Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: negativny manzel

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA16 tyzdne
zubrienka82117 tyzdne
brumslik209 tyzdne
speedeveve211 tyzdne
ja009212 tyzdne
pepko143214 tyzdne
libra4po256 tyzdne
Olga285 tyzdne
sjuro315 tyzdne
ZuzanaV328 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
negativny manzel
Ivettka74
#1 Vytlai prspevok
Pridan 20.01.2013 20:30


Prspevkov: 1
Zaloen: 14.01.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahoj vsetci. Posledne dni, presnejsie tyzden som sa rozhodla naplno vyuzivat tajomstvo..Film som videla uz davno a pred niekolkymi rokmi som intenzivne citala Dr. Murphyho a N.V.Peale-a. Pozitivne myslenie mi velakrat pomohlo ked som sa ho snazila pretavit do praxe.No casom som na to vzdy nejak pozabudla a dla mojich myslienok (samozrejme aj negativnych) sa mi diali veci... V poslednej dobe cca posledny polrok sa udialo niekolko velmi zavaznych situacii prisli sme o byvanie, manzelov plat spadol na polovicu a vztahy v rodine su uplne rozvratene..Proste prislo to vsetko uplne naraz..Naozaj som sa uplynule dni dokonca aj vo Vianocnom obdobi utapala v ziali a stale si opakovala ze takyto zivot som si nikdy nepredstavovala..A tak mojim jedinym vychodiskom ako opat nabrat nejaku silu bolo opat si pozriet tajomstvo a skusit to zas a znova s pozitivnym myslenim..Ide mi to naozaj vyborne, som plna radosti energie vdacnosti, no ma to jeden maly hacik..Moj manzel. je to clovek uplne racionalny a na nejake "bachorky" o pozitivnom mysleni neveri..Rozpravala som mu niektore pribehy z tejto stranky ktore som tu precitala snad vsetky, no on si mysli ze vsetko je nahoda. Ale aby som to skratila a dostala sa k jadru...pozitivnym myslenim sa snazim pritiahnut si peniaze a vlastne byvanie..v casti o peniazoch som sa docitala ze clovek sa ma spravat tak akoby uz bol bohaty verit ze peniaze prichadzaju a absolutne si nepripustat to ze si nieco nemoze dovolit..Ale u mna je to dost tazke kedze moj manzel vyrazne setri a casto krat do dna opakuje ze to ci ono si kupime az ked budeme mat viac penazi...Takyto postoj absolutne demotivuje moje zmyslanie a privadza ku mne negativne myslienky.. Vobec neviem ako tieto situacie eliminovat obzvlast ked som s mojim muzom kazdy den...Som len v zaciatoch pozitivneho myslenia aj ked teoriu mam nastudovanu dokonale, v praxi ho vyuzivat je uz cosi tazsie, teda...nebolo by mozno keby bolo aj moje okolie naladene na rovnaku pozitivnu vlnu...Prosim poradte ako by som to mohla zmenit? dakujemSmile
 
Keco
#2 Vytlai prspevok
Pridan 21.01.2013 20:40


Prspevkov: 28
Zaloen: 23.01.12


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahoj Smile
Prve, co ma napadlo, bol jeden uryvok z knihy od Valerija Sinelnikova - dohoda s nemoci, kedy sa manzelka pokusala zmenit svojho manzela. Mam to osobne vyskusane a mozem potvrdit ,,teoriu", ze ked clovek zmeni sam seba, tak moze fakt zmenit velmi vela vo svojom okoli. Dokonca aj manzela Smile Valerij Sinelnikov vydal viac knih a vsetky su zamerane smerom do vnutra cloveka - do podvedomia. Mne osobne dali tieto knihy velmi vela. Dohoda s nemoci je dokonca volne stiahnutelna z netu (kludne mi napis na kecaaldes@gmail.com a poslem link). Tu by som este doplnil, ze tato kniha je zamerana hlavne na zdravie, ale myslim, ze tam najdes to, co potrebujes Smile A co sa tyka penazi, tak tu odporucam knihu ,,Skutecne bohatstvi" od toho isteho autora. Tu som vsak na nete volne stiahnutelnu zatial nenasiel - mam ju kupenu. Je to vsak len moja osobna rada, co mne pomohlo pri mojom duchovnom raste, ale ako som si mohol vsimnut, tych ciest je viac a je na kazdom, aby si nasiel tu svoju Smile takze drzim palce Smile
 
energys
#3 Vytlai prspevok
Pridan 22.01.2013 09:32
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Keco, má absolútnu pravdu, pokiaľ zmeníme sami seba, zmeníme aj svoje okolie, je tu však jedna podmienka, okolie by nás nemalo vedieť ovplivnit vo svojej zmene, pokial nas ovplivnuje, je dobré pracovať na svojej vnútornej sile, ktorá zabespečí, že sa nás akýkoľvek podnet zvonku neodtkne vo svojej podstate.
Čo ešte podotknem, netreba nič vnucovať, vzniká skôr opačný prípad.
 
www.artjozef.com
Livia
#4 Vytlai prspevok
Pridan 13.02.2013 09:59


Prspevkov: 62
Zaloen: 12.04.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Dakujem Keco za tipy na knizky
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.