Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: pomôžte...

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA16 tyzdne
zubrienka82117 tyzdne
brumslik209 tyzdne
speedeveve211 tyzdne
ja009212 tyzdne
pepko143214 tyzdne
libra4po256 tyzdne
Olga285 tyzdne
sjuro315 tyzdne
ZuzanaV328 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
pomôžte...
miro7
#1 Vytlai prspevok
Pridan 25.04.2013 15:22


Prspevkov: 16
Zaloen: 26.02.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahojte, chcel by som Vas poziadat o radu v tom, ze mam urcite problemy - zrejme psychickeho charakteru. Asi je toho na mna vela...
Tajomstvo vyuzivam uz hodne dlho. vsetko sa mi dari ale mam asi zdravotne problemy. Asi sa toho na mna vela sype. Stahoval som sa ku svokrovcom, staviam dom, cakal som na povysenie v praci atd...
Mal som nejake zaludocne problemy plus hnacky. Vzdy ma to chytilo ked som niekde siel alebo sa malo nieco diat.
Bol som s tym aj u doktora na vseliakych vysetreniach. Dnes prisli vysledky : doktorka povedala ze zdravsieho chlapa ako som ja este nevidela a ze aj krv mam ako keby som sa prave narodil Smile Chcem Vas poprosit o radu ako to prekonat. Teraz je to uz skoro mesiac fajn. Nemam s tym taky problem ale predsa sa este po psychickej stranke necitim fit.
Dakujem
 
Stanush
#2 Vytlai prspevok
Pridan 25.04.2013 20:21


Prspevkov: 2
Zaloen: 29.03.12


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
skúsil si už byť trošku viac VĎAČNEJŠÍ za svoje zdravie? Smile skús to! naozaj to funguje, bude ti lepšie po psychickej ale aj po fyzickej stránke Smile
 
Keco
#3 Vytlai prspevok
Pridan 25.04.2013 22:23


Prspevkov: 28
Zaloen: 23.01.12


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Venujes sa tomu, co ta bavi? Co ta vnutorne naplna? Uprimne... Smile
 
energys
#4 Vytlai prspevok
Pridan 26.04.2013 19:27
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Podľa všetkého chýba, vnútorný pokoj, rovnováha, menej stresu, viac relaxu.
 
www.artjozef.com
miro7
#5 Vytlai prspevok
Pridan 28.04.2013 20:30


Prspevkov: 16
Zaloen: 26.02.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
No to je to ze neviem prist na to co ma naplna. uprimne nevenujem sa tomu. naplnal ma vzdy futbal. ale teraz nan nemam tolko casu. na nic nemam cas. stale len praca, ktora ma az tak nebavi aj ked som vzdy snil o praci za pocitacom tak teraz ma to tak nebavi....
 
Keco
#6 Vytlai prspevok
Pridan 29.04.2013 07:54


Prspevkov: 28
Zaloen: 23.01.12


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ak sa venujes tomu, co ta nebavi resp. robis to nasilu, alebo proti svojej voli, tak odporujes zivotu. Normalne sa mi to zle pise Grin Mam vsak otazku na teba: vies robit svoju pracu tak, aby ta naplnala, alebo takym sposobom, aby sa ti vykonavala lahsie, aby si z nej mal lepsi pocit povedzme? Totiz, niekedy staci aj zmenit sposob a budes mat z toho lepsi pocit Smile
 
energys
#7 Vytlai prspevok
Pridan 29.04.2013 07:59
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Keco napísal:
Ak sa venujes tomu, co ta nebavi resp. robis to nasilu, alebo proti svojej voli, tak odporujes zivotu. Normalne sa mi to zle pise Grin Mam vsak otazku na teba: vies robit svoju pracu tak, aby ta naplnala, alebo takym sposobom, aby sa ti vykonavala lahsie, aby si z nej mal lepsi pocit povedzme? Totiz, niekedy staci aj zmenit sposob a budes mat z toho lepsi pocit Smile

Tu sa dá len súhlasiť, niekedy stačí zmeniť uhol pohľadu, a je to lepšie.
 
www.artjozef.com
miro7
#8 Vytlai prspevok
Pridan 29.04.2013 13:53


Prspevkov: 16
Zaloen: 26.02.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ano som si toho vedomi. ale neviem aky iny uhol pohladu by som mohol zmenit aby sa mi to zacalo pacit. neviem si to predstavit. je to zlozitejsie. viem, mate urcite pravdu ale nie je to take jednoduche zmenit. ale porozmyslam nad tym ako by sa to dalo. nejake konkretne rady nemate?
 
Keco
#9 Vytlai prspevok
Pridan 29.04.2013 14:14


Prspevkov: 28
Zaloen: 23.01.12


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ty poznas svoju pracu najlepsie. Podstatne je, aby si mal dobry/radostny pocit. Tie okolnosti a sposob vies zmenit ty. Spytaj sa sam seba, akym sposobom to vies zmenit, co vies preto spravit? Ak ta ta praca nenaplna, co za tym stoji (myslienka? vnutorne nastavenie? ) ? Tu je tiez dost dolezite (aspon podla mna Smile ) byt absolutne uprimny sam k sebe...drzim palce Smile
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.