Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Tajomstvo uspechu :)

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA19 tyzdne
zubrienka82119 tyzdne
brumslik211 tyzdne
speedeveve213 tyzdne
ja009214 tyzdne
pepko143216 tyzdne
libra4po258 tyzdne
Olga288 tyzdne
sjuro317 tyzdne
ZuzanaV330 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Tajomstvo uspechu :)
slavinka
#41 Vytlai prspevok
Pridan 11.04.2009 14:03


Prspevkov: 104
Zaloen: 06.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Je rpavda, že v poslednom čase mylím na neúspech. Súvisí to aj s tým, že sa dosť porovnávam. To má pôvod z detstva. Moja mamka je p. učiteľka a to sa prejavilo aj u nás doma. Vo výchove. Stále nájdem niekoho, kto je úspešnejší, krajší (teda podľa mňa) a sebadôvera a istota mi ide dole vodou. Snažím sa upokojiť, meditovať, stretávať sa s ľuďmi a ďakovať za všetko, čo mám. Ale nie vždy mi to ide. Je to ako ping-pong. Raz som šťastná ako blázonko a zo všetkého má radosť a všetko ma teší a inokedy som za stak deprimovaná, že sa neviem upokojiť aj celý deň. Ale zas mi stačí vtedy pohľad na malé dieťaSmile Maličkosť ma vie rozhodiť, ale maličkosť ma vie aj potešiť.
Klaudie, ďakujem za radu. Ešte mi nenapadlo povedať si, že keď sa mi nedarí, dať tam aj ten dodatok "práve v tejto chvíli". Veľmi ma to povzbudilo.
Tebe Johny Ozon ďakujem za to, na čo viac myslím. Za otvorenie očí. Či na úspech alebo na neúspech. Nad tým som poslednú dobu vôbec neuvažovala, čo sa mi roní hlavičkou.
Priatelia sú anjeli, ktorí ťa postavia na nohy, keď si tvoje krídla nevedia spomenúť, ako sa lieta.
 
Johny Ozon
#42 Vytlai prspevok
Pridan 11.04.2009 20:44
Avatar lena



Prspevkov: 89
Zaloen: 23.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ja myslim iba na uspech, ked mam byt uprimny neuspech uz pomaly nemam ani v slovnej zasobe.
Či už veríte, že niečo dokážete, alebo naopak veríte, že to nedokážete, v oboch prípadoch máte s najvačšou prevdebodbnosťou pravdu.


Zošalieť bez moci je nuda!..., nik Vás nepocúva!
 
Klaudie
#43 Vytlai prspevok
Pridan 14.04.2009 14:54


Prspevkov: 31
Zaloen: 14.01.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Slavinko,je myslím naprosto normální,že máš chvíle,nebo i dny,kdy se ti nedaří se uklidnit,nebo si neuvědomuješ,že si pouštíš do hlavy negativní věci.Není v silách asi nikoho hlídat celý den všechny své myšlenky,aby byly pozitivní.Navíc ve chvíli,kdy tě přepadne nějaká špatná zpráva nebo se přihodí nějaká nepříjemná situace je opravdu těžké zůstat v klidu a optimismu.ale vždy se to dá napravit.ale musíš to i cítit.nestačí říct "právě v tuhle chvíli),musíš to tak i cítit,je to důležité.pocit je ještě silnější než myšlenka.a pozitivní myšlenka je mnohem silnější než negativní.ničeho se neboj,
určitě to zvládneš,jsem o tom přesvědčená.
 
Klaudie
#44 Vytlai prspevok
Pridan 14.04.2009 15:06


Prspevkov: 31
Zaloen: 14.01.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Slavinko,je myslím naprosto normální,že máš chvíle,nebo i dny,kdy se ti nedaří se uklidnit,nebo si neuvědomuješ,že si pouštíš do hlavy negativní věci.Není v silách asi nikoho hlídat celý den všechny své myšlenky,aby byly pozitivní.Navíc ve chvíli,kdy tě přepadne nějaká špatná zpráva nebo se přihodí nějaká nepříjemná situace je opravdu těžké zůstat v klidu a optimismu.ale vždy se to dá napravit.ale musíš to i cítit.nestačí říct "právě v tuhle chvíli),musíš to tak i cítit,je to důležité.pocit je ještě silnější než myšlenka.a pozitivní myšlenka je mnohem silnější než negativní.ničeho se neboj,
určitě to zvládneš,jsem o tom přesvědčená.
 
Klaudie
#45 Vytlai prspevok
Pridan 14.04.2009 15:09


Prspevkov: 31
Zaloen: 14.01.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Johny,nečtu ti myšlenky,ale jsme tu všichni přece naladěni na stejnou vlnu,zajímají nás podobné věci,tudíž máme i podobné zkušenosti....a tím to je.Každopádně mě to těší,že uvažujeme tak moc podobně!
 
Blue
#46 Vytlai prspevok
Pridan 14.04.2009 15:38


Prspevkov: 135
Zaloen: 08.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Slavinka,je len na nás,čo si vložíme do hlavičky a to budeme aj žiť.Tak keď sa necítiš dobre,zastaň a porozmýšlaj čo si si dala do hlavy a ak to nie je pekné,vyhoď tie odpadky...ja to tak robím.
Robíš veľa pekných vecí pre svoj posun vpred.... len nikdy sa neporovnávaj,Ty si Ty,jedinečná bytosť.Smile
 
Klaudie
#47 Vytlai prspevok
Pridan 14.04.2009 15:52


Prspevkov: 31
Zaloen: 14.01.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Blue,moc hezky jsi to napsala.děkuji ti.Každý je originál,každý je jen jeden.někomu se takový bude líbit,někomu ne.ale na tom nezáleží,nezáleží na tom,co jiní cítí a co si myslí.záleží na tom,aby se originál líbil sám sobě,aby sám sebe milovat.a když bude člověk milovat sám sebe,bude přitahovat jen takové lidi,kterým se takový,jaký je,bude líbit.
 
Ericek
#48 Vytlai prspevok
Pridan 14.04.2009 16:05
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Je to tak. Chyba je, ak si berieme k srdcu názory iných. Tých čo vytvárajú ideály a dávajú nám na javo že sú lepší, krajší, svalnatejší. O čo sú lepší? My máme svoje srdce a to je to najkrajšie čo sme mohli dostať.
 
www.naprezitie.sk
Ericek
#49 Vytlai prspevok
Pridan 14.04.2009 17:05
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
A ešte jedna vec: Nepozerajme ani my na iných, či sú lepší, horší. Sú akí sú . Sú živý.
 
www.naprezitie.sk
mariad
#50 Vytlai prspevok
Pridan 15.04.2009 11:42


Prspevkov: 152
Zaloen: 20.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Mojí milí, dávam do pozornosti veľmi zaujímavý link.

http://www.dreaml...ml?id=1517
Upravil mariad da 15.04.2009 11:44
 
slavinka
#51 Vytlai prspevok
Pridan 19.04.2009 15:22


Prspevkov: 104
Zaloen: 06.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
uspech je nieco co si urcujeme sami. Alebo nie?

Priatelia sú anjeli, ktorí ťa postavia na nohy, keď si tvoje krídla nevedia spomenúť, ako sa lieta.
 
pepko143
#52 Vytlai prspevok
Pridan 19.04.2009 16:10


Prspevkov: 260
Zaloen: 25.03.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Mám taký pocit že úspech rastie exponenciálne...Smile
 
Blue
#53 Vytlai prspevok
Pridan 19.04.2009 16:23


Prspevkov: 135
Zaloen: 08.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Slavinka,samozrejme.Záleží kto čo považuje za úspech....!I veľmi úspešný človek sa môže cítiť úplne prázdny.Navonok vyzerá neodolateľne úspešne,ľudia ho obdivujú a jeho vnútorný pocit je obyčajná prázdnota.Takže záleží kto čo považuje za úspech....
Podľa mňa úspech je nájsť svoju cestu,chápať život správne a nestratiť identitu!
 
pepko143
#54 Vytlai prspevok
Pridan 21.05.2009 23:11


Prspevkov: 260
Zaloen: 25.03.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahojte

Uz nejaky ten cas ma trapi jedna vec, dam ju sem, pretoze sa to tyka uspechu. Viete velmi tuzim byt uspesny a aj na tom pracujem, avsak stale mam taky ten neprijemny pocit ze aj tak to nedokazem, veeelmi sa ho chcem zbavit, pretoze uz asi len to mi v tom uspechu brani.
Takze ak mate nejake techniky, napady, rady sem s nimi, budem vam velmi vdacny.
 
Blue
#55 Vytlai prspevok
Pridan 22.05.2009 06:17


Prspevkov: 135
Zaloen: 08.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ahoj Pepko,ja mám asi čo najmenej odpovedať k Tvojej požiadavke... ,,ako dosiahnuť úspech",lebo tomu nerozumiem...Ja Ťa vidím ako úspešného muža,ktorý našiel cestu po ktorej má ísť,tak mi napíš aký úspech hľadáš...moc ma to zaujíma.
Podľa mňa,úspech nepochádza z toho čo robíme,ale z toho kým sme.Kariéra je výsledkom našej osobnosti.No a potom sú rôzne podoby úspechu,ktorým hodnotu určuje ego,ale tomu egu neverím,lebo klame.Smile
 
Ericek
#56 Vytlai prspevok
Pridan 22.05.2009 20:41
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Pepko prečo chceš byť neúspešný? hm? Veď to je prirodzené, že človek má byť úspešný, takže to môžeš považovať za samozrejmosť. Skôr ale prichádza otázka ako chceš byť úspešný. Na vonok sa človek môže zdať úspešný,darí sa mu v biznise, ľudia na neho ukazujú a chcú byť ako on. Vytvára tak akýsi ideál. No vo vnútri človeka to býva naopak. Skutočne úspešný človek je vtedy, ak sa dokáže vyrovnať sám so sebou a svoj život vytvára z vnútra von.
 
www.naprezitie.sk
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.