Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Choroba a duchovná príčina choroby.

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA17 tyzdne
zubrienka82117 tyzdne
brumslik209 tyzdne
speedeveve211 tyzdne
ja009212 tyzdne
pepko143214 tyzdne
libra4po256 tyzdne
Olga285 tyzdne
sjuro315 tyzdne
ZuzanaV328 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Choroba a duchovná príčina choroby.
energys
#1 Vytlai prspevok
Pridan 17.12.2008 07:54
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Alergické choroby, Astma.

Duchovná príčina:nedostatok lásky k niektorým súčastiam stvorenia v našom najbližšom okolí.

Alergia je zhmotnená agresia. Organismus reaguje podráždenou reakciou na niečo, čo je v podstate pre neho neškodné. Najčastejšou príčinou sú zvierecie chlpy, pel rôznych kvetov plodou prírody, kúsky tiel domácych roztočou, či obyčajný prach. Najnovšie tiež rezidua chemických látok a lieky. Odkiaľ sa vzala táto “nezmyselná” reakcia? Prečo bola v minulosti vzácna a teraz naberá masového charakteru?

Všetko, čo v přírode existuje, existuje z vôle Božej a obsahuje teda lásku Božiu. Človek sa má snažit lásku k všetkému existujúcemu napodobovať. Človeka však pohltila túžba “hospodárit” vo svete podľa svojho. A tu mu začínajú niektoré veci (zvieratá, rastliny, materiál) prekážať, „liezť na nervy“. Časom zostúpi táto neoddôvodnená nenávisť zo žiarivých obalov duše do imunitnej sústavy a manifestuje sa agresívnou alergickou reakciou. Preto sa alergia prakticky nevyskytuje ani u prírodných národov, ani u volne žijúcich zvierat. Alergia je zhmotnená nenávisť voči niečomu v okolí.

prevzaté zo stránky AGAPE
 
www.artjozef.com
Ericek
#2 Vytlai prspevok
Pridan 17.12.2008 15:38
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ako sa zbaviť alergie? Ja mám alergiu(sennú nádchu) od narodenia. Neviem ako ani prečo ju mám. Moji rodičia alergiu nemali, takže zdediť som ju nemohol. Taktiež si neviem vysvetliť, ako sa ku mne dostala, keď som sa narodil, okolie som nevnímal. Už dlho viem, že je to porucha psychiky. Snažil som s ňou bojovať, ale vždy som prehral. Skúšal som aj homeopatiu(podobné lieči podobné), no bez väčších výsledkov. Dokonca som si už povedal, že je to asi dôvod odísť do iného prostredia, no na to som ešte odpoveď nedostal. Ako teda vyliečiť tak silný vzorec, zakorenený už tridsať rokov?
 
www.naprezitie.sk
Johny Ozon
#3 Vytlai prspevok
Pridan 23.12.2008 23:01
Avatar lena



Prspevkov: 89
Zaloen: 23.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
alergie, ja by som povedal niesu psychickym problemom ale prehnanou hygienou nasej reality, teda nemusis ju zdedit, alergia sa vyvija od dectva prave tak ze tvoje telo nie je vystavene alergenom v uplnej maldosti, a teda si nevytvorilo obranu proti tymto latkam, takze ked sa tvoje telo dotane dnes do styku s alergenom, reaguje prehnane. Ja tiez trpim senou nadchou a vsetkym moznym, no nuevedomujem si to takze v podstate mam od toho pokoj, jedine akurat ta senna nadcha ma trapi tej sa neviem zbavit. Vsetko je v hlave, ja chory nebivam skoro nikdy a to zjednoducheho dovodu nechcem byt chory a uz ked sa mi to podary vyliecim sa rychlo,a neuzivam ziaden lieky. Lieky su podla mna este vacsi bordel ako samotna choroba.
Či už veríte, že niečo dokážete, alebo naopak veríte, že to nedokážete, v oboch prípadoch máte s najvačšou prevdebodbnosťou pravdu.


Zošalieť bez moci je nuda!..., nik Vás nepocúva!
 
energys
#4 Vytlai prspevok
Pridan 12.01.2009 07:06
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Johny, to čo píšeš je tiež pravda, deti vyrastajú v dosť sterilnom prostredí. Za tým všetkým však je duchovná príčina, každá choroba je možnosť posunúť sa dalej, preto jej jadro tkvie v duchovnom základe.
 
www.artjozef.com
Toudy
#5 Vytlai prspevok
Pridan 12.01.2009 11:51
Avatar lena



Prspevkov: 103
Zaloen: 04.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Johny : ale alergie nevznikaju len v detstve. Objavuju sa coraz viac aj u starsich ludi. Takze pricin moze byt niekolko. Ja sa nebudem vyjadrovat na sennu nadchu ze co a ako-lebo sam ju mam a kazdy zaciatok leta to riesim. Bud psychicky ale niecim. No mozem povedat ze jeden liek ako zachrana mi fakt pomohol a bolo to zlozenie syri. Mohol som ist v pohode k senu. Dalej som skusil aj regresnu terapiu. Po sedeni som teda podla terapie odhalil psychycky zdroj mojej alergie a mozem potvrdit ze 2-3 dni som nepocitil tu alergiu. nasledne sa vratilo. chce to asi viac sedeni na odstranenie traumy v podvedomi ktora to vyvolala. je to asi dost zakorenene.
Takze toto je moja skusenost s alergiou.

Urobte si vlastny nazor co je alergia ci psychika alebo sterilne prostredie. Podla mna je to traumatizujuci zazitok ktory sa upol na to obdobie (pel -rozne podla obdobia) alebo nejak sa pripol k potravine na ktoru je clovek alergicky.

 
mariad
#6 Vytlai prspevok
Pridan 27.01.2009 23:09


Prspevkov: 152
Zaloen: 20.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Škoda, že nie som zo Zvolena, zajtra je v čajovni Mima (tuším tam, kde bolo stretnutie) zaujímavá prednáška p. Tomáša Lajmona "Neznáme príčiny chorôb". Dúfam, že si to vypočujem ako mp3 nahrávku na webe www.poznanie.sk, tam som našla oznam o tejto prednáške.Wink
 
Jana
#7 Vytlai prspevok
Pridan 28.01.2009 09:39
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Majočka, už som si tú stránku pozrela. Sú tam zaujímavé články. Zase mám čo "študovať". Človek sa stále učí a to je výborné. Odporúčam aj ostatným. Ďakujem a prajem pekný deň.
 
energys
#8 Vytlai prspevok
Pridan 28.01.2009 09:58
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
mariad napísal:
Škoda, že nie som zo Zvolena, zajtra je v čajovni Mima (tuším tam, kde bolo stretnutie) zaujímavá prednáška p. Tomáša Lajmona "Neznáme príčiny chorôb". Dúfam, že si to vypočujem ako mp3 nahrávku na webe www.poznanie.sk, tam som našla oznam o tejto prednáške.Wink


Áno je to tak, dnes je u nás prednáška p. Lajmona, prednášky v našej čajovni končia, ale podľa všetkého budeme v tejto činnosti pokračovať, len v iných priestoroch. Ak budete sledovať našu čajovňovú stránku www.cajovnamima.com určite sa dozviete viac Wink
 
www.artjozef.com
sisiak007
#9 Vytlai prspevok
Pridan 28.01.2009 11:50


Prspevkov: 27
Zaloen: 16.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Neznáme príčiny chorôb
Tak túto prednášku si môžete stiahnuť na stránke http://www.vodasv...video.html
a nie len túto.
 
RomanMT
#10 Vytlai prspevok
Pridan 28.01.2009 12:15


Prspevkov: 27
Zaloen: 16.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahojte tak teraz Vam poviem co neskutocne som vcera zazil a uvedomil...Vcera som ziskal moju najstarsiu klientku aku mam...Ma 72 rokov.je to stara pani ktora nema ziadne choroby ani tazkosti a na svet sa cely zivot pozera pozitivne...Sama mi povedala ked som jej hovoril ako je to mozne a ona mi povedala..Mojim klucom je vnutorny svet ktory mam uplne v poriadku..cely zivot sa snazim byt stastna a na vsetky veci sa pozerat pozitivne...Je to neuveritelne ked Vam 72 rocna babka povie ze kazdy den preziva v stasty v laske.Byva sama ma velky dom kde si vsetko robi sama....pili drevo,upratuje,robi si udrzbarske prace no proste vsetko..a ceresnicka na torte je ze ma svoje auto wolsfagen Polo a denne ho vyuziva a soferuje...toto je jasna ukazka sili vnutorneho sveta..a pri tom mala tazke detsvo(( vela som si uvedomil ked som bol s nou a verim ze sa snou budem stretavat castejsie...ked som pri nej sedel mal som pocit ze madobyja energiou..Byva hned pri hlavnej ceste kde sa ludia stale stazuju na auta a pod a viete co mi ona povedala ze ona je smutna ked cez vikend prechcadza cez cestu malo aut pretoze ma pocit ze svet nezije...Neuveritelne..... to by ste ju museli poznat....kazdy den aj v takom veku preziva v stasty a v doborm pocite...ot tom je to vsetko...na vsetko ma pozitivny nazor a aj na to ze ostala bez vsetkeho ked ju rodicia vydedili...a jej veta je...vela ludi mi to vsetko co mam zavidi...vobec mi to nevadi pretoze cim viac ludi mu nepraje a zavidi mne sa viacej dari....ludia jej davaju zlu energiu a ona ju meni v pozitivnu ktora jej prospieva))))Grin
 
mariad
#11 Vytlai prspevok
Pridan 28.01.2009 12:52


Prspevkov: 152
Zaloen: 20.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
RomanMT ďakujem Ti za nádherný príspevok a za to, že si sa s takou krásnou skúsenosťou podelil s nami. Je veľmi povzbudivý a dodáva silu pracovať na svojom vnútornom živote a vývoji. Ešte raz vďaka.Wink
 
Blue
#12 Vytlai prspevok
Pridan 28.01.2009 15:39


Prspevkov: 135
Zaloen: 08.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Úžasná babka...obdivujem starších ľudí,ktorí takto krásne pozerajú na svet.Včera som videla taktiež dosť staršiu pani vychádzať z parkoviska na aute a obdivovala som ju.Môžu nám byť príkladom,aby sme aj my vedeli takto pekne pozitívne žiť v každom veku.
 
Ivina
#13 Vytlai prspevok
Pridan 23.02.2009 15:03


Prspevkov: 2
Zaloen: 02.02.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahoj RomanMT, dnes som si prečítala Tvoj príspevok, krása. sama mám46 rokov a ešte tak pred rokom som si myslela, že môj život je niekde pred koncom, že som stará a už nič pekné a pozitívne ma nemôže stretnúť. Figa borová, vek je iba číslo a tak ako sa už na týchto stránkach popísalo všetko je v našich hlavách. V živote som si poupratovala, zmenila postoje, a verím že všetko krásne mám ešte pred sebou a teším sa z každého dňa. Posielam krásny pozdrav mladým, a aj mladým duchom
 
Blue
#14 Vytlai prspevok
Pridan 23.02.2009 17:33


Prspevkov: 135
Zaloen: 08.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Aj ja si myslím,že vek je naozaj iba číslo.Jednej pani som sa raz opýtala,kedy bola vo svojom živote najšťastnejšia...vraj keď mala 55/teraz má 70/vtedy až našla životného partnera a život začal byť krásny.Celý život sa trápila a škoda,že nato neprišla skôr,že trápiť sa nemusí...takže nikdy nie je neskoro.Akákoľvek chvíľa šťastia je krajšia ako nepocítiť šťastie za celý život.Ja som svoje šťastie vsadila na deti a neľutujem,lebo sú úžasné a dobré,ale raz chcem aj ja byť šťastná s niekym,len sa musím rozhodnúť.
 
Jana
#15 Vytlai prspevok
Pridan 23.02.2009 19:00
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ja sa pridávam k vašej diskusii. Mám 50 rokov a cítim sa na 20. Nikdy som sa tak necítila dobre, ako teraz. Skutočne je to tak. A kto ma už spoznal odtiaľto aj osobne, môže to potvrdiť. Vek nehrá žiadnu rolu. Ja verím, že ešte 90 rokov mám pred sebou - do 140. Tak mi to bolo predpovedané. A že som médium, to som sa dozvedela včera. Všetko je v našom myslení a v srdci. Verte vo všetko dobré a všetko dobré k vám príde. Ja tiež verím, že tá pravá láska ma ešte len čaká. A budúcnosť - tú už mám nastavenú ...... ďakujem, ďakujem, ďakujem ....Pfft
 
mariad
#16 Vytlai prspevok
Pridan 12.03.2009 14:48


Prspevkov: 152
Zaloen: 20.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Pripájam zaujímavý link ako imunitný systém reaguje na naše myslenie
http://www.poziti...ienky-.pps
 
Jana
#17 Vytlai prspevok
Pridan 12.03.2009 15:10
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Majočka veľmi pekné a zaujímavé. Odporúčam všetkým.
 
ariane
#18 Vytlai prspevok
Pridan 13.03.2009 06:47


Prspevkov: 4
Zaloen: 23.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
vsetky choroby vznikaju negativnym myslenim, ktore si clovek sposobil sam.dost sa tomu v tomto obdobi venujem. vznikom chorob ktore maju podstatu v duchovne.
 
energys
#19 Vytlai prspevok
Pridan 13.03.2009 06:59
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Tak sa pochval zo skusenostami, tie su najcennejšie. Je to oblasť nášho života, ktorá je dosť dôležitá.
 
www.artjozef.com
Jani
#20 Vytlai prspevok
Pridan 21.08.2009 12:37


Prspevkov: 27
Zaloen: 17.06.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Úžasné ... odporúčam všetkým. Majka ďakujem.

http://www.sebapo...FELNFSQQYM
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.