Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Pokoj v duši

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA19 tyzdne
zubrienka82119 tyzdne
brumslik211 tyzdne
speedeveve213 tyzdne
ja009214 tyzdne
pepko143216 tyzdne
libra4po258 tyzdne
Olga288 tyzdne
sjuro317 tyzdne
ZuzanaV330 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Pokoj v duši
Domi_leo
#1 Vytlai prspevok
Pridan 29.09.2013 11:50


Prspevkov: 1
Zaloen: 25.09.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahojte, som tu prvý krát... a píšem sem s nádejou a zároveň prosbou o pomoc... neviem totižto ako sa naladiť na tu spravnu vlnu. Ide o jeden projekt na ktory som velmi dlho čakala a teraz su s nim komplikácie... co ma hneva a robi smutnou zároveň. Citim frustraciu lebo kvoli tomu teraz mam vo vsetkom chaos a ak sa snazim to urychlit- aby to uz bolo vporiadku a. podla mojich predstav, tak je to len horsie.... ale ja uz nemozem viac cakat! Taktiez mam pocit ako keby vsetci odomna nieco chceli a ja potom nic nestiham a zakazdym ked sa uz snazim dostat na pozitivnu stranu tak sa nieco pokazi.... + sa citim osamelo a opet zacala chradnut moja sebalaska a sebavedomie tiez.... zbytocne sa minaju peniaze... ja uz neviem co mam robit.... a ked sa snazim meditovat tak je hluk.... Budem vdacna za kazdu radu...
 
Lukino
#2 Vytlai prspevok
Pridan 29.09.2013 14:50


Prspevkov: 32
Zaloen: 12.12.12


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahoj ja som mal tiez problemi ze sa mi secko prestalo darit a teraz je postupne vsetko velmi skvele v mojom zivote. Mne pomohol Pan Boh tym ze som sa mu neustale modlil a zaroven mi pomohol tak ze som prestal na vsetko reagovat povedal som si ze vsetkemu davam volni priebeh a viem ze Boh mi pomoze vo vsetkom. Snazil som sa byt stale uvolneny ukludneni a aby som nemyslel na problemi som sa zameral na seba. Zacal som viac cvicit, chodim sa prejst mestom, pocuvam hudbu a proste robim vsetko take aby som nemyslel na problemi a viac premyslam nadtym ze chcem byt stastny a postupne to pekne umna ide. Dakujem zato hlavne panu Bohu lebo ma vypocul. Skus si spravit den volna len pre seba. V jeden den rob len to co ta bavi a co chces Ty. Nemysli stale na problemi aj ked viem ze mas mysel len plnu obav a strachu ale dasa porpi tem mysliet pozitivne pomali a postupne sa takymto stylom zacnes citit stale lepsie a lepsiea uvidis ze sa ti zivot zlepsi.Z vlastnej skusenosti to ze to ako sa citis sa zlepsuje tym ze sa naozaj zamerias na seba a svoje stastie a to podlamna tak ze si budes robit ,, vlastne dni ,, proste to co ta bavi, zmen nejako terajsiu rutinu. Mne sa to takymto stylom podarilo a priznam sa este ze mne trvalo 4mesiace nato aby som sa z uplneho dna opat postupne stal stastnym a veselim a vsetko mi zacina vychadzat ako chcem, ale viem ze mi to pomaha pan Boh. Dakujem za vsetko. Drz sa a drzim palce.
Dokazes to!!!!!!!
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.