Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: sebectvo?

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA16 tyzdne
zubrienka82117 tyzdne
brumslik209 tyzdne
speedeveve211 tyzdne
ja009212 tyzdne
pepko143213 tyzdne
libra4po255 tyzdne
Olga285 tyzdne
sjuro315 tyzdne
ZuzanaV328 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
sebectvo?
Blue
#1 Vytlai prspevok
Pridan 14.03.2010 17:15


Prspevkov: 135
Zaloen: 08.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Žiť svoj život podľa svojich predstáv,ísť po svojej ceste,vysnívanej a nedať sa vtiahnuť do reality iných je sebectvo?
 
energys
#2 Vytlai prspevok
Pridan 14.03.2010 17:57
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Tak ako si to napísala to nie je sebectvo, ale často krát sa stáva, že niektorý idú ako sa hovorí cez mŕtvoli, to už sebectvo asi je Wink
Upravil energys da 14.03.2010 17:57
 
www.artjozef.com
Ala
#3 Vytlai prspevok
Pridan 14.03.2010 19:43


Prspevkov: 33
Zaloen: 18.09.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Neviem, o čo konkrétne ide,ale pokiaľ robíš podľa svojho svedomia správne,tak sa netráp. Každý žije v svete,aký si vytvorí svojimi myšlienkami a teda je aj za seba a svoj život zodpovedný sám. Nikto nie je "zodpovedný" za život iných/dospelých/. Ak sa chceš vyhnúť obvineniam zo sebectva a pod.,musíš si dať pozor na to,či ľudia, s ktorými tráviš čas,sú na takej úrovni ako ty.Čím je rozdiel medzi vami významnejší,tým skor si vytvoria "závislosť" na tebe a rozne očakávania...Potom si "zlá",keď žiješ podľa seba a im to nevyhovuje. Alebo sa dá stanoviť si hranice a dať im ich na vedomie hneď na začiatku,príp. čím skor.Smile
 
Blue
#4 Vytlai prspevok
Pridan 15.03.2010 09:57


Prspevkov: 135
Zaloen: 08.08.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Našťastie som zo sebectva nebola obvinená,len mám v sebe niečo,čo druhých úžasne priťahuje a ja nemôžem zachrániť všetko...ale je to moja chyba,treba si naozaj určiť hranice,rada pomôžem ak ma o to požiadajú,ale tiež len po určitú hranicu,nie na úkor seba,v každom prípade som objavila ďalší rozmer vnímania...uvidím čo sa bude diať ďalej,ďakujem za radu
 
dezi
#5 Vytlai prspevok
Pridan 16.03.2010 08:54


Prspevkov: 49
Zaloen: 23.10.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Veľmi veľa sa zmenilo, myslím v správaní ľudí, a to za posledných 20 rokov, patrí tam aj to sebectvo, to čo si načrtla Blue nie je sebectvo, vieš že máš v sebe niečo, čo druhých úžasne priťahuje a ty nemôžeš zachrániť všetko, za to môže tvoja duša každý si nesieme niečo z minulých životov a tvoje myšlienky!!! Ak Ti nevyhovuje to čo sa okolo teba deje jediná cesta je, zmeniť to, svoje myšlienky, ale aj vyjadrovanie, slová ktoré ako určite vieme majú čarovnú moc, a ak niekto zbadá že si sa zmenila, vôbec nič si z toho nerob, je to predsa tvoj život a ty si ho tvaruješ ako chceš, sebectvom by bolo keby si začala využívať iných chrbáty, šplhanie po nich, na dosiahnutie svojho cieľa, a nebrala by si vôbec ohľad čo po sebe zanecháš, ale to už by Ťa nenazývali človekom ale sketou. Buď silná vo svojich myšlienkach a presvedčeniach a nijako sa nenechaj vtiahnuť do života iných, aby sa im uľahčil, ak zbadáš že sa to deje. Pomáhať druhým je úžasné, ale hľadaním riešenia a nie preberaním na seba ich problémov, to sa deje vtedy keď hovoria o svojich problémoch a my s nimi súhlasíme, a ďalej počúvame, na to pozor!!!
 
svetlo
#6 Vytlai prspevok
Pridan 16.03.2010 19:58


Prspevkov: 23
Zaloen: 03.08.09


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
ahojte, dávno som tu"nebola, myslím on line...tak k téme, byť sám sebou je predsa krásne. To, že žiariš svojou slobodou vo vnútri, láskou to priťahuje každého človeka, zvieratá, rastliny. Moje krásne ruže mi rozkvitli aby som ich "poláskala". Prečo mať strach čo si myslia druhí ľudia, ak sa dobre cítiš, robíš veci a žiješ s láskou tvoje rozhodnutia sú správne. Nemôžeme prežiť život za niekoho druhého ani jeho skúsenosť, ak má sa poučiť z trápenia, tak je to jeho voľba. Ty môžeš ukázať dvere, vojsť musí každý sám"ly
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.