Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: hamblivost

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA16 tyzdne
zubrienka82117 tyzdne
brumslik209 tyzdne
speedeveve211 tyzdne
ja009212 tyzdne
pepko143213 tyzdne
libra4po255 tyzdne
Olga285 tyzdne
sjuro315 tyzdne
ZuzanaV328 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
hamblivost
Ericek
#21 Vytlai prspevok
Pridan 06.02.2012 22:29
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Chcel by som este k tejto teme... Bol som poziadany o pomoc, od dievcata, ktore ma podobny problem.
Za seba mozem napisat len par veci: Je dobre vyjadrit sa verejne, tak ako molly123. Moze odpovedat viac ludi a mozno niekto podobny.
Teraz k veci. Odpoved na otazku"co mam urobit" je potrebne hladat len a len sam v sebe. (Len tvoje podvedomie vie, co presne Ti je.) Ako hladat odpoved? No polozme si zakladne otazky: "co mozem urobit pre to, aby sa veci diali tak ako spravne maju?" , "ako mozem ovplyvnit tieto javy?" , "Co viem zmenit vo svojom vedomi?", "Ako sa ja sam pricinim o to, aby to bolo lepsie?" Nuz vsetky odpovede su v nas. Secret nam v tomto velmi pomaha. Mocne procesy. Spominate? Ci uz vam to vyprchlo? Spomente si. A napiste aj sem. Hmm?
 
www.naprezitie.sk
mollly123
#22 Vytlai prspevok
Pridan 07.02.2012 19:48


Prspevkov: 20
Zaloen: 02.12.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
to dievca co spominas ze malo podobny problem ako ja tak nema tu na tejto stanke tiez svoj nick? a nevies ako je na tom teraz?
 
mollly123
#23 Vytlai prspevok
Pridan 21.02.2012 19:37


Prspevkov: 20
Zaloen: 02.12.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
oment ake mocne procesy ? nechapem co to mam napisat?
 
Branislav
#24 Vytlai prspevok
Pridan 25.02.2012 09:59


Prspevkov: 3
Zaloen: 09.12.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Efi to napísal veľmi dobre.

Vyjadrím sa aj ja, keďže ja mám podobný problém, ale začal som ho lepšie zvládať.

K tomu poslednému najskôr. Mocné sily, procesy má na mysli zákon príťažlivosti a tvoje využívanie svojej mysle na priťahovanie vecí, odpovedí, šťastia a všetkého čo chceš.

Tak ako si napísala, snaž sa na veci čo chceš myslieť a veriť im. Viď sa v svojich predstavách tak ako chceš, ver tomu a veci sa začnú hýbať. Ani nebudeš vedieť ako a raz si uvedomíš čo sa všetko stalo a budeš za to ďakovať. Väčšinou je to všetko postupný sled udalostí.
Aj to, že si sem napísala a, že ti ľudia píšu čo treba robiť je výsledkom toho, že niečo chceš a ono sa to začalo diať. Všetko čo sa deje má svoj dôvod.

Ako už aj niektorý písali, žiješ pre seba alebo pre druhých? V prvom rade žiješ pre seba. Možno na pohľad egoistické, ale ako môžeš byť obľúbená, keď samú seba nemáš v obľube?
Ja som pochopil jednu vec: Prestal som riešiť čo si myslia iný. Viem aký som a tak sa beriem. To, že poviem niečo čo sa nepáči niekomu inému, nie je môj problém. Mám svoje názory, svoje vnímanie sveta. To už, že si o mne niekto pomyslí, no ty si ale debil. Ok mysli si to ja mám svoju pravdu. Aj napriek tomuto sa s takým človekom dá vychádzať.

Ja som mal napríklad problém nadväzovať nové kontakty, teraz už s tým až taký veľký problém nieje. Pochopil som, že sa netreba ostatných báť. Najlepšie je vždy niečo, možno situáciu prehodiť na srandu. Aj keď sa na niekoho pre niečo usmeješ, už to má veľkú váhu. Hlavne sa snažiť byť milý. Ľudia ťa potom inak vnímajú a oni sami majú dobrý pocit pri tebe.

Využívaj svoju moc, moc mysle na to, aby si sa mala lepšie. Taktiež odporúčam, čítaj knihy. Či už ohľadne príťažlivej sily, ktorá je všade prítomná, alebo čítaj knihy o medziľudských vzťahoch. Tam sa človek tiež veľa dozvie.
Upravil Branislav da 25.02.2012 10:03
 
neko
#25 Vytlai prspevok
Pridan 14.03.2012 11:04


Prspevkov: 1
Zaloen: 24.07.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahoj Mollly,
ak ti to pomôže viem PRESNE o čom hovoríš, viem PRESNE ako sa cítiš, pretože som si tým prešla aj ja. V škole som mala rovnaký problém, bola som z toho hrozne nešťastná, niekto na mňa začal rozprávať a ja som ostala červená ako paprika, tiahlo sa to so mnou aj celú strednú školu, no potom to trochu ustalo. Teraz mám 22 rokov a ešte občas sa začervenám ale to je už iba slabé minimum z toho ako to so mnou vyzeralo, keď som bola školáčka. Ba čo viac, nie len že sa červenám, trasú sa mi ruky, nohy, hlas, koľko krát mám pocit, že až odpadnem. Áno ešte aj teraz niekedy ... myslím, že som na tento problém prišla. Všetko je to o tom, ako sa pozeráš sama na seba. Koľko krát vyjdem von a pripadám si taká maličká a nemožná, no a vtedy sa mi to stáva (aj pred rodinou ako si ty písala) no keď vyjdem von vyrovnaná, spokojná sama so sebou, s dobrými pocitmi, s láskou voči druhým, vtedy akoby ten problém zmizol, vtedy to jednoducho neexistuje. Je veľmi dôležité mať sa rád a mať rád druhých ľudí, bezohľadu na to ako sa k tebe správajú. Veľa krát sa stane, že nevieš vyjadriť svoj názor, ani ja ho neviem vyjadriť, popravde radšej píšem ako rozprávam ... no niekedy pocítiš také zvláštne zapálenie, máš sen a podobne, tak o tom rozprávaj a rozprávaj o tom všade, nepozeraj na to ako sa druhý na teba pozerajú, iba rozprávaj a povedz, no a čo mne sa to páči, neboj sa že ťa odsúdia, ver mi začnú ťa mať ešte radšej, pretože im ukážeš kto v skutočnosti si a ak sa im tvoje pravé Ja nebude páčiť, nájdeš nových ľudí, pretože tak to funguje. Hlavne žiaden strach a ak ten strach aj príde a budeš zase celá červená, netráp sa tým, prejde to a povedz si že nabudúce to bude lepšie, že nabudúce to už dáš a zvládneš. Naozaj sa to dá, ver mi, pretože ja naozaj viem, o čom hovorím. Prešla som si strašným obdobím, nenávidela som sa za svoju červenú tvár a klepúce sa ruky ale čím lepšie som spoznala samú seba, tým sa to začalo z môjho života vytrácať. Koľko krát aj keď viem, že sa mi to opäť stane, že viem, že ma čaká taká situácia, pri kt. sa budem cítiť nesvoja, naschvál sa do toho bezhlavo pustím a ono to buď prejde alebo to zmizne. Musíme sa svojmu strachu postaviť, on nám nechce ublížiť, chce nás naučiť aby sme boli odvážnejší ;) ... ja viem, že to dokážeš, ukáž svoje skutočné JA a neboj sa odsúdenia, si úžasná taká aká si, dôveruj si.
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.