Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Čo vás trápi

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA16 tyzdne
zubrienka82117 tyzdne
brumslik209 tyzdne
speedeveve211 tyzdne
ja009212 tyzdne
pepko143213 tyzdne
libra4po256 tyzdne
Olga285 tyzdne
sjuro315 tyzdne
ZuzanaV328 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Čo vás trápi
Jana
#1 Vytlai prspevok
Pridan 21.11.2008 15:07
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Pozývam našich dvoch diskutérov - hmmm a singularita na pokec.
Tu si môžeme písať ........Pfft
 
Toudy
#2 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2008 08:15
Avatar lena



Prspevkov: 103
Zaloen: 04.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Jana: na tvoje zelanie som tu :-) a musim ta sklamat ja s nikom singularita nemam nic spolocne. a ak chces mozes si to overit napr. u spravcu Energys. Podla IP adresi alebo ineho. A aby som sa konecne predstavil. Spravcu energys poznam dlhe roky osobne a tym padom poznam jeho chapanie, kvality, nedostatky a ine. samozrejme s mojho pohladu. Zacal som sem prispievat ked som spozoroval prispevky od singularity a dovolim si tvrdit ze moje prispevky nie su totozne s jeho . ja som neutralne pozitivne orientovany-jedine co vytykam je sposob predaja uvedenej knihy a ako dalsie - nepochopenie co sa tam pise a vlastne je toho viac. Vcera som mal o tom rozhovor s Energys ale asi nie je vhodne ho sem kopirovat-predsa len bol v duchu jemneho sukromia a pod. Tak ak ta este nieco ine trapy kludne sa pytaj.
Upravil Toudy da 22.11.2008 08:17
 
Jana
#3 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2008 19:10
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Teraz ti dobre nerozumiem. Vytýkaš "sposob predaja knihy"? A v čom je podľa teba zlý sposob predaja? Ja som nadšená - zadala som objednávku a kniha mi prišla pekne poštou domov. Čo je na tom zlé? Prosím vysvetli mi to. A ako ďalšie uvádzaš "nepochopenie čo sa tam píše"? Koho nepochopenie - naše, tvoje, koho???? My sme ju pochopili, pretože sme ju čítali. No stále pochybujem, že si ju TY čítal. A vobec ti nevytýkam, ak si ju čítal a nepochopil. To je tvoj problém, nie náš. Tak nás tu prosím ťa neobviňuj z toho, za čo my nemožeme. Apropo .... mňa vobec nič netrápi. Patríš do skupiny 90% ľudí, čo sa "chcú trápiť" a divia sa, že sa nájdu aj takí, ako sme my, čo sa už nechceme trápiť, lebo sme pochopili, že sa dá žiť aj bez trápenia. Každý sme strojcom svojho šťastia - len sa treba vedieť správne rozhodnúť. Prajem ti všetko najlepšie. Pekný večer. JanaPfft
 
singularita
#4 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2008 19:35


Prspevkov: 40
Zaloen: 03.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
bohužial Jana ty si tak sfanatizovaná svojím objavom "tajomstva", že ty nie si schopná normálne používať mozog a uvažovať. Po pravde ťa ľutujem, pretože žiť s klapkami na očiach je ako šinúť sa po dialnici 200 tak dlho kým nenarazíš na ....
Nikto nič neberie, vybrala si si to sama a chceš tomu uveriť a chceš samu seba presvedčiť, že je to pravda. ži v svojom sebaklame a to patrí všetkým tebe podobným.
Všetko čo vieš je si utierať svoj nevymáchaný jazyk a hlúposti o tých, čo nesúhlasia s tým, čo ty a tvoji "inteligenciou" podobní ludia vyhlásili za pravdu.

 
Jana
#5 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2008 19:54
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Mňa vobec nemusíš ľutovať. Žiadne klapky na očiach nemám. Som šťastná a to mi stačí. Si zlatý, že mi chceš pomocť, ale ja o tvoju pomoc nestojím. Prepáč, možno iných zaujmeš, ale mňa nie. Grin
 
singularita
#6 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2008 19:57


Prspevkov: 40
Zaloen: 03.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Takže, keď sme si to vyjasnili budem rád, keď už nebudeš mňa obťažovať s tvojimi rečami a pravdami. Už som ti to napísal, že nemám záujem s tebou debatovať z príčiny, ktorú radšej nebudem uvádzať.
 
Jana
#7 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2008 20:00
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Tak a teraz som si to všimla pozorne - ja odpovedám hmm-ovi na príspevok, a na moj odpovedá singularita. Tak a nech ma teraz niekto presvedčí, že nie je to jeden a ten istý. Aj tak vás mám rada, aj keď ste stále negatívni. Asi vám je tak dobre, tak čo už. Shock
 
singularita
#8 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2008 20:01


Prspevkov: 40
Zaloen: 03.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ty si važne čudna, kedže si ešte aj paranoidná okrem iného odporúčam ti vyhľadať odbornú pomoc. Trpís utkvelými predstavami.
 
Jana
#9 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2008 20:08
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ja ju nepotrebujem, ja som si ju už našla: Odbornú pomoc potrebuješ ty a práve si ju našiel. Totiž komunikuješ so psychologičkou. Rada ti pomožem. Aj osobnou konzultáciou. A zadarmo. Pfft
 
singularita
#10 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2008 20:15


Prspevkov: 40
Zaloen: 03.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Nepotrebujem konzultácie od človeka, ktorý sa verejne hlási k bludom, vyhlasuje bludy za pravdivé, presviedča o bludoch iných a navyše nevie sa postaviť ku kritike normálne, ale tak, že chce niekoho mazať a vytvárať si svoje izolované komunity.

Síce by človek nemal súdiť ludí iba z pár prísspevkov, ale ja by som ti odobral spôsobilosť, keďže tu vyhlasuješ o sebe, že ty si psychológ. A zaráža ma, že človek ktorý sa prejavuje ako keby trpel nedostatkom inteligencie má vykonávať povolanie, kde potrebuje pochopiť myšlienky iných a ešte im aj pomáhať.

U mňa je doležitý prvý dojem a ten si stratila prvým príspevkom, nech už máš aj úmysel dobrý, potom máš nedostatok ...
Upravil singularita da 22.11.2008 20:17
 
Jana
#11 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2008 20:21
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Prečo si taký negatívny? Fakt ti to robí dobre? Veď ťa musí už bolieť z toho hlava aj srdiečko. Sad
 
Toudy
#12 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2008 20:24
Avatar lena



Prspevkov: 103
Zaloen: 04.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Jana: toto akoze je fakt divne... napis spravcovi nech ti overi ze ci je to jedna alebo dve osoby. Uz len tym ti potvrdi ze ma pozna a vie ktore su moje prispevky.
Pozri toto je diskusia a kazdy predsa odpoveda hocikomu a zapaja sa.
To ze uz nic ine nepripustas ti udava ze mas klapky.

Sposob predaja mi nesedi lebo je to vylievanie mozgu-typicky americky styl. Proste predat co najviac a rychlo.
Vela ludi sa odhodla ze chce mat vsetko ale vela ich to riadne nepochopi a bude strasne sklamana -cize koniec koncov im to ublizi.
A za dalsie vsetky nabozenstva idu po laske po srdci nie po rozume a zitia v buducnosti. Mas predsa zit v pritomnosti -zlatom strede.

PS: caste premyslanie zranuje slezinu-teda ak by sa prejavili problemi s travenim vies moznu pricinu. deteknes to aj tym ze budes mat stale suche pery :-)
 
Jana
#13 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2008 20:30
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Práve že žijeme teraz, tak preto je potrebné si ten život skvalitniť a cítiť sa v ňom dobre. Ja naopak od teba rada premýšľam a ešte radšej sa stále vzdelávam. Možno aj preto študujem na VŠ. Mám rada smiech, milých ľudí a všetko pozitívne. Skús si prečítař moje príspevky a zistíš, že nikoho som ani v jednom neosočila, ako to robíte vy dvaja. Žijem a nechávam žiť .....
 
singularita
#14 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2008 20:32


Prspevkov: 40
Zaloen: 03.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Pokiaľ ma pamäť neklame tak negatívne si ty začala reagovať, akoby ti chcel niekto zobrať hračku a ty si je len tak nedáš. Vrávím iba jedno každá akcia vyvoláva reakciu. Ja som tu prišiel iba z jednej príčiny, aby ľudia skôr ako niečomu uveria premýšľali a zisťovali si fakty. Ty podľa môjho názoru si stratila súdnosť a slepo si uverila "prianiam". Uverili im už viaceri, a to je ten problém, že to je ako infekcia, ktorá sa šíri aj slovenskou populáciou a je to výsmech!!!
Výsmech v tom, že nejaký navymyšlaný príbeh a dobre marketingovo podané "nepravdy" úplne dehonestujú ľudskú dôstojnosť a myslenie človeka, ktoré by nemalo byť na úrovni opice. . Ja som človek, ktorý v živote pochopil, že veci sa majú vždy inak ako si človek vysníval. Nevieme pochopiť základné princípy vesmíru, vieme tak málo a to málo sa ešte aj modifikuje v podobe fyzikálnych zákonitosti, ktoré sú preverené na x pokusoch, sú vydreté stáročiami úsilia a pod.
a niekto "" príde a povie niečo také, robí to pre peniaze a zmanipuluje kopu ludí...
Upravil energys da 23.11.2008 09:05
 
Toudy
#15 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2008 20:36
Avatar lena



Prspevkov: 103
Zaloen: 04.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
singularita: aky mas nazor na zivot? co pre teba znamena?

PS: trosku diplomatickejsie odpovedaj Smile zase aby si zbytocne neublizoval. Kazdy sme iny.
 
Toudy
#16 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2008 20:41
Avatar lena



Prspevkov: 103
Zaloen: 04.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Jana napísal:
Práve že žijeme teraz, tak preto je potrebné si ten život skvalitniť a cítiť sa v ňom dobre. Ja naopak od teba rada premýšľam a ešte radšej sa stále vzdelávam. Možno aj preto študujem na VŠ. Mám rada smiech, milých ľudí a všetko pozitívne. Skús si prečítař moje príspevky a zistíš, že nikoho som ani v jednom neosočila, ako to robíte vy dvaja. Žijem a nechávam žiť .....


No tak podme na rozbor: ja som netvrdil ze nepremyslam-pisal som caste premyslanie-vidis zase oponujes podvedome aicky. Kedze si psycholog tak by ti to nemalo unikat.

Pritomny okamih neber ze sa to rovna terajsiemu celemu zivotu.
 
Jana
#17 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2008 20:58
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ja ti neoponujem, ja len konštatujem veci z mojho pohľadu. Je to moj slobodný názor a na ten snáď mám právo. Ja len že máš zvláštne skúsenosti s premýšľaním. Spomínaš tam nejakú bolesť sleziny a suché pery. Ja také dosledky z premýšľania nemám.
 
singularita
#18 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2008 22:41


Prspevkov: 40
Zaloen: 03.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Zaujímavý príspevok, ja mám rád vetu, všetko má svoj háčik. Bez vetra sa ani lístok nepohne a pod.
Ten kto chce silou mocou niečo, dostáva sa mu často pravý opak. Ja som vo svojom poznaní dospel k tomu, že dualita jing a jang je obsiahnutý v každom predmete aj v myšlienke.
Celý vesmír je nasiaknutý dualitou. Podľa mňa neexistuje dobro bez zla. Nejestvuje dobrý pocit bez zlého, nemal by sa totiž na čo viazať.

Je to relativita. Potrebujeme porovnanie. Tak by sme nemohli cítiť lásku keby sme nepoznali utrpenie. Takže tak. Ten kto chce vidieť iba pozitívno, tak sa len bojí opaku, že ho to pohltí, že nevládze a nedokáže s tým bojovať. Preto istá časť diskutérov je čistá ako kryštálová guľa. Dôvod je jasný opiát. Tí čo su tu (sú prevažne) tí čo chcú niečo zmeniť a dostať sa k šťastiu jednoducho, keďže sa im to v živote nepodarilo tak ako chceli. Takže uverili lacnému triku.
 
energys
#19 Vytlai prspevok
Pridan 23.11.2008 09:28
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Na úvod potvrdím, áno "hmm" a "singularita" nie jedna a tá istá osoba.

A teraz niečo k duálnemu systému, áno je to pravda duálny systém je tu pre nás aby sme sa učili a posúvali, ďalej. V určitom bode nášho vývoja však zaniká a prestáva na nás pôsobiť, toto nie je z mojej hlavy, naštudujte si budhizmus ako taký, Budha ( a to je dosť stará nauka)hlásal že správna cesta je tá stredná, čo tým ale chcel povedať, žeby to že naše vnímanie a precitovanie a žitie v závere má byť v harmónií! A že správnym praktikovaním sa vymaníme zo sistému duálneho.

Teraz niečo o knihe, urážať zámer autorky je v prvom rade nemorálne, v druhom rade pozorný čitatel zistí že tam niečo chýba, či už zámerne alebo nie, to nebudem rozoberať, podstatné je že človek ktorý sa už stouto teóriou pozitivneho myslenia stretol si zobere z knihy to podstatné a začne to praktikovať, človek ktorého to nemá osloviť(poznám takých ludí schvalne som to dal čítat ludom čo nemajú ani páru o tom čo sa tam píše) povedia, že je to blbosť a dalej to neriešia. Ja osobne odporučím ak si teda fakt myslíte, že je to len marketingový ťach, vporiadku, hladajte teda inde, čítajte knihy p.Sinelnikova, alebo p. Hanela, a zistíte že ahaho hla nie len The Secret píše o pozitívnom myslení, alebo si jednoducho prečítajte starý zákon, čo je meditácia slova, a pozorný čitatel tiež nájde že ide vlastne o pozitívne vnímanie sveta cez SRDCE. Všetky spomenutý autory ale nie len oni, je toho ovela viac stačí hladať a potom pochopíte že každá myšlienka sa rovná slovu a to sa rovná činu.
 
www.artjozef.com
singularita
#20 Vytlai prspevok
Pridan 23.11.2008 12:14


Prspevkov: 40
Zaloen: 03.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Len zopár pripomienok:
1, Secret je o tajomstve nie o pozitívnom myslení. Pozitívne myslenie tam je využité pre zámer poukázať na širšie súvislosti. Tým, že niečo niekto prehlási sa nestáva aicky pravdou. Pravda sa dá dokázať, napr. ak sa postaví niekto na strechu a skočí, tak bude padať na zem. To je pravda, ktorá sa dá dokázať, potvrdiť a nikto o nej nepochybuje.

2, Ak by to bola pravda a stačilo málo na to, aby sme dokázali to čo chceme isto iste by sa to nedostalo v takomto marketingovom podaní, masovo k dispozícii. Dostalo sa to k dispozícii iba preto, že tam nie je žiadne tajomstvo, ktoré by bolo potvrdené, ktoré by nebolo okopirované z rôznych filozofii, či náboženstiev.

3. Ani Budhizmus nie je potvrdená pravda, žiadne náboženstvo sa nepotvrdilo, ani nezamietlo. Je to všetko v rovine neoverenej. Je to viere, nie o faktoch.

Energys:

nepríslucha ti úloha učiteľa a radcu, nevieš s kým diskutuješ, si tu správca, ktorý akurát maže to čo sa mu nehodí.
Upravil singularita da 23.11.2008 12:22
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.