Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Neštastne zalubena

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA19 tyzdne
zubrienka82119 tyzdne
brumslik211 tyzdne
speedeveve213 tyzdne
ja009214 tyzdne
pepko143216 tyzdne
libra4po258 tyzdne
Olga288 tyzdne
sjuro317 tyzdne
ZuzanaV330 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Neštastne zalubena
Lajluska
#1 Vytlai prspevok
Pridan 06.04.2011 15:35


Prspevkov: 2
Zaloen: 06.04.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Vážne potrebujem vašu pomoc s priatelom som sa spoznala na neznámom poli kde pribehol jeho pes za mojím o par dni sme zistili ze byvame od seba o ulicu dalej a v zivote sme a nevideli obaja športujeme a v živote sme sa na stadione nevideli ale o 9 mesiacov sa somnou rozisiel teraz sme spolu strasne malo sem tam skocime von k neu k nam ale neviem ako ho mám k sebe pritiahnuť na späť ale som si tym ista že máme byť spolu chyba možno bude v tom že rozmýšlam stale nad tym ako mi chýba že potrebujem pomôcť .
 
anabela321
#2 Vytlai prspevok
Pridan 04.08.2011 09:37


Prspevkov: 1
Zaloen: 18.01.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Musíš mu vyslať lásku a nerozmýšlať o ňom v žiadnom prípade negatívne. Mala by si si stále opakovať, že mu dopraješ všetko dobré na svete, nech je šťastný aj keď bez teba...pretože tým že rozmýšlaš o ňom a trápiš sa tým, že ste sa rozišli mu vysielaš negatívne pocity, v podstate tam ide o to, že si možno aj miestami vravíš- musí byť môj za každú cenu, nedovolím, aby ho mala iná, pretože ja ho milujem a nezmierila by som sa s tým, keby patril inej. Ak máš takéto myšlienky tak ich zahoď o tom je nie je skutočná láska.Ak mu vyšleš energiu a lásku /ale úprimnú čistú/ s tým že aj on má nárok byť štastný a on to pocíti - ver mi, ozve sa skôr či neskor, ale musíš byt trpezlivá. to je základmnam
 
Livia
#3 Vytlai prspevok
Pridan 05.08.2011 14:36


Prspevkov: 62
Zaloen: 12.04.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ak on o teba nema zaujem, tak preco ho chces? Tomu nerozumiem ja. Ved na svete je plno chlapov. Nebudem sa predsa doprosovat niekomu.
 
ashley
#4 Vytlai prspevok
Pridan 06.08.2011 19:26


Prspevkov: 9
Zaloen: 25.06.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ja tomu rozumiem veľmi dobre. Srdce si nevyberá. Ja sa tiež ťažko zmierujem so skutočnosťou, že niekto o mňa prestal mať záujem, hoci ešte prednedávnom sa správal úplne inak. City sa vypnúť nedajú, musí prejsť určitý čas na vyrovnanie sa so skutočnosťou. A je to o to ťažšie, keď sa Lajluska s bývalým priateľom stretáva. Dáva jej to (možno) falošné nádeje a nedovolí sa celkom od neho odpútať.
Ja mám podobný problém a musím povedať neli, že si mi svojím príspevkom veľmi pomohla. Priať tomu druhému šťastie, je to najlepšie čo môžeme urobiť. Veď ak máme byť spolu budeme a negatívne myšlienky nám len škodia. Aj keď netrápiť sa je veľmi ťažké....ak človek miluje, túži,aby boli jeho city opätované
 
ynotech
#5 Vytlai prspevok
Pridan 07.08.2011 02:07


Prspevkov: 6
Zaloen: 24.03.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
A niekedy jednoducho musí milovaná osoba odísť, aby mohla prísť ešte lepšia. A možno odíde aj tá, aby prišla úplne dokonalá Smile Ja som bol s babou 3 roky,potom prišiel rozchod a prvých pár mesiacov som to nevedel predýchať, ale povedal som si, že možno ma čaká niečo lepšie. A to lepšie aj prišlo. Spoznal som takmer dokonalú kópiu mojej vysnívanej baby, a spočiatku to vyzeralo veľmi nádejne, ale už to nejak upadlo, no stále verím, že príde ešte jedna, tá dokonalá. A s touto nádejou treba žiť Smile
Ernest William Barnes: “Možno by sme boli omnoho šťastnejší, keby sme do obehu dávali menej peňazí a viac lásky.” Wink
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.