Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: vnutorny blok

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA19 tyzdne
zubrienka82119 tyzdne
brumslik211 tyzdne
speedeveve213 tyzdne
ja009214 tyzdne
pepko143216 tyzdne
libra4po258 tyzdne
Olga288 tyzdne
sjuro317 tyzdne
ZuzanaV330 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
vnutorny blok
speedeveve
#1 Vytlai prspevok
Pridan 30.09.2013 13:23


Prspevkov: 9
Zaloen: 04.02.12


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahojte Smile

Urcite aj vam sa neraz stalo popri plneni si snov pomocou Secret, ze vam nieco nevyslo tak ako malo. Malo to ako obycajne svoj dovod, pretoze urcite prislo nieco krajsie a este lepsie ako to co ste si povodne zelali Smile

Avsak niekedy tomu zial tak nie je . Vacsina z nas ma urcite nejake konkretne problemy (ci uz zdravotne, ci tykajuce sa prace,penazi,vztahov....)ktore nie a nie vyriesit podla vasich priani nech sa snazite ako mozete..

Tu je moja otazka, preco je tomu tak ? mame urcite bloky v nasom podvedomi. Precitala som knihu Kluc, ktora hovori presne o tomto probleme a ako ho odstranit ci uz pomocou hoponopono alebo EFT alebo slovickami odpust,mamta rad, ci precitovanim vlastnych emocii a rozpravanim sa s nimi,..skusila som vsetky moznosti, no zmena nenastala...

Ma niekto podobne skusenosti ? Smile

Problem je v tom ze poslednych 5 rokov som mala stastie na ten isty druh chlapa, ktorych som akousi neviditelnou aurou pritahovala,no oni mna zial nie. Neprestavala som verit, a predstavovala som si mojho vysneneho priatela dennodenne, a pred dvoma dnami som sa s NIM zoznamila Smile Neviete si predstavit aka som bola nadsena, bol presne taky akeho som si ho vysnivala Smile avsak opat moje podvedomie a vnutorny blok mi zabranil ist si za svojim stastim.. Hanbila som sa. Takze som ho len potajomky sledovala cely vecer ale rozpravala sa s inymi ludmi v partii. Teraz ma hrozne tazi na dusi takato premrhana sanca. Myslite ze je este v mojej "moci" si ho pritiahnut spat ? alebo sa skor zamerat na odstranenie bloku ? V oboch pripadoch vam dakujem za odpovede a rady , ktore si nesmierne bduem vazit Smile

Dakujem Vam SmileWink
Upravil speedeveve da 30.09.2013 13:26
 
Lukino
#2 Vytlai prspevok
Pridan 30.09.2013 21:06


Prspevkov: 32
Zaloen: 12.12.12


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahoj. Takze prva vec ma zaujala ze 5rokov dostavas do zivota to iste, to Ti ukazuje ze stale myslis rovnako. Musis vtom co chces zmenit malicky detail a ciel mat ten isty. Proste nieco v tvojom cieli zmenit aby si ho dostala aky chces.

Dalsia vec uvolni sa odpusti si. Nepremrhala si sancu.
Zivot Ti ukazal ze si na spravnej ceste ako vravis stretla si cloveka po ktorom tuzis len si sa mu neprihovorila. To nie je chyba prave naopak je to symbol toho ze mas Verit dalej a je to uz blizko pri tebe a robis to dobre. A este jedna vec to ze si sa mu neprihovorila tak malo byt. -lebo vsetko sa deje tak ako ma ale musi to clovek zbadat aby si to uvedomil.
Nemaj tazku dusu zato. Tes sa! zober si to aj s takej stranky ze ak medzi Vami prebehli aj ,, ocne kontakty,, tak si proste vsugeruvavaj ze si nadherna zena. Proste hladaj pozitivum v danej situacii.

Dalsia vec ze si sa mu neprihovorila.
Ked stretnes svojho vyvoleneho tak mi ver ze vsetko pojde naozaj samo odseba.Nebudes rozmyslat ako sa snim zoznamit a veci podobne. Stale vizualizuj ver a bud stastna a rob akoby ho uz mas. Napr. Pis si v mobile zalubene smsky a ukladaj si ich do konceptov, nikto nevie ze si to davas do konceptov. Zmen si ton na smsky a aj zvonenia. Taketo malickosti tomu dost pomozu. (vlastna skusenost)

Vtomto svete neexistuju ziadne prekazky. Prekazky si vytvarame len my sami. Ja verim na dokonalost zivota a aj lasku.

Netlac na pilu typu ze musim musim musim lebo sa ti moze stat taka vec ze dosiahnes svoj ciel ale casom zistis ze to nieje ono. Vsetko ma svoj cas a ono to pride a pride to jednoduchym sposobom do tvojho zivota. Tak ze Tes sa a Ver!
 
energys
#3 Vytlai prspevok
Pridan 03.10.2013 13:40
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Áno každý ma bloky, ktoré získal vedomo, alebo skôr nevedomo, od rodičou, známych od systému, či sa dajú odstrániť samozrejme, že dajú, niektoré lahšie niektoré ... Wink
Čo je skôr kus práce ich vôbec objaviť, tu odporúčam často používať rolu pozorovatela, kedy sa snažíme na veci dívať s pohladu tretej nezaujatej osoby a vydieť veci úplne ináč. A ďalšia dôležitá vec, je, za každú drobnosť používať slovo a emóciu ĎAKUJEMKtorá nás vždy posunie dopredu a očistí zároveň.
A to, že všetko v živote má svoj dôvod hádam nemusím ani hovoriť.
 
www.artjozef.com
speedeveve
#4 Vytlai prspevok
Pridan 19.10.2013 12:29


Prspevkov: 9
Zaloen: 04.02.12


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
DAKUJEM vam za rady Smile vazim si ich Wink
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.