Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Strava

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA17 tyzdne
zubrienka82117 tyzdne
brumslik209 tyzdne
speedeveve211 tyzdne
ja009212 tyzdne
pepko143214 tyzdne
libra4po256 tyzdne
Olga285 tyzdne
sjuro315 tyzdne
ZuzanaV328 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Strava
Ericek
#1 Vytlai prspevok
Pridan 07.01.2009 13:38
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Sme naozaj to čo jeme?
 
www.naprezitie.sk
Johny Ozon
#2 Vytlai prspevok
Pridan 07.01.2009 13:39
Avatar lena



Prspevkov: 89
Zaloen: 23.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
tak v tom pripade som velka klobasa s mexickym klobukom na hlave.
Či už veríte, že niečo dokážete, alebo naopak veríte, že to nedokážete, v oboch prípadoch máte s najvačšou prevdebodbnosťou pravdu.


Zošalieť bez moci je nuda!..., nik Vás nepocúva!
 
Ericek
#3 Vytlai prspevok
Pridan 07.01.2009 13:44
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Niektoré štúdie hovoria o tom, že človek sa stravuje podľa toho, čím je. Existujú súvislosti medzi duševným založením a kvalitou stravy. Môžem teda stravou ovplyvniť svoju povahu a duševné založenie?
 
www.naprezitie.sk
Johny Ozon
#4 Vytlai prspevok
Pridan 07.01.2009 13:47
Avatar lena



Prspevkov: 89
Zaloen: 23.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ja si myslim ze nie pokial nie si notorick ci narkoman. Ja mam rad mexicku kuchynu ba co viac milujem ju, taktiez milujem zeleninu a teda pri kazdom jedle by malo byt velke zeleninove oblozenie. A urcite dodrzovat pitny rezim, voda nam dava energiu, kazdy proces v tele od rastu nasich bunuiek po prenos mozgovych sinapsi je vdaka vode. Az 70% percent nasho tela tvori voda
Či už veríte, že niečo dokážete, alebo naopak veríte, že to nedokážete, v oboch prípadoch máte s najvačšou prevdebodbnosťou pravdu.


Zošalieť bez moci je nuda!..., nik Vás nepocúva!
 
energys
#5 Vytlai prspevok
Pridan 07.01.2009 13:48
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Felony, od teba by som tuto otazku necakal, vsak je to uplne jasne, vsetko okolo nas je energia, teda aj jedlo je energia. A kazda energia ma svoje spektrum (vybraciu) cize ked papkas maso tak mas vybraciu masa Wink A neviem ci si bol, uz niekedy na porazke, kde zabyjaju napr hovedzie, stres a negativita, nu co asi dostavas do tela !
Vrele odporucam sa zdravo stravovat, lahsie sa potom dostavate do stavu vyssích vybracii.
 
www.artjozef.com
Toudy
#6 Vytlai prspevok
Pridan 07.01.2009 14:15
Avatar lena



Prspevkov: 103
Zaloen: 04.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Johny: to nebolo myslene ze aku kuchynu mas rad ale co jes. Cize mexicanom proste nebudes .-) aj ked to znie cudne ale po lopate povedane ked bude niekto jeste denne a stale "prasiatko" tak bude "prasatom" rozmyslat a aj sa spravat Grin
Ale ci to v skutocosti tak je -neviem o ziadnych studiach :-) ale ked sa pozriete okolo seba na niektorych vo vecernych hodinych alebo aj ranajsich tak myslim ze nie som daleko od pravdy.-)


PS: Podla TCM (tradicnej Cinskej mediciny) sa ma konzumovat 60 percent obilovin 30 percent zeleniny a 10 percent ostatne.

Ked konzumujete maso ma sa jest ako prve a za nim zvysok.

Slovenska kuchyna typu 200 g zemiakov a 150 g masa a ziadna priloha v ziadnom pripade nemoze splnat zdravy zivotny styl. Sad
 
Johny Ozon
#7 Vytlai prspevok
Pridan 07.01.2009 14:24
Avatar lena



Prspevkov: 89
Zaloen: 23.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
no ja si bez masa neviem predstavit zivot
Či už veríte, že niečo dokážete, alebo naopak veríte, že to nedokážete, v oboch prípadoch máte s najvačšou prevdebodbnosťou pravdu.


Zošalieť bez moci je nuda!..., nik Vás nepocúva!
 
energys
#8 Vytlai prspevok
Pridan 07.01.2009 17:18
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ono zdravo sa stravovat neznamená iba nejest maso, v dnesnej dobe je ovela vacsi problém chemické potraviny. Maso sa napriklad neodporuca jest ak clovek kraca vaznejsou duchovnou cestou, pretoze tam je ozaj prekázkou. Ale dnesna doba do nás strka kopec chémie, a nie je to len v zanedbatelnej miere, dnes máte všade nejaké regulátory kyslosti farbivá a tak dalej, len aby to vydrzalo co najdlhsie. myslím, ze toto je ovela vacsi problém. A to nehovorím o tom, ze takto pripravená potravina je úplne mrtva aj energeticky.
Moja rada na záver znie takto:
-ak zacat tak s tým, ze sa pokúsim co najviac stravu vyvazit, dodat co najviac zivej stravy nastolit rovnováhu, obmedzit chemické potraviny
-ked sa to naucím mozem skusit vypustit maso, aby sa moja vybracia stala este jemnejsou
-za kazde jedlo podakujem, jem ho pomalsie ako obvykle, a predstavujem si ako je plné Lásky a vsetkého pozitívneho

a verím, ze takýto postup zabespecí, ze aj telo bude mat co potrebuje, a aj moja vybrácia teda ja sám sa zmením.
 
www.artjozef.com
Ericek
#9 Vytlai prspevok
Pridan 07.01.2009 18:37
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ano ano. Je to vidieť, keď idete do supermarketu. V oddelení ovocie-zelenina sídce všetko pekne vyzerá, ale vo vnútri je samý dusík, urýchľovače rastu, umeliny, farbivá. Kde sa stratili staré dobré chutné a výživné potraviny? Naozaj sme teraz odkázaní iba na bio?
 
www.naprezitie.sk
artur
#10 Vytlai prspevok
Pridan 30.01.2009 08:35
Avatar lena



Prspevkov: 19
Zaloen: 15.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Je to o prístupe k veci, ja osobne každé jedlo dotujem dobrou myšlienkou Wink Niečo ako modlidba, ale taká moja svojská Wink
 
Typek
#11 Vytlai prspevok
Pridan 30.01.2009 21:24


Prspevkov: 25
Zaloen: 06.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ale mas pravdu artut aj ja si sem tam mrmlem pri svojom jedleWink je to aj pekne spestrenieGrin
 
energys
#12 Vytlai prspevok
Pridan 25.02.2009 07:33
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ma len tak napadlo, že pri jedle je dobré spomenúť aj vodu, sme z 80% s nej, tak si dobre rozmyslime ako ju doplname, a v akej forme, či ju dotujeme peknou myšlienkou, aby boli v nás krásne vločky. Wink
 
www.artjozef.com
Blue
#13 Vytlai prspevok
Pridan 03.04.2009 13:03


Prspevkov: 135
Zaloen: 08.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Pomaličky prechádzam na neživočíšnu stravu.Je naozaj veľa chutných potravín na prírodnej báze a dajú sa chutne upraviť.Zatiaľ mi nič nechýba a verím,že ani nebude...Smile
 
slavinka
#14 Vytlai prspevok
Pridan 03.04.2009 20:12


Prspevkov: 104
Zaloen: 06.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Keďže ja sa stravujem doma, tak ja veľmi na výber nemám.Smile Neviem, či poznáte stravu podľa krvných skupín. Môj otec neznáša zeleninu. A nezdá sa mi negatívny. Práve naopak. Je veľmi pozitívny a má rád život. Pravý opak mamky. Tak to asi nebude len tým mäsom...Wink
Ja mám radšej zeleninu. Alebo ovocie. Ale keď si to navarím, tak to jedia všetciSmile A mne neostane nič. Sranda, čo?Cool
Priatelia sú anjeli, ktorí ťa postavia na nohy, keď si tvoje krídla nevedia spomenúť, ako sa lieta.
 
Ericek
#15 Vytlai prspevok
Pridan 15.04.2009 13:40
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Keď sa tak teraz dívam na to , ako také kurence vo veľkom umelo chovajú, umelo kŕmia, aby potom nakŕmili ľudí, je mi z toho zle.
 
www.naprezitie.sk
mariad
#16 Vytlai prspevok
Pridan 15.04.2009 14:14


Prspevkov: 152
Zaloen: 20.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakujem za plnohodnotný život, ďakujem za múdrosť z vesmíru resp. od Boha, ďakujem za inšpiráciu, ďakujem za zaujímavú a obohacujúcu cestu pri napredovaní za svojim snom a zmyslom života, ďakujem za pokoru.

Na margo hore uvedenej výmeny názorov ,len by som chcela nás všetkých podporiť v tom, aby sme názory brali ako názory toho druhého ako jeho poznanie na jeho ceste aj ako jeho vyjadrenie radosti atď. a nebrali ich osobne a taktiež bez zbytočného obviňovania a odsudzovania. Každý si predsa môže vyjadriť svoj názor na vec, ale prosím, bez posudzovanie druhého. Pripomeňme si: nesúď lebo budeš súdený. Aj Sineľnikov dal do svojich kníh také poznanie, že ten, kto súdi nejakú vlastnosť alebo činnosť druhého vlastne podvedome vypovedá sám o sebe.
 
mariad
#17 Vytlai prspevok
Pridan 15.04.2009 14:15


Prspevkov: 152
Zaloen: 20.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
h.u. príspevok patrí do sekcie ĎAKUJEM . pardón za omylSmile
 
Jana
#18 Vytlai prspevok
Pridan 15.04.2009 14:18
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
My so synom sme už skoro 3 roky vegetariáni. On je úplný, ja zjem snáď raz za mesiac šunkový chlebík (ako teraz, keď nám zostane po nejakej akcii v práci občerstvenie a som veľmi hladná). No vôbec mi to nechýba. O to viac kupujem zeleninu, ovocie, syry a hlavne sóju. Tá je božská. A cítime sa oveľa oveľa lepšie. O pocitom zvierat, keď idú na porážku, som čítala v knihe od V. Zelanda - Ovlivnováni reality, v jednej časti (aspoň myslím že to bolo v nej). A doslova som bola zhrozená, čo tie zvieratká prežívajú, keď idú na smrť. Preto vrelo odporúčam prejsť na rastlinnú stravu. No samozrejme, mám rada aj ľudí, čo jedia mäsko (nikoho nedelímPfft).
 
slavinka
#19 Vytlai prspevok
Pridan 01.05.2009 10:16


Prspevkov: 104
Zaloen: 06.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Je praavda, že zelenina a ovocie a rastlinná strava nám dodávajú viac energie ako mäso, sladkosti. Tie nás len ubíjajú a uspávajú. Teda aspoň mňaWink
Priatelia sú anjeli, ktorí ťa postavia na nohy, keď si tvoje krídla nevedia spomenúť, ako sa lieta.
 
pepko143
#20 Vytlai prspevok
Pridan 01.05.2009 10:33


Prspevkov: 260
Zaloen: 25.03.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ja by som na druhej strane nemohol byt den bez mäsa Smile, ras som to skusil, ale to som bol potom kazdu polhodinu hladny, nervozny a podrazdeny Grin. Takze k mojej vseobecnej spokojnosti patri jednoznacne mäso.

Raz som cital taky clanok, ze cim vyraznejsie su vase ocne zuby, tym ste viacej prisposobeny na konzumaciu mäsa, ja som a vy? Grin

Co sa tyka sladkosti nepametam si kedy som si naposledy nejaku kupil, sladkosti jem len vynimocne, povedal by som ze skoro vobec. Kto ma spravne vyvazenu stravu ma mensiu chut na sladkosti, takze ak ste zavisli na sladkostiach mali by ste si ten svoj jedalnicek trochu upravit.
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.