Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Ako nato?

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA16 tyzdne
zubrienka82117 tyzdne
brumslik209 tyzdne
speedeveve211 tyzdne
ja009212 tyzdne
pepko143213 tyzdne
libra4po256 tyzdne
Olga285 tyzdne
sjuro315 tyzdne
ZuzanaV328 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Ako nato?
energys
#1 Vytlai prspevok
Pridan 02.06.2011 18:54
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
OD Aussia

Som tu nová a neviem zatiaľ vôbec ani kam toto píšem , tak snád sa to ukáže na stránke a niekto ochotní mi odpíše. Smile
Nebudem tu vypisovať veľa toho aj ked najradšej by som tu popísala veci na niekolko dní ..
Mám taký problem .. predtým ako začnem písat o mojom "velkom" probleme , chcela by som Vas oboznamiť, že niesom žiadne hlúpe decko , ktoré nie je vdačné za to čo má . Som dospelý človek , uvedomujem si,že vo svojom živote mám aj veľmi veľa pekného a som za to vdačná Smile a paradox možno je aj to,že som vdačná za negativne veci, pretože zo mna spravili celkom fajn človeka, uvedomila som si mnoho vecí ..(ale o to teraz nejde) Skratka moj problem je tento..možno sa Vám to bude zdať veľmi malicherné,ale ľudia v mojej situácii by to pochopili, tak prosím snažte sa aj Vy a vopred dakujemSmile Ešte som nemala priatela a strašne mi chýba niekoho milovať, s niekým prežívat krásne chvíle , za niekym sa tešiť po náročnom dni a vedieť ,že svojou prítomnosťou urobím niekomu radosť. Možno to vyznie tak sebecky, ze ja ja ja chcem,ale nemyslím,že je to sebecké , len to neviem inak vysvetliť. Podla tajomstva nemám myslieť negatívne , mám vidiet na sebe kvality apod. aj ich vidím,ale je to dosť velký problém a mám pocit,že už aj žiadne nemám . Podla tajomstva sa mám zamilovať do seba aby som vyžarovala taku a taku energiu. Mám si uživať život ,chodiť von apod. Všetko toto robím ,som štastná ked vidím,že moji kamaráti su zalubení a vidieť,ze to je niečo ozajstne a nie "románik" no vždy ma chytí pocit,prečo som sa ešte NIKDY v živote nič také nezažila ??? neviem čo mám robiť, viem,že táto sprava je plna pesimizmu,ale už neviem byť velky optimista ohľadom tejto veci .. tajomstvo mi dodalo aspoň malú nádej,že každý človek si zasluži mať čo chce Smile .. potom som mala taký rozhovor s istym chlapcom ,ktory verí v Boha , verí v energiu apod. a ten zase vravel,že niektorí ludia proste nemajú súdene byť v partnerstve,že to tak bytostne cítia , už aj ja mám taký pocit,ale boiím sa toho,čiže to asi nebude nič dobre pre mna a nemala by to tak skončit . Fakt neviem čo dalej ....... Za Vaše reakcie vopred dakujem a prosím odpovedajte mi na mail,kedže som dosť zaneprazdnena a neviem či vobec aj tuto na stranke najdem svoju spravu Grin Tak este raz dakujemSmile
 
www.artjozef.com
ashley
#2 Vytlai prspevok
Pridan 26.06.2011 20:59


Prspevkov: 9
Zaloen: 25.06.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahojte:-)

ja som tu tiež nová, včera som naďabila na túto stránku a veľmi sa mi páči:-) Pred časom som čítala Tajomstvo príťažlivosti sŕdc, skvelá kniha. Až včera som sa však radikálne rozhodla, že musím so sebou niečo robiť, pokiaľ chcem získať to, po čom už dlho túžim, a to mať lásku svojho života. Podľa už spomínanej knihy som sa môjho priateľa rozhodla mať, napísala som si na papier aký bude, resp. je:) Zistila som však, že je tu malý problém s ktorým sa musím popasovať. S mojimi miernymi komplexami. Som totiž na vozíku a zistila som, že mám niekde hlboko v sebe zakorenené, že pre mužov je to natoľko veľký problém, že sa do mňa nezaľúbia (aj keď som mala už zdravého priateľa). Mám skvelý život, skončila som vysokú školu, mám skvelú prácu , navonok pôsobím sebavedomo,optimisticky, ale niekedy som vo vnútri dosť neistá. Čiže ako prvý krok musím odstrániť túto neistotu a komplexy. Ale ako to mám urobiť, ako sa zbaviť toho neprijemného pocitu v podvedomí, ktorý mi vždy pripomína to,že som na vozíku a dáva stál tú istú nezmyselnú otázku, že prečo by si zdravý muž mal vybrať práve mňa keď je na svete toľko fyzicky dokonalých žien? Od včera na sebe pracujem, ďakujem za všetko, myslím pozitívne, dokonca mi dnes zavolal človek na ktorého som intenzívne myslela:) Čiže vidím,že to funguje. Už len sa nevzdať a pokračovať.:)
Držte mi palce, aby som bola vytrvalá a čoskoro som mohla byť šťastná vo vzťahu. Pretože ja sa už na neho veľmi teším...:)
Upravil ashley da 27.06.2011 09:08
 
ynotech
#3 Vytlai prspevok
Pridan 26.06.2011 21:48


Prspevkov: 6
Zaloen: 24.03.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Každý človek pozerá na niečo iné. A nie každý pozerá na fyzickú stránku Wink Ľudí je straaašne veľa a prvý od posledného sa môže líšiť aj o 100% Wink GL!
Ernest William Barnes: “Možno by sme boli omnoho šťastnejší, keby sme do obehu dávali menej peňazí a viac lásky.” Wink
 
ashley
#4 Vytlai prspevok
Pridan 26.06.2011 22:15


Prspevkov: 9
Zaloen: 25.06.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Áno, ja viem a verím tomu:-) Len vieš ako to je, niekedy je ľahšie udržať si pozitívne myslenie, inokedy je to ťažšie Smile
 
ynotech
#5 Vytlai prspevok
Pridan 27.06.2011 20:41


Prspevkov: 6
Zaloen: 24.03.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Jasne, že viemusic ja keď som spoznal tajomstvo, tak najprv sa mi zdalo, že všetko ide k lepšiemu, a potom obrovský pád... všetko sa mi zrútilo. Stratil som aj svoju (vtedy som si myslel že životnú ) lásku, a už som si myslel, že takú babu nikdy nenájdem,nie to ešte lepšiu. Nakoľko dnes je doba taká,aká je, a dievčatá akosi nemajú úroveň. A z ničoho nič prišla 400x lepšia,ako bola ta pred ňou... úplne nečakane Smile (aj keď s ňou zatiaľ nie som, nemôžem byť chamtivý Grin Dôležité je, že viem, že taká ešte existuje Smile ) čiže niekedy musíme veľa stratiť, aby to mohlo nahradiť to lepšie. Treba sa hlavne usmievať a všetko príde Smile
Ernest William Barnes: “Možno by sme boli omnoho šťastnejší, keby sme do obehu dávali menej peňazí a viac lásky.” Wink
 
LenkaP
#6 Vytlai prspevok
Pridan 28.06.2011 07:17


Prspevkov: 40
Zaloen: 04.01.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ynotech-záleží od toho aj v akej spoločnosti sa pohybuješ. nemôžeš čakať od 16tky že bude dozretá. Vtedy som ja napríklad chodila na metalové koncerty a úplne pózersky sa obliekala do čierneho. dnes-mám 25 som sa psychicky ovelaviacej ukludnila. Ono sa ti vzťah k žene predsalen zmení keď začneš s ňou bývať,keď zistíš že nebude s tebou rok spávať, lebo je tehotná. Keď sa s tebou 300xpoháda lebo má krámy, lebo má štátnice,atd. Lepšia-horšia,horšia-lepšia. Najlepšia bude aj tak tá, ktorú budeš milovať.
 
ashley
#7 Vytlai prspevok
Pridan 28.06.2011 08:50


Prspevkov: 9
Zaloen: 25.06.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Lenka, myslím, že yontech vôbec nerieši tehotenstvo a bývanie so ženou:-) Na to je ešte čas a opisuješ to tu dosť pesimisticky, to sme naozaj také zlé a náladové? ;-) NemyslímSmile
 
ynotech
#8 Vytlai prspevok
Pridan 28.06.2011 14:05


Prspevkov: 6
Zaloen: 24.03.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
LenkaP V tom sa velmi mylis. Za to,ze ju milujem-resp. som sa do nej zamiloval,ked hrala inu, neznamena,ze musi byt najlepsia Smile A da sa cakat aj od 16-17tky rozum v hlave. Je to o rodine, o kruhu priatelov,v ktorom sa pohybuje, a vobec o cloveku Wink Niekto nebude normalny, ani ked ma 30 ci 40. Proste je to o hlave Smile
Ernest William Barnes: “Možno by sme boli omnoho šťastnejší, keby sme do obehu dávali menej peňazí a viac lásky.” Wink
 
ashley
#9 Vytlai prspevok
Pridan 28.06.2011 22:23


Prspevkov: 9
Zaloen: 25.06.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Mas uplnu pravdu yontech. Vsetko je o vychove,rodine. V nej sa formuje hodnotovy rebricek,nazory na svet,na ludi. Niekto ma zrelsi pohlad na vec uz v mladsom veku a niekto ho nemusi mat ani v 30-tke. Kazdy je individualny.
 
LenkaP
#10 Vytlai prspevok
Pridan 29.06.2011 05:22


Prspevkov: 40
Zaloen: 04.01.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ashley-ynotech spomenul životnú lásku-tak som reagovala. Je pravda, že je blbosť to generalizovať, aj ked nemôžeš poprieť, že postupujúcim vekom (30,40,50) má človek zväčša už iné hodnotové rebríčky ako v 18tke. Máš pravdu, zrelosť nie je o spoločenskom prostredí, však to je o človeku. Niektoré deti sú vyzreté aj v 13tich rokoch(poznám). Samozrejme, inak človek vyzreje pokial býva do 30tky u rodičov alebo sa osamostatní v 16tich a býva na ulici, ale aj tak záleží hlavne na tom ako to má dané.

Každý človek má predsa rôzne obdobia vo svojom živote. To že máš stres pred štátnicou, alebo ti príde exekúcia predsa nieje o náladovosti.. A že sa to nechtiac prenáša aj na ostatných- je to tak!
ani ja nie som ani omylom zlá a náladová. opisujem realitu akú vidím okolo seba! Nevidím tieto veci ako prekážky, ale ako niečo, čo posúva vpred.No to som asi odbočila trochuups
 
Aussia
#11 Vytlai prspevok
Pridan 30.07.2011 21:26


Prspevkov: 1
Zaloen: 02.06.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
LenkaP - preco si spomenula metalove koncerty ? Grin a potom ze v sucasnosti si uz ovela kludnejsia. To vyznelo akokeby dievcata ktore chodia na koncerty su neake menej uvedomele ? na koncerty chodia aj starsi ludia nielen 16ky a mladi .
 
afrodita21
#12 Vytlai prspevok
Pridan 19.09.2011 21:50


Prspevkov: 4
Zaloen: 18.09.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ahojte som tu nová aj ja ale nejaké staršie sú tieto príspevky ako tak pozerám ak budete mať niekto záujem pridám sa na debatkiss2
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.