Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Čo vás trápi

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA16 tyzdne
zubrienka82117 tyzdne
brumslik209 tyzdne
speedeveve211 tyzdne
ja009212 tyzdne
pepko143213 tyzdne
libra4po255 tyzdne
Olga285 tyzdne
sjuro315 tyzdne
ZuzanaV328 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Čo vás trápi
slavinka
#81 Vytlai prspevok
Pridan 20.02.2009 19:25


Prspevkov: 104
Zaloen: 06.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Blue napísal:
Je úžasné sa naučiť udržať energiu v každej situácii,aj keď ju chce niekto zobrať.Netreba sa dať vyviesť z miery,ale porozmýšlať PRECO TO DANÝ ČLOVEK ROBÍ a neurážať sa a utlmiť svoje ego.Slavinka a to je dobré znamenie,že to čo vyzeralo ako dráma sa v Tvojom pohlade zmenilo na komédiu.Keby všetci vedeli takto fungovať,svet by bol úžasný.Ja sa to tiež len učím a nad každým problémom sa najprv začnem smiať,občas si pripadám jak blázon,ale výsledok je super.Nie sme na nikom závislí,sme sami sebou a všetko je v nás.Smile


Tak to máš pravdu. Nie sme na nikom závislí.Cool Život je príliš krátky na to, aby sme sa stresovali. Smiala som sa. Po pol hodinovej prechádzke a pocite, že mi nikto nedvíha telefón. Nemali čas. Vtedy som povedala jednu vec: ĎAKUJEM. Asi to tak má byť, aby som sa prestala spoliehať na ľudí a viac sa spoliehala na teba, Pane.
V ponímaní secretu: BOH=ENERGIA
A to je pre mňa úžasný pocit.
Priatelia sú anjeli, ktorí ťa postavia na nohy, keď si tvoje krídla nevedia spomenúť, ako sa lieta.
 
Blue
#82 Vytlai prspevok
Pridan 21.02.2009 19:41


Prspevkov: 135
Zaloen: 08.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Spoliehať sa na druhého,nemá logiku...
Nehovorím o partneroch,ktorí fungujú na správnom princípe a vzájomnom odovzdávaní.
Láska nič neočakáva,keď milujeme ,všetko ,čo robíme,robíme z lásky.
Strach je plný očakávania,preto strach bolí.Ak niečo očakávame a nestane sa to,máme pocit,že nám bolo ublížené
Tvoje motto je krásne...mať skutočných priateľov je dar,pomôžu nám spomenúť si ako sa lieta...
 
slavinka
#83 Vytlai prspevok
Pridan 03.04.2009 20:51


Prspevkov: 104
Zaloen: 06.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
energys napísal:
Áno slavinka boj o moc a teda o energiu je znama vec. Vyhráva ten, kto sa vie napojit na univerzum, inac jeden odide porazený a bez energie, nasledok, nejaka nemoc. Stakej schémy co najskor prec.


Si si istý, že keď je boj o moc a jeden odhcádza porazený, tak z toho vznikajú rôzne choroby? A keď sa ten človek sám ubíja? Psychicky? Zotrváva v minulosti...
Človek bez energie, ak nie je schopný ju prijať, môže byť chorý?
Priatelia sú anjeli, ktorí ťa postavia na nohy, keď si tvoje krídla nevedia spomenúť, ako sa lieta.
 
energys
#84 Vytlai prspevok
Pridan 06.04.2009 08:22
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
slavinka napísal:

Si si istý, že keď je boj o moc a jeden odhcádza porazený, tak z toho vznikajú rôzne choroby? A keď sa ten človek sám ubíja? Psychicky? Zotrváva v minulosti...
Človek bez energie, ak nie je schopný ju prijať, môže byť chorý?


Všetko čo ŤA vytvára je energia, pokial máš nedostatok, ani tvoj systém nejde na 100% s čoho je jasné že sa skôr prepracuješ k chorobe. Dalo by sa to prirovnať k deravému dáždniku podním je tiež veľká pravdepodobnosť že zmokneš Wink Najjednoduchšie je sa naučiť prijímať energiu zo zdroja, ktorý je nevyčerpatelný Wink Samozrejme nato je potrebná psychická pohoda Wink

A dodatok- minulosť je prach.
 
www.artjozef.com
Toudy
#85 Vytlai prspevok
Pridan 06.04.2009 10:40
Avatar lena



Prspevkov: 103
Zaloen: 04.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
je to sice len dodatok: ale minulost je prach je dost tazke tvrdit.

Do minulosti sa vraciame neustale aj pre krasne myslienky spomienky a rozne ponaucenia na vlastnej kozi a kopec ineho. Nemoze to byt zrazu vsetko prach. Riesit veci s minulosti ktore nemaju vplyv na pritomnost a buducnost je podla mna zbytocne. Takze len separe asi bude vhodny nastroj. Odpustat akoze negativne s minulosti a prijimat pozitivne s minulosti -------v tejto pritomnosti.
 
Blue
#86 Vytlai prspevok
Pridan 19.04.2009 09:41


Prspevkov: 135
Zaloen: 08.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Asi to bude trošku od veci...trápi ma,že som na stretnutí nepovedala odpoveď z reálneho sveta,na otázku s kým sú moje 4 deti,keď ja toľko cestujem.Nakoľko moje deti sú pre mňa najcitlivejšia téma a tam sa ma dotýka všetko,pri mojom cestovaní to vyzerá takto:minulý rok som bola mesiac na Kube,ale AJ S MOJIMI DEŤMI,samozrejme sama a za vlastne zarobené peniaze.Keď som zakladala firmu v Srbsku,deti tam žili so mnou 2 mesiace,navštevovali miestnu školu.V Kanade tento rok som bola so synom.Deti majú precestované viaceré zaujímavosti ako je Káhira,Tunis,Grécko... a v Chorvátsku sú doma.Takže tie moje úbohé deti sa majú takto,keby niekto tomu nerozumel z reálneho sveta.A z nášho sveta,,tajomstvo funguje" a dá sa žiť a robiť práca svojich snov.Mojou prioritou nie sú peniaze,ale POZNANIE.A keď potrebujem vycestovať 5 dní v mesiaci sú s mojou maminou.A všetko sa to dá bez druhého príjmu a bez opory ľudí,treba len veriť sám sebe,byť silný a nepočúvať negácie zvonka.A veriť tomu,čo človek dlhé roky tvoril sám so svojou hlavou.A tá opora sú moje deti,ktorým doprajem také isté cestovanie ako sebe,čiže sa delím na 5 častí.
 
Jana
#87 Vytlai prspevok
Pridan 19.04.2009 10:01
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Blue, tému tvojich detí som na stretnutí otvorila ja a preto ťa chcem poprosiť, aby "ťa to už netrápilo" ..... deti sú naše poklady a ty si úžasná mamina. Ja som o tom presvedčená a čo a ako robíš, tým by si mohla byť vzorom pre ostatné maminy. Si krásna mladá žena, ktorá aj keď to nemá vždy na ružiach ustlané, no ty sa nevzdávaš a to je úžasné. Máš okolo seba toľko anjelikov, že všetko, čo pre nich robíš, sa ti mnohonásobne vráti. Prajem ti zo srdca všetko najlepšie.
 
denagi
#88 Vytlai prspevok
Pridan 19.04.2009 16:30


Prspevkov: 45
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Potvrdzujem že Blue je úžasná očarujúca žena a zvládanie jej života jej môžu závidieť aj ženy ktoré mali na ružiach postlané a nezvládali si to ani udržať. Naopak blue si svoj život zariadila sama a verte že sa máme viacerí čo učiť.
Blue ostaň taká aká si,aj keď viem že ty budeš vždy napredovať....Wink
 
Dominika
#89 Vytlai prspevok
Pridan 22.04.2009 22:44


Prspevkov: 3
Zaloen: 20.04.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Blue...si uzasna mamina, a ja to viem hadam najlepsieWink na reakcie okolia netreba reagovat, vzdy tu boli, su aj budu ludia, co na nas pozeraju a zavidia, ale preco sa nad tym pozastavovat?? pozeraju na veci, ktore im chybaju a namiesto toho aby uznali, ze niekto urobil viac ako oni, zavidia, uvedomuju si veci, ktore im chybaju, ze ich nespravili a mohli, podla mna je kazdy dost silny na to aby "zvladol" vziat svoj zivot do vlastnych rukWink myslim si, ze kazdy by sa mal najprv pozriet na seba a potom sudit druhychSmile
 
slavinka
#90 Vytlai prspevok
Pridan 01.05.2009 10:09


Prspevkov: 104
Zaloen: 06.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Poraďte mi prosím, čo robiť, keď ma niekto psychicky týra a ubližuje mi na duši a ja mám voči nemu takú bariéru, že radšej urobím to, čo chce on a nie to, čo chcem ja, len aby som si nemusela vypočuť negatívne a dosť zraňujúce slová na moju osobu.

Priatelia sú anjeli, ktorí ťa postavia na nohy, keď si tvoje krídla nevedia spomenúť, ako sa lieta.
 
pepko143
#91 Vytlai prspevok
Pridan 01.05.2009 10:54


Prspevkov: 260
Zaloen: 25.03.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahoj Slavinka, viem o com hovoris, pretoze som bol s takym clovekom 3 roky, vzdy ked som mu odpustil, tak presne vtedy ma znova zranil. No jedneho dna som si povedal dost uz stacilo a skratka som mu povedal vsetko narovinu, viacej som s nim jednoducho uz nekomunikoval, iba nejake zakladne informacie, nic viac. Ja neviem ci je toto spravne riesenie, ale mne to pomohlo, viacej som si zo seba nedal brat energiu. Slavinka prajem ti vela sil aby si to zvladla.
 
Ericek
#92 Vytlai prspevok
Pridan 01.05.2009 13:09
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Slavinka ja nechcem moc radiť, lebo ja sám mám ešte dosť čo zo sebou robiť. Ale napíšem aspoň svoj názor. Robíš to, pretože Ti na tom človeku záleží a nechceš ho stratiť. Ak v tom budeš pokračovať, nakoniec ho stratíš. Rozchod tiež nie je riešenie. Rozumovo sa to veľmi ťažko príjma, ale chyba je v nás samých. Nevieš si dať rady, rozmýšľaš kde tú chybu robíš a čo máš ďalej urobiť. Ja teraz budem citovať z knižky V. Sineľnikova (myslím, že to je tá správna oodpoveď na túto otázku): "No dobre, ale čo s tým? ako nebyť tyranom ani obeťou? Odpoveď je vo svojej jednoduchosti geniálna - dá sa to len s pomocou lásky. Len tak, že nahromadíme dosť lásky k sebe samým, môžeme naučiť láske svoje deti, priateľov a iných ľudí z nášho okolia. Jedným zo spôsobov ako sa mať rád je prestať sa odsudzovať." Zahoď teraz všetko za hlavu a nezaťažuj sa ani len týmito slovami. Príde to samé. Choď a kúp si niečo pekné, z čoho budeš mať radosť. Kúp si kvetinku, alebo zmrzlinu a buď za to všetko vďačná.
 
www.naprezitie.sk
Blue
#93 Vytlai prspevok
Pridan 01.05.2009 19:53


Prspevkov: 135
Zaloen: 08.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Slavinka,je to o to ťažšie ak toho dotyčného človek ešte aj ľúbi...
On to robí preto,lebo je slabý a potrebuje z Teba sať energiu,na základe toho prežíva.Asi sa opakujem,tí čo nás najviac potrebujú,nám najviac ubližujú....Ja všetko vidím v sile človeka a preto musíš pracovať na svojej sile...
Tiež som podobným prešla a bolo to strašné,nedalo sa z toho vyjsť,ale tomu dotyčnému zamiešal karty osud...
V každom prípade to nie je od neho pekné.
 
slavinka
#94 Vytlai prspevok
Pridan 06.05.2009 16:00


Prspevkov: 104
Zaloen: 06.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Blue, ja ho uz nelubim. On si pravdpodobne mysli, ze budeme spolu a ze sa raz vezmeme. Ale cas uz nevrati... Ani lasku... Je to ako keby som do otvorenej cerstvo zahojenej rany pichala dyky. Jednu za druhou. Nedali sme si cas na zahojenie ran. Chcem aby na to prisiel sam. Len tym ublizujem sebe aj jemu. Ale hlavne sebe. A navyse viem aky je a co urobi v tej a tej situacii. A aby som nebola najhorsia, urobim to co chce on. Ale aj tak som najhorsia. Preco to vlastne robim?...
Priatelia sú anjeli, ktorí ťa postavia na nohy, keď si tvoje krídla nevedia spomenúť, ako sa lieta.
 
slnecnica239
#95 Vytlai prspevok
Pridan 07.05.2009 18:01


Prspevkov: 2
Zaloen: 15.03.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ahoj slavinka.idealne by bolo,keby si sla pracovat do zahranicia.ja len o tom uvazujem.tak sa strati medzi vami kontakt.pekny dnicek
 
slnecnica239@azet.sk
energys
#96 Vytlai prspevok
Pridan 11.05.2009 07:33
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
slavinka napísal:
Preco to vlastne robim?...


Áno Slavka to je tá správna otázka PREČO, každá životná situacia nám niečo prináša, novú skúsenosť, novú dovednosť, kukni sa na to tak, čo ti to prinieslo. Čo sa máš naučiť, čo ... A tak ďalej, verím že stoho najdeš cestu von. Wink
 
www.artjozef.com
slavinka
#97 Vytlai prspevok
Pridan 17.05.2009 18:56


Prspevkov: 104
Zaloen: 06.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Viem, čo sa mám naučiť. Len mi to ide ťažšie ako som čakala. A to je viac si stáť za svojím názorom a nemeniť ho. A byť viac sebavedomejšia a viac si veriť. Toto má to má naučiť. V predstavách som taká. Ale v skutočnosti...

Priatelia sú anjeli, ktorí ťa postavia na nohy, keď si tvoje krídla nevedia spomenúť, ako sa lieta.
 
slavinka
#98 Vytlai prspevok
Pridan 17.05.2009 18:57


Prspevkov: 104
Zaloen: 06.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
slnecnica239 napísal:
ahoj slavinka.idealne by bolo,keby si sla pracovat do zahranicia.ja len o tom uvazujem.tak sa strati medzi vami kontakt.pekny dnicek


Cesta do zahraničia nič nevyrieši. Podľa mňa je to len útek pred problémom ale samotné riešenie nie. Ten problém si ma počká, keď sa vrátim. A to nemá žiadny význam.
Priatelia sú anjeli, ktorí ťa postavia na nohy, keď si tvoje krídla nevedia spomenúť, ako sa lieta.
 
Blue
#99 Vytlai prspevok
Pridan 17.05.2009 19:59


Prspevkov: 135
Zaloen: 08.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Slavinka,všetci si nájdeme ten svoj spôsob...ako vyjsť z nechcenej situácie,ktorá sa stále opakuje...Ja som pred pár rokmi,NASILU zobrala samu seba z prostredia a od ľudí,ktorí ma ťahali dole.Mne to premiestnenie pomohlo a našla som ľudí,ktorí si ma vážia a moje sebavedomie sa ustálilo.
Musíš byť silná a nedať sa stále ťahať do niekoho príbehu,ktorý sa stále točí dookola,musíš nájsť cestu von.Nedaj sa ničiť.
 
pepko143
Pridan 20.05.2009 22:45


Prspevkov: 260
Zaloen: 25.03.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahojte

Momentalne ma trapi otázka, kam sa podelo 333 clenov z tejto stranky???

Asi uz mysleli tak pozitivne ze postupili do nejakeho vyssieho stavu a presunuli sa do inej dimenzie Shock

 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.