Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Ďakujem za...

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA17 tyzdne
zubrienka82118 tyzdne
brumslik210 tyzdne
speedeveve212 tyzdne
ja009213 tyzdne
pepko143214 tyzdne
libra4po256 tyzdne
Olga286 tyzdne
sjuro316 tyzdne
ZuzanaV329 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Ďakujem za...
Jana
Pridan 05.06.2009 15:54
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ešte rýchlo pridám druhé VEĽKÉ poďakovanie - dnes sa mi splnil môj ďalší veľký sen - písať. Práve som dostala ponuku prispievať na jednu internetovú stránku. Bližšie vám poviem neskôr. Som nadšená. Ďakujem ti Mirko za ponuku.Grin
 
georgo
Pridan 06.06.2009 19:05


Prspevkov: 36
Zaloen: 22.05.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ja ďakujem za nájdenie môjho ďakovného kameňa. Smile
 
Jani
Pridan 21.06.2009 21:31


Prspevkov: 27
Zaloen: 17.06.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakujem z hĺbky srdca Majke a Igorovi za to, že STE. A za to, že ste mi vošli do života a ponúkli mi príležitosť ako si zmeniť život a splniť v všetky sny. Milujem vás, ďakujem vám, ospravedlňujem sa a prosím o odpustenie. Za túto dôveru, ktorú ste mi dali, vás nikdy nikdy nesklamem. Som šťastná. Bozkávam vás.Wink
 
Jani
Pridan 21.06.2009 21:53


Prspevkov: 27
Zaloen: 17.06.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakujem Katke, mojej novej úžasnej priateľke za prekrásne 3 dni, ktoré sme strávili medzi úžasnými a srdečnými ľuďmi v Debrecéne. A ďakujem celej mojej línii a mojim lídrom. Som šťastná, že ma prijali medzi seba. Katuška, ľúbim ťa a pomôžem ti na ceste k splneniu všetkých tvojich snov. Ďakujem že si, ľúbim ťa, ospravedlňujem sa ti a odpusť mi.
 
Jani
Pridan 23.06.2009 20:17


Prspevkov: 27
Zaloen: 17.06.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Katuška moja, ja som vedela, že dnes sa nám podarí uzavrieť obchod. Si geniálna, ďakujem ti, ľúbim ťa, ospravedlňujem sa ti a odpusť mi.
 
Jani
Pridan 26.06.2009 11:33


Prspevkov: 27
Zaloen: 17.06.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Bože dobrý, ďakujem ti za dnešnú správu. Konečne sa mi splnil sen o bohatstve. Konečne si splatím všetky dlhy a začnem od bodu 0 - ďakujem, milujem všetkých, prosím o odpustenie a ospravedlňujem sa. Funguje to a som veľmi šťastná.
 
denagi
Pridan 28.06.2009 19:42


Prspevkov: 45
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ĎAKUJEM všetkým ktorý boli na dnešnom stretnutí v Nitre.ĎAKUJEM že som mohol spoznať tak úžasných ľudí.ĎAKUJEM za rozhovor a krásnu inšpiráciu a povzbudenie. Ste perfektný.Wink
 
Jani
Pridan 02.07.2009 11:33


Prspevkov: 27
Zaloen: 17.06.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Dnes chcem veľmi pekne poďakovať mojej priateľke Katke za úžasnú pomoc "v núdzi". Katuška milujem ťa, prosím o odpustenie, ospravedlňujem sa ti a ďakujem.
 
slavinka
Pridan 16.07.2009 09:15


Prspevkov: 104
Zaloen: 06.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakujem za dnešné ráno, za prebudenie, za prácu, za smiech s brato. Ďakujem za ruky, oči, nohy... Za príjemné prebudenie smskou. Mala mi prísť včeraSmile
Priatelia sú anjeli, ktorí ťa postavia na nohy, keď si tvoje krídla nevedia spomenúť, ako sa lieta.
 
Ericek
Pridan 21.07.2009 23:37
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakujem Blue za to, že sa o mňa postarala na dovolenke a ukázala mi nádherné miesta chorvátska.
 
www.naprezitie.sk
slavinka
Pridan 09.08.2009 15:10


Prspevkov: 104
Zaloen: 06.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakujem za dar priateľstva, za lásku (nekonečnú, milujúcu a zároveň bolestnú), za pokoj, ktorý nám nedokáže dať ani jeden človek, za radosť, za život. Za krásnu modrú oblohu prežiarenú lúčmi slnka, za to, že som včera stretla Ježiša v očiach jednej ženy. E nedalo sa povedať, že netrpí... Aj to je láskaSmile Dakujem ti Bože, že si vstúpil do môjho srdca, očistil ho a prijal si ma ako svoju milovanú dcéru. Dakujem ti, že sa o mňa postaráš vždy a všade. Pôjdem tam, kde chceš, aby som šla aj napriek bolesti, ktorá ma na tejto ceste čaká. Ale Ty vieš Pane, že Ti chcem patriť celá. Vieš, že Ťa milujem tak veľmi ako môžem z hĺbky svojho srdca. Ty si ma stvoril a ja som prijala tvoj dar života. Chcem cestou lásky a utprenia dôjsť do neba. Tak ako Ježiš, tvoj milovaný syn a môj brat. Všetko pre Teba môj Ježiš, moja láska.
Priatelia sú anjeli, ktorí ťa postavia na nohy, keď si tvoje krídla nevedia spomenúť, ako sa lieta.
 
svetlo
Pridan 11.08.2009 23:57


Prspevkov: 23
Zaloen: 03.08.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakujem Vám všetkým na tejto stránke za vaše ďakovanie, veľmi inšpirujúce, konečne som si našla čas napísať,aj odvahu, priznám sa...ale ja som vďačná zato, že som prišla nato, že mám začo ďakovať. Všetci okolo žijú, ja som tiež patrila do tímu",netrpezlivosť, nespokojnosť s tým čo majú, a čudovala som sa prečo to tajomstvo nefunguje...no vida.
Ešte raz vďaka za túto stránku a Vám všetkým, lylu
 
Jana
Pridan 14.09.2009 20:26
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Už som tu dávno verejne nevyslovila poďakovanie a preto sa k tomu znovu vrátim a budem to znovu praktizovať. Majočka moja krásna najdrahšia, tento mesiac si mala nielen meniny, ale aj narodeniny. To isté aj ja, no to teraz nie je podstatné. Podstatné je to, že SI a že vďaka tebe som spoznala taký úžasný biznis, ktorí nám obom, a nielen nám, ale aj našim priateľom skutočne dokáže splniť všetky naše sny. Ďakujem, milujem ťa, odpusti mi a ospravedlňujem sa. Mám ťa veľmi rada, aj tvojho Igorka a tvoje bambuľky. Ste úžasná rodinka, s vami sa priateliť je česť. Ěšte raz ĎAKUJEM kiss
 
saxana268
Pridan 23.09.2009 23:54


Prspevkov: 1
Zaloen: 28.05.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakujem za to všetko čo milujem...
Ďakujem za to, že môžem dýchať, rozprávať, myslieť, milovať, proste že žijem...
Ďakujem mojej mame, že ma ešte nezabila za to všetko, za tie moje stavy, keď mi to riadne hrabe a robím hovadiny...
Ďakujem mojim najbližším, pravým kamarátom, ktorý ma podržali vo chvíľach, keď som ich najviac potrebovala a nevykašľali sa na mňa...
Ďakujem aj za to zlé, ktoré mi pomáha pochopiť veľa vecí, vďaka ktorým môžem ísť ďalej...
Ďakujem ľuďom, ktorí ma neznášajú, za to, že ma neznášajúGrin...
Ďakujem aj za to (už popredu) čo budem v živote mať...
Ďakujem všetkým, ktorí má chápu, aj keď to je niekedy ťažké, aj tým čo ma nechápu...
velke DAKUJEM Bhu ze mi dal zmyslanie take ako mam ,dovolil mi spoznat THE SECRET a umoznil mi cerpat s jeho sily......
!!!ĎAKUJEM ZA VŠETKO, VŠETKÝCH ČO MÁM A BUDEM MAŤ....MeRcI!!!
 
aduska11061
Pridan 11.10.2009 16:14


Prspevkov: 1
Zaloen: 11.10.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Som vďačná za to že som sa narodila a že mám rodinu akú som vždy chcelaSmile
 
Jana
Pridan 18.10.2009 21:59
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Milí moji priatelia. Dnes chcem poďakovať Jankovi, ktorý mi poslal tak úžasnú správu, že po jej prečítaní som sa rozplakala. Janíčko prepáč, no celú ju tu odcitujem, musím, som za ňu moc šťastná a taktiež za to, že ma niektorí ľudia majú radi takú aká som. A že občas aj mojimi mailíkmi dokážem vyčariť či už úsmev, alebo slzy .... A verím, že aj ty k nim patríš. Takže citujem:
"Mila Janka,
velmi pekne Ti dakujem za fantasticky mail. 2.10.2009 som odcestoval do Anglicka za pracou a na internet sa teraz tak casto nedostanem, preto Ti odpovedam az teraz (ale o to radsej). Prave som ho docital a musim sa priznat, ze obcas sa mi tlacili slzy do oci. Ten mail ma fakt svoju hlbku a zaposobil na moju osamotenu dusu ako balzam, za co Ti
este raz naozaj velmi-velmi-velmi pekne dakujem.
S pozdravom a zelanim len toho najlepsieho Jano"
 
Natalka
Pridan 27.10.2009 17:10


Prspevkov: 13
Zaloen: 04.10.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakujem za to, že SOMSmile
 
Sunset-glow
Pridan 28.10.2009 07:31


Prspevkov: 1
Zaloen: 25.10.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Som stastna a vdacna,ze som zdrava,ze sa mozem smiat,ze zijem a dostala som moznost zit zivot,ktory milujem ! Som stastna a vdacna,ze mam nadherny pravopis,krasne zelene ocka, s ktorymi sa dokazem pozerat. Som stastna a vdacna, ze mam skvelu maminku a mala som genialneho otecka,ktory ma caka v nebicku.Uzasnych surodencov,skvelych priatelov. Som stastna a vdacna, ze sa mozem kazdy den prebudit do noveho dna a velmi som vdacna za kazdu minutu mojho zivota ! Dakujem za secretakov !! Wink
 
www.myspace.com/olisvk
mariad
Pridan 07.11.2009 20:45


Prspevkov: 152
Zaloen: 20.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakujem všetkým zúčastneným za nádherné a inšpirujúce stretnutie v Bratislave. Ďakujem Efimu za skvelú organizáciu tohto stretnutia. Veľmi sa teším, že sa náš okruh rozširuje. Teším sa na ďalšie stretko v Trnave. Ešte raz ďakujem.Smile
 
Ericek
Pridan 07.11.2009 22:24
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakujem Všetkým za účasť na dneštnom stretnutí. Za vytvorenie príjemnej atmosféry a pozitívnu energiu. Ďakujem za priateľstvo, ktoré spolu vytvárame. Veľmi pekne ďakujem energysovi za krásny darček a inšpiráciu.
 
www.naprezitie.sk
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.