Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Poradte mi prosim :)

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA19 tyzdne
zubrienka82119 tyzdne
brumslik211 tyzdne
speedeveve213 tyzdne
ja009214 tyzdne
pepko143216 tyzdne
libra4po258 tyzdne
Olga288 tyzdne
sjuro317 tyzdne
ZuzanaV330 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Poradte mi prosim :)
Patko211
#1 Vytlai prspevok
Pridan 22.07.2012 23:29


Prspevkov: 34
Zaloen: 18.12.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahojte mam taku otazku a nikde som to nepostrehol. Je lepsie ked si clovek vizualizuje jednu vec a na tu sa zameriava celou svojou energiou alebo clovek moze vizualizovat aj viacej veci ? Chcel by som pritiahnut k sebe peniaze ale aj lasku teda partnerku. Poradite mi ? Dakujem velmi pekne za kazdu radu a prajem krasny den
 
zvzka
#2 Vytlai prspevok
Pridan 23.07.2012 04:11


Prspevkov: 3
Zaloen: 20.06.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Neviem ,ci ti poradim spravne,ale ja si myslim,ze by si mal zacat najskor s malymi vecami.Bud najskor vdacny a spokojny s tym co mas teraz.Dakuj v duchu za hocico co mas,alebo vidis,alebo zazijes.Ked ides spat dakuj za den ktory si prezil a ked vstanes dakuj za den,kroty krasne prezijes Smile Ked budes spokojny s tym co mas tak toho pritahnes urcite viac.Nechci hned vsetko naraz,lebo z toho mozes ostat sklamany a mozno aj zmateny. Citaj si knihy ako Tajomstvo alebo Sila alebo ostatne pokial si nebudes isty,ze si to uplne pochopil a postupne zistis,ze naozaj si si v zivote vsetko pritiahol sam,ci uz zle albo dobre. Spravaj sa k druhym tak ako chces aby sa spravali k tebe a tych co sa k tebe nespravaju prave najlepsie,odpust im a bud vdacny,ze nie si ako oni,ze si stastnejsi a ze to bola dalsia skusenost co ta posunula dalej Smile Nedovol,aby ti momentalny nedostatok penazi alebo ine veci pokazili naladu. Po precitani niekolkych knih som zistila,ze naozaj vsetko som si pritiahla sama,ci uz vedome alebo nevedome.A znovu som objavila samu seba a co ma v zivote robi stastnouSmile Mozno to nie je prave odpoved alebo rada,ktoru si cakal,ale aj napriek tomu dufam,ze som aspon troska pomohla.Vela stastiakiss2
 
Patko211
#3 Vytlai prspevok
Pridan 23.07.2012 10:03


Prspevkov: 34
Zaloen: 18.12.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Dakujem velmi pekne za radu Smile moc si to cenim a som vdacny Smile Smile
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.