Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Tajomstvo uspechu :)

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA19 tyzdne
zubrienka82119 tyzdne
brumslik211 tyzdne
speedeveve213 tyzdne
ja009214 tyzdne
pepko143216 tyzdne
libra4po258 tyzdne
Olga288 tyzdne
sjuro317 tyzdne
ZuzanaV330 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Tajomstvo uspechu :)
Bombo
#1 Vytlai prspevok
Pridan 17.11.2008 19:37


Prspevkov: 7
Zaloen: 17.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Mladý muž sa opýtal Sokrata na tajomstvo úspechu. Sokrates mu povedal, že ak chce poznať tajomstvo úspechu, tak sa s ním stretne na druhý deň pri rieke. A tak sa stretli.

Sokrates požiadal mladého muža, aby spolu kráčali smerom do stredu rieky. Keď boli až po krk vo vode, Socrates ho z ničoho nič stiahol pod vodu a nechcel ho pustiť. Mladík sa vzpieral, ako len mohol, ale Sokrates bol silnejší. Držal ho tam až do momentu, kedy by už viac nevydržal. Vynoril sa a z celej sily sa poriadne nadýchol.

Sokrates sa ho opýtal: “Akú vec si chcel najviac, keď si bol pod vodou?” a muž mu odpovedal “Vzduch.” Nato mu Sokrates povedal: “To je to najväčšie tajomstvo úspechu. Úspešným budeš vtedy, ak po ňom budeš túžiť tak, ako si túžil po vzduchu. Žiadne iné tajomstvo neexistuje.”


Ma niekto napady ako sa donutim chciet peniaze ako ten mlady muz vzduch? Grin
 
mariad
#2 Vytlai prspevok
Pridan 17.11.2008 20:06


Prspevkov: 152
Zaloen: 20.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ja by som doporučila viacej sa sústrediť na svoj sen alebo jasný cieľ, ktorý chceš dosiahnúť. Použiť pritom svoju predstavivosť, podporiť to pozitívnymi emóciami, doslova a do písmena byť presvedčený, že Ti to patrí a vtedy Ti život alebo vesmír alebo Boh, pomenuj si to ako chceš, prinesie do života príležitosti,pri ktorých zarobíš peniaze, ďalej možnosti a ľudí, ktorí Ti nepriamym spôsobom pomôžu dosiahnúť svoj cieľ. A peniaze... to sú sprievodným javom na Tvojej ceste splniť si svoj sen. Pokiaľ nebudeš mať jasné, čo chceš a čo očakávaš od života, nebudeš mať svoj sen, tých príležitostí na získanie prosperity bude pomenej. Tvoj sen by mal byť hlavná motivácia.
 
Bombo
#3 Vytlai prspevok
Pridan 17.11.2008 21:13


Prspevkov: 7
Zaloen: 17.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Pekne napisane, Vdaka Smile Ja mam len jednu obavu, ktora ma znepokojuje: Bojim sa, ze prave tu "zlomovu" myslienku/impulz co ma ma priviest k cielu a nastartovat, nejako nespozorujem a neudrie mi do hlavy so slovami: ,,KONAJ!" Frown Alebo sa mam sustredit iba na svoj ciel a podvedomie ma bude viest? Vyzera to, ze som zmatkar, len ma to dost zaujima, kedze len teraz si zacinam ujasnovat co vlastne chcem Smile
 
mariad
#4 Vytlai prspevok
Pridan 17.11.2008 21:29


Prspevkov: 152
Zaloen: 20.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Daj tomu čas, nemusíš sa nikam ponáhľať, len sa ďalej vzdelávaj, rozmýšľaj o živote, pozoruj okolie trošku s nadhľadom, porovnávaj s tým, čo si sa naučil a pochopil a ono to príde samé ako blesk z jasného neba. Dôležitá je sebapremena cez pozitívne myslenie. Ak si čítal knihu Tajomstvo, tam je presný návod ako zmeniť svoje myslenie.
toto Ti hovorím z vlastnej skúsenosti, mne sa tatkto zmenil život, čo sa týka vzťahov a teraz sa sústreďujem na prosperitu. Používam, samozrejme rôzne pomôcky ako sú knihy od Roberta Kyiosakiho alebo od Wallcea Wattlesa, snažím sa najprv získať finančnú gramotnosť a tie príležitosti sa pomaly ukazujú, takže určite viem, že za pár rokov budem finančne nezávislá a to je môj cieľ. Aby som si mohla naplniť všetky moje túžby a byť nápocná ľuďom, ktorí to potrebujú. A za všetko, čo mi prišlo do života, som veľmi Vďačná, pretože či to je dobré alebo zlé, ma to niekam posúva. Je to o vývoji. Ja sa asi takto dívam na tieto zákonitosti života. Prajem veľa sily a odhodlania si urobiť jasno v tom, čo chceš a ostatné určite príde a Ty budeš presne vedieť, že je to pravé pre Teba. Wink
 
Bombo
#5 Vytlai prspevok
Pridan 17.11.2008 22:54


Prspevkov: 7
Zaloen: 17.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
No videl som iba film, knihu nie ale to myslim, ze staci Smile Uz len to samotne pozitivne myslenie ma obrovsku silu... postupne sledujem svoje male uspechy a skladam z nich velku mozaiku Pfft A naozaj, uplne vsetky pozitivne veci co sa tykaju mna si vsimam a dokazem sa z nich uprimne tesit Pfft
Vdaka Ti za tvoje rady potesila si ma Cool a nech sa Tvoje sny splnia do najmensich detilovSmile
 
energys
#6 Vytlai prspevok
Pridan 18.11.2008 07:41
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Bombo napísal:
No videl som iba film, knihu nie ale to myslim, ze staci Smile Uz len to samotne pozitivne myslenie ma obrovsku silu... postupne sledujem svoje male uspechy a skladam z nich velku mozaiku Pfft A naozaj, uplne vsetky pozitivne veci co sa tykaju mna si vsimam a dokazem sa z nich uprimne tesit Pfft
Vdaka Ti za tvoje rady potesila si ma Cool a nech sa Tvoje sny splnia do najmensich detilovSmile


Aj tak by som odporučil si predsa prečítať knihu, kniha sa dá lepšie spracovať vo svojom živote, dá sa čítať pomedzi riadky. Film je veľa informácii na jeden šup, knihu môžeš spracovávať pomalšie ale precíznejšieWink

Každý úspech v akejkoľvek sfére, príde ak dokážes sám uveriť tomu, že to už máš, je to o zľadení srdca z mysľou, keď celou bytosťou budeš veriť tomu že sa to tak stane, že to tak už vlastne je. Tak zákonite nemôže prísť iný výsledok Wink Začni naozaj z malými krokmi, aby si sa neodradil Wink
 
www.artjozef.com
Johny Ozon
#7 Vytlai prspevok
Pridan 23.12.2008 23:25
Avatar lena



Prspevkov: 89
Zaloen: 23.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Dodam iba tolko urci si svoj primarny ciel napr novy rodiny dom ale este pred tym musis splnit niake sekundarne ciele, ktore si musi urcit, teda ja neviem xy plat, xy pracovne miesto, a ine. Sekundarne ciele ta dovedu k vitazstvu ktrore predstavuje primarny ciel novy dom. Tu palti zlate pravidlo pomaly dalej zajdes, nikto z neba uceny nepadol a toboz nie uspesny>
Či už veríte, že niečo dokážete, alebo naopak veríte, že to nedokážete, v oboch prípadoch máte s najvačšou prevdebodbnosťou pravdu.


Zošalieť bez moci je nuda!..., nik Vás nepocúva!
 
Johny Ozon
#8 Vytlai prspevok
Pridan 08.01.2009 11:34
Avatar lena



Prspevkov: 89
Zaloen: 23.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Princípy úspechu


1. princíp: Váš potenciál nemá hraníc – Prevezmite kontrolu nad mysľou a naučte, ako odblokovať vaše zvláštne schopnosti, aby ste k sebe pritiahli čokoľvek, po čom túžite.

2. princíp: Musíte mať jasno – Musíte mať úplne jasno, aké veci chcete dosiahnuť a akým človekom sa chcete stať.

3. princíp: Vedomosti znamenajú moc – Naučte sa všetko, čo potrebujete na to, aby st sa stali expertom vo svojom obore. Neustále čítajte, počúvajte audiokazety a zúčastňujte sa na každom možnom kurze, len aby ste si oproti konkurencí udržali náskok.

4. princíp: Čaro spočíva v dosiahnutí majstrovstva –
Rozhodnite sa, že sa stanete vynikajúcim v tom, čo robíte. Rozvinte svoje zručnosti na vysokú úroveň a zaumieňte si, že budete patriť k horným 10 percentám najlepších ľudí vo vašom odbore. To vám poôže viac než čokoľvek iné.

5.princíp: Postoj rozhoduje o všetkom –
Stante sa maximálne pozitívnym človekom, aby sa ľudia pri Vás cítili dobre, mali vás radi a chceli vám pomôcť. Rozmýšlajte a hovorte len o veciach, ktoré vo svojom živote chcete. Odmietajte premýšlať a hovoriť o veciach, ktoré v ňom nechcete.

6.princíp: Vzťahy tvoria základ – Vytvorte si stratégiu rozširovania siete svojich kontaktov a zlepšovania dôležitých vzťahov v každej oblasti vášho života. Čím viac ľudí pozná a má k vám dobrý vzťah, tým viac dverí sa vám otvorí.

7.princíp: Peniaze sú dôležité – Zvyknite si šetriť peniaze. Začnite s 1 percentom svojho príjmu a postupne to zvyšujte na 10, 20 a 30 percent. Človek, ktorý ma na svojom bankovom účte peniaze, priťahuje viac príležitostí a šťastných naáhod ako ten, kto je väčšinu času na mizine.

8.princíp: Máte myseľ génia – Odblokujte svoju vrodenú kreativitu tým, že budete neustále hľadať spôsoby, ako dosiahnuť výsledky rýchlejšie lepšie, lacnejšie. Neexistuje problém, ktorý by ste nemohli vyriešiť a cieľ, ktorý by ste nemohli dosiahnuť, ak budete využívať neuveritľnú silu svojej mysľe.

9.princíp: Odmena závisí od výsledkov –
Celou svojou mysľou sa sústreďte na to, aby ste vo všetkom, čo robíte, dosahvali čo najlepšie výsledky.Každú minútu, každeho svojho dňa sa sústreďujte na veci, ktoré majú najvyššiu prioritu a na to, aby ste sa využívali čas čo najefektívnejšie.

10.princíp: Chopte sa príležitosti –
Orientujte sa na činy. Vypestujte si schopnosť rýchlo konať – nevyhnutnú vlastnosť všetkých úspešných ľudí. Rozhýbte sa, pustite sa do práce a konajte rýchlo! Robte veci s pocitom naliehavosti. Neustále sa udržujte v pohybe smerom za svojimi cieľmi.

11.princíp: Charakter sa počíta – Stante sa dobrým človekom. Čím lepší budete vo svojom vnútri -a to dosiahnete uplatňovaním svojich charakterových vlastností, ktoré najviac obdivujete a rešpektujete – tým vyššia bude kvalita vášho vonkajšieho života.

12.princíp: Odvážnemu šťastie praje – Majte odvahu začať a vytrvalosť pokračovať. Dopredu sa pevne rozhodnite, ze sa nikdy nevzdáte.
Či už veríte, že niečo dokážete, alebo naopak veríte, že to nedokážete, v oboch prípadoch máte s najvačšou prevdebodbnosťou pravdu.


Zošalieť bez moci je nuda!..., nik Vás nepocúva!
 
Toudy
#9 Vytlai prspevok
Pridan 08.01.2009 12:49
Avatar lena



Prspevkov: 103
Zaloen: 04.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
noooo bod 11 by som dal na 1. miesto Wink

a dalsie body su OK ale vnimam s toho len mat vela penazi.-( kde su vlastne tvoje hranice? ... podla mna si do hrobu nikto nic nevezme.
 
Johny Ozon
#10 Vytlai prspevok
Pridan 08.01.2009 17:36
Avatar lena



Prspevkov: 89
Zaloen: 23.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ake hranice myslis?
Či už veríte, že niečo dokážete, alebo naopak veríte, že to nedokážete, v oboch prípadoch máte s najvačšou prevdebodbnosťou pravdu.


Zošalieť bez moci je nuda!..., nik Vás nepocúva!
 
Toudy
#11 Vytlai prspevok
Pridan 08.01.2009 20:17
Avatar lena



Prspevkov: 103
Zaloen: 04.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Johny Ozon napísal:
ake hranice myslis?


no financne. ze kde mas strop - kolko chces (potrebujes) mat aby si bol stastny.
 
Johny Ozon
#12 Vytlai prspevok
Pridan 08.01.2009 20:19
Avatar lena



Prspevkov: 89
Zaloen: 23.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ja som stastny aj teraz a nezarabam vela, moj strop nemam strop, ja budem poziciavat prezidentovy na chod statuGrin
Či už veríte, že niečo dokážete, alebo naopak veríte, že to nedokážete, v oboch prípadoch máte s najvačšou prevdebodbnosťou pravdu.


Zošalieť bez moci je nuda!..., nik Vás nepocúva!
 
Jana
#13 Vytlai prspevok
Pridan 06.02.2009 12:30
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Tak sme tu už viacerí, ktorých príjem nemá strop. Gratulujem. No určite JA prezidentovi nebudem požičiavať. Ja ak budem, tak len dávať, a to všetkým mojim dobrým priateľom. A verte mi, že sa už na to veľmi teším.Pfft
 
Johny Ozon
#14 Vytlai prspevok
Pridan 06.02.2009 13:55
Avatar lena



Prspevkov: 89
Zaloen: 23.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Musime si uvedomit ze kym nas trapia, teda aspon niekoho, financne problemy, tak chceme zarabat co najviac. No ak dosiahneme istu hranicu zarobku, ktora pokryje vsetky nase vydaje, zaciname upriamovat pozornost niekam inam. To samozrejme neznamena ze uz prestaneme zaabat peniaze skor uz to bereme za samozrejmost. Tuto hranicu mozme kludne "nazvat financna nezavislost"
Či už veríte, že niečo dokážete, alebo naopak veríte, že to nedokážete, v oboch prípadoch máte s najvačšou prevdebodbnosťou pravdu.


Zošalieť bez moci je nuda!..., nik Vás nepocúva!
 
Jana
#15 Vytlai prspevok
Pridan 06.02.2009 14:11
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Vieš čo je finančná nezávislosť? Keď RAZ vykonaná práca začne sama na teba zarábať a ty skutočne si môžeš začať plniť svoje sny. A taká existuje. Práve ju robím. Potom to začne byť prekrásne. Žiť pre svoje sny a prestať nosiť vedrá ..... (Hedgess Burke - Nosit vědra nebo stavět penězovod) vrele odporúčam ...Pfft
 
Johny Ozon
#16 Vytlai prspevok
Pridan 06.02.2009 14:58
Avatar lena



Prspevkov: 89
Zaloen: 23.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Skor tie sny zit ako zit pre neSmile
Či už veríte, že niečo dokážete, alebo naopak veríte, že to nedokážete, v oboch prípadoch máte s najvačšou prevdebodbnosťou pravdu.


Zošalieť bez moci je nuda!..., nik Vás nepocúva!
 
Jana
#17 Vytlai prspevok
Pridan 06.02.2009 15:06
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Myslela som "žiť pre svoje sny" - že si ich už budem reálne prežívať, a nielen ich snívať.
 
Toudy
#18 Vytlai prspevok
Pridan 07.02.2009 08:37
Avatar lena



Prspevkov: 103
Zaloen: 04.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Jana napísal:
Tak sme tu už viacerí, ktorých príjem nemá strop. Gratulujem. No určite JA prezidentovi nebudem požičiavať. Ja ak budem, tak len dávať, a to všetkým mojim dobrým priateľom. A verte mi, že sa už na to veľmi teším.Pfft


Jana: prepac ale asi nevies co by si tym sposobila. To co pises ti velmi stastie neprinesie -mozno zo zaciatku ale potom zistis ze to nebolo az take super a ten dobry pocit sa otoci. Mozno nechapes ale potom to pochopis-garantujem.
 
Jana
#19 Vytlai prspevok
Pridan 07.02.2009 11:32
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Čo môže spôsobiť človek, ktorý má dostatok financií a obdarúva svojich blízkych z lásky k nim? Čo je na tom zlé prosím ťa? Pomôcť svojim deťom, pomáhať rodine, sám si dovoliť cestovať a žiť na úrovni ..... odporúčam prečítať knihu Z. Jordánová: Moje peniaze, kde citujem: "CHudoba nie je cnosť, ale choroba". A odpusti si slová: nechápeš a potom pochopíš ..... možno chápem viac ako ty!!!!!!
 
Toudy
#20 Vytlai prspevok
Pridan 07.02.2009 12:09
Avatar lena



Prspevkov: 103
Zaloen: 04.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Jana: ja odpisujem len na to co pises a napisala si "mojim dobrym priatelom" A neverim ze niekto si pod touto frazou predstavi ze mas na mysli svoje deti. Uz davnejsei som ti to chcel napisat ale si proste typ ktory vzdy musi mat posledne slovo-nech je akekolvek-neznesies opak. sorry

Tak este raz : Mozno ma nechapes ale potom to pochopis-garantujem. Pribudlo tam slovicko MA -uz ti to dufam dalo lepsiu vyslovnost.

Vsak si pisala ze si psychologicka- to by si tym padom mala mat otvorene moznosti nacuvaniu a chapaniu bez predsudkov. Inak sa nestranne neda pomahat. To znamena vidiet problem s niekolkych strach u klienta a zarovet vnimat jeho jednostranne chapanie. Podla toho ho potom dokazes usmernit-ked budes vidiet akoby dopredu.

PS: ja sa nebranim tomu ze chapes viac ako ja -ja som to opacne nikdy netvrdil :-) Ale najlepsie bude ked nas o tom presvedcis ked to tvrdis.
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.