priateľmi, tak si uvedomila, aké to bolo celé nereálne a asi by nemala vždy vášeň to všetko prekonávať.

ona je až chladno racionálny človek... už od začiatku som si myslela, aké by to bolo úžasné. Raz by som za ňou prišla do Číny. bola by som s ňou kdekoľvek a urobila by som pre ňu čokoľvek.

teraz prešli štyri dni od toho, čo mi napísala tú zdrvujúcu správu. stále sme v kontakte, už to veľmi neriešim ale naozaj mi chýba. jedinú sladkú vec čo mi napísala (pred dvoma dňami) bola, že som pre ňu vždy "adorable".

ehh som celkom v pohode, keď nemyslím na tú minulosť. ona povedala že sa nezamilovala do mňa ale do tej predstavy. o tom, byť spolu...

chcem sa na to pozrieť triezvo ale tiež s drobnou nádejou... je možné, aby sa do mňa zamilovala naozaj? buď časom keď sme spolu v kontakte, cez priateľstvo alebo keď za ňou prídem... ehh. neviem.. myslím si, že ona bola tá pravá. ale to ukáže asi čas... čas je dobrý na všetko.

bola by som veľmi rada za nejakú dobrú radu od múdreho a skúseného človeka Smile hmm neviem do akej miery môže vesmír pomôcť, čo sa týka problematiky vzťahov

Veľmi ďakujem, za váš čas. odpoviem na všetky prípadné otázky, haha
Upravil OlGi da 02.03.2014 18:31
 
energys
#2 Vytlai prspevok
Pridan 05.03.2014 08:24
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Pítaš sa či sa to dá, áno dá, výsledok ale bude taký, že jedna z vás musí spraviť ten krok a presťahovať sa, moja skúsenosť je taká, že vsťah na dialku je náročnejší ako bežný vsťah. A treba tam veľkú mieru sebaobety.
 
www.artjozef.com
Lucinecka
#3 Vytlai prspevok
Pridan 10.03.2014 11:15


Prspevkov: 6
Zaloen: 14.09.12


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahoj,
ja som sa tiež raz rozišla s mojim priateľom a strašne ma to vzalo... takisto ako píšeš ty bol príliš racionálny a chladný... vôbec som zo začiatku nedávala šance tomu, že budeme spolu. asi o týždeň po rozchode som každý večer pozerala Secret na DVD pred spaním a pocitovo som sa dostala na stav akoby sme už boli spolu, stále som bola šťastná a prote som to tak cítila Smile Cca mesiace po rozchode sme sa dali dokopy a sme spolu najšťastnejší už skoro 4 roky Smile A už vôbec nie je taký chladný ako bol, je nám spolu najlepšie Smile
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.