Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Čo vás trápi

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA16 tyzdne
zubrienka82117 tyzdne
brumslik209 tyzdne
speedeveve211 tyzdne
ja009212 tyzdne
pepko143213 tyzdne
libra4po256 tyzdne
Olga285 tyzdne
sjuro315 tyzdne
ZuzanaV328 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Čo vás trápi
Jana
#41 Vytlai prspevok
Pridan 25.11.2008 13:08
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakujem za pekné slová.
 
Johny Ozon
#42 Vytlai prspevok
Pridan 23.12.2008 20:08
Avatar lena



Prspevkov: 89
Zaloen: 23.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
singularita napísal:
civilizácia. Nejde mi o to dehonestovať určité „prúdy“, tobôž nie Budhizmus, ktorý je skôr filozofiou ako náboženstvom. Budhizmus je z môjho hľadiska najprijateľnejší a najpoučnejší.


neviem kolko vies o budhizme ale mal/a by si si o nom precitat viacej, nie je vsetko zlato co blisti.
Či už veríte, že niečo dokážete, alebo naopak veríte, že to nedokážete, v oboch prípadoch máte s najvačšou prevdebodbnosťou pravdu.


Zošalieť bez moci je nuda!..., nik Vás nepocúva!
 
mariad
#43 Vytlai prspevok
Pridan 23.12.2008 20:59


Prspevkov: 152
Zaloen: 20.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Pre Hmm citujem:
PS: caste premyslanie zranuje slezinu-teda ak by sa prejavili problemi s travenim vies moznu pricinu. deteknes to aj tym ze budes mat stale suche pery :-) [/quote]

Myslíš o premýšľaní o negatívnych veciach?
Veľa čítam, veľa premýšľam, ale nemám žiadne problémy s trávením, dúfam, že ani so slezinou a suché pery nemám. Wink
Človek, ktorý má traviace problémy, podľa odpozorovania z okolia, väčšinou generuje myšlienky, týkajúce sa pocitov, keď niečo nevie stráviť v duchovnej oblasti napr. závisť, nespokojnosť, alebo nezdravá súrodenecká súťaživosť o priazeň jedného z rodičov... veru aj to sa stáva.... keď rodičia podvedome robia rozdiely medzi svojimi deťmi..
Upravil mariad da 23.12.2008 21:00
 
Johny Ozon
#44 Vytlai prspevok
Pridan 23.12.2008 22:18
Avatar lena



Prspevkov: 89
Zaloen: 23.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
som novy clen a chcem touto cestou pozdravit vsetkych ludi, ktory maju podpobnu liniu myslenia, pretoze sa tu objavili pripady ineho charakteru.

V prvom rade si myslim ze tato stranka nie je len o The Secret, ale ma zdruzovat ludi , ktory maju podobne ciele, chcu nieco dosiahnut a nebavy ich sa prizerat necinne na svoj zivot.

Casto sa tu opakuje nazor ze The Secret nie je nic len marketingovy tah, polozme si otazku co v dnesnom zivote nie je marketingovy tah? Ako jeden velikan povedal, nepamatam si uz ktory, " Nic sa nedeje , kym sa nieco nepreda".Kniha ci DVD The Secret je mozno vynimocna, no knih jej podobnym bolo napisanych uz mnoho. Knihy tohto typu sluzia k rozvoju osobnosti a k pochopeniu co dokazes ak to skutocene chces. Mnoho ludi v nieco veri, niekto vo vieru v boha ci je to uz Boh ako taky alebo Alah, ci uz ktorykolvek z predstavitelov bozstva. Ludia ktory su tu, veria v sami seba a nepotrebuju verit v nieco nadprirodzene, veria v samich seba. Ako by som definoval nasich negativostov, ktory ako sami povedali chcu dosiahnut objektivny vysledok, tak za prve nic objektivne som si od vas neprecital, za druhe bud ste ludia co v zivote len snivaju, a kopu kanale, alebo par dvoch takzvanych podnikatelov co skrachovali na prvej mete, alebo len ludia ktory pracuju za pasom a kazdy vecer sa stazuju ako nenavidia svoj zivot. Definujme si cloveka, ktory sniva a ktory si sny plni. Takze clovek, ktory podava loto a sedi pred telkou kazdy vecer len sniva, clovek ktory si zalozil svoju firmu a ma viziu a podnikatelsky plan, svoje sny realizuje. Padla tu veta citujem:" Nedosihli v zivote to co chceli, tak sa pridali sem a uverili lacnemu triku". Lacny trik je aj krestanstvo, a predsa ludia hadzu peniaze do zvonceka, Farar kaze, aby ludia zili v skromnosti a predsa sa z omse odvezie na SuperbeckuSmile. Kazdy inteligentny tvor musi niecomu verit, a koli tejto viere dokaze robit "nadprirodzene skutky". Ja osobne som sa vypracoval z casnika na obchodneho poradcu, ci predajcu, robim obchody 5 az 6 cifernych sumach. Preco som dokazal to co som dokazal, iba koli tomu ze som veril, a kazdy den som si hovoril ze budem obchodnym predajcom, no skutocny ciel je byt v TOP manzmente. a co ma pohana vpred? Chcem byt najlepsi, paradox je ze najlepsi nebudete nikdy z coho vypliva ze sa musite zlepsovat neustale. Vo vsetkom co som kedy robil som bol a som najlepsi. Dolezite je aby vas praca bavila, iba vtedy dokazete zozat uspech. Co sa tyka pozitivneho myslenia, ktore je tu spochybnovane nasimi negativistami. Predstavte si ze zajtra zomriete a kazdy den myslite na podobnu negativnu vec no kam to asi tak dotiahnete? Mozno tak po alkoholizmus a tu smrt, nemusel som citat The Secret a mam pravdu povedat este som ho necital, ale vasa mysel funguje ako magnet, cim intenzivnejsie myslite na danu vec, tym skorej ju dosiahnete. Ale aby ste to vedeli pritiahnut musite si precitat princip ako to pritiahnut. Ludom co v toto neveria prajem prijemnu smenu za pasom ci krompacom.


Este tu bola spomenuta fraza:" Zijete s klapkami na ociach"
tak za prve ludia co pozitivne myslia, maju vacsinou len male problemy az ziadne, no povedzme si ktory clovek nema problemy. Ide o to len ako dany problem zoberete do mysle a ako ho potom vyriesite. Ak si niekto mysli ze ludia s pozitivnym myslenim svoje problemy zahadzuju za chrbat tak sa myslia. Ludia s pozitivnym myslenim pokladju problem za vyzvu ktoru treba vyriesit, teda nepredstavuje to pre nich barieru, ale len prakazku na ceste za uspechom.

PS: Janka si moj clovek a mas moju plnu podporu, nasi negativisti ocividne precitali jednu knihu v zivote a to bol slabikar, a mam pocit ze aj ten nie cely.Grin
Upravil Johny Ozon da 23.12.2008 22:22
Či už veríte, že niečo dokážete, alebo naopak veríte, že to nedokážete, v oboch prípadoch máte s najvačšou prevdebodbnosťou pravdu.


Zošalieť bez moci je nuda!..., nik Vás nepocúva!
 
mariad
#45 Vytlai prspevok
Pridan 23.12.2008 22:39


Prspevkov: 152
Zaloen: 20.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakujem Johny za Tvoje inšpirujúce slová. Presne si to vyjadril, čo si myslím aj ja. Ja tiež problémy považuje za výzvu, ktora nás v konečnom dôsledku obohatí. Pretože všetko, čo sa deje v živote človeka, či už pozitívne alebo negatívne, sa deje pre jeho dobro a jeho vývoj. A naozaj si myslím, že ľudia si sami tvoria realitu okolo seba práve svojím myslením, či už podvedome (a potom sa čudujú a obviňujú vonkajšie okolnosti) alebo ako už spomínal Felony "konštruktívnym cieleným pozitívnym myslením" a vtedy sa dejú naozaj "zázraky". Ešte raz vďaka za Tvoje slová. A píš čo najčastejšie, rada si prečítam tvoje príspevky. Vidím, že vieš o čom píšeš...Wink
Upravil mariad da 23.12.2008 22:42
 
singularita
#46 Vytlai prspevok
Pridan 25.12.2008 09:58


Prspevkov: 40
Zaloen: 03.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Johny,

ďalší kazateľ, ktorý rozdáva múdre rady, čo si treba naštudovať, ešte donedávna čítal kuchárske knihy. Podľa mňa si ver čomu chceš, svet nestojí na tvojej viere, ani na nikom, kto tu prezentuje svoje pravdy a pochopení niečoho. Nepochopil si základnú vec, niekto zarába na podvodoch, hlupostiach neoverených alebo kopirátoch, plagiátoch a niekto niečo pre túto spoločnosť prinesie ako je napr. nejaký vynález, či popis nejakého zákona. A to je ten malý nepatrný rozdiel!

A o kopačoch sa vyjadruješ akoby si si to vyskúšal. už z tvojej retoriky je jasné, že ti nie je známi ani rozdiel medzi pozitívnym myslením a the secret. Si len ďalší v dave, čo nerozumie slovu objektívne.

Všetci tu rozprávajú ako im velmi pomohla kniha, nikto nehovorí ako si pomohol sám, odmietajú racionálne, logicky mysliet lebo to ani nevedia, su to lez zblbnuté bábky na špagatíku.
Upravil singularita da 25.12.2008 10:27
 
RomanMT
#47 Vytlai prspevok
Pridan 25.12.2008 12:22


Prspevkov: 27
Zaloen: 16.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
singularita napísal:
Johny,

ďalší kazateľ, ktorý rozdáva múdre rady, čo si treba naštudovať, ešte donedávna čítal kuchárske knihy. Podľa mňa si ver čomu chceš, svet nestojí na tvojej viere, ani na nikom, kto tu prezentuje svoje pravdy a pochopení niečoho. Nepochopil si základnú vec, niekto zarába na podvodoch, hlupostiach neoverených alebo kopirátoch, plagiátoch a niekto niečo pre túto spoločnosť prinesie ako je napr. nejaký vynález, či popis nejakého zákona. A to je ten malý nepatrný rozdiel!

A o kopačoch sa vyjadruješ akoby si si to vyskúšal. už z tvojej retoriky je jasné, že ti nie je známi ani rozdiel medzi pozitívnym myslením a the secret. Si len ďalší v dave, čo nerozumie slovu objektívne.


Všetci tu rozprávajú ako im velmi pomohla kniha, nikto nehovorí ako si pomohol sám, odmietajú racionálne, logicky mysliet lebo to ani nevedia, su to lez zblbnuté bábky na špagatíku.


pekne ste ma pobavili ha ha ha ha ha ha. ste smiesny...))))) dakujem za usmev na tvari z vasich komentarov.)))))
Upravil RomanMT da 25.12.2008 12:25
 
Ericek
#48 Vytlai prspevok
Pridan 25.12.2008 13:37
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Pre Singularita: Tvoj názor je tiež len subjektívny. Každá kniha má svoj účel. Má možno silný názov, ale povedzme si pravdu, že komunistický režim nám toto naozaj utajoval.
Aj táto kniha odovzdáva myšlenky a skúsenosti. Je prostriedkom k poznaniu. Niekomu len pomôže nájsť odpoveď na otázky. Niekto môže získať nový pohľad na veci okolo nás. Niekoho môže naviesť na iné knihy podobného charakteru. Ak sa niekto ocitne v ťažkej situácii, kniha mu môže pomôcť, aj keď si v konečnom dôsledku pomohol sám.
Nie každý môže byť vedec. To, že ním nie som, ma nestavia na druhú kolaj. Byť Vedcom je účel. A náš účel je, aby sme príjmali tieto poznatky. Iba tak bude naplnený ich účel.

Z môjho pohľadu: Ja sa tiež neztotožňujem úplne so všetkými názormi v knihe, či vo filme. A taktiež viem, že sú v nej použité príklady s iných kníh, ale zato sú tu aj pozitívne príklady z ktorými môžem súhlasiť.
 
www.naprezitie.sk
Johny Ozon
#49 Vytlai prspevok
Pridan 25.12.2008 13:56
Avatar lena



Prspevkov: 89
Zaloen: 23.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
tak za prve ako casnik som necital kucharske knihy, no ty by si uz konecne niaku kniju precitat mal. To ze som bol donedavna casnik a teraz robim to co robim je len dokz uspechu. Knihu som necital a myslim ze kniha nie je navod a urcite nemoze zaruit uspech. Uspech je vo vas, kniha je len kluc ktora otvory dvere a je len na vas ci tymito dverami prjdete. Co sa tyka tvojej objektivity mam pocit ze nevies aky vyznam toto slovo predstavuje. Je pravda ze som aj krompac pouzival robil som kopec profesii kym som sa dostal k praci aku robim teraz. No ty s takym to pristupom budes tie kanale kopat cely zivot. Mozem povedat ze na svete su dva typy ludi a to su: ludia ktory veria ze su sami taznymi konmi svojho zivota, teda ze si sami urcia svoj osud a potom su tu bezducho tupy ludia ako si ty ktory sa posmievaju a myslia si ze ludia ktory nieco dosiahli mali len stastia a slepo im zavidia. Citaju novy cas a pohorsuju sa nad vsetkymi zbohatlickymi podvodnikmi atd. Ja sa nad nimi nepohrsujem pretoze viem ze aj ja budem mat jedneho dna taku bavariu a obrovsky bazen pred domom. Mna by iba zaujmalo ci chodis aj do kostola sa posmievat ludom. ja byt tvojimi rodicmi tak ta doma zatvaram aby som sa za teba nemusel hanbit.
Upravil Johny Ozon da 25.12.2008 14:09
Či už veríte, že niečo dokážete, alebo naopak veríte, že to nedokážete, v oboch prípadoch máte s najvačšou prevdebodbnosťou pravdu.


Zošalieť bez moci je nuda!..., nik Vás nepocúva!
 
Johny Ozon
#50 Vytlai prspevok
Pridan 25.12.2008 14:03
Avatar lena



Prspevkov: 89
Zaloen: 23.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
a co sa tyka toho ci poznam rozdiel medzi pozitivnym myslenim a touto knihou. Ja som nemusel citat vela knih ja som to mal v sebe a oci mi otvoril moj velmi dobry kamarat. Preto hovorim ze citat a mysliet nestaci, musite si to uvedomit, musito by t vo vas ako put sa nadychnut. Tym ze niekto cital nezbohatol, treba praktizovat to co si precitas. Ty tomu zjavne neveris tak peknu smenu v kii do konca zivota.
Či už veríte, že niečo dokážete, alebo naopak veríte, že to nedokážete, v oboch prípadoch máte s najvačšou prevdebodbnosťou pravdu.


Zošalieť bez moci je nuda!..., nik Vás nepocúva!
 
Johny Ozon
#51 Vytlai prspevok
Pridan 25.12.2008 14:06
Avatar lena



Prspevkov: 89
Zaloen: 23.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Mna by zaujmalo co robis ty pre svoj zivot? Ako sa stavias k zivotu?
Či už veríte, že niečo dokážete, alebo naopak veríte, že to nedokážete, v oboch prípadoch máte s najvačšou prevdebodbnosťou pravdu.


Zošalieť bez moci je nuda!..., nik Vás nepocúva!
 
singularita
#52 Vytlai prspevok
Pridan 25.12.2008 15:04


Prspevkov: 40
Zaloen: 03.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Johny Blbeček

si smiesny, ako časnik sa správas, ako časník aj rozmyšľaš, navážal si sa dostal si odpoved. Bohužial inteligencia sa nedá prečítať a získať, kedže čítanie máš rádSmile

Nato, že toto nie je prvé porušenie pravidiel fóra!!
Za tento príspevok bude singularita na mesiac, pre toto fórum zablokovaný, verím, že si stoho zobere ponaučenie.
Upravil energys da 25.12.2008 19:45
 
Johny Ozon
#53 Vytlai prspevok
Pridan 25.12.2008 15:14
Avatar lena



Prspevkov: 89
Zaloen: 23.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
no vidim ze som nedostal odpoved na moju otazku co mu veris ty a cim sa zaoberas? To sa tolko Hanbis za svoju pracu? A znizovat sa k tomu aby som pouzival oplzle slova ako ty sa mi zda dost bezduche. Podla mna si 15 rocny tazky hip hoper s vytunovnou skodoukou. Iba tu kazdemu nadavas a nic viac, ziadne argumenty ak si tu chces nadavat tak ti rychlo vyargumentujem tvoju sprostost. Takze ma zaujma co robis ty ty inteligent.
Či už veríte, že niečo dokážete, alebo naopak veríte, že to nedokážete, v oboch prípadoch máte s najvačšou prevdebodbnosťou pravdu.


Zošalieť bez moci je nuda!..., nik Vás nepocúva!
 
singularita
#54 Vytlai prspevok
Pridan 25.12.2008 15:28


Prspevkov: 40
Zaloen: 03.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Utocit si začal ty, kedze mas este aj kratku pamat. Nie zlatuskavy ja sa nepotrebujem ukazovat s tym co som dosiahol ja. ty mi nestojís ani za túto reakciu. ten obrazok ta vystihuje, mas v hlave päsť a nie ...
Nepotrebujem aby mi časnik hovoril o tom, čo si myslí, čo dokázal a ešte poučoval o niečom čo nema ani paru..Smile

A keby si si človeče uvedomil tak aj kopáč môže byť štastný, nie je to v tom čo robíš, to len ty si to myslíš, a to je dobre, že sú aj iný ľudia na ktorých rád pľuješ, lebo máš komplex
Upravil singularita da 25.12.2008 15:30
 
Johny Ozon
#55 Vytlai prspevok
Pridan 25.12.2008 15:35
Avatar lena



Prspevkov: 89
Zaloen: 23.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
no myslim ze clovek s tvojim zmyslanim to daleko nedotiahol, a ak hej tak si svetla vynimka. V tomto fore ludia hraju na rovinu, len ty jediny tu chodis tvaris sa akoby si zozral mudrost sveta, a nik o tebe nic nevie tak vyloz karty na stlo nech sa bavime ako dvaja civilizovany ludia, pretoze podla mna citas kazdy den novy cas a zavidis vsetkym ich majetok a stastie. A urcite nesmozem nespomenut ze kazdy bohatne podvodom atd mam pravdu? Kazdy bohatne ako najlepsie vie. Tak rad by som si precital tvoje uspechy v zivote pretoze zatial som si nic od teba neprecital. A kedze sa nepotrebujes priznavat k svojim uspechom ako si sam povedal, mozem povedat ze takto reaguje clovek ktory nic nedosiahol iba mudruje a keby priznal farbu tak by skoncil.
Či už veríte, že niečo dokážete, alebo naopak veríte, že to nedokážete, v oboch prípadoch máte s najvačšou prevdebodbnosťou pravdu.


Zošalieť bez moci je nuda!..., nik Vás nepocúva!
 
Johny Ozon
#56 Vytlai prspevok
Pridan 25.12.2008 15:37
Avatar lena



Prspevkov: 89
Zaloen: 23.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ano mas pravdu aj kopac moze byt stastny len sa musi zmierit s realitou co mnohy ludia nedokazu.
Či už veríte, že niečo dokážete, alebo naopak veríte, že to nedokážete, v oboch prípadoch máte s najvačšou prevdebodbnosťou pravdu.


Zošalieť bez moci je nuda!..., nik Vás nepocúva!
 
singularita
#57 Vytlai prspevok
Pridan 25.12.2008 15:48


Prspevkov: 40
Zaloen: 03.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Nemam zaujem s tebou komunikovat, tak si to uvedom, zabrusil sem som náhodou a písal si tu sprostosti o nejakých negativistoch, teda o mne v množnom čísle, tak som ti dal odpoved, viac ti nemám co povedať, kedze ty sa hras este aj na veštca a vieš kto som, co som dokázal a pod. Tak zabudni na serioznu debatu. Tu seriozne nevie bez predsudkov debatovat nik. Každy sa tu hrá na objavitela tajomstva a pod. Aspon viem, že ty mas rad v oblube kritizovat alebo podporovat niečo, čo si ani neprecital, tak mas daleko k serioznosti priatelu.
Upravil singularita da 25.12.2008 15:49
 
Johny Ozon
#58 Vytlai prspevok
Pridan 25.12.2008 15:59
Avatar lena



Prspevkov: 89
Zaloen: 23.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
tato stranka nie je iba o secret ko som uz povedal ma zdruzovat ludi s podobnymi cielmi a myslenim, ty si sem prisiel a zacal kritizovat a dehonestovat vsetko co tu bolo povedane. prides sem a kritizujes ludi o ktorych nieco vies no my neviem v podstate nic o tebe tak sa predstavm kedze si taky inteligentny a uspesny tak preco s hanbit za svoj uspech. A co sa tyk amojho hadania a no rad sa hadam s ludmi ako si ty. doslovne ma to bavi a zabavam sa na tom. V prvom rade by som videl rad tvoje predstavenie nech sa mozme bavit na rovnakej urovni, ale to si mal urobit ako prve a potom totu cele skritizovat.Nemusim nikomu ovorit ze ak robis za pasom tak tvoje reci su prazdne no ak si skutocne nieco dosiahol tak povedz preco tomuto neveris a kritizujes. A ak chces aby sa s tebou ludia bavili na urovni tak v prvom rade sa tak zacni ty rozpravat s nim pretoze ani jeden tvoj prispevok nevyzaruje niaku znamku dobreho vychovania ci objektivizmu ktoreho si privrzencom. Ja sa bavit s ludmi slusne viem no vyzadujem to iste od nich
Či už veríte, že niečo dokážete, alebo naopak veríte, že to nedokážete, v oboch prípadoch máte s najvačšou prevdebodbnosťou pravdu.


Zošalieť bez moci je nuda!..., nik Vás nepocúva!
 
Johny Ozon
#59 Vytlai prspevok
Pridan 25.12.2008 16:00
Avatar lena



Prspevkov: 89
Zaloen: 23.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
a to ze nemas so mnov zaujem komunikovat nasvedcuje tomu ze ti brnkam na citlivu strunuWink
Či už veríte, že niečo dokážete, alebo naopak veríte, že to nedokážete, v oboch prípadoch máte s najvačšou prevdebodbnosťou pravdu.


Zošalieť bez moci je nuda!..., nik Vás nepocúva!
 
singularita
#60 Vytlai prspevok
Pridan 25.12.2008 16:09


Prspevkov: 40
Zaloen: 03.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ja by som skôr povedal opak, ty ma nemas ako rozbrnkat, akurat ma mozes rozosmiat s tym co vsetko vies, co je mozne a nemozne. Jedno ti poviem, úspešný som, nesťažujem si podľa možnosti, kedze si taký zvedavy, pretože ty nevieš čítať medzi riadkami a tvoj úsudok je mimo tejto planéty, tak ver, že ja netrpím, netrpím ani vo vzťahoch, len nemám zájem debatovať s človekom, čo útočí, ani nevie kto som, čo som, nemám záujem sa baviť osobne ale k niečomu, asi si to zle vyložil, na také účely ti môže poslúžiť poradňa.

presvedčil som sa však, že tu nie je s kým sa debatovať na úrovni, pretože vyžaduje viac ako vieru v niečo. ja nie som sektár, aby som sa tu chlácholil ako väčšina. debatovať sa dá k veci priatelu, nie len prázdne slová o múdrostiach, čo si kde prečítal.
Upravil singularita da 25.12.2008 16:11
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.