Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: asi som konfliktny typ cloveka

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA16 tyzdne
zubrienka82117 tyzdne
brumslik209 tyzdne
speedeveve211 tyzdne
ja009212 tyzdne
pepko143214 tyzdne
libra4po256 tyzdne
Olga285 tyzdne
sjuro315 tyzdne
ZuzanaV328 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
asi som konfliktny typ cloveka
aajanka
#1 Vytlai prspevok
Pridan 09.02.2014 12:32


Prspevkov: 20
Zaloen: 14.11.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Neviem ci tento moj prispevok patrí do diskusneho fora ale chcela by som sa niekym poradit. Mozno sem chodi aj niekto, nejaky dobry terapeut, alebo clovek ktory mi vie poradit. Zhrniem to velmi strucne. Moje detstvo nebolo pekne. Rodicia ma nemali nikdy radi, nikdy ma nepodporovali a casto mi nadavali a ponizovali ma. Som pekna zena, ale nemyslim si to o sebe. Myslim si ze nemam ziadnu hodnotu, nemam co ludom ponuknut a som velmi osamela. Mam vybuchy zlosti a casto konflikty s ludmi. Vyzeram velmi priatelsky, ale po case ked ma ludia spoznaju, dopadne to vzdy rovnako. Pohadam sa s nimi a viac spolu nekomunikujeme - palim za sebou mosty. V praci to dopadne vzdy rovanko - vacsinou sa stanem obetou mobingu. Zostala som sama s dietatom a velmi sa trapim. Trapim sa z toho aka som. Mam obavy, ze aj moj syn bude v zivote osamely a casto si bude zelat zomriet. Som hystericka, konfliktna a ludia odo mna bocia. Citam knihu Pros a dostanes od Hicska a vsetky motivacne knihy. Nepomaha mi uz nic, ani ziadny terapeut. Mohol by mi niekto poradit ako dalej? Je to pre mna velmi tazke priznat si to, ale nemyslim si, ze som zly clovek, len neviem jednat s ludmi a myslim, ze mam problemy len ja. dakujem
 
energys
#2 Vytlai prspevok
Pridan 09.02.2014 19:53
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Môj názor je, všetko pramení z toho, že sama sebe neveríš, dopad z detsva, skús toto budovať, veriť si vo všetkých oblastiach života, pracovať na tom každým dňom. Stretnutia by som riešil cez systém ďakujem milujem vás, to by mohlo fungovať. A určite sa drž pravidla, že niekedy je lepšie mlčať a len pozorovať, potom by aj konflikty mohli ustúpiť. Každopádne sme radi že si našla odvahu to napísať, to bol určite dôležitý krok priznať si to.
 
www.artjozef.com
Ericek
#3 Vytlai prspevok
Pridan 12.02.2014 14:14
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
To aajanka: Prečítaj si opäť svoj článok, v ktorom poukazuješ na všetky veci ktoré nechceš. Je vidieť, že si v tom zanietená. Keď sa na niečo takto zanietene zameriaš, tým rýchlejšie sa to stane. Zameraj sa na to čo chceš, vizualizuj a behom niekoľkých dní, týždňov pocítiš ohromné zmeny.
 
www.naprezitie.sk
aajanka
#4 Vytlai prspevok
Pridan 12.02.2014 16:57


Prspevkov: 20
Zaloen: 14.11.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ahojte dakujem za odpovede . Teoriu ovladam pretoze mam precitanych vela knih s tematikou pozitivneho myslenia. Avsak neviem si to aplikovat do realneho zivota. V tych knihach je vsetko len teoria.Jedina kniha od Hicks popisuje aj nejake cvicenia. Je to velmi tazke, stale sa tocim v kruhu a ked si zacnem mysliet ze teraz je to ok vzdy sa nieco pokasle ...
 
ramble
#5 Vytlai prspevok
Pridan 12.02.2014 21:02


Prspevkov: 4
Zaloen: 18.06.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Veľmi mi pripomínaš mňa samého zpred niekoľkých rokov... Tie isté problémy. U mňa sa to zlomilo až keď som už bol na absolútnom dne, fyzicky aj psychicky. Prežil som toľko bolesti, že som už jednoducho prestal byť ochotný mať neustále bolesť. Vnútorne som ju odmietol. Vtedy sa mi začali do života dostávať rôzne informácie, hlavne som veľa surfoval na internete a postupne objavoval, najprv to bolo The secret od Byrne, potom Sila prítomného okamihu od Tolleho, potom knihy od Hicksovcov, zadával som do google rôzne slovné spojenia, ako nechcem trpieť, nechcem mať bolesť, nechcem depresie, neskôr sa to začalo meniť a ja som zadával - chcem byť šťastný, chcem byť spokojnž, chcem byť úspešný, chcem byť harmonický... :-) Nevravím, že už som len kľudný, len spokojný, šťastný, aj mne to ešte niekedy ujde, ale už viem čo s tým. V knihe Pros a dostaneš od Hicksovcov máš postupy, je ich celkove 22, ktoré môžeš použiť podľa toho, na akom stupni si na stupnici pocitov, ale mne sa najviac osvedčilo, keď som pri nejakých negatívnych úvahách o niekom začal doslova cielene hľadať, ako si negatívne pocity z niekoho zlepšiť. Napríklad keď mi išla na nervy moja kolegyňa, začal som uvažovať asi v tomto zmysle - nemá to ľahké, tiež je osamelá, určite to tak nemyslela, určite mi nechce ublížiť, (lepšie) možno aj ona len volá o pomoc, minule sa napríklad veľmi pekne usmiala, ponúkla mi, že mi zaleje kávu, (ešte lepšie) bolo to od nej naozaj pekné, keď som nastúpil do práce chovala sa veľmi priateľsky, postarala sa o mna, (ešte lepšie) bolo to od nej úžasné, veď aj ona má v sebe dokonalú podstatu, je to nádherná bytosť (skvelé), vtelená veľkoleposť (úžasne), všetko bude ohromné...

Dá sa to trénovať. Začneš tak, ako si schopná. Keď máš veľmi negatívny pocit, nemožeš hneď začať na úrovni "ohromné", ale snaž sa aspoň trošíčku si zlepšiť pocit, krôčik po krôčiku. Mne ešte veľmi pomohlo behanie, pomaly josilenting, vyplavenie endorfínov pri pohybe. Veľmi dobrá je aj rýchla chôdza, hodinka svižnej chôdze vonku, aj keď je zima, poriadne sa oblečieš. Aj keď je dážď, aj keď je sneh. Nabalíš sa ako cibuľa a ideš. Vrátiš sa ako vymenená.

Môžeš padnúť ešte veľakrát, ale ak sa Ti podarí pozbierať sa raz, už nikdy nepadneš tak hlboko, ako predtým. A vždy sa nanovo pozbieraš. Postupne začneš úplne aicky pri najmenších náznakoch smútku, úzkosti či depresie hľadať, ako si svoj pocit zlepšiť. Stane sa to súčasťou Tvojho života.

Ešte jedna vec sa mi osvedčila, keď som potreboval okamžite prerušiť negatívne úvahy - z techniky Hooponopono som si prebral formulku - milujem ťa, je mi to ľúto, prosím odpusť mi, ďakujem ti - a tú som si povedal, akonáhle som sa ocitol v negatívnych úvahách, hneď, ako som si uvedomil, že nerozmýšľam dobre. Alebo som si začal spievať indickú mantru - oum many padme hum.

Pekné dni Ti prajem Janka.
 
pepko143
#6 Vytlai prspevok
Pridan 14.02.2014 14:32


Prspevkov: 260
Zaloen: 25.03.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahoj Janka, nejaký ten čas som uvažoval o tvoom probléme a nepísal som hneď ako som to tu videl no a dospel som k takmuto záveru: to že konáš impulzivne v rôznych takýchto situáciách, zrejme máš v hlave vzorec podľa ktorého všetci na teba útočia a musíš byť tiež útočná aby si prežila v tomto svete. Pravdepodobne to pramení z detstva, alebo si to nadobudla neskôr ale musel to byť nejaký veľmi silný emočný zážitok... tak či onak, cesta ktorou sa zbavíš tohto vzorca je formou vizualizácie, spravi si obrázky, koláže, photoshop... kde vytupuješ s ľuďmi priateľsky a s láskou. Každý deň si to predstavuj. Bo nemáš vlastnú vôlu, nikto ju nemáme, len si to myslíme a konáme podľa vzorcov správania... jedine takto pretvoríš svoje vzorce, bo i keď sa vedome snažíš, nezvíťažíš, podvedomie je silnejšie... viac sa dočítaš aj v príbehu diplom zo secretu. No a to ako by si mohla trošku viacej mať ľudí rada je celkom pekne napísané v knihe ktorú som len dnes dočítal a volá sa: Muž ktorý chcel byť šťastný. Držím ti palce, verím že to dokážeš ;-), p.s.: tú vizualizáciu by som chcel zdôrazniť, bez toho aby si to robila sa veci nepohnú, je to len 10 min z dňa, malá cena za šťastnejší život Smile
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.