Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Ďakujem za...

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA17 tyzdne
zubrienka82118 tyzdne
brumslik210 tyzdne
speedeveve212 tyzdne
ja009213 tyzdne
pepko143214 tyzdne
libra4po256 tyzdne
Olga286 tyzdne
sjuro316 tyzdne
ZuzanaV329 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Ďakujem za...
libra4po
#1 Vytlai prspevok
Pridan 01.11.2008 09:00


Prspevkov: 40
Zaloen: 13.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ja osobne som vďačný za dar života, zato že som sa dozvedel o tajomstve dosť skoro. Som vďačný aj za za veci ktoré ešte nemám prináša mi to pocit akoby som ich už mal...

A čo vy?

Upravil libra4po da 01.11.2008 09:05
 
slniecko
#2 Vytlai prspevok
Pridan 01.11.2008 13:12


Prspevkov: 10
Zaloen: 22.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Smile ja som vdacna za to, ze mam oci, ktorymi si mozem toto vsetko citatSmile, ze mam nohy, ktore ma hocikam povedu, ze som zdrava, ze mam zdravu dceru, uzasneho partnera, ze mam tajomstvoSmile, ze mam uzasnu kamaratku, ze uz uz sa ku mne blizi skvela praca.... a to si napisal velmi pekne, ze si vdacny aj za to, co este nemas... aj ja som za to vdacnaSmile
 
Toudy
#3 Vytlai prspevok
Pridan 04.11.2008 13:46
Avatar lena



Prspevkov: 103
Zaloen: 04.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
slniecko napísal:
Smile ja som vdacna za to, ze mam oci, ktorymi si mozem toto vsetko citatSmile, ze mam nohy, ktore ma hocikam povedu, ze som zdrava, ze mam zdravu dceru, uzasneho partnera, ze mam tajomstvoSmile, ze mam uzasnu kamaratku, ze uz uz sa ku mne blizi skvela praca.... a to si napisal velmi pekne, ze si vdacny aj za to, co este nemas... aj ja som za to vdacnaSmile


Super ze niekto pochopil o com je hlavne zivot ... klaniam sa - dufam ze sa raz aj stretneme :-) na kave Smile
 
slniecko
#4 Vytlai prspevok
Pridan 04.11.2008 18:34


Prspevkov: 10
Zaloen: 22.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
dakujemSmileWink ale tym, ze som spoznala tajomstvo, tak si popritahujem do zivota este milioooon veci, co len chceeeemPfft a to je uzasnePfft
 
mariad
#5 Vytlai prspevok
Pridan 10.11.2008 22:03


Prspevkov: 152
Zaloen: 20.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Som vďačná za to, že sa ráno zobudím a môžem dýchať, že môžem ísť do práce, že sme zdravá celá rodina, že svieti slnko, ktoré je základom celého života. Teším sa, keď prší, pretože sa prečistí vzduch a hlavne sa teším, že som, že môžem žiť krásny život, aký si sama vytvorím, teším sa z toho, čo ešte všetko sa môžem dozvedieť a naučiť do konca života. Život je úžasný ....
 
Jana
#6 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2008 19:13
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Dnes som sa vrátila z jedného úžasného stretnutia. Bolo to stretnutie ľudí, ktorí objavili to, s čím som sa aj ja pred 15 rokmi stretla, no zrejme som to vtedy "nedocenila" do takej hĺbky, akú to má. A verte mi, to má tak úžasnú silu, že sa mi z toho až hlava krúti. Celý tento projekt je tak úžasne premyslený, že by bolo mojou veľkou chybou znovu ho podceniť. Je to celosvetový projekt podnikania, v ktorom sa dá dosiahnúť veľmi veľa. A vďaka Majke, ktorá mi darovala k mojim septembrovým 50. narodeninám úžasnú knihu "The Secret" a krátko na to mi ponúkla možnosť, ako sa dá pracovať spolu s tímom úžasných ľudí na tomto projekte, už určite nezaváham. Projekt bude pracovať tak-či tak, aj keď ja v ňom nebudem, no túto príležitosť si už nedám zobrať. A veľmi by som túto možnosť ponúkla všetkým, ktorí majú veľké sny, no boja sa na ne čo i len pomyslieť, lebo si stále myslia, že ich nikdy v živote neuskutočnia. Ja už teraz viem, že moje sny sa splnia všetky. Ešte raz ĎAKUJEM Majka, že SI. PfftPfft
 
mariad
#7 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2008 19:52


Prspevkov: 152
Zaloen: 20.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ďakujem Janka veľmi pekne. Wink
 
Jana
#8 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2008 19:54
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Majka, ďakovať ti budem do konca života.GrinGrin
 
Toudy
#9 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2008 20:07
Avatar lena



Prspevkov: 103
Zaloen: 04.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
No gratulujem k 50 ja si este pockam nejakych 20 rokov na nu. Ako tak citam vela vas sa tu pozna osobne :-)

Tak nas zapoj do projektu? vsetci chceme mat splnene sny.
 
Jana
#10 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2008 20:10
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Veľmi rada, no musím vedieť, či máš vobec nejaký sen. Ak áno, je nutné osobné stretnutie.Wink
 
Toudy
#11 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2008 20:31
Avatar lena



Prspevkov: 103
Zaloen: 04.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
hmm....... no sen?
byvanie? mam
auto? mam
Syna? mam
Praca? mam nenaplna ma na 100 percent a preto studujem nieco ine aby ma po studiu naplnala-cize riesim to
Peniaze? mam a poslednej dobe 3x tolko ---predsa to studium nie je zadarmo.

Fakt ma nenapada ze co by ma urobilo stastnejsim:-) ale aby som si neprotirecil tak prijem by sa este mohol zvysit lebo chcem este viac studovat teda dalsi odbor.
 
Jana
#12 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2008 20:36
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
No to je super, koľko vecí máš. Tak si zrejme šťastný človek. A máš 100% istotu, že ďalším vzdelaním získaš lepšiu prácu a lepšie ohodnotenie? Ja si myslím, že asi veľmi nie. Ale neberiem nikomu ilúzie.
 
Toudy
#13 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2008 20:47
Avatar lena



Prspevkov: 103
Zaloen: 04.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Tak teraz si vedla . Aby som to upresnil studujem Tradicnu cinsku medicinu-Fytoterapiu a chcem este aj Akupunkturu..
Hlavne mi ide o to aby ma to naplnalo na 100 percent nie aby som bol viac ohodnoteny. Pomoc druhym je moja tuzba. Ccele je to postavene na filozofii Tao.
 
Jana
#14 Vytlai prspevok
Pridan 22.11.2008 20:52
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
To si krásne napísal - pomoc druhým. To je aj mojim životným krédom a robím to celý život. Ale o tom by vedeli rozprávať tí, ktorí ma viac poznajú. A mám ich okolo seba dosť. Ďakujem im všetkým za to, že sú.
 
SandraMilionDolars
#15 Vytlai prspevok
Pridan 23.11.2008 10:24


Prspevkov: 1
Zaloen: 23.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Dakujem za to,ze kazdy den otvaram oci viac a viac a vidim svet v inom obraze...
 
Jana
#16 Vytlai prspevok
Pridan 25.11.2008 11:40
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Dnes som mimoriadne šťastná, pretože moja dcéra Janka má 26 rokov. Žije už tretí rok v Taliansku, takže sa vidíme veľmi málo. No boli sme spolu 15 dní cez leto (ja som bola u nej) a teraz na Vianoce príde ona sem tiež na 15 dní. Som šťastná, že je aj ona šťastná. A preto je mojím "poslaním" dávať radosť všetkým. Ja som už taká ... A ak niekto z mojich príspevkov má iný pocit, tak sa ospravedlňujem. To by ma musel spoznať osobne, aby si vedel o mne urobiť správnu mienku. Cez krátke príspevky a v anonymite sa to nedá. Prajem vám všetkým všetko dobré. JanaPfft
 
Bombo
#17 Vytlai prspevok
Pridan 27.11.2008 16:21


Prspevkov: 7
Zaloen: 17.11.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Som student.. Chodim s kamosom sadnut si do kaviarne, zahrat si biliard,.. ale zaujimave je, ze penazi mam stale viac a viac Cool Odkedy poznam secret a "aktivne" sa mu venujem, neprijemne situacie sa mi vyhybaju ako cert krizu Grin A ked uz sa teda aj nejaka stane, ublizi mi minimalne...akoby som ja bol ten co urcuje buducnost a vsetko sa mi prisposobuje Cool Dalej dostavam super darceky, ktore sa mi hodia Smile naprikald som rozmyslal ake oblecenie by som chcel a o 2 dni som dostal kozenu bundu od maminho stryka Grin Mam super kamosov, medziludske vztahy sa u mna zlepsuju,.. No tazko to popisat slovami aky som vdacny Smile Dakujem za Secret, aj ked je to len take povrchove zhrnutie co sa davno pise v inych knihach... Secret ma nastartoval, ale pohnut som sa musel sam,.. Smile A hlavne dakujem Bohu a sebe, ze dokazem uverit, co je to najpodstatnejsie Wink Vela zdaru a nezabudajte.. I BELIEVE! Smile
 
ariane
#18 Vytlai prspevok
Pridan 28.11.2008 11:05


Prspevkov: 4
Zaloen: 23.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ja som vdacna za zdravie,lasku,krasnu rodinu,pracu. tajomstvo urcite funguje.prisli mi aj peniazky-vdaka,vdaka,stretavam milych ludi,zle veci sa mi vyhybaju.nemyslim ani na to takze to funguje dokonale.zijem spokojnym,radostnym zivotom.
 
stana11
#19 Vytlai prspevok
Pridan 28.11.2008 11:42
Avatar lena



Prspevkov: 15
Zaloen: 13.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
AhojtePfft
ja som vďačná za všetko okolo mňa a vo mne. Som rada, že mám 2 krásne deti, výborného manžela, ktorý ma vie vždy podržať, som vďačná za rodičov, že ich mám a že sú takí akí sú, a teraz by som mohla napísať ceĺé litánie...ale skrátim to!
Som rada, že som objavila silu pozitívneho myslenia,veľmi mi to dodalo silu a som na najlepšej ceste sa zmeniť.PfftPfftPfftPfftPfftPfft

nie vždy sa dá usmievať, ale treba sa o to stále pokúšaťGrinGrinGrin
 
Jana
#20 Vytlai prspevok
Pridan 28.11.2008 16:40
Avatar lena



Prspevkov: 301
Zaloen: 17.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Stanka, velmi pekne si to napisala. Nie vždy sa dá - ale treba sa o to pokúšať. Prajem všetko dobré, ďakujem, JanaGrin
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.