Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Ďakujem za...

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA17 tyzdne
zubrienka82118 tyzdne
brumslik210 tyzdne
speedeveve212 tyzdne
ja009213 tyzdne
pepko143214 tyzdne
libra4po256 tyzdne
Olga286 tyzdne
sjuro316 tyzdne
ZuzanaV329 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Ďakujem za...
Jana
Pridan 27.03.2009 10:59
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakujem za všetky vedomosti, ktoré som získala a každý deň získavam a ktoré ma posúvajú každý deň o schodík vyššie. Som na seba nesmierne hrdá. Cítim sa úžasne a teším sa na svoju budúcnosť. Bože ako si ju už teraz viem predstaviť ........ paráda ....... Majka na tú cestu okolo sveta ideme .........GrinGrin
 
slavinka
Pridan 27.03.2009 18:34


Prspevkov: 104
Zaloen: 06.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakujem za dnešnú milosť i za tento dnešný deň.
Ďakujem za odpustenie. Sama sebe som odpustila. Musela som stratiť hlas a prečítať jednu knihu. Musela ma začať bolieť hlava, aby som prišla na to, že život je krásny. A zo to všetko ďakujem.Cool
Priatelia sú anjeli, ktorí ťa postavia na nohy, keď si tvoje krídla nevedia spomenúť, ako sa lieta.
 
bambulienka
Pridan 29.03.2009 07:22


Prspevkov: 7
Zaloen: 07.02.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Dakujem za moj karierny postup..uz som o stupienok vyssie...splnilo sa mi co som si priala..:-)) a dakujem za knihu, ktoru som si vcera kupila...uz sa na nu tesim...
 
slavinka
Pridan 29.03.2009 12:49


Prspevkov: 104
Zaloen: 06.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakujem za krásny večer strávený síce pri PC ale pri Vašej spoločnosti. Cítila som sa veľmi príjemneWink Veľmi ste mi pomohliPfft
Priatelia sú anjeli, ktorí ťa postavia na nohy, keď si tvoje krídla nevedia spomenúť, ako sa lieta.
 
Jana
Pridan 29.03.2009 13:20
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Slavinka, som veľmi rada, že si sa včera cítila na chate príjemne. Ja som presvedčená, že sme sa tu stretli ľudia, ktorí skutočne majú záujem nielen o skvalitnenie svojho života, ale aj o skvalitnenie života iných. Tých, ktorí sú ochotní na sebe pracovať a ktorí CHCÚ zmeniť svoj život. A ja verím, že takých je nás tu väčšina.Wink
 
Jana
Pridan 29.03.2009 13:22
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Janulka (bambulienka), aj tebe chcem pogratulovať za úspech (asi tuším, ktorý to je). Ty si to veľmi zaslúžiš a preto ti zo srdca gratulujem.Grin
 
Jana
Pridan 05.04.2009 19:14
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Mirka, dnešné moje poďakovanie bude patriť tebe. Ďakujem, že si merala tak dlhú cestu ku mne a verím, že si sa v mojej prítomnosti cítila dobre. Budem veľmi rada, ak sa budeme v budúcnosti častejšie stretávať. Určite si budeme mať čo povedať. Ďakujem. Jana
 
miriam
Pridan 05.04.2009 22:38


Prspevkov: 1
Zaloen: 17.02.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakujem Janke za krásne popoludnie, ktoré som s ňou strávila,za pekné privítanie a čas, ktorý mi venovala, za dôveru, ktorú mi prejavila a za všetku pozitívnu energiu, ktorú som od nej načerpala. Janka, bolo mi s tebou fajn. Ďakujem. Miriam.
 
slavinka
Pridan 06.04.2009 14:24


Prspevkov: 104
Zaloen: 06.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ďakujem môjmu ockovi. Povedal mi dnes, čo mám zmeniť a to ma potešilo. Som rada, že viem o to. Ja som to vedela aj skôr. Ale od môjho milovaného ocka som to počula po prvý krát. A to ma potešiloSmile

Priatelia sú anjeli, ktorí ťa postavia na nohy, keď si tvoje krídla nevedia spomenúť, ako sa lieta.
 
mariad
Pridan 06.04.2009 15:50


Prspevkov: 152
Zaloen: 20.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakujem Pepkovi za poslanú nahrávkuod Earla Nightigala. Veľmi inšpirujúce. Ďakujem. Ďakujem.Wink
 
Jana
Pridan 06.04.2009 19:10
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Majka, práve som dopočúvala tú nahrávku a je úžasná. Ak by mal niekto záujem, rada prepošlem. No je potrebné mať mailovú adresu na gmail.com, pretože nahrávka je veľká. No fantastická. Odporúčam všetkým. Petrík, srdečná vďaka.Pfft
 
Jana
Pridan 06.04.2009 22:52
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Dnešné moje poďakovanie bude patriť Petríkovi (pepkovi) za prejavenú dôveru. Petrík, veľmi pekne ďakujem a verím, že som ti aspoň trošku pomohla, poradila, povzbudila ťa ..... ostatné máš vo svojich rukách a hlavne vo svojej mysli. Ja ti verím a preto - ver si aj ty. Si skvelý. Prajem všetko dobré. ĎAKUJEM.
 
Jana
Pridan 07.04.2009 08:29
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ešte mám jedno poďakovanie za včerajšok. Vlastne dve. Jedno chcem vysloviť Janke (bambulienke), že ma včera navštívila so svojou kamoškou a tak mi spríjemnili večernú domácu pohodu a priniesli mi prekrásne bahniatka. Ďakujem vám dievčatá. A druhé poďakovanie patrí vám všetkým, ktorí sem zavítate skoro každý večer a máme možnosť sa spolu porozprávať a pobaviť. Aj včera to bolo skvelé, ďakujem vám všetkým. Po takom super chatovaní sa mi prekrásne spí. Verím že aj vám. Ďakujem vám, že STE. Pfft
 
Jana
Pridan 11.04.2009 12:44
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Dnes chcem poďakovať Majke (mariad) za úžasnú knihu, ktorú som práve dočítala. Vrelo odporúčam každému (Dr.J.Murphy - O blahobyte a úspechu). Keď dočítam jednu knihu, mám pocit, že už všetkému rozumiem, no keď dočítam ďalšiu zistím, že stále sa mám čo učiť. Majočka ďakujem. Ty si môj učiteľ a som rada, že ťa mám.Taktiež chcem poďakovať dvom Jankám (bambulienke a Janulke), ktoré nielen majú rovnaké mená, ale mi poslali aj rovnaké blahoželanie k Veľkej noci. Dievčatá, mám vás veľmi rada. Ďakujem.
 
slavinka
Pridan 11.04.2009 13:54


Prspevkov: 104
Zaloen: 06.12.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakujem za krásny slnečný deň. Aj za svoj kašeľ. Je to veľmi zvláštne. Napirek tomu, že kašlem už tretí týždeň, nejak to neriešim. On prejde. A som vďačná, že som doma a liečim sa. Aspoň ziťujem, komu na mne záležíSmilePfft
Priatelia sú anjeli, ktorí ťa postavia na nohy, keď si tvoje krídla nevedia spomenúť, ako sa lieta.
 
Jana
Pridan 12.04.2009 12:58
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Včera som už nestihla, no dnes to napravím. Ďakujem Maťkovi (denagi) za jeho milý večerný telefonát, ktorý ma veľmi potešil. Maťko, všetko je na správnej ceste, len to potrebuje trpezlivosť a hlavne veľa veľa viery. Teším sa na naše najbližšie osobné stretnutie. Ja verím, že to už bude čoskoro. Taktiež chcem poďakovať Mirke (miriam) za úžasnú knižočku, ktorú mi požičala. Doslova som ju za včerajšie poobedie a dnešné dopoludnie zhltla. Miruška, snáď mi dovolíš ju požičať majke. Už som jej o nej hovorila. Taktiež chcem poďakovať Majke (mariad) za úžasný tip na film na stránke - http://www.cestyksobe.cz/duchovni-filmy/duchovni-filmy/125.html. Trvá síce skoro dve hodiny, no je veľmi zaujímavý a poučný. A na záver chcem poďakovať Peťkovi (pepko) za príjemné chatovanie do neskorých nočných hodín. Veľmi som šťastná, že mám okolo seba toľko krásnych ľudí, ktorí ma posúvajú každý deň ďalej a ďalej vo svojej viere, za nalnením svojich snov a túžob. ĎAKUJEM VÁM.Pfft
 
Ericek
Pridan 14.04.2009 09:36
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakujem že som. Ďakujem za dar života. Ďakujem za svoje telo, že je zdravé, všetko v ňom funguje. Ďakujem za svoje srdce. Ďakujem.
 
www.naprezitie.sk
Toudy
Pridan 14.04.2009 11:49
Avatar lena



Prspevkov: 103
Zaloen: 04.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Efi: aj zdravi clovek moze byt este zdravsi.

Nedavaj bodku za svojim zdravim-tym to uzatvaras proti zlepseniu.


 
Ericek
Pridan 14.04.2009 12:44
Avatar lena



Prspevkov: 376
Zaloen: 18.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakujem za život, ktorý som dostal do daru, nech taký, či onaký, verím, že už teraz je lepší a zdravší, ďakujem za božie vednie, ktoré ma doviedlo kde som, ďakujem za božiu lásku ktorá ma vedie ďalej a ukazuje mi správnu cestu a zmysel života. Ďakujem za ľudí, ktorí mi pomáhajú a smerujú. Ďakujem.
 
www.naprezitie.sk
pepko143
Pridan 14.04.2009 22:13


Prspevkov: 260
Zaloen: 25.03.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Chcem sa podakovat za udalosti z poslednych dni, chcem sa podakovat Vam vsetkym, pretoze odkedy cerpam vela energie a lasky z tejto stranky deje sa mi az privela pozitivnych nahod Smile a som ovela stastnejsim clovekom. Chcem sa podakovat Janke, od ktorej sa mi dostalo vela podpory a ujasnila mi niektore veci, ktorym som celkom nerozumel. Chcem sa podakovat Kristinke za prejavenu doveru a pochopenie, ktore ma pre mna. Chcem sa podakovat Mirke za to ze mi tuto stranku odporucila a za dnesny uzasny vecer. Dakujem Vam za ten vnutorny pokoj, ktory som tak dlho hladal a vdaka Vam som ho nasiel, pretoze ste mi ukazali cestu, po ktorej mam kracat, dakujem Vam ze nekracam sam Wink.
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.