Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Čo vás trápi

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA16 tyzdne
zubrienka82117 tyzdne
brumslik209 tyzdne
speedeveve211 tyzdne
ja009212 tyzdne
pepko143213 tyzdne
libra4po256 tyzdne
Olga285 tyzdne
sjuro315 tyzdne
ZuzanaV328 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Čo vás trápi
energys
#21 Vytlai prspevok
Pridan 23.11.2008 15:16
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Kto srdcom praktikuje hocijakú nauku, nepotrebuje žiadne potvrdenie PRAVDY z vonku, pretože vníma pravdu z vnútra. Tie ci onake nauky su tu uz tisícrocia, a sú aj ludia ktorý prostredníctvom niektorej z nich dospely k vyssiemu povzneseniu, takze tvrdit ze su to len nepotvrdene pravdy, je myslim dost sarkasticke Wink Osobne odporucam hociktoru nauku urcitu dobu praktikovat a potom o nej vyslovit nejaku kritiku.
A Tajomstvo je hlavne o pizitivnom pristupe, myslenia aj činou.

A pre Singularitu, oco ti ide tymi poznamkami, skus sa vyjadrit jasnejsie. Cool
 
www.artjozef.com
Ericek
#22 Vytlai prspevok
Pridan 23.11.2008 15:40
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Pôvodne som na tieto príspevky nechcel reagovať, ale predsa len napíšem svoj názor: Myslím, že sa na vec dívate iba skz peniaze. Za všetkým vidíte obohatenie, auto, dom, majetok. Kniha hovorí aj o iných veciach. Ano, je písaná takým americkým štýlom, ale ide o to, aby si každý z toho zobral to svoje. Veď koniec koncov o tom sú všetky knihy. Zároveň je to spôsob, ako niektorým ľuďom otvoriť oči.

Je potrebné tiež vedieť, že človek je schopný vidieť len to, čo si jeho mozog pamätá. Realita nie je jednotvárna, je to vždy osobné vnímanie reality.

Na záver ešte sám za seba: Videl som "zázrak" na vlatné oči (a nie jeden). A to hovorí za všetko.
 
www.naprezitie.sk
artur
#23 Vytlai prspevok
Pridan 24.11.2008 10:18
Avatar lena



Prspevkov: 19
Zaloen: 15.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
singularita máš ozaj divné pripomienky, ja hovorím za seba, som vďačný že energys spravil túto stránku, tak mu láskavo nekidaj na hlavu!
 
singularita
#24 Vytlai prspevok
Pridan 24.11.2008 11:45


Prspevkov: 40
Zaloen: 03.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Nejde o sarkazmus ale o to dospieť k niečomu objektívnemu, ktoré platí bez toho, či niekto chce, nechce, či si to niekto želá, verí tomu alebo nie. Nebyť vedeckého prístupu tak sa nepohneme nikam ako civilizácia. Nejde mi o to dehonestovať určité „prúdy“, tobôž nie Budhizmus, ktorý je skôr filozofiou ako náboženstvom. Budhizmus je z môjho hľadiska najprijateľnejší a najpoučnejší.

Človek je tvor omylný a z toho pramení, že aj jeho pocity, pravdy, učenie sú len subjektívnou realitou. Koľko krát si človek myslel, že už na niečo prišiel ako veci fungujú a potom zistil, že to nie je tak. Ten pocit pozná každý. Náboženstvá, filozofie sú výtvorom človeka (aj keď veriaci budú polemizovať) a preto neradno zabúdať, že „viera v pravdu“ a pravda samotná nie je ten istý pojem /atribút. Určité veci sa dajú rozhodnúť, tam kde veda dokáže niečo potvrdiť a v náboženstve je to inak (ako príklad Galileo, Zem nie je stredom vesmíru, cirkev- Zem je stredom vesmíru) postupne zanikajú dogmy náboženskej viery v nepravdy. Viera je o viere. Samotná viera stojí na tom, čo sa dá len ťažko nejako merať, vyhodnotiť, analyzovať, preto to nie je možné posúdiť. Určite však sú tu vlastnosti, pocity, vnímanie, a veľa ďalšieho, ktoré existuje a nemožno sa o tom prieť.

Ibaže toto je „secret“. Tam je jasná myšlienka, ktorá sa však dá určitým spôsobom posúdiť. A teda je možné rozhodnúť, či ústredná myšlienka je omyl, klam, zámer, pravda.
Pozitívne myslenie samo o sebe nehovorí o tom, že ak budeme na niečo intenzívne myslieť, priať si to, tak sa k tomu dopracujeme. Pozitívne myslenie nie je záruka v zázrak. Pozitívne myslenie je o tom, že ak sa človek chce cítiť lepšie, myslieť lepšie, žiť lepšie, potom s pozitívnym prístupom je ľahšia a efektívnejšia cesta.
SECRET: dodal ten zázrak a to ja považujem za marketingový ťah a klamstvo.
 
RomanMT
#25 Vytlai prspevok
Pridan 24.11.2008 18:04


Prspevkov: 27
Zaloen: 16.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
singularita napísal:
Nejde o sarkazmus ale o to dospieť k niečomu objektívnemu, ktoré platí bez toho, či niekto chce, nechce, či si to niekto želá, verí tomu alebo nie. Nebyť vedeckého prístupu tak sa nepohneme nikam ako civilizácia. Nejde mi o to dehonestovať určité „prúdy“, tobôž nie Budhizmus, ktorý je skôr filozofiou ako náboženstvom. Budhizmus je z môjho hľadiska najprijateľnejší a najpoučnejší.

Človek je tvor omylný a z toho pramení, že aj jeho pocity, pravdy, učenie sú len subjektívnou realitou. Koľko krát si človek myslel, že už na niečo prišiel ako veci fungujú a potom zistil, že to nie je tak. Ten pocit pozná každý. Náboženstvá, filozofie sú výtvorom človeka (aj keď veriaci budú polemizovať) a preto neradno zabúdať, že „viera v pravdu“ a pravda samotná nie je ten istý pojem /atribút. Určité veci sa dajú rozhodnúť, tam kde veda dokáže niečo potvrdiť a v náboženstve je to inak (ako príklad Galileo, Zem nie je stredom vesmíru, cirkev- Zem je stredom vesmíru) postupne zanikajú dogmy náboženskej viery v nepravdy. Viera je o viere. Samotná viera stojí na tom, čo sa dá len ťažko nejako merať, vyhodnotiť, analyzovať, preto to nie je možné posúdiť. Určite však sú tu vlastnosti, pocity, vnímanie, a veľa ďalšieho, ktoré existuje a nemožno sa o tom prieť.

Ibaže toto je „secret“. Tam je jasná myšlienka, ktorá sa však dá určitým spôsobom posúdiť. A teda je možné rozhodnúť, či ústredná myšlienka je omyl, klam, zámer, pravda.
Pozitívne myslenie samo o sebe nehovorí o tom, že ak budeme na niečo intenzívne myslieť, priať si to, tak sa k tomu dopracujeme. Pozitívne myslenie nie je záruka v zázrak. Pozitívne myslenie je o tom, že ak sa človek chce cítiť lepšie, myslieť lepšie, žiť lepšie, potom s pozitívnym prístupom je ľahšia a efektívnejšia cesta.
SECRET: dodal ten zázrak a to ja považujem za marketingový ťah a klamstvo.



Heeeeej singularita mudrc nad mudrcami. vies ako funguje,pracuje a vytvara sa elektrina??? pochybujem tak potom ako je mozne ze si uzivas jej vyhody?jak je mozne ze mas zapnuty PC a hras sa tu na niekoho co pozral vsetku ludsku inteligenciu. vies co je 100% dokazane??? ze ludia lovili mamuty a zili na stromoch.Nech sa paci zober si kopiu chod lovit a vyspinkaj sa na strome. Najdi si nejaky vlastny portal (najlepsie dochodcov) snimi si budes rozumiet.frflat a odhadzovat nieco co ti nieje blizke. Ked ta to bavi tak si aj ty sprav stranku a zo svojim privrzencami a kydajte na The secret aj cely den. Ale prosim ta nekaz tu ludom prijemne prostredie a nemar ludom vieru v ktoru veria.Preco potom nechodis do kostola a nerozpravas ludom ze cirkev je mafia a marketingovy tah. Prepac ale musel si mat tazke detsvo a ja ti prajem len to najlepsie.Nech sa ti v zivote dari a hlavne nech si stastny. Dufam ze si na tolko inteligentny ze toto co som ti napisal pochopis. Nehnevaj sa ze som drzi ale chodis tu uz dlho a nikoho tu nezaujimaju tvoje dedukcie o tom v co veris ty a co je alebo nieje dokazane.IDES MI NA NERVY. Staraj sa prosim o seba.
 
Jana
#26 Vytlai prspevok
Pridan 24.11.2008 18:10
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Roman, ďakujem ti aj za seba. Pekne si to vystihol. Prajem ti krásny večer.
 
singularita
#27 Vytlai prspevok
Pridan 24.11.2008 18:31


Prspevkov: 40
Zaloen: 03.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ok, dôchodca zrovna nie som. Pevné nervy Roman. Neboj neberiem ti hračku ani iným. Vždy sa nájde ten zlý, že?
Ale pohoda, len jedno som chcel, aby ste boli obozretní, nič viac a nič menej, ten kto chcel utočiť tak som mu to patrične okorenil. Ak som bol útočnejší tak to malo svôj dôvod. Neprišiel som sa sem ventilovať, no s klapkami na očiach sa nedá dobre vidieť. 100 ludí 100 chuti.
 
Jana
#28 Vytlai prspevok
Pridan 24.11.2008 18:33
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Konečne si to správne vystihol - 100 ľudí 100 chutí. My sme tu "jednej chuti", tak nám nevnucuj "svoje chute".
 
singularita
#29 Vytlai prspevok
Pridan 24.11.2008 18:39


Prspevkov: 40
Zaloen: 03.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
A chcem poprosiť správcu, aby tento krát vymazal toto vlákno. Bolo zbytočne sme chodiť a niečo písať. Dik a už sa môžeš jana tešiť, pretože už tentoraz som tu skončil s písaním a ver mi, že ty si ma len podnecovala k tomu, robila si presný opak toho, čo si si želala. Len si neustále podpichovala. takže u mňa si stále to, čo som ti už napísal.
 
Jana
#30 Vytlai prspevok
Pridan 24.11.2008 18:42
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ak ja som podpichovala, tak ty si čo robil? Ty doslova koleš všetkých hlava-nehlava. Nielen mňa. No ja ťa mám stále rada. Budeš mi chýbať. Prajem všetko dobré.
 
mariad
#31 Vytlai prspevok
Pridan 24.11.2008 19:38


Prspevkov: 152
Zaloen: 20.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Pre singularitu
Prepač, ale toto je už vrchol.Shock Ty si myslíš, že tu prispievajú deti, ktoré nevedia o čom je život? Nikto ťa nepasoval za ochrancu našich duší. My vieme, kedy máme byť obozretní, a nepotrebujeme žlčovitého človeka ako si Ty , aby nás varoval, pred neviem čím (pravdepobne asi pred takými ľuďmi ako si Ty). Tvoja komunikácia hovorí o Tvojom charaktere.
Ľudia, ktorí tu prispievajú, majú už niečo za sebou. A je veľmi inšpirujúce, keď na základe svojich prežitých skúseností hovoria, že kniha Tajomstvo, im len potvrdzuje, čo už dávno sami vedia.
 
mariad
#32 Vytlai prspevok
Pridan 24.11.2008 20:33


Prspevkov: 152
Zaloen: 20.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
singularita napísal:
Ok, dôchodca zrovna nie som. Pevné nervy Roman. Neboj neberiem ti hračku ani iným. Vždy sa nájde ten zlý, že?
Ale pohoda, len jedno som chcel, aby ste boli obozretní, nič viac a nič menej, ten kto chcel utočiť tak som mu to patrične okorenil. Ak som bol útočnejší tak to malo svôj dôvod. Neprišiel som sa sem ventilovať, no s klapkami na očiach sa nedá dobre vidieť. 100 ludí 100 chuti.


Aha a tu je presne vidieť ako sa vyvyšuješ nad ženami. Keď Ti vynadá chlap a napíše, že mu lezieš na nervy tak je to O.K. Och, aký zmierlivý tón, čo si sa poskladal, už nie si hrdina? Ale Janke tu budeš nadávať a ponižovať, len preto, že je žena.
Len nechápavý lezie tam, kde ho nechcúWink
 
Ericek
#33 Vytlai prspevok
Pridan 25.11.2008 08:50
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
K predchádzajúcim vyjadreniam: (sigularita napísal: Pozitívne myslenie nie je záruka v zázrak.)

Môžeme naozaj hovoriť o zázrakoch. Náhoda je len pre neveriacich. Nič sa nedeje náhodne. Ide o konštruktívne myslenie. Do podvedomia vkladám to, čo sa mi neskôr prejaví v mojom živote.
Upravil Ericek da 25.11.2008 08:50
 
www.naprezitie.sk
Ericek
#34 Vytlai prspevok
Pridan 25.11.2008 08:54
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Zamerajte svoje myslenie na večné pravdy a princípy života a nedajte sa zaslepiť strachom, nevedomosťou a poverou! Nedajte si nikým predpisovať, čo si máte myslieť. Myslite a rozhodujte sa samostatne. Dr. Joseph Murphy
 
www.naprezitie.sk
Ericek
#35 Vytlai prspevok
Pridan 25.11.2008 09:31
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
singularita napísal:
Ok, dôchodca zrovna nie som. Pevné nervy Roman. Neboj neberiem ti hračku ani iným. Vždy sa nájde ten zlý, že?
Ale pohoda, len jedno som chcel, aby ste boli obozretní, nič viac a nič menej, ten kto chcel utočiť tak som mu to patrične okorenil. Ak som bol útočnejší tak to malo svôj dôvod. Neprišiel som sa sem ventilovať, no s klapkami na očiach sa nedá dobre vidieť. 100 ludí 100 chuti.


Ale to si mal skôr povedať, že máš klapky na očiach. Teraz Ti už rozumiem. Nuž s tým sa budeš musieť vysporiadť sám milý singularita.
 
www.naprezitie.sk
Jana
#36 Vytlai prspevok
Pridan 25.11.2008 10:48
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Singularita, veď včera si sa už po neviem koľký krát rozhodol, že tu končíš a stále tu vidím tvoje príspevky. Už si ako Mečiar, ktorý sa "s nami" lúčil cez obrazovku TV a zaspieval národu "idem od vás s pánom Bohom, neublížil som Vám ....." a stále je tu. Nie si jeho rodina? Veď keď poviem, že "končím" tak "končím". Už sa uvedom, že iné hlásaš a iné robíš. No prosím ťa, neber to ako že ťa "vyhadzujem", to nie. No ak chceš diskutovať, tak znovu odporúčam si "naštudovať" predmet diskusie, a nie šíriť bludy "z druhej ruky". Pá, JanaPfft
 
singularita
#37 Vytlai prspevok
Pridan 25.11.2008 10:52


Prspevkov: 40
Zaloen: 03.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Maš pravdu neodolal som ešte zareagovat, kedže tu je niekto hrdina až keď niekto odchadza, mám ešte pre teba link na ďalší dokument, aby ste nevideli svet iba ruzovy. Možno ste ho už videli, presto to sem dam:
tým chcem povedať, že názorov je veľa, každý však si myslí, že má pravdu práve on:
http://video.google.com/videoplay?docid=-6341186127906342455

novsi film:
http://video.google.com/videoplay?docid=-5285177655237493705

pravdou si nazvala: the secret, a ja som sa ohradil a všetci spoločne ste pocitili chut ma priklincovat na kriz. To sú tie klapky na očiach. Reagujem tak ako si myslim ze je treba reagovat, da sa vela vytusit z tejto komunity.
Upravil singularita da 25.11.2008 11:17
 
Jana
#38 Vytlai prspevok
Pridan 25.11.2008 11:10
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakujem za tvoj príjemný príspevok a formuláciu "máš pravdu". Lebo doteraz si na mňa útočil ako na "hlúpe decko". Úplne je napísaný v inom duchu ako tie predošlé. Píšeš "že každý si myslí, že má pravdu".Tak prosím ťa, nemysli si to aj ty, že si "majstrom sveta". My si to nemyslíme, každý máme svoje názory a nikomu ich nevnucujeme. A môžem ťa ubezpečiť za všetkých, že nik nevidí svet ružový. Každý žijeme v reálnom svete, chodíme do práce, máme rodiny, vychovávame deti. A vôbec nikomu "nevnucujeme pravdu". To sa myslíš, a veľmi. Prajem ti pekný deň. JanaWink
 
artur
#39 Vytlai prspevok
Pridan 25.11.2008 11:26
Avatar lena



Prspevkov: 19
Zaloen: 15.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Pripojim malú úvahu, čo je to pravda, je to niečo čo sa dá dokázať v materialnom svete, a čo potom tí čo im stačí dôkaz z inej úrovni bytia.
Jedem múdri svetec raz napísal. Ked si myslíš, že máš pravdu práve ti ušla.
 
Blue
#40 Vytlai prspevok
Pridan 25.11.2008 12:07


Prspevkov: 135
Zaloen: 08.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Nikomu tu nejde o priklincovanie niekoho.Bolo tu oveľa príjemnejšie,keď komunikovali ľudia s rovnakými názormi a cítením.Teraz keď sa otvorí stránka,človek sa necíti príjemne pri čítaní nekonečných konfrontácií.Chceme si tu všetci oddýchnuť a podeliť sa o svoje príbehy a skúsenosti a nie počúvať o zvláštnej komunite....myslím ,že sú tu ľudia inteligentní ,ktorí už zažili v živote NIEČO,na základe čoho pocítili silu tajomstva a nezaslúžia si takéto zaobchádzanie...
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.