Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: partnerský život

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA19 tyzdne
zubrienka82119 tyzdne
brumslik211 tyzdne
speedeveve213 tyzdne
ja009214 tyzdne
pepko143216 tyzdne
libra4po258 tyzdne
Olga288 tyzdne
sjuro317 tyzdne
ZuzanaV330 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
partnerský život
Iv
#1 Vytlai prspevok
Pridan 29.07.2013 13:11


Prspevkov: 3
Zaloen: 27.07.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
prosím poradte mi :-( mám problémy s mojim priateľom a chcela by som sa opýtať či a ako by sa dal tento problém vyriešiť s pomocou tajomstva. Ide o to že môj priateľ chodí na dva mesiace pracovne do zahraničia a keď je preč, neustále ma bombarduje bezdôvodnými žiarlivostnými scénamy, namýšľa si veci ktoré vôbec niesú pravdivé, kým je preč nemôžem ísť von, keď je na SK von môžem ísť taktiež len sním, nejaká káva s kamarátkami nepripadá do úvahy. NIKDY. Ale napriek tomu ho lúbim a nechcem to riešiť rozchodom. Keď nemá záchvat žiarlivosti alebo keď má dobrý deň je veľmi milý a pozorný, na tých pár hodín je ideálny chlap. A teda by som rada vedela či by mi v tomto probléme tajomstvo pomôhlo alebo či pomôže len rozchod a zmena priateľa. Za reakcie a pomoc ďakujem :-)
 
pepko143
#2 Vytlai prspevok
Pridan 29.07.2013 21:39


Prspevkov: 260
Zaloen: 25.03.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Keď si to s ním preberala čo ti na to povedal?
 
Iv
#3 Vytlai prspevok
Pridan 29.07.2013 23:13


Prspevkov: 3
Zaloen: 27.07.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ako správny chlap si vlastnú chybu neprizná :-) mám za sebou búrlivú mladosť keď som bola príliž mladá a príliž hlúpa a on ma poznal aj vtedy a stále sa tým ohradzuje že mi nemôže veriť a to je jediný jeho argument no :-P
 
pepko143
#4 Vytlai prspevok
Pridan 29.07.2013 23:33


Prspevkov: 260
Zaloen: 25.03.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Tak v tom prípade je to už len otázka tvojích hodnôt. Najlepšie bude keď si odpovieš sama na otázky či si s ním vieš predstaviť život v budúcnosti? a či by on vedel žiť s tebou? To sa dá najlepšie zistiť tak, že si hodíš mincou, ak padne niečo s čím nie si spokojná a chcela by si hádzať ešte raz aby padlo to druhé, tak zrejme to druhé bude to čo chceš... najlepšia rada aká mi napadla, snáď som pomohol Smile i keď viem že máš teraz v sebe rôzne dilemy... ako opustiť ho keď sa takto správa?, ale zase na druhej strane už sme spolu toľko prežili a tak veľa som do neho investovala... nuž, skrátka bola by si s ním šťastná celý život, alebo je možno len strach ísť do neznáma?... asi tak Smile niečím podobným som prechádzal nedávno ja, nakoniec sa to ale vyriešilo samo Grin, to ale asi nebude tvoj prípad i keď možno by sa dalo tomu pomôcť, choď na tie stretnutia s priateľmi a uvidíš ako sa to vyvinie... Smile
 
energys
#5 Vytlai prspevok
Pridan 30.07.2013 07:52
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Žiarlivosť, je choroba, žial málokto si to prizná, je to nedostatok doveri v seba a v druhého partnera, častokrát to s čoho ťa podozrieva, sam robi, len si to neprizna. Tu si treba uvedomit, že najpevnejším pilierom partnerstva, je práve dôvera, ak tá vo vsťahu neexistuje, tak je ten vsťah vopred odsúdený na zánik.
Môžeš si skúsiť predstavovať ako ti dôveruje, ako si dôverujete navzájom, ak sa to však nezlepší , skôr by som to ukončil.
 
www.artjozef.com
Iv
#6 Vytlai prspevok
Pridan 30.07.2013 11:23


Prspevkov: 3
Zaloen: 27.07.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakujem pekne za rady. Určite nad tým všetkým porozmýšľam :-)
 
Jasomktosom
#7 Vytlai prspevok
Pridan 01.08.2013 18:45


Prspevkov: 54
Zaloen: 07.11.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Podľa mňa práve správny chlap si chybu prizná ale to len detail. Ja som mal tiež partnerku , ktorá mala takú minulosť ako ty a preto sa zrutil aj mne vzťah. Mohol som ju lúbiť koľko som chcel ale stále tam nebola ta dôvera lebo som čakal že sa zopakujú veci a preto to ďalej nešlo. Možno čo by som robil ja na tvojom mieste ukazoval mu, že je pre teba jediný a rozprával sa sním o tom . A čo sa týka tajomstva odporúčam rôzne cvičenia z knihy zázrak. Sú tam cvičenia na opravenie vzťahov. Ale je tu tiež možnosť že už vzťah skončil a mal ťa niečo naučiť. Ako som to bral aj ja že Boh ma pre mňa niečo lepšie. Ale to je len môj názor a určite ti držím palce Smile
Čím viac sa potíte na tréningu , tým menej krvácate v boji.
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.