Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: PROSBA O POMOC

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA16 tyzdne
zubrienka82117 tyzdne
brumslik209 tyzdne
speedeveve211 tyzdne
ja009212 tyzdne
pepko143213 tyzdne
libra4po255 tyzdne
Olga285 tyzdne
sjuro315 tyzdne
ZuzanaV328 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
PROSBA O POMOC
Natalka
#1 Vytlai prspevok
Pridan 27.11.2010 14:19


Prspevkov: 13
Zaloen: 04.10.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Dobrý deň. Dlho premýšľam nad tým ako pomôcť mojim rodičom. Od detstva ich veľmi ľúbim obidvoch, nie vždy som sidce bola poslušná dcéra mala som samozrejme aj svoju pubertu a obdobie ktorým asi to poznáte, si určite prejde každý mladý. NO aj vďaka tajomstvu aj vďaka tomu že som si uvedomila čo je pre mňa v živote naozaj dôležité sa môj vzťah s našimi rapídne zlepšil, proste začali sme chodiť na spoločné výlety, viac sa stretávať, viac sa rozprávať o spoločných zážitkoch. Náš vzťah sa totálne vylepšil a konečne môžem povedať že som veľmi vďačná za to aký mám s nimi vzťah nehovoriac o to ako si vážim to čo mám doma:).Lenže...neviem ako začať...finančne sa nám viedlo vždy slušne.no teraz prišlo pár situácií a ocino prišiel o prácu mamine zobrali firmu na účtovanie...Nikdy som nebola zameraná na peniaze, vždy som to brala veď peniaze boli sú aj budú. Ale teraz ako vidím čo to robí s našimi, akí sú obaja zúfalí, smutní a keď vidím že náš vzťah sa zlepšil a teraz keď sú neni peniaze myslia si že nie je už nič. Trápi ma to. Dnes som si pomyslela, že vyskúšam požiadať o pomoc a obrátim sa na túto stránku, že možno niektorí, uvidia môžu a pomôžu a budem naozaj veľmi vďačná:)Teda už som:)Naši nevedia že takéto niečo robím asi by ma zabili:DAle proste viem že potrebujú pomoc, ľúbim ich a chcem im pomôcť a verím že toto je jedna z možností.Možno si poviete, že sa tu chcem nabaliť alebo také čosi. Jediné čo chcem je vyskúšať to. Viem že sa každá situácia dá riešiť a keďže mám túto stránku veľmi rada, pretože ma niekam posunula, rozhodla som sa poprosiť aj tu:). Ak to nevíde nevadí, a ak to víde... verím že každú možnosť treba vyskúšať a možno zaberie a toto možnosť je.Takže je to naozaj každého sľobodná voľba, ale ak budete chcieť a môžete tak budem naozaj veľmi šťastná naozaj veľmi veľmi:)Keďže naši nevedia že také niečo robím dám asi len maminine číslo účtu:261 523 1285/1100 Ešte raz veľmi pekne ďakujem:)Ďakujem:)
Upravil Natalka da 27.11.2010 14:23
 
iceninja
#2 Vytlai prspevok
Pridan 27.11.2010 17:01


Prspevkov: 11
Zaloen: 31.08.10


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ahoj,, popros Boha, on vie najlepsie co s vasou situaciou..
Nezabudaj ze on vidi VZDY a VSETKO.. mztno ma byt toto len skuska ako si pocnete ako rodina aj v takejto situacii..
pomodli sa aby ste to zvladali Smile
mam 20 rokov
 
Natalka
#3 Vytlai prspevok
Pridan 27.11.2010 19:57


Prspevkov: 13
Zaloen: 04.10.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Smilediky moc...ved sa modlim, meditujemSmileGrin:..ale tak to robim uz dlhoooSmileale aj tak dakujem, vazim si raduSmileje to mudra rada dikySmile
 
energys
#4 Vytlai prspevok
Pridan 27.11.2010 20:38
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Neboj všetko bude fajn všetko bude lepšie a lepšie, povedz si Milujem a Ďakujem za túto situáciu, opakuj si tieto dve zázračné slovíčka, a ja viem že sa všetko napraví Wink Si pre vašich svetlo, tak im svieť a uvidíš, že pochopia že peniaze nie sú všetko, že máte oveľa viac fungujúcu rodinu, čo mnohí nemajú.


ps.samozrejme niečo málo pošlem Wink verím, že sa pripoja viacerí Wink
 
www.artjozef.com
iceninja
#5 Vytlai prspevok
Pridan 28.11.2010 15:12


Prspevkov: 11
Zaloen: 31.08.10


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Natalka napísal:
Smilediky moc...ved sa modlim, meditujemSmileGrin:..ale tak to robim uz dlhoooSmileale aj tak dakujem, vazim si raduSmileje to mudra rada dikySmile


za maličko )
mam 20 rokov
 
Natalka
#6 Vytlai prspevok
Pridan 28.11.2010 22:48


Prspevkov: 13
Zaloen: 04.10.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
energys ĎakujemSmileveľmi si ma povzbudil za čo ti vďačímSmileuž teraz milujem a ďakujemSmilevy ste zase moje svetlo a áno milujem svoju rodinu aj preto som napísala tento príspevok čo som ešte veru nikdy doposiaľ nespravila, kde prosím o túto pomoc a verím rovnako ako ty že keď sa pripoja ďaľší aj keď len s malými sumami určite sa postupne nazbiera tá potrebná suma a pomôže im to...to že peniaze nie sú všetko sa ich snažím učiť stále a myslím si že aj to ich naučí ak tie peniaze dostanú a po čase im ukážem túto diskusiu...pochopia že peniaze nie sú sidce všetko ale existuje veľa iných vecí(a verím že v tej už lepšej finančnej situácii po zhliadnutí tohto príspevku aj oni ak budú môcť tak pomôžu, ako aj ja(pretože milujem ak môžem veci poslať ďalej alebo vrátiť a opätovným spôsobom ich tak poslať ďalej) ako aj dobrých ľudí, ktorí pomôžu ak sa dáSmilečo si aj ja veľmi vážim a ĎAKUJEM TISmilea samozrejme aj ostatným pripájajúcimSmileI love youSmilethank youSmilemám chuť kričať Ďakujem VámSmile
Upravil Natalka da 28.11.2010 22:50
 
anka52
#7 Vytlai prspevok
Pridan 04.12.2010 22:34


Prspevkov: 9
Zaloen: 06.02.10


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ahoj natalka, ja vychadzam z tohto mozno ta to povzbudi:
"Vasi dlouhodoubu realitu vytvari vase reakce na danou situace. Musite si uvedomit, ze zadna situace ve vesmiru neni ani dobra ani spatna. Proste je takova jaka je. Proto prestante hodnotit. Dale si uvedomte, ze vsechno je docasne. Nic nezustava stejne, nic neni staticke. Zalezi na vas, jakym smerem se situace obrati." - Donald Neale Walh (ak budem moct poslem nieco)
drzim palce kiss2
 
Natalka
#8 Vytlai prspevok
Pridan 05.12.2010 14:53


Prspevkov: 13
Zaloen: 04.10.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakujem veľmi pekne ste úžasníSmileuž sa to lepší, Ľudia posielajú peniaze, mamine som to musela povedať, pretože nechápala prečo jej na účet z ničoho nič zrazu na Vianoce prichádzajú peniazeGrinSmilepovedala som jej to máš darček od všadeprítomných ľudíSmilea ja som šťastná za našich a aj za vás že ste takí úžasní a povzbudzujetePfftSmile...a... áno anka prečítala som si jeden článok asi týždeň pred tým ako som si teraz prečítala tvoju správu...stačí tú situáciu prijať, Ďakovať za ňu milovať ju a vyrieši saSmilev mojom prípade ju milujemSmileaj vďaka Vás pretože Vďaka VámSmileešte raz Vám Ďakujem za peniaze všetkým ktorý posielajú rada by som sa vám odvďačila aspoň slovne ale niektorí z Vás sú zatiaľ v anonymite tak ešte raz jedno veľké Ďakujem všetkým zúčastneným a pekného mikulášaSmile...Včera som videla jeden krásny film o čínskom dievčatku, ktoré objavilo v Holandsku mikuláša a prialo si koňa...a ako to asi dopadlo?Pfft Ozaj Krásny filmíkSmile
 
Alexander
#9 Vytlai prspevok
Pridan 13.12.2010 20:06
Avatar lena



Prspevkov: 7
Zaloen: 21.10.10


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Natalka, máš poslané, čo je žiadané, posuň knižku the secret tvojim rodičom, pod stromček, to bude pre nich ten najväčší dar v ich živote od teba. Nech nezúfajú a posunie ich to ďalej.kiss
 
Peter
#10 Vytlai prspevok
Pridan 14.12.2010 09:07


Prspevkov: 2
Zaloen: 01.12.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Natálka neviem či práve toto je tá najlepšia cesta ako pomôcť rodičom, keďže je to zrejme iba krátkodobá záplata materiálneho charakteru. No sám dobre viem, že často sa topiaci chytá akejkoľvek slamky. A tiež som presvedčený, že to myslíš v hĺbke duše dobre a snažíš sa pomôcť aj v iných rovinách ako je tá materiálna.

Osobne som na tom možno v poslednom období ešte horšie, ako Tvoji rodičia. Najdôležitejšiu hru v tomto roku som však zatiaľ úspešne uhral a odmenou mi je vedomie, že sa aj tieto vianoce môžem tešiť zo spoločne prežitých vianoc v kruhu svojej rodiny bez toho, aby jeden tanier pri stole vedľa synčeka zostal prázdny Smile
S peniažkami a prácou je to tiež bieda a sám sa potýkam s tým istým problémom. No verím, že aj toto sa dá doporiadku Wink

Ráno som však napriek tomu Tvojim rodičom aspoň čosi málo venoval. Nech teda padne na úžitok a nech rodičia vedia, že majú dcérku, ktorej na nich záleží. Držím palce, aby sa všetko obrátilo k lepšiemu a želám Tebe, rodičom i celej vašej rodinke príjemné prežitie sviatkov a mnoho zdaru v novom roku.

Nech sa darí a prajem pekný deň


Peter

 
Natalka
#11 Vytlai prspevok
Pridan 27.12.2010 16:20


Prspevkov: 13
Zaloen: 04.10.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Peter diky moc za tvoje uprimne poznatky a rady ako aj stanovisko velmi ma potesilo ked som si precitala tvoju spravuSmileHej pravda je ze mi ide hlavne o inu stranku ako je materialna konkretne o pokoj a stastieSmileviem ze aj vdaka tebe aj vdaka vam vsetkym je situacia v rodine omnoho lepsiaSmileaj ja som spokojnejsia ak si kazdu spravu od vas precitam potesi ma doda mi energie ako aj poznatky od vas ma urcite obohatia niecim novymSmile...Dakujem aj za financnu pomoc vazim si ale pomoc kazdej stranky takze este raz dakujemSmile...Peter tebe zelam prijemne prezitie sviatkov v kruhu rodinySmile...samozrejme aj ostatnym z vasSmilenech ste stastnySmile
 
panacik
#12 Vytlai prspevok
Pridan 30.12.2010 08:33


Prspevkov: 6
Zaloen: 05.09.10


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ja som (zatial) bez prace a financne takmer na nule, ale ako hovori Joe Vitale: nebojte sa aj v nudzi trochu penazi rozdat, tym date vesmiru signal, aby Vam to niekolkonasobne vratil ...
Takze aj ja posielam aspon tu trosku, co mozem ...
 
Natalka
#13 Vytlai prspevok
Pridan 02.01.2011 19:09


Prspevkov: 13
Zaloen: 04.10.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Dakujem velmi pekne panacik a od dnes verim aj v tvoj prospechSmilebudeme nanho viaceriSmileDakujemSmile
 
MiroSTi
#14 Vytlai prspevok
Pridan 02.01.2011 20:49


Prspevkov: 1
Zaloen: 29.11.10


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Po prečítaní tejto témy a všetkých komentárov som sa musel prihlásiť, aby som odpísal a pomohol ako len viem... Natalka, máš veľké srdce, vždy sa poteším, keď sa dozviem, že niekto chce pomôcť druhému, je jedno o čo ide a je jedno, či sú to peniaze, práca, súkromie.. Podstatné je, že ten človek chce pomôcť a verí, že pomôže. Ja milujem ten pocit, keď môžem niekomu pomôcť, a ver mi, mám tú možnosť každý deň a teším sa z toho.
Preto Ťa prosím, snaž sa im priblížiť tajomstvo a pozitívne myslenie a to, že tak dosiahnu úplne všetko, je jedno čo to je. Keď sme pri peniazoch, viem, že je to možné aby sa z niekoho stal magnet priťahujúci peniaze ! Viem to, lebo mne to všetko vychádza ! Film Tajomstvo som videl 29.septembra 2010, v tom čase som mal na účte len výplatu. Teraz tam mám niekoľko tisíc € a mám stále viac a viac ! Darí sa mi a chcem aby sa darilo každému tak, ako mne ! Tak Ťa prosím, vysvetli im to, že stačí pozitívne myslieť, nech si predstavujú svoju finančnú situáciu, napríklad, že majú 1.000.000€ a užívajú si to ! Dopredu si treba predstavovať to čo chceme, u mňa to funguje tak ! Predstavujem si ako som získal ďalších 20.000€ a zase si niečo kupujem, a jednoducho viem, že sa na mojich predstavách pracuje, viem to ! A vychutnávam ten pocit, som pri tom šťastný, keď si predstavím, že získavam tých 20.000€, každý deň 90% času z dňa si hovorím : "Mám tých 20.000€, idú ku mne ! Viem to, už ich mám ! a Ďakujem za ne !" A som pri tom nesmierne šťastný !... To je cesta... Každý môže byť milionár... stačí veriť... A ja verím, že každý človek na tejto planéte sa môže mať tak dobre ako len chce, najprv sa musí týmto veciam otvoriť a s nekonečnou vierou dokáže všetko !
Natalka: VIEM ŽE K TVOJIM RODIČOM UŽ IDÚ TIE VEĽKÉ PENIAZE, a aj to viem, že ich o tom presvedčíš... ;-) mám 23 rokov a objavil som v sebe takú silu, za ktorú ďakujem každý deň Grin
 
www.svtracing.sk
Livia
#15 Vytlai prspevok
Pridan 04.05.2011 15:27


Prspevkov: 62
Zaloen: 12.04.11


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Prepac Miro, ale ako si mozes 90% zo dna vraviet vetu peniazoch, ty nic nerobis?
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.