Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: ako je mozne ze sa snazim aplikovat tajomstvo a vsetko je naopak

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA16 tyzdne
zubrienka82117 tyzdne
brumslik209 tyzdne
speedeveve211 tyzdne
ja009212 tyzdne
pepko143213 tyzdne
libra4po255 tyzdne
Olga285 tyzdne
sjuro315 tyzdne
ZuzanaV328 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
ako je mozne ze sa snazim aplikovat tajomstvo a vsetko je naopak
aajanka
#1 Vytlai prspevok
Pridan 18.01.2013 14:35


Prspevkov: 20
Zaloen: 14.11.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Velmi, velmi dlho sa trapim. Uz niekolko rokov sa snazim aplikovat tajomstvo do zivota a cim viac sa snazim je to horsie a horsie. Prisla som vlastnou hlupostou o chlapca, na ktorom mi zalezalo a uz je prec, dokonca mi povedal ze mam negativne zmyslanie. ako mozem mat negativne zmyslanie ked kazdy den citam nieco pozitivne??? nie som negativna, som len obozretna !!! poviem si, budem robit to a to a pritom je to vsetko uplny opak toho co chcem ...
napr. povedala som si, nebudem mat konflikty s ludmi, uz ziadne hadky a stale len hadky a ohovaranie - som nepoucitelna, rozchod v uplnom hneve so zabuchnutim dveri so spalenim mosta ... nechcela som to takto !!! preco sa to vsetko deje?
povedala som si, ze sa budem v praci sustredit a robim same chyby a chyby a hrozi ze pridem o pracu ktoru mam rada ... tak preco sa to deje?

tazko sa mi zije samej so sebou ... prosim vas, napiste mi nejake povzbudive slova ... pomozte mi niekto ....
 
Petka5
#2 Vytlai prspevok
Pridan 18.01.2013 19:51


Prspevkov: 7
Zaloen: 04.12.12


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahoj
Viem presne ako sa citis.... ked som si tvoj pribeh precitala, akoby som citala sama o sebe. Akurat to ze priatela mam stale, a nepracujem ale studujem. ale bojim sa ze o priatela pridem. Vies presne to co si napisala ze sa snazis aplikovat tajomstvo do zivota a vsetko je naopak, tak to presne sa stava mne. Kazdy den chodim na nejake pozitivne stranky, citam krasne pribehy a tak dalej. Kazdy den si poviem ze sa zmenim a nebudem stale nadavat priatelovi kvoli jednej veci. Lenze ta vec mi ovplyvnuje zivot. A vzdy ked ma tym vytoci tak sa neovladnem a hadame sa. A kvoli tej veci som taka podozrievava, ze mi to pride tak ze som az paranoidna. Snazim sa pochopit preco to robi, a kazdy raz si poviem ze uz to nebudem robit,nadavat mu, ale aj tak som strasna. Chcem sa zmenit aby sme mali taky krasny vztah ako kedysi. A kazdy den si poviem aka som vdacna za to ze ho mam. Aj som. Len nechapem, preco mi to robi, ked vie ako velmi ma to nici. Uz som rozmyslala ze pojdem za psychologom. Lebo najlepsie na tom je, ze kazdemu radim ake dolezite je mysliet pozitivne, kazdemu odporucam nech si nieco o tom precita, kazdemu prajem len to najlepsie, len sebe nedoprajem . Neviem ci ma chapes, a vobec som Ti neporadila, ale chcem aby si vedela, ze nie si jedina. A mozno nam niekto poradi obom.
Viem ze to ze ma niekto naviedol na tu cestu pozitivneho myslenia je to najlepsie co sa mohlo stat a za to tej osobe patri jedno velke DAKUJEM, ale je strasne tazke riadit sa tym, ak si neviem poradit s vecou, ktora mi uz stasne dlho ovplyvnuje zivot.
Prajem Ti aby si nasla tu spravnu cestu. Dufam ze ja ju najdem tiez.
P.s Vies ani by som nereagovala, ale dnes je pre mna jeden specialny den a to ze som nasla cloveka, ktory ma ten isty pocit ako ja, bolo pre mna nejakym znamenim. Este raz ti prajem aby sa Ti zacalo darit.
Dufam ze si ma pochopila, a ze ma pochopil aj niekto iny.
 
Keco
#3 Vytlai prspevok
Pridan 18.01.2013 23:37


Prspevkov: 28
Zaloen: 23.01.12


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahojte Smile

V prvom rade sa nikdy v dolezitych momentoch (v podstate by bolo lepsie, keby to tak nebolo vobec Grin ) nepytajte svojej hlavy, ale svojho srdca. V mysli najdete len hnev, strach a veci s tymto spojene. Zato v srdci len lasku/radost/odpustenie - hlavne samemu sebe. Precital som uz vela knih za Secretom a ako som spomenul aj v predoslej teme, The Secret je len spicka ladovca. To, co je vsak pod nim, to je ta krasna cesta Smile
Osobne Vam obom odporucam si precitat knihu Hovory s bohem 1. cast (volne stiahnutelne z netu). Tu este podotknem, ze sa neradim ani ku katolikom a ani ku ziadnemu inemu vierovyznaniu (paradoxne, ze? Smile ). Verim (alebo sa o to aspon snazim Smile ) hlavne sam sebe a svojim pocitom, ktore mi vzdy ukazali spravnu cestu Smile Tato kniha vsak bola pre mna osobne taky budik, ze som nad nou este dlho rozmyslal...ale, vsetko do seba krasne zapadlo Smile
Dalej odporucam film - Pokojny bojovnik - http://www.csfd.cz/film/222209-pokojny-bojovnik/ - krasne vystihnute, ako sa ma zit pritomnostou Smile
Ak by ste mali nejake otazky (link na film a knihu? Smile ), napiste mi na mail - kecaaldes@gmail.com a poslem Wink
 
Patko211
#4 Vytlai prspevok
Pridan 19.01.2013 09:44


Prspevkov: 34
Zaloen: 18.12.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahojte,

ak chcete ja by som Vam vedel poradit baby Smile Napiste mi spravu v com mate problemy a vyriesime to Smile

Prajem pekny den Smile
 
energys
#5 Vytlai prspevok
Pridan 19.01.2013 10:04
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Dievčatá, môžem vám povedať, že váš príbeh prežíva väčšina, ktorá začína meniť svoje myslenie, skrotiť tú neposednú opicu, ktorú sme naučili zlé kúsky, je kus poctivej práce, ale môžem vám zodpovedne povedať že sa to dá. Treba začať tým, že praktické radi ktoré v knihách nájdete, poctivo aj spravte, jedno poradím na začiatok, tu robí chybu väčšina. Pokiaľ je vec ktorú chcete zmeniť, nie je správne nájsť vetu ktorá, ten problém len posiluje. Uvediem to na tvojom prípade Janka: povedala som si"nebudem mat konflikty s ludmi" keď tú vetu rozobereš do detailov, ty si si vlastne tie konflikty priala, vesmír slovo nie, nebudem, nemam, berie skor ako mam. preto ti odporúčam, si sadnúť a napísať si ako sa chceš k ľudom správať, príklad: k ľudom ktorých stretávam som milá otvorená a tolerantná, každý človek ktorého stretnem mi prinesie do života radosť, a podobne, proste veta a pocit, ktorý má nahradiť zlozvyk, musí vyznievať max. pozitívne, nie je dobré aby v tej afirmácii bolo použité slovo ktoré nechceš"konflikt" ! A ešte jedna vec, pocity sú pri tom tá podstatná vec, cítiť sa radostne a z láskou v srdci ked tie vety vyslovujeme, je to čo tú skutočnosť vytvára.

Ak to nebude jasné rád vás uvidím v stredajšej poradni online:
http://www.myslimpozitivne.sk/index.php/online-poradna
 
www.artjozef.com
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.