Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Čo vás trápi

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA16 tyzdne
zubrienka82117 tyzdne
brumslik209 tyzdne
speedeveve211 tyzdne
ja009212 tyzdne
pepko143213 tyzdne
libra4po256 tyzdne
Olga285 tyzdne
sjuro315 tyzdne
ZuzanaV328 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Čo vás trápi
energys
Pridan 21.05.2009 07:05
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
pepko143 napísal:
Ahojte
Momentalne ma trapi otázka, kam sa podelo 333 clenov z tejto stranky???
Asi uz mysleli tak pozitivne ze postupili do nejakeho vyssieho stavu a presunuli sa do inej dimenzie Shock


Nu to je tak veľa je tu len pasívnych čitateľov, ale to vôbec nevadí podstatné je, že veľa ludí o zmene myslenia aspoň uvažuje Wink
 
www.artjozef.com
Ericek
Pridan 21.05.2009 07:19
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
pepko143 napísal:
Ahojte

Momentalne ma trapi otázka, kam sa podelo 333 clenov z tejto stranky???

Asi uz mysleli tak pozitivne ze postupili do nejakeho vyssieho stavu a presunuli sa do inej dimenzie Shock



Pepko a čo tak použiť secret?
 
www.naprezitie.sk
pepko143
Pridan 21.05.2009 14:09


Prspevkov: 260
Zaloen: 25.03.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
No tak pasivni citatelia, trosku aktivity nech spoznam aj vas Grin
 
dezi
Pridan 11.08.2009 20:31


Prspevkov: 49
Zaloen: 23.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ahojte všetci, tak ma to začalo zaujímať o čom to tu je. No skúsim ja niečo, lebo je tu veľa všeličoho, a zbytočne. Je toho veľmi veľa, no budem stručný. Moje detstvo, plač, strach z otca, ponižovanie, tresty, zúfalstvo,násilie, premýšľanie ako umrieť, už len prerobenie z ľaváka na praváka bolo pre mňa utrpením. No niečo sa ku mne stále prihováralo, privádzalo mi stav keď som sa cítil ako v bubline,všetko a každého som videl, no nič som nepočul, bolo tam veľmi príjemne, aj keď len chvíľu, a snažilo sa mi povedať neboj sa a nehci umrieť, ty musíš žiť, nevedel som čo to je len som cítil že to prichádza do mojej hlavy z hora. Museli sme ako deti chodiť do kostola ani som netušil veľmi prečo. Potom som to pochopil a sám, Pochopil som tajomstvo, ale vtedy o tom nik nehovoril, vravelo sa iba o bohu. Pochopil som že som iný, dávali mi to všetci najavo, a nechápal som správanie sa ľudí, prečo sa hádajú, ubližujú si a prečo mne keď som im nič neurobil. postupne som stým rástol, a mal som iné nápady ako ostatný. Stále som počúval že predsa nemôžem robiť veci inak ako ostatný, to bolo ešte za socializmu, ale hlas mi stále šepkal, nechaj ich tak keď sú hlúpy. Až neskôr som pochopil, že to niečo zhora mi pomáha,a vedel som dopredu veci a myšlienky, ako čo urobiť, ale bol to stále problém lebo som ešte nebol plnoletý, a ovplyvňovali to akože múdri dospelí. Potom ma strašili počkaj pôjdeš na vojnu tam je šikan uvidíš aké to je, nebol žiadny lebo som tam šiel s tým že iný nech majú na mňe si neskúsia, a usmieval som sa ako to funguje, a že tam hore stále nadomnou niekto je, verte že je, nad každým z vás, a je dodnes aj bude či chcete či nechcete, treba ich len požiadať. Ako si vysvetlíte toto, zaspal som od vyčerpanosti za volantom nákladného auta, rok 1993-4 zobudil som sa na silný výkrik mojej mamy, s ktorou som už nebýval, bol som ženatý, vykríkla moje meno, ale ona už dávno spala v PK a ja som bol pred Zvolenom, zachránila mi život, dôvod? Alebo tesne pred ostrou zákrutou mi hlas povie spomaľ a daj pozor, keby nie tak sme v sebe. Rôzne situácie v živote, v ktorých mi vždy pomohol ten hlas, ale len vtedy keď som bol napojený. Dnes mám 39 a poviem vám oplatilo sa mi bojovať s prekážkami, a stále sú, o tom je život. Nemôžem tu opísať celý svoj život, len toľko že to o čom som sníval a rozprával druhým, pred rokmi, dnes o tom píšu knihy a deje sa to. A nepotrbujem VŠ ani mať papier psychológa, som veriaci, nie kostolný, svojho BOHA a svoj rozum nosím stale zo sebou, a viem prečo, práve som sa to snažil opísať. Sme jedinečný, všetci, sme predĺžením zdroja, všetko v živote si tvoríme sami, tak nestrácajte čas zbytočnosťami nie ste na tomto svete preto. ŽELÁM VÁM.
 
svetlo
Pridan 11.08.2009 23:41


Prspevkov: 23
Zaloen: 03.08.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Pekný večer všetkým, páčil sa mi príbeh dezi",velmi mi pripomínal moje detstvo a to že si iný, ja som to nikomu nevravela až dnes, aj to len podobným ľuďom, je už toľko kníh, že to nikomu nepripadá divné. Neviem si spomenúť nato, prečo som otvorila túto stránku, robím tieto veci intuitívne proste idem. Držím Ti palce v živote dezi"
lylu
 
dezi
Pridan 12.08.2009 08:05


Prspevkov: 49
Zaloen: 23.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahoj svetlo, prečo si otvorila túto stránku, porozmýšľaj na čo si myslela v poslednom období, na čo a ako myslíš lebo každá myšlienka má frekvenciu, úlohu tam hrá aj pocit, sme vysielač, niečo si si želala, a prišla Ti naspäť informácia čo presne máš urobiť. Všetko visí nad tebou ale podľa toho čo si objednáš to Ti príde. Ja s tým nemám problém, nepýtam sa prečo som tak urobil, deje sa to čo chcem vidieť a počuť, stane sa že niečo neviem, myšlienka vyslaná ako to mám urobiť , dostanem odpoveď takto, ak zaváham a poviem blbosť čo som robil za mladi, mám problém. Platí to v každej oblasti života. Jednoducho prídeš na to skôr či neskôr prečo si ju otvorila, želám Ti krásny deň, a pozor na myšlienky + pocity.
 
zubrienka82
Pridan 14.09.2011 17:53


Prspevkov: 8
Zaloen: 18.03.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahojte vsetci.Pisem sem lebo ma trapi jedna vec.Konecne sa mi splnil sen a mam to co som si priala.Od oktobra zacinam podnikat v oblasti bytoveho dizajnu.Velmi sa na to tesim a so za to vdacna.Lenze ked niekomu poviem ze zacinam podnikat,tak ma odhovaraju ze v dnesne dobe s a nemam pustat do podnikania a ze ci to zvladnem a pod.A ja sa potom zaoberam negativnimi myslienkami.neviem ako sa tomu vyhnut.
 
beka
Pridan 14.09.2011 20:11


Prspevkov: 20
Zaloen: 13.02.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
nezaoberaj sa negativnimy myslienkami,,,zaoberaj sa tym preco si zacala podnikat svoje kroky k svojmu snu ktory chces zi t v realite
 
energys
Pridan 15.09.2011 09:57
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
zubrienka82 napísal:
Ahojte vsetci.Pisem sem lebo ma trapi jedna vec.Konecne sa mi splnil sen a mam to co som si priala.Od oktobra zacinam podnikat v oblasti bytoveho dizajnu.Velmi sa na to tesim a so za to vdacna.Lenze ked niekomu poviem ze zacinam podnikat,tak ma odhovaraju ze v dnesne dobe s a nemam pustat do podnikania a ze ci to zvladnem a pod.A ja sa potom zaoberam negativnimi myslienkami.neviem ako sa tomu vyhnut.


Obklom sa ludmi ktory Ta podporia, a nie ktory Ta potopia.
A tym, ktorý Ta odhovaraju, povedz jednoducho "Vas strach ma nezaujima"
Ver svojej vizii a tes sa s toho Wink
 
www.artjozef.com
zubrienka82
Pridan 16.09.2011 15:21


Prspevkov: 8
Zaloen: 18.03.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Dakujem za rady.Potesili ste ma.Veri v to ze sa mi bude darit.
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.