Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Čo vás trápi

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA16 tyzdne
zubrienka82117 tyzdne
brumslik209 tyzdne
speedeveve211 tyzdne
ja009212 tyzdne
pepko143213 tyzdne
libra4po256 tyzdne
Olga285 tyzdne
sjuro315 tyzdne
ZuzanaV328 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Čo vás trápi
Johny Ozon
#61 Vytlai prspevok
Pridan 25.12.2008 16:20
Avatar lena



Prspevkov: 89
Zaloen: 23.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
zase len dookola tvoje prazdne reci, ako si sam povedal aj kopac sa tiez nemusi stazovat. takze nic zase o tebe nevieme a nechapem ako moze uspesny clovek sa vyjadrovat ako ty. prazdne reci nic viac ak sa predstavis ako my vsetci tak az potom sa mozme debatovat. Do tej doby ta mozem povazovat za co chcem, pretoze tvoje vyjadrovanie nepredstavuje zdravu osobu.tak ideme mudrc uz komecne chcem vidiet niake argumenty a nie len bla bla bla
Či už veríte, že niečo dokážete, alebo naopak veríte, že to nedokážete, v oboch prípadoch máte s najvačšou prevdebodbnosťou pravdu.


Zošalieť bez moci je nuda!..., nik Vás nepocúva!
 
Johny Ozon
#62 Vytlai prspevok
Pridan 25.12.2008 16:27
Avatar lena



Prspevkov: 89
Zaloen: 23.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
A za dalsie totu nie je sekta a ani nic podobne, ty si proste neveriaci tomas, ale v skutocnosti ak si uspesny tak si to dosiahol na principoch tajomstva a podobnych knih co tento princip vykresluju, no ty si to dokazal bez knih a teraz tvrdis ze vsetko okolo tejto vedy uspechu je blbost akoby si zavidel nam ktory dostali navod ako na to no ty si ho nedostal. tak prezrad co robis? pretoze zatial to nevyzera ruzovo co sa tyka teba ako osobnosti
Či už veríte, že niečo dokážete, alebo naopak veríte, že to nedokážete, v oboch prípadoch máte s najvačšou prevdebodbnosťou pravdu.


Zošalieť bez moci je nuda!..., nik Vás nepocúva!
 
singularita
#63 Vytlai prspevok
Pridan 25.12.2008 16:31


Prspevkov: 40
Zaloen: 03.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Bla bla robis akurat ty johny ...
vieš čo vlastne kritizujem?
ja hovorím, že secret je marketingový tah s úmyslom zarobit na jednoduchosti ludí a ich túžbe po zmene. Teda hovorím, že využili myšlienky iných autorov "pozitívneho myslenia" a urobili z toho zázrak, že vraj je všetko možné, len treba chcieť. Ked tomu veríš je to tvoja vec, ked ja poviem ničo kritické tak všetci na tomto fore to nevedia uniest, nevedia!!!! Tak to je. Pretože sú to ľudia, čo by radi chceli zmenu lúsknutím čarovného prútika. Nič také neexistuje a každá zmena vyžaduje veľa energie. Knihu som nečítal videl som video a pobúrilo ma, že ľudia su tak náchylní vidieť zázraky a chcieť zázraky, že to je len otázka času, keď im ich niekto začne sľubovať. Stačí vraj málo iba intenzivne chcieť a veriť. Povedz to tým, čo sú ťažko chorí v nemocnici, že si vlastne môžu za to sami, že nech proste len chcú byť zdraví a budú. Toto by mi nevadilo, ale vadí mi keď taký človek ako si ty, čo nevie ani poriadne násobilku tu bude hovoriť o objektívnej pravde v túto lož. Lož je to! Lož ktorá sa dobre predáva a robí z ľudi len bábky, ktoré nerozumejú ničomu, ale môžu mať vraj všetko. Si úbožiačik, ktorý kritizuje mňa a nevie, čo som tu napísal v minulosti k čomu si sa mohol vyjadriť, miesto toho tu trepeš o tom aký som ja vraj negativista a kopáč a kadejaké tebe podobné hlúposti. end
Upravil singularita da 25.12.2008 16:33
 
Johny Ozon
#64 Vytlai prspevok
Pridan 25.12.2008 16:45
Avatar lena



Prspevkov: 89
Zaloen: 23.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
tajomstvo som tiez necital, ale precital som si par knih s podobnym nametom, teraz citam knihu od spisovatela Brian Tracy ako si vytvorit vlastnu buducnot. vsetko treba brat s mierou a rezervou.No neviem kolko si takychto knih precital ty, no su pisane preto tak kvetnato aby ludia v to zacalo verit. Ja tiez vsetkemu neverim no viem ze vsetko co som chcel to som dosiahol a sam bez pomoci druhych, na nikoho som sa v zivote nespoliehal iba na seba. Ako som povedal vzdy som dosiahol co som chcel, takze nieco na tom bude. A nemusim hovorit ze sila sugescie je dokazana, tuto silu a este vacsiu vyuzivaju mnisi v tibete a inych podobnych klastoroch. mas pravdu, tym tazko chorym to asi nepomoze, no verim ze keby verili tak im to aspon trochu pomoze. Ja verim ze ked chcem dosiahnut uspech tak ho dosiahnem.Tebe sa nestalo nikdy nic take po com si tuzil a po niakom case sa ti to stalo?
Či už veríte, že niečo dokážete, alebo naopak veríte, že to nedokážete, v oboch prípadoch máte s najvačšou prevdebodbnosťou pravdu.


Zošalieť bez moci je nuda!..., nik Vás nepocúva!
 
singularita
#65 Vytlai prspevok
Pridan 25.12.2008 16:57


Prspevkov: 40
Zaloen: 03.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
No vidíš ty si secret ani nečítal ani nevidel a hlásiš sa k nemu, naopak sa navážaš do ludí o ktorých nevieš nič, dokonca nie si schopný sa zamyslieť nad tým čo som tu písal. Ok, vidím, že si to len zle odhadol a vyletel si zbytočne. Ja si za svojím stojím a viem prečo si za svojím stojím. Ja som dokázal síce málo, ale dokázal som to preto lebo som sa snažil, dal som do toho energiu, všetky svoje schopnosti. Na druhej strane sa mi aj veľe nepodarilo aj ked som chcel, venoval sa tomu, len ten ciel bol proste náročný. VEci fungujú tak ako fungujú. Nikto nevie presne ako a prečo. Sú tu len falošní farizeji, ktorí sa tvária, že im to Boh povedal. celý úspech tejto planéty spočíva v dôvere v racionalitu a myslenie. bez toho by sme tie výkopy kopali dodnes ručne. Pre mňa je vodítkom veda a vedecký prístup, to je to čo mi dáva pevnejšiu pôdu pod nohami a vieru, že sa predsa len niečo dá zmeniť, uzdraviť chorých, žiť lepšie, využívať prírodu efektívnejšie a vážiť si to, že niekto si to musel odrieť, musel stráviť tisíce hodín než dospel k tomu alebo onému. Všetci títo ezoterici si to nevážia a pľujú na to. Bez liekov si akurát môžu tak želať byť zdraví, bez jedla si tak akurát môžu želať, že budú mať jedlo atd. Takto sa dá baviť donekonečna.

A kto má pravdu:
ti falošní ezoterici s anjelom na ramene, alebo to čo vidíš, čo si môžeš chytiť, čo je vôkol teba a ty dobre vieš, že to neprišlo z neba ako darček na prosbu niekoho. Milióny afričanov umierajú na hlad a zlé podmienky, lenže tú si ľudia vážia falošných prorokov! Museli prejsť tisíce rokov, aby sme mali to čo momentálne máme a s čím vieme disponovať. To sa nezhmotnilo ako sen, ktorí tu väčšina sníva, to sa všetko muselo odrieť.
Upravil singularita da 25.12.2008 17:02
 
Johny Ozon
#66 Vytlai prspevok
Pridan 25.12.2008 17:12
Avatar lena



Prspevkov: 89
Zaloen: 23.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ja sa k secret a ani k nicomu podobnemu nehlasim ja len verim silu sameho seba. Tieto knihy medzi riadkami hovoria ze makaj ako fredka aby si dosiahol to co chces. ty sam si povedal ze si do svojho uspechu vlozil energiu a cas ci usilie toto vsetko skryva veria v sameho seba. A aj tak si myslim a viem ze clovek je taznym konom svojho zivota. CO sa tyka africkeho ludu a im podobnym mozu za to ludia co im vladnu tam uz asi kuzlo takychti knih ci ucenie pozitivneho myslenia konci a nema tam svoju moc.
Či už veríte, že niečo dokážete, alebo naopak veríte, že to nedokážete, v oboch prípadoch máte s najvačšou prevdebodbnosťou pravdu.


Zošalieť bez moci je nuda!..., nik Vás nepocúva!
 
Johny Ozon
#67 Vytlai prspevok
Pridan 25.12.2008 17:17
Avatar lena



Prspevkov: 89
Zaloen: 23.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
takze skus si precitat par takychto knih a mozno zvacsis svoj uspech, skus to mu uverit, myslim ze by ti to pomohlo. Co sa tyka toho marketingu, kazdy chce na kazdom zarobit taky je uz svet. Ja si osobne myslim ze mozno ta kniha neni taka dobra ako je marketingova reklama
Či už veríte, že niečo dokážete, alebo naopak veríte, že to nedokážete, v oboch prípadoch máte s najvačšou prevdebodbnosťou pravdu.


Zošalieť bez moci je nuda!..., nik Vás nepocúva!
 
singularita
#68 Vytlai prspevok
Pridan 25.12.2008 18:58


Prspevkov: 40
Zaloen: 03.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Johny, vidíš stačilo málo a komunikovať sa dá, predsudky sú zbytočná záťaž, ktorá odvádza pozornosť.
Ja viem, je prirodzené, že ľudia potrebujú peniaze aby mohli žiť, nie je na tom nič zlé, keď niekto niečo predáva, no ale už to nie je v poriadku pokiaľ predáva ľudom faloš, či ilúzie. Videl som už v živote všelijakých vynaliezavcov, čo sa snažili predávať ilúzie, je ich kopa, všade na nich človek natrafí. Problém je, že dokážu veľa ľudí oklamať a tí im to úprimne spapajú. Dokonca ich aj obhajujú, že sú to zlatí ľudia a dali im to čo chceli. Človek je tvor, ktorý často krát nedokáže posúdiť, čo je podvod a čo pravda. Pozitívne myslenie je stará pravda, veď netreba na tom nič študovať, stačí si položiť jednoduchú otázku. Chcem žiť s blbou náladou alebo radšej sa smejem? Človek môže veľa ovplyvniť ale do akej miery dokáže ovplyvniť seba a okolie tak to sú iba špekulácie, ktoré niekto využije a premení to na zázrak.

Vo vede platia prísne kritéria, čo sa do nej dostane. Jednoducho je to tak, že čo sa dá potvrdiť „pokusom“ a výsledok je v súlade s predpoveďou a výsledky nie sú získané na pár pokusoch ale zväčša na veľa pokusoch, aby bola zabezpečená štatistická spoľahlivosť, tak potom to môžeme označiť za pravdivé. To sa ezoterikom nepáči, pretože vedia, že ich „pravdy“ nemajú váhu, ktorá by potvrdzovala ich pravdy.
 
Jana
#69 Vytlai prspevok
Pridan 25.12.2008 22:08
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Johny pozdravujem ta. Precitala som si siahodlhu vymenu nazorov teba a singalaritu. Podobne som zazivala aj ja s nim, takze dovol, aby som ti vyslovila podakovanie. ze si to zvladol. No stale nechapem, ze su tu jeho prispevky, aj ked som tam niekde zahliadla od energysa, ze mu dal "nejaky mesiac zaracha", no neviem ci to fakt bude aj platit. Taky prekrasny cas vianocny, a tu ten clovek stale otravuje. Preco tu stale vnasa negativizmus? Ked tu nebol, ako tu bolo prijemne tichucko. Prajem krasny vecer. Jana
P.S. Uz cakam, ked si toto prcita a pre zmenu vyleti na mna. Urcite to nebude dlho trvat.
 
Ericek
#70 Vytlai prspevok
Pridan 26.12.2008 01:19
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ale ja myslím, že singularita prišiel vo vianočnom duchu. Ako taký čertík, čo chodí s mikulášom.
 
www.naprezitie.sk
RomanMT
#71 Vytlai prspevok
Pridan 26.12.2008 12:35


Prspevkov: 27
Zaloen: 16.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
chlapci v urcitych veciach mate pravdu samzrejme ale nechapem preco to stale rozoberate ako babky na trhu. co keby ste si sli kazda za svojim cielom a nazormi potichu. a este singularita ked tu rozpravas o liekoch pre chorych vysvetli mi prosim ta ako je mozne ze lieky su na svete najvacsi biznis??? liekmi sa dnes najviac zaraba.... a toto ta nesere??? nesere ta to ze je to biznis??? co myslis kolko je lekarov v dnesnom svete ktory chcu skutocne pomoct svojim pacientom???skus si zobrat zapalovac a zapal si napr. ibalgin a pozri sa na to co to bude robit.zapal si hocijaku tabletku.....statistiky dokazuju ze lieky sposobuju viac umrti ako dopravne nehody....... co myslis ako je to mozne??? tiez je to len jeden obrovsky biznis a vsetci su ticho a nikoho ani nenapadne nieco s tym urobit..... cely svet je biznis.Bohuzial...((((( ale treba sa prisposobit. V tejto oblasti sa zese ja velmi dobre rozumiem.......... tak sa vykaslite na to a nerieste co je biznis a co nie. Kazdy inteligentny clovek ktory si pozre secret pochopi ze vsetko je to zalozene na dobrom pocite a viere tak preco im to brat. prosim Vas diskutujte si to cez maili a nie vo fore pretoze pochybujem ze to niekoho zaujima.....
 
mariad
#72 Vytlai prspevok
Pridan 27.12.2008 21:27


Prspevkov: 152
Zaloen: 20.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
singularita napísal:
Johny, vidíš stačilo málo a komunikovať sa dá, predsudky sú zbytočná záťaž, ktorá odvádza pozornosť.
Ja viem, je prirodzené, že ľudia potrebujú peniaze aby mohli žiť, nie je na tom nič zlé, keď niekto niečo predáva, no ale už to nie je v poriadku pokiaľ predáva ľudom faloš, či ilúzie. Videl som už v živote všelijakých vynaliezavcov, čo sa snažili predávať ilúzie, je ich kopa, všade na nich človek natrafí. Problém je, že dokážu veľa ľudí oklamať a tí im to úprimne spapajú. Dokonca ich aj obhajujú, že sú to zlatí ľudia a dali im to čo chceli. Človek je tvor, ktorý často krát nedokáže posúdiť, čo je podvod a čo pravda. Pozitívne myslenie je stará pravda, veď netreba na tom nič študovať, stačí si položiť jednoduchú otázku. Chcem žiť s blbou náladou alebo radšej sa smejem? Človek môže veľa ovplyvniť ale do akej miery dokáže ovplyvniť seba a okolie tak to sú iba špekulácie, ktoré niekto využije a premení to na zázrak.

Vo vede platia prísne kritéria, čo sa do nej dostane. Jednoducho je to tak, že čo sa dá potvrdiť „pokusom“ a výsledok je v súlade s predpoveďou a výsledky nie sú získané na pár pokusoch ale zväčša na veľa pokusoch, aby bola zabezpečená štatistická spoľahlivosť, tak potom to môžeme označiť za pravdivé. To sa ezoterikom nepáči, pretože vedia, že ich „pravdy“ nemajú váhu, ktorá by potvrdzovala ich pravdy.


Vo vede platia prísne kritéria, čo sa do nej dostane....
Doporučujem prečítať knihy od Doc.Ing.Miloslava Krála, CSc., napr. "Existuje Buh?" a iné tituly od neho... Pán docent prednášal teóriu vedy v rámci filozofie MF KU a na Fakulte technickej a jadrovej fyziky a v rámci teórie riadenia prednášal kurz kybernetiky a jej sociálnych aplikácii na rôznych vysokých školách.V 70-80. rokoch bol prezekvovaný (signatár manifestu 2000 slov). V 89. sa vrátil k vysokoškolskej profesii a v súčasnosti sa súkromne zaoberá bádateľskou činnosťou v oblasti modernej prírodnej vedy a jungovskej psychologie.

Len toľko, že je to človek - vedec, ktorý na základe vlastných prežitkov prešiel z ateistického vedca na človeka, ktorý verí, že medzi nebom a zemou niečo existuje...
Upravil mariad da 27.12.2008 21:36
 
Johny Ozon
#73 Vytlai prspevok
Pridan 28.12.2008 00:39
Avatar lena



Prspevkov: 89
Zaloen: 23.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Chapem co nam chces povedat, ale ako som uz povedal v dnesnej dobe sa nic nedeje kym sa nieco nepreda. Autorka napisala knihu, predala pribeh vydavatelovy tento vytlacil, kniha presla skladmi, knihkupectvami atd. Predstav si kolkim ta kniha dala pracu, zamestnanie a samozrejme vyplatu. To ze marketing a obchod ako taky vyuziva blbost ludi je stare ako same ludstvo. Ak si niekto mysli ze bude sediet doma a mysliet na firmu ktoru este ani nema tak ziadnu mat nebude. No ak takyto clovek mysli a veri a zaroven pracuje na tom, aby sa spolocnost rozbehla tak to je uz ina rec. Zaroven ludia co veria vo svoj uspech a chcu prosperovat pomahaju statu a vseobecne celej spolocnosti. Ty ako jednotlivec sice nemozes pomoct ludom v afrike a im podobnym pretoze to nie je v tvojej moci a lutostou musim povedat ze ani v ich. Takze priania a zelania typu Miss 2008 " chcela by som mier na zemi" su sice pekne no asi nerealizovatelne. Preto sa upriam na seba a na okolie, a tym ze budes uspesny pomozes okoliu a najma svojej rodine. Mozes dat zamestnanie, Budes napomocny pretoze mas mnohych znamych a atd.
Či už veríte, že niečo dokážete, alebo naopak veríte, že to nedokážete, v oboch prípadoch máte s najvačšou prevdebodbnosťou pravdu.


Zošalieť bez moci je nuda!..., nik Vás nepocúva!
 
singularita1
#74 Vytlai prspevok
Pridan 02.01.2009 11:12


Prspevkov: 1
Zaloen: 02.01.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
mariad
existuje take pravidlo, kto niečo vie ten to robi, ten kto to nevie ten o tom píše, ten kto to nevie, nevie o tom ani písať ten to vyučuje.
 
Ericek
#75 Vytlai prspevok
Pridan 02.01.2009 11:45
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Singularita teraz si ukázal pravú tvár. Pravidlá pre Teba neplatia? Keď nedokážeš prijať trest, ako chceš potom príjmať universum?
 
www.naprezitie.sk
Toudy
#76 Vytlai prspevok
Pridan 02.01.2009 13:48
Avatar lena



Prspevkov: 103
Zaloen: 04.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
felony: keby singularita mal prijat trest tak by ho musel prijat minimalne aj JANA aj JOHNY : ked si precitas prispevky bude to uplne jasne. CIze bud vsetci alebo nik. taka by bola podla mna spravodlivost :-) za chvilu zamknu aj mna :-)
 
mariad
#77 Vytlai prspevok
Pridan 02.01.2009 16:55


Prspevkov: 152
Zaloen: 20.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
singularita1 napísal:
mariad
existuje take pravidlo, kto niečo vie ten to robi, ten kto to nevie ten o tom píše, ten kto to nevie, nevie o tom ani písať ten to vyučuje.


Čiže podľa Tebou uvedného existujúceho pravidla si sa práve kvalifikoval na človeka, ktorý píše práve o tom, čo poriadne robiť ani nevie.... a ešte k tomu aj poučuje, to sa hodí na tú 3. možnosť....Wink
Prajem príjemný deň s myšlienkami bez srdu a žlče.....Wink
 
slavinka
#78 Vytlai prspevok
Pridan 19.02.2009 18:46


Prspevkov: 104
Zaloen: 06.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Mali ste niekedy pocit zavislosti na cloveku? Ak nie, tak ste stasni ludia. Je to neschopnost rozlisovat co je pre mna dobre, ale riadim sa len tym, co je dobre pre toho druheho na ktorom som zavisla. Skoda len, ze je to clovek. Jeho energia ma hranice. A ked sa vycerpa... nastava boj o moc. A potom su len zbytocne hadky a nedorozumenia. A clovek sa citi biedne. Uplne na dne. Vcera som pocula vetu: clovek musi byt na uplnom dne, aby sa z neho mohol dostat. To sa stalo prave mne. Az teraz som pochopila, co vlastne robim a kde robim chybu. Len aňsa mi muselo stat to, co sa mi dnes stalo. A o co ide? O brutalnu hadku s mojim expriatelom. Ale az taku, ze som nanho zjapala ako na spinavu handru. Teraz uz len to pisem a smejem sa z toho. Pomohla mi prechadzka po PresoveSmile
Priatelia sú anjeli, ktorí ťa postavia na nohy, keď si tvoje krídla nevedia spomenúť, ako sa lieta.
 
energys
#79 Vytlai prspevok
Pridan 20.02.2009 07:29
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Áno slavinka boj o moc a teda o energiu je znama vec. Vyhráva ten, kto sa vie napojit na univerzum, inac jeden odide porazený a bez energie, nasledok, nejaka nemoc. Stakej schémy co najskor prec.
 
www.artjozef.com
Blue
#80 Vytlai prspevok
Pridan 20.02.2009 08:13


Prspevkov: 135
Zaloen: 08.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Je úžasné sa naučiť udržať energiu v každej situácii,aj keď ju chce niekto zobrať.Netreba sa dať vyviesť z miery,ale porozmýšlať PRECO TO DANÝ ČLOVEK ROBÍ a neurážať sa a utlmiť svoje ego.Slavinka a to je dobré znamenie,že to čo vyzeralo ako dráma sa v Tvojom pohlade zmenilo na komédiu.Keby všetci vedeli takto fungovať,svet by bol úžasný.Ja sa to tiež len učím a nad každým problémom sa najprv začnem smiať,občas si pripadám jak blázon,ale výsledok je super.Nie sme na nikom závislí,sme sami sebou a všetko je v nás.Smile
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.