Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: vztahy

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA17 tyzdne
zubrienka82117 tyzdne
brumslik209 tyzdne
speedeveve211 tyzdne
ja009212 tyzdne
pepko143214 tyzdne
libra4po256 tyzdne
Olga285 tyzdne
sjuro315 tyzdne
ZuzanaV328 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
vztahy
Amynka33
#1 Vytlai prspevok
Pridan 19.11.2011 23:36


Prspevkov: 4
Zaloen: 18.11.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
V mojom zivote su ludia ktori mi ublizili ako sa mam stavat k tymto ludom ?Patrim k ludom ktori sa nedokazu hnevat ,takze odpustim ale nezabudnem.
 
laci45
#2 Vytlai prspevok
Pridan 20.11.2011 07:47


Prspevkov: 2
Zaloen: 29.01.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Nezabudni na nasledovnú životnú filozofiu:

"Keď sa ráno zobudíš s prianím
milovať – v ten deň sú Vianoce.

Keď v sebe zbadáš vnútorný popud
...podať ruku tomu, kto ťa urazil, toto
vnuknutie sú Vianoce."

brawo Ty už dokážeš odpustiť, potom jasaj radosťou, lebo žiješ
Vianoce.

Prajem Ti krásny slnečný deň! Wink
Upravil laci45 da 20.11.2011 13:02
 
energys
#3 Vytlai prspevok
Pridan 21.11.2011 07:50
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ak odpustíš ale nezabudneš, tak neodpustíš. Lebo ak by si odpustil naozaj zabudneš Wink Odpustenie je dar a posun v pred, treba sa mu niekedy učiť, ale je to krásny pocit.
 
www.artjozef.com
Amynka33
#4 Vytlai prspevok
Pridan 21.11.2011 11:08


Prspevkov: 4
Zaloen: 18.11.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ok takze bola som manipulovana a vyuzivana kamaratkou nejakych 5 rokov od toho co je pre mna najlepsie az po moje kontoSadvelmi sa za to hambim,ze to zaslo az tak daleko ale ono to vsetko vyzeralo zo zaciatku ,ze mame perfektny vztah a jedna by polozila zivot za druhuSmilena zaciatku mi velmi vela pomohla ale este aj toto mi po case vycitala Sadzili sme spolu v zahranici takze sme boli spolu kazdy den...bolo to tak zle,ze som mala z toho traumu a teraz sa pytam ako sa da na nieco co trvalo 5 rokov zabudnut?Uz dva roky sme sa skoro nevideli ale ako vidite to ,ze to tu pisem asi znamena,ze za tym este nie somSadSme stale v kontakte sem tam si volame a spravame sa akokeby sa nic nikdy nestalo...tieto telefonaty mi tiez velmi nerobia dobre ,pretoze po nich mi je vacsinou na nic...takze tym co sa stalo sa vytvorila medzi nami stena ,teda z mojej strany urciteSadtakze zase sa mi vynara otazka co je lepsie prerusit kontakty alebo sa tvarit,ze sa nic nestalo?ano viem aka je toto stranaka,ze to asi sem ani nepatri ale velmi mi uz pomohlo to,ze som to tu napisalaSmilesnazim sa zit podla tajomstva a sj mi vzdy funguje len mam este medzery ,ktore sa snazim vypracovatSmile
 
energys
#5 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2011 08:08
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
manipulácia je bežný jav v dnešnej dobe, ale nie v súlade. Odpustenie je najlepšie začať slovami, "Ďakujem ti a mám ťa rada, dala si mi skúsenosť, ktorá ma posunula ďalej" Každá životná situacia nás niekam posúva, hoc to na začiatku vôbec nevidíme, ale deje sa tak Wink Slová ktoré sme na začiatku hovorili v duchu pre seba, nakoniec povieme tej osobe aj do očí a budeme pritom cítiť lásku, ktorá nás oslobodí od tohto záväzku Wink
 
www.artjozef.com
MaDMaX
#6 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2011 19:53


Prspevkov: 5
Zaloen: 08.01.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Pokiaľ si spomenieš na danú osobu a daný zážitok, a vyvolá v tebe negatívny pocit, ešte si nezabudla. Ak si odpustila, pri pomyslení na to to s tebou nič nerobí, cítiš lásku, skrátka sa cítiš nad vecou... A ak si skutočne odpustila, ani nie je potrebné sa zaujímať o to či si odpustila, pretože nebudeš mať dôvod sa k tomu vracať naspäť do minulosti
"Nie je to cieľ, čo nás robí šťastnými, ale cesta k nemu" film Pokojný bojovník
 
Amynka33
#7 Vytlai prspevok
Pridan 23.11.2011 12:02


Prspevkov: 4
Zaloen: 18.11.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Dakujem velmi pekne velmi ste mi pomohliSmile
 
Livia
#8 Vytlai prspevok
Pridan 29.11.2011 14:33


Prspevkov: 62
Zaloen: 12.04.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ja nechcem citit lasku k cloveku, ktory mi kontinualne ublizuje. Ako povedala Esther Hicks - staci, ak si vytvorime neutralny postoj. nemusime cloveka milovat, ktory robi zle. nenavist, hnev samozrejme nie je na mieste, ale odpustit sa da aj neutralnym sposobom. A ja s nou suhlasim. Vie, o com hovori.
 
Amynka33
#9 Vytlai prspevok
Pridan 01.12.2011 10:18


Prspevkov: 4
Zaloen: 18.11.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ak mam bit uprimna tak vyhrava u mna ten neutralny postojbrawo pretoze clovek je uz od prirody taky,ze ak mu je ublizene tak sa to uz neda vymazat z jeho podvedomiaSada nie este,ze zacne milovat osobu ktora mu ublizovala...dajme si ruku na srdce kolko z nas toto dokaze?kiss
 
gordonisk11
#10 Vytlai prspevok
Pridan 01.12.2011 13:15


Prspevkov: 14
Zaloen: 22.10.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ja fungujem , ze neutralny postoj aj k ludom co s nimi nezdielam ich nazory a tak a je to super Smile
 
Livia
#11 Vytlai prspevok
Pridan 01.12.2011 16:07


Prspevkov: 62
Zaloen: 12.04.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Smile
 
energys
#12 Vytlai prspevok
Pridan 02.12.2011 07:57
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Samozrejme, že je super dopracovať sa aspoň k neutrálnemu postoju. Keď sa však k tomu postavíme s postoja, že každý nevyrovnaný vsťach sa nám vracia, aby sme ho vyriešili(realita reinkarnácie) je lepšie si takéto vsťahi nevytvárať a riešiť to ešte v tomto živote Wink S tohto pohľadu jednoznačne kompletné odpustenie spojené s pocitom lásky. Wink
 
www.artjozef.com
pepko143
#13 Vytlai prspevok
Pridan 08.12.2013 12:19


Prspevkov: 260
Zaloen: 25.03.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Len tak sa lúskam fórom a narazil som na témy tejto podobnej, rád by som ich znova oživil, tiež máte podobné problémy s manipuláciou od iných ľudí ako bolo písané vyššie? ako sa to prejavuje a ako sa s tým vyrovnávate a prečo vlastne s danou osobou stále ste? Smile to len pár otázok na túto tému, aby sa znova otvorila Smile
 
Jasomktosom
#14 Vytlai prspevok
Pridan 08.12.2013 23:41


Prspevkov: 54
Zaloen: 07.11.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ja som bol dlho v takomto vzťahu kde bolo mnou manipulované. Všetko možné mi naznačovalo že mám z toho vzťahu odísť . Dokonca mi to aj ludia vraveli. Potom ked to nakoniec prišlo som asi dva mesiace bol z toho veľmi nechcem napísať na dne ale dosť vystresoaný. No potom som si začal všetko uedomovať a prišlo tie aha momenty že prečo je to tak . A vďaka tejto skúsenosti som dokázal prekonávať väčšinu svojich strachov ktoré ma teraz posúvajú vpred. A naučil ma že vesmír ma ždy niečo lepšie pre mňa
Čím viac sa potíte na tréningu , tým menej krvácate v boji.
 
Lukino
#15 Vytlai prspevok
Pridan 10.12.2013 20:52


Prspevkov: 32
Zaloen: 12.12.12


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ja mam taku skusenost ze odist zo vztahu ked ten vztah nejde sam sa rozpadne je to len otazska casu a otazska toho kto ho skor ukonci a zaroven prestat sa stym clovekom stykat a Hlavne zamerat sa na seba (konicky) vsetko co vas bavi robte.
to mna dostalo ,,do kopy,, Smile
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.