Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: TAJOMSTVO možno funguje ale má háčik!

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA16 tyzdne
zubrienka82117 tyzdne
brumslik209 tyzdne
speedeveve211 tyzdne
ja009212 tyzdne
pepko143213 tyzdne
libra4po255 tyzdne
Olga285 tyzdne
sjuro315 tyzdne
ZuzanaV328 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
TAJOMSTVO možno funguje ale má háčik!
energys
#1 Vytlai prspevok
Pridan 07.01.2013 12:48
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Bolt napísal:
Tento "The Secret" (Tajomstvo) má ešte jedno tajomstvo.
Dozviete sa to v nasledujúcom videu, niektoré veci možno v nom nepochopíte kedže je to už 32.časť, ale je tam vysvetlený tento "The Secret" ktorý som si tiež myslel, že je správny. No teraz vravím že je nesprávny. Robí to z vás len materialistu. Nezdalo by sa vám to zaujímave, že keby to bolo fakt dobré, že by to bolo to skutočné dobro. Prečo to natočili a vydali knihi. Keby to bolo naozaj pozitívne tajná vláda Illuminati by to zakázali resp. vobec by nedali na verejnosť, kedže oni chcú dávať len negatívne veci.
Ak neveríte aspon si pozrete toto video a ak vás zaujme resp. budete chiet vediet pravdu o celom ludstve, historí a budúcnosti, tak si ten dokument začnite pozerat od 1-vého dielu!


http://www.youtube.com/watch?v=6fsgVmtMXyU


Bolt čo k tomu dodať, viem že ty máš pocit, že týmto príspevkom kopec ľudí zachrániš od niečoho strašného a zlého v ich živote. Ja ti však musím povedať, že sa dosť mýliš, a patríš k ďalším čo nepochopili, čo sa v tej knihe píše. A čo je už dávno napísané v iných knihách ale pomedzi riadky, sa mi páči ako tvorcovia vypichli jeden moment knihy a videa, ale to že je BOH v nás sa nepíše len v tej knihe ale v mohých ďalších, a tý čo sa touto myšlienkou vážne zaoberaju, a meditujú alebo ináč pripravujú svoje myslenie na pochopenie samého seba, ti potvrdia, že je to veľmi blízko rality.

A určite mi dajú zapravdu ludia čo vedia trochu precitovať energie, že to čo ide s toho videa nie je niečo príjemné, ten pán má dosť zvláštne vyžarovanie, a on je skôr ten čo dáva ľudom nie najsprávnejšie kodý do podvedomia, čo si si možno ani ty nevšimol, je hudba, ktorá ide na pozadí!

Moje odporúčanie, je nepozerať podobné dokumenty a názory ludí na minulosť a na budúcnosť, pretože oboje je pre nás čo žijeme v prítomnosti absolútne zbytočné.

A samozrejme každý sme bytosť ktorá sa vyvíja, a tak verím, že sa vyvinieme v bytosti plné LÁSKY a porozumenia.

A budem rád keď tvoj ďalší príspevok bude v duchu niečoho pozitívneho čo ľudom niečo aj prinesie.
 
www.artjozef.com
Keco
#2 Vytlai prspevok
Pridan 08.01.2013 22:45


Prspevkov: 28
Zaloen: 23.01.12


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
The Secret je len spicka ladovca. To, co sa vsak skryva pod nim, to je ta nadhera. Vela ludi ma v hlave, ze bude stastna, ked dosiahne to, alebo ono. Dosiahnes radost, ze to mas a ak sa jedna o nejaku drahu materialnu vec, tak potom dostanes strach, aby si o to neprisiel (aspon vacsina ludi momentalne - mozno sa ja mylim Smile ). Odporucam knihu do Valerija Sinelnikova - dohoda s nemoci a potom Skutocne bohatstvo. Tam to nadherne vysvetlil. Clovek by sa mal venovat vsetkym strankam zivota. Aj materialnej, aj duchovnej Smile
 
energys
#3 Vytlai prspevok
Pridan 09.01.2013 07:52
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Keco napísal:
The Secret je len spicka ladovca. To, co sa vsak skryva pod nim, to je ta nadhera. Vela ludi ma v hlave, ze bude stastna, ked dosiahne to, alebo ono. Dosiahnes radost, ze to mas a ak sa jedna o nejaku drahu materialnu vec, tak potom dostanes strach, aby si o to neprisiel (aspon vacsina ludi momentalne - mozno sa ja mylim Smile ). Odporucam knihu do Valerija Sinelnikova - dohoda s nemoci a potom Skutocne bohatstvo. Tam to nadherne vysvetlil. Clovek by sa mal venovat vsetkym strankam zivota. Aj materialnej, aj duchovnej Smile


Áno presne tak snažiť sa o rovnováhu, to je základ života Wink
 
www.artjozef.com
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.