Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Prosba o pomoc

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA16 tyzdne
zubrienka82117 tyzdne
brumslik209 tyzdne
speedeveve211 tyzdne
ja009212 tyzdne
pepko143213 tyzdne
libra4po255 tyzdne
Olga285 tyzdne
sjuro315 tyzdne
ZuzanaV328 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Prosba o pomoc
energys
#1 Vytlai prspevok
Pridan 03.12.2011 08:53
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
žiadosť od mollly123

film the secret som objavila asi pred rokom a od vtedy pracujem na tom aby sa mi stalo vsetko to po com tuzim ale kazdy den sa nemozem vyhnut strachu a zlym myslienkam obcas sa mi to podari ale nie vzdy kažtdy den sa mi stane nieco co vo mne vyvola strach a ja som strasne empaticka a hned nad tym zacnem rozmyslat a bat sa toho...par veci sa mi uz aj splnilo ale nie som si ista ci to nebola len nahoda boli to skor len take drobnosti ale vascie veci do svojho zivota pritiahnut neviem..Sadchceala by som mat viac priatelov ale niekde som citala ze mam na to stale mysliet a inde zasa ze mam robyt veci z ktorych mam radost a ono to vsetko nejak pride a uz som z toho uplne mimo a neviem naco mam poriadne mysliet ked chcem vela priatelov pomozte mi dakujem...
 
www.artjozef.com
gordonisk11
#2 Vytlai prspevok
Pridan 03.12.2011 12:21


Prspevkov: 14
Zaloen: 22.10.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
padla mna netreba nad kazdou jednou vecou co urobis tolko premyslat ... ved potom si zivot neuzivas mas emocie ktore ti pomozu sa rozhodnut tak si myslim ja Smile
 
gaucho
#3 Vytlai prspevok
Pridan 04.12.2011 13:29


Prspevkov: 5
Zaloen: 06.05.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
molly?? Smile tiež som bol na tom podobne .... tiež som mal málo priateľov ...alebo lepšie povedané mal som ten pocit že mám málo priateľov, no je to len výplod našich myšlienok ...... okolo seba máme strašne veľa ľudí ktorí nás majú radi a niektorí možno o niečo menej ..... úplne najdôležitejší krok je mať rád sám seba ..... od kedy som začal milovať každý kúsok seba všetko sa úplne zmenilo ..... stretol som kamaráta o ktorom som poriadne už ani nevedel že je môj kamarát lebo sme sa nevideli možno 2 roky a zrazu sme sedeli vo vlaku v jednom kupé ..... keď prídem domov vždy si idem zacvičiť s kamarátom a rozprávame sa čo je nové a podobne ..... nič z toho ešte rok do zadu som nezažíval Smile ..... a ďaľšia dôležitá vec je aby si si všímala dobré vlastnosti na ľuďoch okolo seba .... a aj keď sa zdá že to nemože byť tvoja kamarátka/kamarátka môžte sa niekedy naozaj dobre porozprávať .... a určite daj tomu čas..... môže to byť aj dlhodobejší proces, keďže je len na tebe ako rýchlo sa dokážeš zmeniť ..... a ešte niečo Smile tiež som bol dosť domýlený z toho že či mám na to niečo intenzívne myslieť alebo to nechať tak ..... ale zistil som že učinnejšie nechať to tak ..... ale tu je ten zádrhel Smile nechať to tak neznamená vykašlať sa na to a nekonať ..... ale proste počúvaj svoje inšpiratívne myšlienky a konaj ako ti srdce káže a určite príde veľa vecí k tebe ktoré hľadáš Wink
 
laserik
#4 Vytlai prspevok
Pridan 04.12.2011 16:36


Prspevkov: 18
Zaloen: 23.08.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
jj ako vravi gaucho cista pravda Smile flowerkiss
 
mollly123
#5 Vytlai prspevok
Pridan 16.12.2011 16:56


Prspevkov: 20
Zaloen: 02.12.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ale ja by som chcela spoznat novych priatelov ale neviem ako si ich mam do zivota pritiahnut
 
energys
#6 Vytlai prspevok
Pridan 30.12.2011 08:09
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
priatelia sa vždy odvíjajú od nášho bodu záujmu, pokial budeme mať radi tanec a budeme chodiť na tanečné večeri, náš okruch známych sa bude točiť okolo nich. Priateľov vždy zbližuje spoločný záujem. čo je určite zbytočné, tak to je ostychavosť, je dobre kludne nadviazať prvý rozhovor pokial to tak cítime.
 
www.artjozef.com
mollly123
#7 Vytlai prspevok
Pridan 30.12.2011 19:48


Prspevkov: 20
Zaloen: 02.12.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ale ja nemam ziadne zaluby teda aspon nie take pri ktorych sa daju najist priatelia.
 
Livia
#8 Vytlai prspevok
Pridan 03.01.2012 21:33


Prspevkov: 62
Zaloen: 12.04.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ja som byvala v zahranici dlhe roky a vsetci moji stari priatelia z detstva tu na Slovensku si zili svoj zivot tu a ja tam a nestretavali sme sa po case uz ani virtualne. Par znamych som mala, ale nie ozajstnych rpiatelov. S muzom sme chodievali vsade iba sami dvaja. Ja milujem serial Sex v meste a vzdy som si vecer oustila na DVDcku jednu epizodu. Vzdy som pri nej revala ked ukazovali 4 naj kamosky ako sa zabavaju, ako chodia von, ako si uzivaju zivota, smeju sa, tesia. Vzdy som si vravela, boze keby som ja mala taketo kamosky...3 roky na to sme sa museli prestahovat naspat na Slovensko. Zacala som tu pracovat. Vo svojej kancelarii som si na stenu nalepila fotku 4 kamosiek zo serialu. O Secrete som vtedy nevedela. Vzdy som sa na nu cez den pozerala a tuzila po kamaratkach. Zrazu sa manzelovi stari znami zacali ozyvat, konkretne traja a vsetci so zenami! Vsetky sme si sadli ako rit na serbel, stretavame sa pravidelne, chodime na kavy, oni k nam na obedy, my k nim, travime spolu narodeniny, Silvestre, vikendy. A sme 4 = presne ako v tom serialy. Ja neviem ci je to ta pritazlivost, ale viem, ze mam super kamosky za ktore som strasne vdacna. Drzim palce, aby si novych kamosov nasla aj ty a hlavne nasla sposob, ako ich k sebe pritiahnut.
 
Branislav
#9 Vytlai prspevok
Pridan 25.02.2012 10:12


Prspevkov: 3
Zaloen: 09.12.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Mysli a ver v to čo chceš a ono sa to zhmotní. Chceš kamošky, mysli na ne. Maj ten pocit, že ich chceš. Keďže ich naozaj chceš budeš mať pri tom dobrý pocit a tento pocit ťa potom bude viest k tomu čo chceš.

V nejakej knihe som čítal, že práve podľa pocitov človek ľahko zistí či ide po tej správnej ceste k svojim cieľom.

Každý má pochybnosti keď sa mu niečo dlhšie neplní. Ja to poznám veľmi dobre, ale ono sa to skôr či neskôr vyplní, treba tomu proste veriť a myslieť na to.
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.