Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Zero Limits alebo Zivot bez hranic

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA19 tyzdne
zubrienka82119 tyzdne
brumslik211 tyzdne
speedeveve213 tyzdne
ja009214 tyzdne
pepko143216 tyzdne
libra4po258 tyzdne
Olga287 tyzdne
sjuro317 tyzdne
ZuzanaV330 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Zero Limits alebo Zivot bez hranic
Livia
#1 Vytlai prspevok
Pridan 03.05.2011 11:28


Prspevkov: 62
Zaloen: 12.04.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Momentalne sa prekusavam cez tuto knihu a nerozumiem niektorym veciam:

1. Prosim Odpusti mi, Milujem Ta, Dakujem a pod. frazy spominane v knihe - nakolko to clovek musi opakovat niekolko raz za den, u mna sa tymto padom z toho stava motlidba. A motlitba je obmedzujuca v zmlysle - musim sa ist modlit. Je to urcita asociacia s niecim, co musim vykonavat.Ja sa proste neviem sototznit s tym, ze bezhlavo budem odriekat tieto slova. Ved oni maju pre mna velku vypovednu hodnotu a ak niekoho prosim o odpustenie, tak priamo u cloveka za nieco. Ak poviem Milujem Ta, poviem to max dvom osobam za cely zivot. je to silne slovo, ktore sa mi v tomto pripade zda ako zneuzivane tym, ze sa pouziva kazdy den a niekolko razy za den. Denne sa stretavam s ludmi, situaciami, ktore ma nastvu, rozculia, ved to by som vkuse do okola 24 hod denne musela rozpravat a opakovat tieto frazy. Ako sa to da?

2. Udivuje ma pristup lekara Hew Len-a a jeho praktiky pri lieceni. Je to na jednej strane fascinujuce, na druhej strane hlasa, ze sa mame pozerat na problemy ludi cez seba. Nie je to nahodou zasahovanie do slobodnej vole? Priklad: Clovek, ktory je alkoholik. Nechce sa vziat alkoholu, je to jeho zivotny styl. A koniec koncov si to pritiahol sam, Zakonom Pritazlivosti. Cize ak ho Dr. alebo ja vyliecime tym, ze budeme cez seba odriekat motlidby na jeho uzdravenie, nejdeme proti jeho presvedceniu? Co ak tomu cloveku tento styl civota vyhovuje? (musi, ved zakon pritazlivosti)

3. Clovek na jeho seminari videl mrtve duse - nemal ten clovek nahodou halucinacie? Neprekracuje toto uz status normalizacie a dostavame sa na uroven psychickych poruch?

4. "Musime zobrat zodpovednost za vsetkych a vsetko" (uryvok z knihy). Nerozumiem preco by sme mali? Ak niekto zabija, preco by som za to mala byt zodpovedna? Nie je to nahodou tak trosku vela, aby clovek na svoje plecia vzal cely svet, ved sa z toho zblazni.

5. Treba sa cistit, aby sme vymazali spomienky. Ale ja si spomieny vymazat nechcem, ved ja rada spominam aj na dobre, aj na zle, jeto moja forma spracovania udajov a posuva ma to dopredu!

Ide tu o vyssie duchovno, ktoremu moja logicka mysel nerozumie a potrebujem Vase nazory na pochopenie, ako to chapete Vy ti, ktori ste knihu docitali a aplikujete ocistu vo svojom zivote.
(Treba byt Krestan - veriaci, aby som to pochopila?)

Dakujem za odpovede.
 
beka
#2 Vytlai prspevok
Pridan 03.05.2011 11:55


Prspevkov: 20
Zaloen: 13.02.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Livia ja si myslim,ze treba verit svojim pocitom, a byt dobrym clovekom, asi to je dost tazka kniha na citanie,,,sama fylozofia ten nas zivot, že,,,ja som veriaca ale nedokazujem to spinanim ruk pred ludmi v kostoloch, ked tam sem tam idem tak z vlastneho presvedcenia,,,ja si svoj chram nosim v srdci,to mi raz povedala jedna znama,,,a ja hovorim ze moj zivot je mojou modlitbou,,,
mam brata alkoholika a mam ho rada ale on si vybral svoju cestu a x krat sme mu podavali pomocnu ruku a x krat ju odmietol, je to jeho volba, on takto chce žit,

a inak,,, sa mi risuje robota tu kusok od domu, neprecestovala by som, usetreny cas by som mohla venovat sebe a rodine,,,zmenila som ponimanie mojho zelania o praci,,,teraz si vravim a ziadam aby mi prisla praca ktora pre mna bude ta prava a co najviac vyhovujuca,,,ved nekonecny vesmir vie co je pre mna najlepsie a som za to vdacnamusic

 
Livia
#3 Vytlai prspevok
Pridan 03.05.2011 12:04


Prspevkov: 62
Zaloen: 12.04.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
brawoJa nie som veriaca, resp. verim vo vesmir, ale nie som ziadneho vierovyznania. Mozno preto je pre mna takze pochopit suvislosti v tejto knihe.

Ta praca k Tebe pride urcite, o tom som presvedcena. Ja uz mam na sebe Zakon pritazlivosti vyskusany niekolko razy a funguje to na 100%. Niekedy to trva vsak dlhsie. Tesim sa s tebou, potom napis viac o praci!
 
LenkaP
#4 Vytlai prspevok
Pridan 03.05.2011 17:13


Prspevkov: 40
Zaloen: 04.01.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
vraj opakovať niečo dokolečka je kravina, lebo potom už nemyslíš na zmysel toho čo hovoríš, ideš len na automatiku.
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.