Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Ako byť zdravá???

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA19 tyzdne
zubrienka82119 tyzdne
brumslik211 tyzdne
speedeveve213 tyzdne
ja009214 tyzdne
pepko143216 tyzdne
libra4po258 tyzdne
Olga288 tyzdne
sjuro317 tyzdne
ZuzanaV330 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Ako byť zdravá???
Kamika
#1 Vytlai prspevok
Pridan 22.04.2013 13:36


Prspevkov: 11
Zaloen: 17.04.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ako začať. Od malička bývam často chorá. Z detstva si pamätám najviac doktorov a nemocnice. Neskôr mi zistili, že mám slabú imunitu. Teraz mám 24 rokov a nič sa nezmenilo až na to, že k doktorovi ma už nikto nedostane.
Pred dvoma rokmi som objavila Tajomstvo, potom Pros a dostaneš a nakoniec moju najobľúbenejšiu Miluj svoj život a všetky knihy Louise Hayovej.
Naučila som sa mať rada sama seba, odpúšťať, dopriať druhým. Napriek tomu zdravie stále neprichádza. Hovorila som si pozitívne tvrdenia, písala ich nespočetne krát na papier, vizualizovala som. Robila som to niekoľko mesiacov intenzívne, teraz už pomenej, ale nič sa nezmenilo. Stále sa necítim dobre a chytám jednu chorobu za druhou. Som slabá ako mača. Často musím oddychovať. Nevydržím nič dlho robiť. Posledný rok mávam silné bolesti hlavy, ktoré trvajú mesiac aj dlhšie v kuse a nepomáhajú na to žiadne tabletky proti bolesti. Už som zúfala. Život v bolesti je strašný. Kto to nezažil, nevie si to ani predstaviť aké to je. Vtedy neexistuje nič iné iba bolesť.
Čo robím zle? Žijem zdravo, starám sa o seba. Môže to byť tým, že to tak strašne, strašne chcem až tomu bránim? Alebo som si už na to zvykla a nepoznám iné a idem stále v starých koľajach?
Nechcem mať veľa peňazí, tie mi šťastie neprinesú. Chcem sa len cítiť dobre, byť zdravá a žiť, užívať si život, pretože už dlho len prežívam. Toto nie je život. Už si ani nepamätám aké to je ráno vstať a byť plná energie. Chýba mi to.
 
Palykiller
#2 Vytlai prspevok
Pridan 23.04.2013 20:14


Prspevkov: 1
Zaloen: 24.01.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Odporucam napisat panovi Zatkovi na jeho stranku pozitivne mysliet.sk
 
Keco
#3 Vytlai prspevok
Pridan 24.04.2013 00:45


Prspevkov: 28
Zaloen: 23.01.12


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Nase telo je signalizator, ci je vse okey, alebo opacne Smile Odporucam ti knihu do Valerija Sinelnikova - Dohoda s nemoci - tato kniha pise sirsie o negativnych myslienkach a potom knihu od tohto autora - vnutorne priciny chorob - v tejto knihe su konkretne ,,diagnozy" + vysvetlene cca, co ich moze sposobovat. Preto odporucam aj knihu Dohoda s nemoci, lebo tam je o tom viac popisane...
Prajem vela zdravia a radosti zo zivota Smile
PS: podobnych knih je vela, najdolezitejsi je vsak sam clovek a ako najviac dokaze byt uprimny sam k sebe Smile - drzim palce Smile
 
speedeveve
#4 Vytlai prspevok
Pridan 24.04.2013 08:24


Prspevkov: 9
Zaloen: 04.02.12


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Dohoda s chorobou- naozaj uzasna kniha , mozem potvrdit... No myslim , ze ty si uz dost precitala, pochopila a uvedomujes si vsetko(co ti prinasaju negativne myslienky a tak dalej ) . Myslim ze by si sa ala prestat menej sledovat. Pisala si, ze zijes neustale v bolesti a z celeho tvojho prispevku bolo citit ako velmi ta to trapi a chces nieco ine..Bojujes s tym. a ako bolo aj vo filme Secret povedane, to proti comu bojujeme sa nam stale vracia... skus sa tesit aj z malickej ulavy ak ti bude lepsie, snaz si zamestnat mysel niecim inym, film, jedlo, upratovanie,ucenie, cokolvek. a ak ti to neda naozaj spavat, skus hladat nejaky problem co sa ti udial v minulosti alebo zazivas teraz a ani si to neuvedomujes... Mozno ta naozaj nieco trapi a toto je len zrkadlom tvojich podvedomych myslienok...Alebo posledna moznost, ked vravis ze to mas od detstva,(kedy predpokladam ze si nebola tak zahltena negativnymi skusenostami zo zivota a myslienkami) mas skustocne nejaky problem, na ktory ti lekari este neprisli. (Babka sa cely zivot tiez citila akasi nesvoja, stale mala brucho nafuknute, a az v sesdesiatke jej stanovili intoleranciu na laktozu a alergie na ine zlozky potravy. Po upravy stravy omladla o dobrych 15 rokov Wink )
 
Kamika
#5 Vytlai prspevok
Pridan 26.04.2013 12:55


Prspevkov: 11
Zaloen: 17.04.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Za tri týždne idem na operáciu. Stále si opakujem, že všetko bude v poriadku a dobre to dopadne a snažím sa na to veľmi nemyslieť. Zatiaľ mi to, ale moc nejde. Smile Ale hádam pôjde. Smile Potom budem informovať ako to dopadlo.
 
Kamika
#6 Vytlai prspevok
Pridan 20.05.2013 09:31


Prspevkov: 11
Zaloen: 17.04.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Takže na operácii som nakoniec nebola. Sinelnikova som čítala, ale viac sa mi páči Hayová.
Momentálne sa snažím myslieť pozitívne. Myslím, že viem čo mi prinášajú negatívne myšlienky, ale nie som si istá čo mi prinášajú tie pozitívne, okrem dobre nálady. Stále sa mi ešte nepodarilo nič si pritiahnuť. Teda to pozitívne. :/
Teraz iba stále celé dni ležím. Nevládzem ani sedieť. Dokonca ani premýšľať. Som úplne vyčerpaná. Ako keby mi došli baterky. Nepomáha ani spánok, odpočinok, nič.
Už som také niečo predtým zažila a trvalo to aj niekoľko rokov. Kto to nezažil, nepochopí. Niekedy sa mi ani nechce žiť, pretože to čo mám nie je život. Snažím sa s tým zmieriť, že to možno už nebude lepšie. Lenže človek musí nejako fungovať v spoločnosti a rodičia ma nebudú večne živiť. Je to ťažké a najviac to zabíja moju mamu. Tá je psychicky v prdeli viac než ja. Dokonca sa bála, aby som si niečo neurobila. Frown Jediné čo som asi ešte neskúsila je prijať to a nebojovať s tým.
 
Keco
#7 Vytlai prspevok
Pridan 20.05.2013 10:49


Prspevkov: 28
Zaloen: 23.01.12


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Si uprimna sama k sebe? O tom totiz pise aj Hayova, resp. takym sposobom sa vyliecila z rakoviny. Odpustila sama sebe...Ked prevezmes 100%nu zodpovednost za svoj zivot, potom sa ti cesta ukaze aj sama, len k tomu je potrebna aj 100%na uprimnost sameho k sebe...teda, Milovat sam seba Smile
 
Kamika
#8 Vytlai prspevok
Pridan 20.05.2013 10:57


Prspevkov: 11
Zaloen: 17.04.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Určite som najúprimnejšia ako len viem. A milujem sama seba. Len teraz akurát nemilujem svoj život. Dúfam, že beriem zodpovednosť za svoj život. Určite nikoho neobviňujem z toho čo sa mi v živote deje.
 
Keco
#9 Vytlai prspevok
Pridan 20.05.2013 11:18


Prspevkov: 28
Zaloen: 23.01.12


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Skusim ti dat radu z osobnej skusenosti. Mal som dlhorocny problem s hrdlom a nosohltanom. Pravidelny zapal, potom soplenie a pod. Do roka som to mal mozno aj 10x (znie to neuveritelne, ale ano, takmer kazdy mesiac). Neviem, co sa stalo, ale presiel som k alternativnej medicine, zistil som (aj vdaka knihe od Sinelnikova a potom aj navstevy jednej medicky), ze ak ma clovek problem s hrdlom, tak to su zvacsa nevyjadrene emocie - zastavene v hrdle. A tym, ze som to dusil v sebe, tak moje hrdle trpelo...poviem ti uprimne, ze moj stav sa postupne zlepsoval a teraz (prave som si aj zaklopal), som zdravy prisamvacku cez polroka a aj to, co som mal posledne, bol zapal pluc a vdaka Sinelnikovi som zistil, co priblizne sposobilo aj tuto diagnozu. Potom som sa uz pytal len sam seba, ktore situacie v mojom zivote nastali, ze som posobil nie zrovna pozitivnym zmyslanim a bol som velmi prekvapeny sam sebou, co vsetko som robil a ako som posobil/rozmyslal...bola to sice pre mna taka vacsia facka, ale som za to velmi vdacny. A uprimne mozem teraz napisat, ze som z celeho srdca vdacny za to, co mi bolo, lebo som sa z toho poucil...to bol aj dovod, preco som vyssie odporucil prave Sinelnikova, lebo ma celkom presny (aspon pre mna) opis, toho, na zaklade coho ti choroba vznikla...a vznika...prajem uspesne a skore vyliecenie Smile
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.