Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Orgonity - zvyšovanie vibrácii

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA16 tyzdne
zubrienka82117 tyzdne
brumslik209 tyzdne
speedeveve211 tyzdne
ja009212 tyzdne
pepko143214 tyzdne
libra4po256 tyzdne
Olga285 tyzdne
sjuro315 tyzdne
ZuzanaV328 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Orgonity - zvyšovanie vibrácii
Jofi
#1 Vytlai prspevok
Pridan 05.07.2013 07:21
Avatar lena



Prspevkov: 2
Zaloen: 04.07.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
orgonity ma nesmierne zaujali vzhľadom na ich funkciu, pretože generujú životnú energiu a po mechanickej stránke orgonit pracuje jako ionizátor vzduchu. Nie som dosť vyspelý na to, aby som bol nonstop 24 hodín denne v pohode a občas podlieham vonkajším vplyvom a emóciam. Orgonit je niečo čo pracuje 24 hodín denne vo Váš prospech bez ohľadu na stav Vašej mysle a duševnej pohody. Povedal som si, že bolo by fantastické mať doma niečo, čo zvyšuje vibrácie, vylepšuje rodinnú pohodu, generuje priaznivé energie a celkovo napomáha vylepšovať zdravotný stav. Na začiatku som vnímal orgonity ako niečo neznáme a nedôveroval som tomu ale zvedavosť bola silnejšia. Kúpil som si jeden kus na otestovanie. Syn mával často nočné mory z rôznych divokých PC hier a tak som orgonit položil vedľa postele. Na prekvapenie nasledujúce 3 dni, som syna vždy ráno našiel spať v tom rohu postele, kde bol položený orgonit a v noci sa už nebudil na nočné mory. Povedal som si, že to je asi náhoda a tak som orgonit preložil na druhú stranu postele a scénar sa opakoval, ibaže teraz som ho našiel spať v druhom rohu postele /šírka postele je 1,2m/. Toto už bolo pre mňa a moju manželku dosť presvedčivé a tak som si naštudoval na nete čo sa dalo a pustil som sa do výroby vlastných orgonitov pri výrobe ktorých využívam Reiki aj Shamballu 1024. S odstupom času, ak nie som doma a syn alebo manželka majú bolesti alebo tráviace problémy, tak si to v pohode poriešia prikladaním orgonitov. Orgonity zo spodnej strany nasávajú energiu s nižšou vibračnou hodnotu a transformujú ju na energiu s vyššou vibračnou hodnotou ktorá vystupuje vrchnou časťou orgonitu. Orgonity ktoré občas vyrábam pre seba, rodinu a priateľov sa stali neoddeliteľnou súčasťou môjho života. Okrem toho, že vynikajúco fungujú, tak sú aj celkom pekným estetickým doplnkom do interiéru. Vo Feng-šuej sa taktiež často spomínajú jako vhodný doplnok na rozprúdenie a oživenie energie. Do orgonitov okrem štandardných drahých kameňov ako horský krištál ametyst, ruženín, karneol zvyknem pridať aj šungit, turmalín a do spodnej časti orgonitu umiestňujem keltskú špirálu.

Všeobecne sa orgonitu pripisujú tieto účinky / údaje uvádzané bežne na internete/:
- Priaznivo pôsobí na matičku Zem, životné prostredie, všetky žívé organizmy, faunu aj flóru.
- Neutralizuje geopatogénne zóny, ktoré vznikajú pri narušení celistvosti horniny, či už prirodzeným (tektonické zlomy, rádioaktívne oblasti, vodné toky, mokriny), alebo umelo vyvolaným spôsobom (inžinierske siete) a majú na zdravie človeka nepriaznivý účinok, ktorý sa môže časom prejaviť nespavosťou, malátnosťou, srdcovou arytmiou, onkologickými a nádorovými ochoreniami a ďalšími chorobami.
- Neutralizuje a transformuje psychosomatické zóny, teda negatívnu energiu z nízkych myšlienok a emócií ako stres, strach, napätie, nenávisť, závisť, zlosť, atď., ktorú môžeme nájsť všade, ale obzvlášť ide o miesta veľkých nešťastí, bitiek, havárií a podobne, obecne miesta, kde sa dejú veci zásadne ovplyvňujúce ľudské osudy (napr. cintoríny, súdy, ústavy, sídla inštitúcií, rokovacie miestnosti...), na pozitívnu energiu. Tieto energie obzvlášť intenzívne vnímajú najmä bábätká a deti, ale aj niektorí dospelí.
- Neutralizuje a transformuje elektrosmog, teda elektromagnetické žiarenie z nášho širšieho okolia. Najviac znečisťujú elektrosmogom naše prostredie najmä radarové systémy – meteorologické radary(u nás ide hlavne o rádiolokátory na Malom Javorníku v Malých Karpatoch pri Bratislavek a na Kojšovej holi vo Volovských vrchoch, blízko Gelnice), vojenské a letiskové radary , TV a rozhlasové vysielače, WIFI vysielače, vojenské zariadenia, elektrárne, elektrické vedenie, nemocnice, jadrové zdroje. Elektrosmog vzniká aj v každej- domácností. Jeho zdrojmi sú domáca elektronika (počítače, televízory, chladničky, mikrovlnky,atď.), telefóny, žiarivky, katódové obrazovky, klimatizácie, zariadenie s bezdrôtovou komunikačnou technológiou (WIFI, bluetooth,...) a všetky elektrické zariadenia a rozvody.
- Pomáha pomocou liečivých kameňov - polodrahokamov a ich vibrácií rozvíjať žiadané psychické a osobnostné schopnosti a vlastnosti u človeka.
- Má silné ochranné, liečebné a regeneračné účinky.
- Zlepšuje spánok a pomáha pri nespavosti
- Harmonizuje a čistí vodu.
- Predlžuje trvanlivosť a kvalitu potravín, hlavne ovocia a zeleniny, nemal by chýbať vo vašej chladničke, či chladničke.

Aké sú vaše skúsenosti s orgonitmi? Tvrdí sa, že orgonity majú vlastnú dušu a treba s nimi zaobchádzať ako so živou bytosťou.
 
Jofi
#2 Vytlai prspevok
Pridan 21.07.2013 21:16
Avatar lena



Prspevkov: 2
Zaloen: 04.07.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
dizajn viď http://pokec.azet.sk/orgonit123/fotoalbumy?i9=bb6fd57d9725#/orgonit123/fotoalbumy/moje-orgonity/ft-445933649?i9=bb6fd57d9725
 
energys
#3 Vytlai prspevok
Pridan 22.07.2013 07:48
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Jofi, keby si trochu hľadal vo fóre narazil by si na túto tému, ktorá sa tým zaoberala: Orgonit

Skúsenosti boli také, že po čase sa orgonit správal ako vysielač toho čo nasal (zlého), otázka znela čo sním Sad Nepomáhali ani klasické spôsoby očisťovania, takže sme doma túto techniku zavrhli, a prešli len ku klasickému programovaniu prostredia. A prežiarovali ho láskou Wink
 
www.artjozef.com
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.