Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Keď sa všetko rúca...

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA17 tyzdne
zubrienka82117 tyzdne
brumslik209 tyzdne
speedeveve211 tyzdne
ja009212 tyzdne
pepko143214 tyzdne
libra4po256 tyzdne
Olga285 tyzdne
sjuro315 tyzdne
ZuzanaV328 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Keď sa všetko rúca...
arwens
#1 Vytlai prspevok
Pridan 22.01.2014 19:49
Avatar lena



Prspevkov: 5
Zaloen: 20.01.14


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahojte...som tu nová a všetko sa mi sype na hlavu.
Žila som viacmenej šťastný život...až kým som sa nezobudila...a spadla do reality.Rozviedla som sa a odvtedy to už nieje ono.Každý deň bojujem s tým ako prežiť,nakoľko mám syna.Cítim sa unavená,smutná...aj keď sa veľmi snažím,aby to tak nebolo.Niekoho som stretla,všetko bolo v poriadku a potom sa niečo stalo.Zrazu cúvol a uvažuje či ma vobec o mňa záujem.Viem že ku mne niečo citi no boji sa sklamania,tak ako ja...Tak som sa upla na prácu,no tam sa mi tiež už nedarí,no donedávna do bolo úplne fajn...Viete mi poradiť čo robiť?
 
pepko143
#2 Vytlai prspevok
Pridan 24.01.2014 07:28


Prspevkov: 260
Zaloen: 25.03.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ahoj arwens

verim ze na tejto stranke najdes odpoved ktoru hladas a znovu najdes stastie ;-)
 
energys
#3 Vytlai prspevok
Pridan 24.01.2014 07:51
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
arwenka, más ten najužasnejší dar aký si mohla dostať, máš syna, toto skús maximálnbe, precítiť a byť zato vďačná ako sa len dá, a zato, že ho môžeš vychovávať, za všetko čo v živoťe máš, odovzdaj tomu celú bytosť a naplň sa k tomu láskou, a to budeš potom vyžarovať a ten pravý príde, prídu aj peniaze, príde všetko, ver tomu.
 
www.artjozef.com
arwens
#4 Vytlai prspevok
Pridan 25.01.2014 17:32
Avatar lena



Prspevkov: 5
Zaloen: 20.01.14


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ahojte..veľmi pekne vám ďakujem za milé slová,dodali ste mi odvahu a pozitívnu energiu. Myslíte že dokážem zlepšiť aj svoju zdravotnú stránku?Pretože všetky tie negatívne veci sa mi odrazili aj na zdraví,ktoré je teraz dosť problematické...
 
pepko143
#5 Vytlai prspevok
Pridan 25.01.2014 19:20


Prspevkov: 260
Zaloen: 25.03.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Pravdaže sa dá zlepšiť aj tvoja zdravotná stránka, vždy sa dá aspoň niečo... či už pomocou PM, stravou, alebo liekmi, či iné... videl som už veľmi veľa príkladov na danú tému, ako sa mnohí uzdravili aj po niekoľkých rokoch, pritom stačilo tak málo... ale ťažko sa dá k tomu vyjadriť keď nevieme čo ti je... každopádne sme radi že si tu medzi nami a verím že ked nie inak aspoň takto cez fórum ťa podporíme trochu Smile
 
energys
#6 Vytlai prspevok
Pridan 26.01.2014 09:02
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Čo sa zdravia týka, to ide úplne perfektne, telo potrebuje iba tvoju dôveru, že to dokáže(vyzdravieť), a tvoju vďačnosť, zato čo ti dáva.
 
www.artjozef.com
arwens
#7 Vytlai prspevok
Pridan 11.02.2014 19:28
Avatar lena



Prspevkov: 5
Zaloen: 20.01.14


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakujem Vám pekne za poztívne ohlasy...aj ked sa veľmi snažím asi mi to moc nejde...a už začínam byť v koncoch...keď sa to začne zlepšovať..opäť sa to zvrtne....a už neviem čo s tým....
 
energys
#8 Vytlai prspevok
Pridan 16.02.2014 09:42
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
arwens napísal:
Ďakujem Vám pekne za poztívne ohlasy...aj ked sa veľmi snažím asi mi to moc nejde...a už začínam byť v koncoch...keď sa to začne zlepšovať..opäť sa to zvrtne....a už neviem čo s tým....

Cítiš sa byť v koncoch, lebo si tomu uverila že si, keď uveríš, že máš všetky možnosti sveta, tak ich budeš mať, riešenie je vždy jednoduhšie ako sa nám môže zdať.

Teraz trochu podripnem, dala si si nick arwens, vieš prečo, čím ťa tá postava inšpirovala, prečo k nej inklinuješ? Elfka, ktorá obetuje svoju nesmrtelnosť pre Lásku, ale v preklade obetovala nesmrtelnosť za ešte niečo nesmrtelnejšie = Lásku, to je sila ktorá dokáže oveľa viac ako len byť nesmrtelný.
 
www.artjozef.com
arwens
#9 Vytlai prspevok
Pridan 09.03.2014 20:58
Avatar lena



Prspevkov: 5
Zaloen: 20.01.14


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahoj...asi máš pravdu viacmenej som uverila ze som v koncoch... snažím sa veci vnímať z lepšej stranky no akosi mi to asi nejde...
Arwen ma inspiruje..lebo sa nevzdáva...a sila lásky všetko prekoná...a tak stále verím že aj tá moja láska je taká silná...aby som prekonala aj ja všetko to čím musím prejsť...a kladiem si otázku preco tým všetkým prechádzam...ked uz som si myslela že to ťažké mám už za sebou...
 
energys
#10 Vytlai prspevok
Pridan 10.03.2014 13:46
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Vživote sa nám niekedy dejú veci ktorým nerozumieme, alebo sa nám zdá že sa opakujú, ale všetko má svoju príčinu, či nadobudnutú v tomto živote tak možno aj v tom minulom.
Regresná terapia, je tiež dobrá vec, človek častokrát pochopí iné nevídané súvislosti ô)
 
www.artjozef.com
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.