Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Cieĺom je pozitívne myslenie.

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA16 tyzdne
zubrienka82117 tyzdne
brumslik209 tyzdne
speedeveve211 tyzdne
ja009212 tyzdne
pepko143213 tyzdne
libra4po255 tyzdne
Olga285 tyzdne
sjuro315 tyzdne
ZuzanaV328 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Cieĺom je pozitívne myslenie.
energys
#1 Vytlai prspevok
Pridan 21.11.2008 11:09
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Stretol som sa s názorom, že cielom Tajomstva je len vlastné obohatenie. Môj názor však je, že jeho hlavný zámer, je zmeniť myslenie samého seba na pozitívne. ktoré mi pomôže skvalitniť svoj život a tým do značnej mieri zmeniť aj svoje okolie, samozrejme vlastným príkladom. Budem rád keď sem napíšete vlastné postrehy. Len upozorním, že by som tu nerád videl prispevky, ktoré by v ľudoch vzbudzovali pochybnosti .
Upravil energys da 21.11.2008 11:23
 
www.artjozef.com
mariad
#2 Vytlai prspevok
Pridan 21.11.2008 11:48


Prspevkov: 152
Zaloen: 20.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ja môžem uviesť príklad z môjho života. Keď dcéra išla v 1. ročníku VŠ (mat-fyz - matematika) na prvú skúšku, tak som jej neustále hovorila, (videla som na nej, že ma obavy), že to bez problémov zvládne, lebo je šikovná, že je to len skúška a nejde o život, a že pre mňa je oveľa dôležitejšie, že je zdravá a skúška sa dá predsa opraviť. Dcéra skúšky zvládla a ešte použila moje motivačné slová u svojej spolužiačky, ktorej otec pri prvom neurobení skúšky hovoril, že načo išla na takú školu, že ju aj tak neurobí. A predstavte si, že dcéra pochopením a použitím mojich slov a rád, dokázala povzbudiť spolužiačku a dodať sebadôveru, ktorá jej chýbala. Nakoniec porobili skúšky a prešli bez problémov do 2. ročníka.
 
energys
#3 Vytlai prspevok
Pridan 21.11.2008 11:56
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Áno to je krásny priklad ako pozitívne myslenie, môže pomôcť v životnej situacií. Ja mám podobnú skúsenosť s prekonávaním podobných životných skúšok. Pozitívny pohľad na vec dokáže zmierniť stres.
 
www.artjozef.com
Toudy
#4 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2008 08:33
Avatar lena



Prspevkov: 103
Zaloen: 04.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
No pre doplnenie: na skusku sa treba aj pripravit a ucit. Ak sa toto neabsolvuje tak sa skuska neuroby aj keby som neviem ako pozitivne myslel.
 
Jana
#5 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2008 19:20
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Súhlasím s tebou, že sa treba na skúšku aj pripraviť. No úžasné je, keď ty sám máš ešte niekoho, kto ti v tom pozitívnom myslení pomáha a nie naopak ti podrýva sebavedomie a stresuje ťa. Veď o čo je krajšie, keď sa dokážeme úplne bezprostredne zasmiať a niekedy sa blázniť ako malé deti. Veď život je aj o tomto, alebo nie?Grin
 
mariad
#6 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2008 19:50


Prspevkov: 152
Zaloen: 20.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Pre Hmm. Ja si myslím, že robiť skúšky na mat-fyze bez prípravy ani nejde, to nie je električková univerzita. Len tak na okraj.
Ináč som hovorila o prvej skúške, keď nevedela ako to vlastne všetko bude. Práve vedomie, že jej verím a že za ňou stojím, jej veľmi pomohlo viac si dôverovať sama sebe a svojim schopnostiam.Wink
 
Bombo
#7 Vytlai prspevok
Pridan 27.11.2008 17:37


Prspevkov: 7
Zaloen: 17.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
No tak u mna je to tak, ze pred previerkou ak sa mi nechce ucit, lebo som unaveny, tak proste nepiseme, nieco sa stane,.. napriklad dneska sme mali mat pisomku z dejepisu a bolo toho naozaj vela a ja som sa nestihol naucit poriadne... no a co sa nestalo? Isiel som na nejaku fyzikalnu prednasku Cool ale zase som mal mensiu obavu(taku naozaj malu) lebo profka vravela, ze ospravedlni iba dlhodobu chorobu.. no a ked som neskor prisiel do triedy, zsitil som, ze nepisali a prelozili to na zajtra Cool takze nemusim sa nicoho bat a este mam aj viac casu na ucenie..nieje to uzasne? a taketo podobne situacie sa mi stavaju casto, takze nech kazdy hovori co sa da alebo neda, hlavne, ze ja viem ze ide vsetko ako chcem Cool
 
Toudy
#8 Vytlai prspevok
Pridan 03.12.2008 11:13
Avatar lena



Prspevkov: 103
Zaloen: 04.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
No nechcem znova rypat ale neda mi jedno moje zistenie. Podla mna je pozitivne myslenie len uhol pohladu a preto si myslim ze vsetko co vas stretne je akoby dane "osud" na ktori sa pozerate bud pozitivne alebo negativne. Tym som chcel len povedat ze nic mi nepadne z neba same. Ak sa budem pozerat pozitivne -nevzdam sa svojich cielov nikdy a dosiahnem ich pripadne pochopim ze to neni to co chcem a dospejem k pochopeniu zivota. Preto podla mna pozitivne myslenie ma dokope k cinnosti na ktoru by som zanevrel --zopakujem k cinnosti... ale predstavovat si ze vyhram je podla mna uplne nechutne. a vobec sa to nestotoznuje s pozitivnym myslenim.. Podla mna je na prvom mieste tvorba -pomoc-osoch spolocnosti a nazaklade tohoto mozem byt max. ohodnoteny aby som sa mal uplne perfektne ci uz financne. Mozno zbytocny prispevok... ale ludia ked precitaju knihu tak vsetci chcu co????? no vyhrat -lebo chapu ze kym sa dokopu k perfektnej praci bude nejaky cas trvat . Ty co podlahnu snivaju o vyhre a ty co sa chytia prace tak si zarobia a kupia aj ked to bude mozno o niekolko rokov ale dosiahnu to.... No mal som predstavu ze napisem aj na A4 aby som sa spravne vyjadril ale nechce sa mi tolko pisat .-)))
Upravil Toudy da 03.12.2008 11:15
 
Jana
#9 Vytlai prspevok
Pridan 03.12.2008 11:44
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Celkom príjemný príspevok, no ja si nemyslím, že ľudia chcú len - citujem: "ludia ked precitaju knihu tak vsetci chcu co????? no vyhrat". Znovu mám otázku: už si čítal knihu, keď si toto myslíš? Alebo zase diskutujeme o niečom, čo si počul "z rýchlika"?????Pfft
 
Toudy
#10 Vytlai prspevok
Pridan 03.12.2008 21:00
Avatar lena



Prspevkov: 103
Zaloen: 04.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Jana uz neries ci som cital alebo nie... diskutujem tu ohladom pozitivneho myslenia a mozem mat nastudovane cokolvek... a prave ked ty si uz taka odbornicka na "tajomstvo" tak napis v com sa mylim.

PS: 10 ludi to precita desat nazorov. :-) ked uz sme pri tom... tak ma nehadz hned do kosa koli jednej knihe.
 
Jana
#11 Vytlai prspevok
Pridan 04.12.2008 08:40
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Prepáč, ale ja nemôžem diskutovať s niekým o niečom, čo ten dotyčný nemá naštudované. Táto stránka je venovaná KNIHE, nie tvojim ..... názorom na ... Prihlás sa na stretnutie, určite sa všetci potešia. Lebo si majster sveta ....
 
Toudy
#12 Vytlai prspevok
Pridan 04.12.2008 09:18
Avatar lena



Prspevkov: 103
Zaloen: 04.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
jana: No zistujem ze si ozaj uplne sfanatizovana. Miesto toho aby si rozumne prezentovala svoj nazor tak odpises taky fanaticky blud.
Aspon som sa teraz ujistil ze sem neni uz co pisat.
Inak podla mna viac ludi stadeto odlakas ty ako ja. A nemusim ti vysvetlovat ze preco.
 
mariad
#13 Vytlai prspevok
Pridan 04.12.2008 10:34


Prspevkov: 152
Zaloen: 20.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ano pozitívne myslenie je uhol pohľadu, ale je to naša voľba, my sa môžme rozhodnuť aké stanovisko zaujať a aké myšlienky generovať v hlave a keďže podobné priťahuje podobné (ten zákon príťažlivostí platí, či sa nám páči alebo nie), tak si pritiahneme do života také situácie a takých ľudí, ktorí nám pomôžu uskutočniť naše ciele. Nepostrehla som, že by v knihe písali len o snívaní a čakaní. Bavíme sa o fyzickej rovine, ale aj mentálna činnosť je činnosť, ktorá môže byť spúšťačom, napr. vyliečenia z choroby a pod.
Snívanie s vedomím a s pochybnosťami, či to budem mať je naozaj len snívanie, ktoré sa nikdy nenaplní. Ale vizualizácia s jasným cieľom a istotou, že mi to patrí (tzn. dovoliť si mentálne mať hojnosť) vedie k naplneniu svojich cieľov za účasti osobnej aktivity v zmysle vyššie uvedeného. Predsa s tým prichádza aj chuť niečo robiť, naštartovať sa...
Znovu sa opakujem, máme slobodnú vôľu si vybrať ako budeme myslieť a na čo sa naladíme, či na chudobu a strádanie alebo na hojnosť vo všetkých rovinách. To je to, čo zdôrazňujú aktéri v knihe. Inými slovami máme tú moc ovplyvniť realitu okolo seba svojim myslením. Nehovorím do vetra, v určitých oblastiach mám to vyskúšané a funguje to. Naďalej sa učím, lebo život je rozmanitý a krásny.Wink
 
Jana
#14 Vytlai prspevok
Pridan 04.12.2008 10:50
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Zlatý môj, ja nie som sfanatizovaná. Žijem si svoj krásny život, mám dve dospelé deti, úžasné zamestnanie, popri tom podnikám a študujem na VŠ. Mám okolo seba nespočetne veľa úžasných ľudí.
Obávam sa, že toto ty o sebe napísať nevieš.
A na moje príspevky nik nereaguje tak, ako ty. Zamysli sa nad svojím správaním. Prajem ti krásny deň.
 
Toudy
#15 Vytlai prspevok
Pridan 04.12.2008 13:05
Avatar lena



Prspevkov: 103
Zaloen: 04.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
mariad: som rad ze si popisala svoj nazor(pochopenie) cize vlastne sa stotoznuje s mojim a tesim sa ze som na to prisiel v zivote uplne sam bez akejkolvek nauky. Mne islo o to ze ludia to hned zoberu tak, ze sice budu mysliet pozitivne, ale nie aby vykonavali tu cinncost teda nastartovali sa, ale radsej chcu vyhru. O toto mi iba islo. Ale vdaka - uz viem ze je to ich nepochopenie toho co nastudovali.

jana: sklamem tvoju obavu, lebo ja to napisat viem. Zijem si svoj krasny zivot, mam 1 male dieta, uzasne zamestnanie, popri tom podnikam a studujem. Mam okolo seba nespocetne vela uzasnych ludi. a dalej nebudem pokracovat aby som s tebou nesutazil.... len dokazujem to o com ty vo mne pochybujes:-)
 
Jana
#16 Vytlai prspevok
Pridan 04.12.2008 13:21
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Apropo - mariad a ja sme úžasné priateľky už mnohé roky.Pfft
 
mariad
#17 Vytlai prspevok
Pridan 04.12.2008 13:57


Prspevkov: 152
Zaloen: 20.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
pre hmm:
Zaujímavé je, že aký máš názor na prispievateľov len na základe krátkych príspevkov. Čítal si príbehy, ktoré pridal Felony alebo Blue a pod.? To sú ich vlastné príbehy a v knihe našli vlastne to, čo už dávno sami vedia. Zdajú sa Ti smiešne tie obrázky, ktoré si ľudia dali do sekcie "po čom túžia"? Asi na základe toho posudzuješ. Ale mne sa to zdá normálne. Je to podpora vizualizácie, mať na pamäti, čo chceš a nie čo "nechceš". A ostatné je o tom, ako som napísala v predchádzajúcom príspevku, nebudem sa opakovať.
Vieš, čo sa hovorí? Že súdim Teba podľa seba.
Mimochodom Janka si tiež svoje prežila, nie je malé dieťa a ani naivná.
Ozaj a nie si náhodou už "osvietený"WinkWink Veď všetko vieš, nepotrebuješ žiadnu náuku. Toto si nedovolili tvrdiť ani najväčší mudrci v histórii ľudstva. Prajem príjemný deň.Wink
 
GOGO_TN
#18 Vytlai prspevok
Pridan 04.12.2008 14:00


Prspevkov: 17
Zaloen: 27.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahojte vsetci.
Hmm aj ked ta nepoznam a neviem co vies a co nie, aj tak je to len tvoja volba. Pisem pretoze mi pripominas moje myslenie pred tym ako som sa dostal ku knihe a to dost vyrazne. Vaccsinu casu som sa usmieval a bol spokojny na vonok a na znamich som tak posobil, ale ten kto ma nepoznal tak si to o mne nemyslel a hlavne moje myslienky neboli az take pozityvne ako som si vzdy myslel, ked sa tak na seba pozriem s odstupom casu. Ak si tu knihu necital kludne pis dalej je zaujimave citat tvoje nazory aj ked su INE ako vacsiny tu pritomnich n tomto fore. Ja ti len mozem doporucit precitaj si ju. Osobne som nerad cital cokolvek ci v skole ci v zivote ale ked som zacal citat toto tak som sa nemohol od toho odtrhnut a precital som ju za dva vecere. A za mesiac som pochopil veci,kt. som chcel pochopit cely zivot.
 
Jana
#19 Vytlai prspevok
Pridan 05.12.2008 12:17
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ja som ju čítala, mne ju nemusíš odporúčať.
 
mariad
#20 Vytlai prspevok
Pridan 05.12.2008 22:42


Prspevkov: 152
Zaloen: 20.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Kúpila som si Tajomstvo úplne náhodne asi pred polrokom. Vygúglila som fyzika Freda Alana Wolfa, či nenájdem nejaké kníhkupectvo, ktoré by predávalo jeho knihu Duchovný vesmír. Našla som akurát odkaz na knihu Tajomstvo a hneď som si ju v ten deň kúpila. Prečítala som ju za dva večere a odtedy ju nemám doma, koluje medzi priateľkami, ani momentálne poriadne neviem, kde je. Taký je o ňu záujem. Oslovila aj takých ľudí, ktorí sa doteraz literatúrou o osobnostnom raste nezaoberali a možno ani nič nečítali. Účel splnila, prebudiť ľudí z letargie a frflania a prinútiť ich aspoň porozmýšľať prečo sa im dejú také veci, ktoré nechcú. A o knihe Tajomstvo sa hovorí aj v "inakších kruhoch". Silu teda má... A čo sa týka komerčnosti, aj autorka musí platiť účty a chce mať dostatok peňazí, aby mohla žiť plnohodnotý život. Mala predsa nejakú ideu, ktorú zrealizovala. čo je na tom zlé.... Ktorý z nás "kritikov" by to takto dokázal?Wink
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.