Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Zivotne kredo

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA16 tyzdne
zubrienka82117 tyzdne
brumslik209 tyzdne
speedeveve211 tyzdne
ja009212 tyzdne
pepko143213 tyzdne
libra4po255 tyzdne
Olga285 tyzdne
sjuro315 tyzdne
ZuzanaV328 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Zivotne kredo
Livia
#1 Vytlai prspevok
Pridan 13.04.2011 15:49


Prspevkov: 62
Zaloen: 12.04.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Rada by som sa nieco spytala - kazdy pribeh, kazda fotka z galerie su jednorazove sny. Nikto z vas netuzi po tom, ze uz nikdy viac nemusi vstavat do prace, bude zit v blahobyte, s partnerom, detmi v krasnom baraku az do konca zivota? Mne novy laptop, auto, saty nespravia radost.
Ja chcem kazde rano vstat a ist so psom na pol dna niekam prec. Starat sa o svojich starych rodicov. Venovat sa malovaniu. Bez toho, aby som mala nedostatok penazi alebo casu, co teraz bohuzial mam. Hypoteka na krku az 30 rokov, pracu ktora ma nenaplna a ziaden cas nazvys na veci ktore ma naozaj tesia a naplnaju. Ale toto je u mna sposob zivota, celozivotne kredo a nie ze si vysnivam nove Audi.

Kazda rada dobra, vopred dakujem Smile
Livia
 
beka
#2 Vytlai prspevok
Pridan 13.04.2011 18:48


Prspevkov: 20
Zaloen: 13.02.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
,,nerob druhym to co nechces aby robili tebe,,, a este jedno,,,nech kazdy zožne to čo zaseje,,,toto su slova podla ktorych sa snažim žiť a verim ze sa mi to dari,,,,
ja som momentalne bez prace z coho som uz pomaly na prasky,,,penazi tiez neni nazvys,,,učty treba platiť,,,deti si ziadaju svoje,,,ale vdaka pozitivnemu mysleniu ku ktoremu ma doviedlo TAJOMSTVO verim a velmi verim ze pride cas ked sa budem tesit z novej prace a tym sa pre mna vsetko vyriesi,,,preto treba verit svojim snom či uz su materialne alebo dusevneIIvery smile
 
anka52
#3 Vytlai prspevok
Pridan 13.04.2011 20:04


Prspevkov: 9
Zaloen: 06.02.10


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ahoj Livia, ja sa zatial tiez ucim...
ale myslim si, ze v prvom rade je dobre prijat situaciu taku aka je, neodporovat jej, lebo to comu odporujes pretrvava nadalej...
venuj sa tomu co by si chcela (myslim vizualizuj a tak...), ale nezabudni vtedy, ked nieco velmi potrebujes, vytvaras si okolo seba pole, ktore ti bude branit v dosiahnutiu tvojho ciela, ja si myslim, ze staci trosku chciet a verit tomu...a potom sama uvidis, pride to samo od sebaWink
PS: ludia si myslia, ze si precitaju jednu knihu tajomstvo, alebo si pozru jeden film a vsetko sa zmeni, ale film tajomstvo je len zaciatok, ak chcete zmenit svoj zivot, je treba ist dalej, zhanajte si dalsie veci o sile pritazlivosti, dozviete sa o novych veciach, posunie vas to dalej
 
Livia
#4 Vytlai prspevok
Pridan 14.04.2011 09:30


Prspevkov: 62
Zaloen: 12.04.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Dakujem vam za odpovede, ste zlati Smile
Hej, aj ja sa ucim, este mam - ako sa vidi - dlhu cestu pred sebou. Ale chapem jedno, ze nie vsetko pride zo dna na den a treba stale VERIT.
Krasny denvery smile
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.