Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Cieĺom je pozitívne myslenie.

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA16 tyzdne
zubrienka82117 tyzdne
brumslik209 tyzdne
speedeveve211 tyzdne
ja009212 tyzdne
pepko143213 tyzdne
libra4po255 tyzdne
Olga285 tyzdne
sjuro315 tyzdne
ZuzanaV328 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Cieĺom je pozitívne myslenie.
GOGO_TN
#21 Vytlai prspevok
Pridan 05.12.2008 23:26


Prspevkov: 17
Zaloen: 27.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ja obdivujem kaydeho kto dokaza vytvorit nieco podobne ako kniha.
Ja som nebol schopny napisat ani esej a nie tak knihu.
Ale vlastne chcel som povedat, ze keby to bolo zadarmo asi by si polka ludi povedala ze to je divne a nezaujimalo by ich to. Uz sme raz taky, alebo BOLI. :-)
 
mariad
#22 Vytlai prspevok
Pridan 06.12.2008 09:44


Prspevkov: 152
Zaloen: 20.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
No a ešte som chcela dodať, že zámerom autorky bolo osloviť čo najširšiu masu ľudí a nielen hŕstku "filozofov". Tomu zodpovedá aj spôsob akým je napísaná kniha, obal, propagácia a spracovanie DVD.
 
Johny Ozon
#23 Vytlai prspevok
Pridan 23.12.2008 15:21
Avatar lena



Prspevkov: 89
Zaloen: 23.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
GOGO_TN napísal:
Ja obdivujem kaydeho kto dokaza vytvorit nieco podobne ako kniha.
Ja som nebol schopny napisat ani esej a nie tak knihu.
Ale vlastne chcel som povedat, ze keby to bolo zadarmo asi by si polka ludi povedala ze to je divne a nezaujimalo by ich to. Uz sme raz taky, alebo BOLI. :-)



To je fakt slohy mi nikdy nesli, no na strednej som uz nieco zo seba vypotil. Aby si vedel dobre pisat musi vela citat. Z akej kolvek knihy si clovek dokaze zobrat ponaucenie ci radu, preniest sa do ineho sveta a uplne nakoniec obsiahla slovna zasoba, ktora je pri mojom povolani,aspon si to myslim, viac nez potrebna.
 
slavinka
#24 Vytlai prspevok
Pridan 30.12.2008 23:08


Prspevkov: 104
Zaloen: 06.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ja som tu knihu precitala pred par mesiacmi. Uplne mi zmenila zivot. Uvedomila som si, kde som robila chybu a ako sa jej mozem vyvarovat. Az teraz myslim pozitivne a som statna. Dakujem za kazdy pezity den a za kazde rano. Energia mi da vsetko po com tuzim. A je prijemne sledovat ako to posobi na okolieWinkCool
 
svalov-cek
#25 Vytlai prspevok
Pridan 08.02.2009 16:13


Prspevkov: 3
Zaloen: 29.01.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Slavinka, súhlasím s tebou. Ja tiež myslím pozitívne a vidím ako sa mením. A ako tá zmena pôsobí na okolieSmile A aj na mňaPfft
caute vsetciSmile
 
Johny Ozon
#26 Vytlai prspevok
Pridan 08.02.2009 17:19
Avatar lena



Prspevkov: 89
Zaloen: 23.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ja by som chcel vediet v com vam ta kniha zmenila zivot?? Ja pozitivne myslim od nepamati takze len tak pre info.
Či už veríte, že niečo dokážete, alebo naopak veríte, že to nedokážete, v oboch prípadoch máte s najvačšou prevdebodbnosťou pravdu.


Zošalieť bez moci je nuda!..., nik Vás nepocúva!
 
Jana
#27 Vytlai prspevok
Pridan 27.03.2009 09:39
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Rada by som vám všetkým dala do pozornosti jeden prekrásny blog, ktorý mi včera poslala Majka. Pojednáva o negativizme: http://vesely.blog.sme.sk/c/188101/Negativisti-odkial-sa-beriete.html

A hlavne táto pasáž je veľmi zaujímava:
Ak si myslíte, že niečo nedosiahnete, nedosiahnete to. Prečo? Lebo to ani neskúsite. Kto by bol tak hlúpy, aby sa pustil do niečoho, čomu sám neverí? No a negatiovista neverí ničomu. A to je jeho problém. Nič neskúsi zmeniť. Je to zákonitosť, ktorá mu len potvrdí, že jeho pôvodný negatívny odhad bol správny. Ak negativistovi poradíte, aby sa stal milionárom, povie vám: to sa nedá, to je nereálne. Ak mu poradíte, že by mal schudnúť, povie vám, že by rád, ale nevie ako sa donúti nejesť čokoládu.
Negativista neskúma ako by sa veci dali zariadiť. Skúma, prečo môžu zlyhať. Vyhýbajte sa negativizmom, toto myslenie je infekčné! Škodí.Grin

 
slavinka
#28 Vytlai prspevok
Pridan 25.04.2009 20:44


Prspevkov: 104
Zaloen: 06.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Johny Ozon napísal:
ja by som chcel vediet v com vam ta kniha zmenila zivot?? Ja pozitivne myslim od nepamati takze len tak pre info.


Prečítala som veľa motivačných kníh. ALe až táto na mňa zapôsobila tak, že som si uvedomila presne, kde robím chyby a snažím sa ich vyvarovať.
Som skôr od narodenia pesimista ako optimista. A teraz to mením. Je to trochu dlhšie ale tá cesta mi za to stojíSmile
Priatelia sú anjeli, ktorí ťa postavia na nohy, keď si tvoje krídla nevedia spomenúť, ako sa lieta.
 
ayling
#29 Vytlai prspevok
Pridan 26.05.2009 20:33


Prspevkov: 6
Zaloen: 28.02.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Myslím, ze pozitívne myslenie je hlavne pochopit a prijat fakt, ze vsetko, co je a co pride, mi ma sluzit a pomahat, aj ked je to mozno neprijemne a bolestive. Vsetko je preto dobre a to, co je negativne vlastne neexistuje...
Staci to len prijat, nic viac, ja sa o to pokusam kazdy den, nase problemy, ktoré mame su len ulohy, ktore pred nas stavia zivot, a myslim si ze kazdy problem ktory pride je urcitym darom, na konci ktoreho sa skryva poznanie.
Dovtedy ste nepremozitelny, kym pre vas neexistuje nemozne.
/D. Carnegie/
 
dezi
#30 Vytlai prspevok
Pridan 15.08.2009 10:36


Prspevkov: 49
Zaloen: 23.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Cieľom je, pozitívne myslenie, je ešte stále dosť ľudí ktorý vravia, no jasné, začnem pozitívne myslieť ešte sa pri tom usmievať a na druhý deň zlacnie chlieb, a ani nie sú tak ďaleko od pravdy. Je to totiž životný štýl, poznanie, ktoré nám prináša a zhmotňuje situácie. Slavinka napísal, treba žiť tak ako posledný deň, nikdy nevieš čo sa Ti môže stať, nechápem prečo by sa mi malo niečo stať, dobre, keď sa aj stane, je to len výsledok môjho myslenia. Pozitívne myslenie to je to tajomstvo každého z nás, som to ako myslím, deje sa mi to ako myslím a čo si myslím, chcem a žiadam. Nie je to vôbec jednoduché preprogramovať svoju myseľ, niektorým sa to vôbec nedarí, treba na tom deň čo deň pracovať a pozorne sledovať. A postupne sa vám začne všetko meniť, a prinášať úžitok, bude vás to vlastne chrániť, pretože akonáhle zmeníte vysielanie myšlienok, zmení sa aj ich prijímanie, začnete inak reagovať, inak chápať, privedie vám to iné situácie, ľudí, podnety k niečomu, ale vždy len do tej miery aké mám myšlienky, a to sa týka všetkého, odvíja sa od toho aj naše zdravie, vzťahy, duchovné poznanie, dokonca sa dá do určitej miery zmeniť počasie, ja som to nie raz skúsil, náš mozog má obrovský potenciál, koľko z neho využívajú niektorý, 2%? Želám vám krásny víkend.
 
laserik
#31 Vytlai prspevok
Pridan 02.09.2011 22:31


Prspevkov: 18
Zaloen: 23.08.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Toudy napísal:
No pre doplnenie: na skusku sa treba aj pripravit a ucit. Ak sa toto neabsolvuje tak sa skuska neuroby aj keby som neviem ako pozitivne myslel.



mas pravdu ale aj nepravdu....pozitivne myslenie ti doda silu aby si sa to naucil na skusku a doda ty tak perfektnu cestu zivotom Wink
 
laserik
#32 Vytlai prspevok
Pridan 02.09.2011 22:37


Prspevkov: 18
Zaloen: 23.08.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Smile
ayling napísal:
Myslím, ze pozitívne myslenie je hlavne pochopit a prijat fakt, ze vsetko, co je a co pride, mi ma sluzit a pomahat, aj ked je to mozno neprijemne a bolestive. Vsetko je preto dobre a to, co je negativne vlastne neexistuje...
Staci to len prijat, nic viac, ja sa o to pokusam kazdy den, nase problemy, ktoré mame su len ulohy, ktore pred nas stavia zivot, a myslim si ze kazdy problem ktory pride je urcitym darom, na konci ktoreho sa skryva poznanie.


ja beriem pozitivne myslenie takto..: ulachcenie zvota,aby som ho zi v harmonii laske priatelstve a koupu inych veci aby som nezil ak ochudak ktory nevie ocom je zivot nechape zmysel zivota....murphyho knihy hovoria boh je vo vsetkom ja tomu verim....ja niesom takovy ako ostatny sice by som skor povedal ze je to skor slovenskou naturou ludi hodi si odpadky kam sa mu zachce ja sa snazim co najviac pomahat prirode pretoze viem ked jej ja pomozem tak sa mi to vrati a to uz na svetkom...su prirodne katastrofy dokonca aj unas a to vzdy zaujmave ze mna to obijde....pohladak mvzdy psa ktory ma nikdy nemal rad no zrazu sa kazdy den namna tesi ked idem okolo neho je to otom kua zmenit svoj a aj inych ludi zivot aby sme tu na planete zem mohli konecne zit v harmonii mieri laske a vela toho este no ... Smile Smile kazdy ma svoj nazor ale ja to beriem od prvej chvile takto..
 
beka
#33 Vytlai prspevok
Pridan 10.09.2011 13:39


Prspevkov: 20
Zaloen: 13.02.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
murphyho knihy odporucam,dali mi vela
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.