Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: ekzém

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA17 tyzdne
zubrienka82117 tyzdne
brumslik209 tyzdne
speedeveve211 tyzdne
ja009212 tyzdne
pepko143214 tyzdne
libra4po256 tyzdne
Olga285 tyzdne
sjuro315 tyzdne
ZuzanaV328 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
ekzém
Bormen
#1 Vytlai prspevok
Pridan 02.11.2011 18:01


Prspevkov: 3
Zaloen: 23.10.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Zdravímkiss2 . Dúfam že na správne miesto píšem typ môjho problému. Ak nie tak sa ospravedlňujemSmile. Potreboval by som poradiť. Prečítal som knihu , aj pozrel film Tajomstvo a verím v to. Ohľadom zdravia mi tam bolo povedané že mám na to čo najmenej myslieť, cítiť sa ako by som bol zdravý, ďakovať za uzdravenie. Len by som od Vás potreboval radu ako s tajomstvom na môj zdravotný problém , ktorým je ekzémSad. Nie len taký obyčajný ekzém atopciký, ale za posledné 3 roky sa mi to dosť zhoršilo , chytil som vírus na kožu ktorým sa to začalo, neskor aj ako 18 ročný kiahne, čo tiež na moju kožu bolo nepríjemné. Tak som sa nedávno dozvedel o tajomstve a rozhodol ho vo svojom živote využiť v každom smere. Pri peniazoch, majetku , šťastí ale úplne prvé určite na zdravie. Je ťažké u mňa na to nemyslieť keď sa len na seba pozrem , na kúsok svojej kože a vidím že nie je zdravá , každé ráno keď vstanem vidím plachtu na posteli od krvi čo ma to v noci svrbelo, teraz ako ide zima, stále ma trasie, stále cítim chlad. Ja sa snažím nemyslieť na to ale akosi mi to nejde. Jedine čo mi ide , stále si opakujem "ďakujem za uzdravenie" a v škole , pred spaním myslím na to ako som už zdravý ako mi je super , ako sa super cítim. Poprosil by som Vás o radu ako odvrátit od tohto môjho problému každodennú pozornosť. Dúfam že moj príspevok nieje moc dlhý Smile . Veľké ĎAKUJEM za každú radu.
 
Mia_778
#2 Vytlai prspevok
Pridan 02.11.2011 18:33


Prspevkov: 11
Zaloen: 17.10.10


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
poznám celkom dobrú stránku, je tam vysvetlenie na každý chorobu, mne to pomohlo. Môžeš to skúsiť: http://www.liecenie.info/duchovne-priciny-chorob
 
energys
#3 Vytlai prspevok
Pridan 02.11.2011 19:23
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Bormen, postup máš dobrý, ekzém je kožná choroba, koža sú naše vsťahy, čiže podľa všetkého robíš chybu vo vsťahoch, v akých nato prídeš sám Wink
Skús lepšie vnímať seba v reakcii s okolým Wink
 
www.artjozef.com
Bormen
#4 Vytlai prspevok
Pridan 02.11.2011 19:42


Prspevkov: 3
Zaloen: 23.10.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Mia_778 napísal:
poznám celkom dobrú stránku, je tam vysvetlenie na každý chorobu, mne to pomohlo. Môžeš to skúsiť: http://www.liecenie.info/duchovne-priciny-chorob


dakujem pozriem

energys napísal:
Bormen, postup máš dobrý, ekzém je kožná choroba, koža sú naše vsťahy, čiže podľa všetkého robíš chybu vo vsťahoch, v akých nato prídeš sám Wink
Skús lepšie vnímať seba v reakcii s okolým Wink


presne nerozumiem, mam sa lepšie spravať k okoliu alebo si nerobiť vrásky s toho čo mi za to nestojí? niečo tohto typu?Smile
Upravil Bormen da 02.11.2011 19:44
 
energys
#5 Vytlai prspevok
Pridan 03.11.2011 07:59
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Problém je v interakcii vo vsťahoch, čiže ako sa správaš ty k okoliu, niektoré tvoje vsťahy či už rodina alebo známi, priateľka, môže to byť aj vsťah k Bohu, proste vsťah Wink Koža je ukazateľ interakcie s okolím Wink
 
www.artjozef.com
Bormen
#6 Vytlai prspevok
Pridan 03.11.2011 14:55


Prspevkov: 3
Zaloen: 23.10.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
aháá Smile dobre idem si na to dať pozor , diki Smile
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.