Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Potrebujem poradiť

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA19 tyzdne
zubrienka82119 tyzdne
brumslik211 tyzdne
speedeveve213 tyzdne
ja009214 tyzdne
pepko143216 tyzdne
libra4po258 tyzdne
Olga288 tyzdne
sjuro317 tyzdne
ZuzanaV330 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Potrebujem poradiť
Deafko
#1 Vytlai prspevok
Pridan 23.09.2012 15:08


Prspevkov: 1
Zaloen: 09.04.12


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Zdravím, mám 17 rokov, k tajomstvu som sa dostal asi pred rokom a pol, ale naplno som sa tomu začal venovať až pred tromi mesiacmi a to kvôli jednej veci, resp. osobe. Dovtedy som po ničom tak netúžil, aby som kvôli tomu obetoval toľko času (som lenivý)...no takže tá osoba je jedno dievča, ktoré veľmi ľúbim a aj ona ľúbi mňa, ale má priateľa, ktorého tiež ľúbi...je to proste veľmi veľmi zložité a problém je v tom že ja sa snažím pritiahnuť si ju, snažím sa myslieť pozitívne, ďakovať, vizualizovať a veriť, ale je to ťažké, keď sa s ňou vídam často a vidím že to tak nieje...cez prázdniny som ju nevídal, takže to bolo jednoduchšie, ale ako prázdniny skončili, začalo to horšie obdobie. Podarilo sa mi pritiahnuť už veľa vecí, aj keď to boli maličkosti, ale už na 100% verím že to celé nie je výmysel, že to funguje a aj viem že keď budem myslieť pozitívne a vizualizovať, tak budem s ňou. Ale problém je v tom že aj keď si niečo pritiahnem. tak tá radosť a vďačnosť trvá krátko a potom sa znova vrátim k tým negatívnym pocitom. Ako je napísané v knižke Kľúč od J.Vitaleho, že v plnení našich snov nám môžu brániť nejaké presvedčenia, tak mám tiež pocit, že mám uložené v podvedomí nejaké presvedčenie, že zákon príťažlivosti nefunguje, aj keď často vidím, že funguje. Takže chcem vás poprosiť o pomoc, aby ste mi poradili čo mám robiť aby som si to pozitívne myslenie udržal nastálo a nie len chvíľkovo, keď si napr. prečítam nejaký príbeh tu na stránke alebo pod. A takisto sa chcem poďakovať za túto stránku, veľmi mi pomáha a aj za každý príbeh alebo radu, ktorú som si tu prečítal a pomohla mi, aj keď nebola venovaná mne...ďakujem Smile
 
energys
#2 Vytlai prspevok
Pridan 24.09.2012 08:03
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Skús byť menej zameraný na dievča, ktoré už priateľa má Wink A ver, že stretneš inú, ktorá ťa rovnako očarí Wink A uvedom, si že vsťach nie je vec Wink
 
www.artjozef.com
aajanka
#3 Vytlai prspevok
Pridan 25.09.2012 13:27


Prspevkov: 20
Zaloen: 14.11.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Nelubi teba a ineho, len sa zahrava, cim skor to pochopis, tym lepsie. Si este mlady, skus sa zamysliet nad tym, preco si si v zivote privolal tuto situaciu ...
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.