Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Ako udržať pozitívne myslenie

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA17 tyzdne
zubrienka82117 tyzdne
brumslik209 tyzdne
speedeveve211 tyzdne
ja009212 tyzdne
pepko143214 tyzdne
libra4po256 tyzdne
Olga286 tyzdne
sjuro315 tyzdne
ZuzanaV328 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Ako udržať pozitívne myslenie
Petka5
#1 Vytlai prspevok
Pridan 02.02.2014 21:39


Prspevkov: 7
Zaloen: 04.12.12


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahojte všetci

Chcela by som sa Vás poprosiť o radu.
Ako si dokážete udržať pozitívne myslenie? Je to vôbec možné?
Ja osobne poznám the secret, verím tomu, mám to odskúšané, niektoré veci sa mi aj splnili....a predsa keď sa niečo v mojom živote prihodí, niečo čo ma rozruší, nahnevá....upadnem do negatívnej nálady a ťažko sa mi dostáva z nej...hovorím tomu, že som raz hore, raz dole.
Ako to zvládnuť? Predpokladám, že aj Vám prichádzajú do cesty rôzne negatívne situácie...či?Ako sa nerozčúliť, ak sa mi opakovane v živote objavujú veci, ktoré ma absolútne vytáčajú? Čo ak to zapríčiňuje niekto v mojom okolí, ale nechcem o neho prísť. Viem, že ja môžem zmeniť seba, ale druhý má svoju vlastnú vôľu...
Čo Vám pomáha prekonať to negatívne?

Ďakujem všetkým vopred za prečítanie, radu.
Prajem krásny deň.
 
energys
#2 Vytlai prspevok
Pridan 04.02.2014 07:31
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Úplne naj super je uvedomenie, že všetko a všetci sú ti iba zrkadlo, čo zažívaš čo sa ti deje, je len tvojim zrkadlo, všetko máš v sebe, ak ťa niečo vytáča, tak preto, že to vlastníš.
 
www.artjozef.com
Petka5
#3 Vytlai prspevok
Pridan 04.02.2014 13:18


Prspevkov: 7
Zaloen: 04.12.12


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahoj Energys
ďakujem za odpoveď, hoci tak trošku nesúhlasím. Áno, rozumiem tomu, že ľudia sú mi zrkadlom, a v mnohých veciach to sedí.
Avšak v jednej konkrétnej veci som si istá na 100%, že to nie je mnou, pretože sa jedná o zlozvyk ku ktorému mám maximálny odpor...a to, že to daná osoba robí, mi ubližuje a to ma vlastne strháva do nejakého takého negatívneho pohľadu na svet, lebo nech sa snažím myslieť akokoľvek pozitívne, a nemyslieť na to, aj tak to zase urobí...tak čo s tým?ako si pritiahnuť, aby to ten človek nerobil, keď má vlastnú slobodnú vôľu a rozhodol sa robiť to....
viem že to trochu zložito opisujem, tak snáď to pochopíš, čo chcem povedať
 
energys
#4 Vytlai prspevok
Pridan 05.02.2014 07:28
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Petka5 napísal:
Ahoj Energys
ďakujem za odpoveď, hoci tak trošku nesúhlasím. Áno, rozumiem tomu, že ľudia sú mi zrkadlom, a v mnohých veciach to sedí.
Avšak v jednej konkrétnej veci som si istá na 100%, že to nie je mnou, pretože sa jedná o zlozvyk ku ktorému mám maximálny odpor...a to, že to daná osoba robí, mi ubližuje a to ma vlastne strháva do nejakého takého negatívneho pohľadu na svet, lebo nech sa snažím myslieť akokoľvek pozitívne, a nemyslieť na to, aj tak to zase urobí...tak čo s tým?ako si pritiahnuť, aby to ten človek nerobil, keď má vlastnú slobodnú vôľu a rozhodol sa robiť to....
viem že to trochu zložito opisujem, tak snáď to pochopíš, čo chcem povedať


Takže to čo som napísal je 100% Wink Lebo ak k tomu cítiš odpor, ten odpor pramení s teba Wink Pokial by to, nebolo aj tvoje, tvoj postoj by bol neutrálny, rovnovážny.
Prečítaj si knihu ktorá je v poradcovi, Svet bez hraníc a pochopíš o čom píšem Wink
Upravil energys da 05.02.2014 07:28
 
www.artjozef.com
pepko143
#5 Vytlai prspevok
Pridan 05.02.2014 08:12


Prspevkov: 260
Zaloen: 25.03.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
zase na druhej strane nie kazdy dokaze pozitivne mysliet. pojednava o tom napr. kniha uspesna sebamanipulace a debordelizace hlavy od iva tomana... tiez ine. je to v tom ze nie kazdy dokaze veci neriesit na ktore nema vplyv a riesit na ktore ma... a tak sa ludia stazuju stale dokola aj ked im uz niekto radu dal a namiesto vykonania akcie je to skor o hladani vyhovoriek. netvrdim ze je to tvoj pripad. mozno este len hladas cestu a sposob. len to suvisi s temou...
 
Petka5
#6 Vytlai prspevok
Pridan 05.02.2014 22:36


Prspevkov: 7
Zaloen: 04.12.12


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahojte
ďakujem Vám za odpovede. Myslím, že ako povedal Pepko, zrejme ešte hľadám cestu... Dúfam, že po prečítaní kníh, ktoré ste spomínali dokážem teda zmeniť svoj postoj k danej veci...čo bude zrejme potrebné aby som sa vedela niekam posunúť.

Ale predsa len sa ešte spýtam, to Vás nikdy nič nevyvedie z miery? Napríklad sa niečo nepodarí...alebo čo stres ...napríklad ja ešte študujem, takže teraz cez skúškové to bolo riadne vypäté.. Smile
Teraz ma ani nezaujíma to, že niečo chcem a pritiahnem si to do života...skôr ten pozitívny prístup, stále dobrá nálada, stále byť štastným, stále sa usmievať, nikdy nebyť nervóznym... Dá sa to?
 
pepko143
#7 Vytlai prspevok
Pridan 06.02.2014 06:59


Prspevkov: 260
Zaloen: 25.03.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
podla mna sa neda nemat negativne emocie vobec. otazka vsak je ako dlho v nich zotrvas. je to o tvojom postoji. ako sa stavias k danym veciam. vidis prekazky ako vyzvu alebo dovod na to to zabalit? vidis v neprijemnych zivotnych udalostiach silu skusenosti alebo ako tragediu svojho zivota? snazim sa brat tieto veci tak, ze je to tu vsetko preto a vsetko sa deje z toho dovodu aby ma to pripravilo na nieco ovela vacsie a lepsie... skratka je to len trening a skusky :-). no a to ze niekedy si nevies pomoct pri niektorych veciach a reagujes automaticky tak to je skratka nutne pretvorit vzorce spravania inou skusenostou. lenze ako ked nezazivas ine skusenosti. vizualizaciou. drzim palce... :-)
 
Ericek
#8 Vytlai prspevok
Pridan 12.02.2014 14:26
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Toto je dobrá téma. Je pravda, že človeku v hlave neustále prúdia myšlienky rôzneho druhu. Je to následok manipulácie mysle týmto systémom a zároveň potreba vnímať práve takto vybudovanú "realitu". Ja sa priznám, že takisto ma trápia tieto praktiky a často cítim doslova nenávisť voči tomuto systému. Je na to však účinná metóda. Je to meditácia. Pomocou nej dokážeš oddeliť vnútorný pokoj a šťastie od vonkajšieho "smogu". Mne sa to moc nedarí, pretože sa tomu nevenujem, ale bolo obdobie, kedy to išlo a môžem povedať, že to funguje.
 
www.naprezitie.sk
Petka5
#9 Vytlai prspevok
Pridan 14.02.2014 21:41


Prspevkov: 7
Zaloen: 04.12.12


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakujem Vám za odpovede a rady.

Mám otazku...viete mi poradit nejaku dobru techniku meditacie? Resp.nejaku dobru knihu, stranku, s ktorou mate skusenosti...lebo velmi o tom nemam vedomosti, a rada by som sa dozvedela viac a cim viac tym lepsie :-)
Ďakujem
 
energys
#10 Vytlai prspevok
Pridan 16.02.2014 09:34
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Petka5 napísal:
Ďakujem Vám za odpovede a rady.

Mám otazku...viete mi poradit nejaku dobru techniku meditacie? Resp.nejaku dobru knihu, stranku, s ktorou mate skusenosti...lebo velmi o tom nemam vedomosti, a rada by som sa dozvedela viac a cim viac tym lepsie :-)
Ďakujem


To je širokospektrálna otázka, dobrá technika je klišé, meditujem už viac ako 20 rokov, a nedá sa povedať, že je dobrá technika, každý sme iný a každému sadne niečo iné, najlepšie je postupovať metodicky a skúšať techniky ako k tebe prídu, ale je podstatne, dať každej technike aspoň 21dní nato, aby si cítila či je to to čo potrebuješ.
Meditácia je v jadre veci stav načúvania, skludnenia a prijímania. Snažíme sa najsť rovnovážny stav nášho bytia, čo v súčastnosti znamená hlavne upokojenie sa, zastavenie myšlienok a tottálneho uvolnenia.
Je veľa techník na bezmyšlienkový stav, môžes sa obzerat po integrálnej metóde rozšíreného vedomia, autor Sri Aurabindo, alebo rôzne dychové cvičenia z jógy, všetko by však malo viesť ku koncentrácii na čo najmenej vecí, ideál len na tvoj dych, alebo na plameň sviečky a upokojiť myslenie na maximum.

Dám typ na jedno jednoduché cvičenie.
Pohodlná poloha, ideál v sede, alebo v lotosovom sede, ale musí to byť pohodlné, nesmie ťa nič tlačiť, a sústredenie na horiacu sviečku na jej plameň, ked je tvoje sústredenie na reálny plamen dokonalé zavrieť oči a sústredovať sa na ten plamen dalej ale už iba v mysli, a snažiť sa vylúčiť akékoľvek ďalšie myšlienky, je dobré dať tomu plameňu nejakú božskú vlastnosť a naplnať sa ňou. Podstatná je pravidelnosť ideál v rovnakom čase, a mieste, najlepšie ráno a večer. Na úvod stačí 10min a postupne pridávať, ale nesledovať čas!
 
www.artjozef.com
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.