Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 18

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 35

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 36

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 37

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 38

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/maincore.php on line 39
Tajomstvo - The Secret - odhalte ho - Diskusn frum: Vzťahy s ľuďmi

Prihlsenie

Meno

Heslo



Nie ste lenom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre zskanie novho
Kliknite sem.

Spriaznené stránky





Kto je online

Len KA15 tyzdne
zubrienka82116 tyzdne
brumslik208 tyzdne
speedeveve210 tyzdne
ja009211 tyzdne
pepko143212 tyzdne
libra4po255 tyzdne
Olga284 tyzdne
sjuro314 tyzdne
ZuzanaV327 tyzdne

Anketa

Máte ciel na tento rok?







Muste by prihlsen, aby ste mohli hlasova.

Najnovie video


Shoutbox

Muste by prihlsen, aby ste mohli prida sprvu.

11.05. 13:10
Prosim napiste mi ti ktorym sa podarilo získať konkretnu osobu., ex alebo tak.. je vas tu vela tak prosim napiste mi do sprav..dakujem

04.04. 17:48
A zaslúžim si len to najlepšie flower

04.04. 17:47
Moje dni sú od objavenia Tajomstva úžasné a plné lásky. Stačilo na to len jedno jediné...prosté a zároveň zložité... Naučiť sa milovať samú seba a prijať sa taká, aká som. Áno, som hodnotný človek!

27.02. 23:22
Lucinecka co potrebuejes praynapis

20.02. 10:21
Čaute, potrebovala by som s niečim poradiř Smileozvite sa do SS

Archv shoutboxu

ta tmu

 Vytlai tmu
Vzťahy s ľuďmi
ja009
#1 Vytlai prspevok
Pridan 31.07.2015 22:06


Prspevkov: 13
Zaloen: 15.12.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Mám jednu otázku, ktorá možno trápi mnohých a možno len mna Grin Veľa sa tu píše o pritiahnutí konkretnej osoby. Vela z vás ma aj skúsenosť, že sa im podarilo pritiahnuť späť ex priatela/ku , alebo proste niekoho koho ste chceli. Mám aj ja pár skúseností s tým, že sa dá nejakým spôsobom pritiahnuť aj konkrétna osoba, aj ked niekedy je to vyčerpávajúce, najma ked to velmi chcete a nechodí to. Raz to funguje tak, že človek už aj na to kašle neverí a príde to a druhykrat to príde aj vtedy, ked neprestáva vizualizovať. A v niektorých prípadoch to možno nepríde ani tak ani tak. Čo ma ale zaujíma je, že čo sa stane, ak si človek povie, že to necháva na osud? Alebo ked si povie tú typickú vetu, ak máme byť spolu tak budeme?? A proste prestane vizualizovat, veriť(aj ked nie možno uplne, ale proste strati nadej akú mal) a tak? Pritiahol by si aj tak tú osobu naspäť, lebo proste niekto niekde určil, že nám tá osoba je súdená, alebo proste by už v živote s tou osobou nebol, len preto, že sa jej v myšlienkach vzdal? Neviem či sa dá pochopiť moja otázka, ale určite je alebo bolo niekedy velmi vela ludi, ktorí ani len netušili, že existuje niečo také, ako vytváranie si osudu pomocou myšlienok a nedávali možno nijaké šance, že budu s tou a tou osobu a predsa sa stalo...Tak ako to je? Vážne si aj ludí s ktorými sa stretávame pritahujeme len myslením, alebo proste je to niekde určené s kým sa máme stretnúť a s kým byť a budeme s tou a tou osobou, len preto, lebo nám je súdena a vôbec ezáleži na tom či by sme v to verili, vizualizovali alebo nie?
Ďakujem za odpovedeSmile
Upravil ja009 da 31.07.2015 22:08
 
energys
#2 Vytlai prspevok
Pridan 02.08.2015 15:17
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Skôr než sa rozpíšem, je potrebné si uvedomiť čo je osud, kto ho určil, a prečo vôbec existuje. Na začiatku tejto našej cesty sem na zem, sme si slubili sami sebe, prečo sem ideme s kým sa stretneme a čo všetko si ideme vyriešiť, problém je, že len naša duša si to pamätá, ale naše súčasné vedomie s toho nevie čitať, ale aj napriek tomu sa naša duša snaží tento plán dodržať, ideálne keď jej v tom viem pomôcť a sme vedomí v tom čo robíme a snažíme sa vicitovať smerovanie našej duše. Pokial sa nám to nedarí, tak sa nám dejú stále rovnaké veci, stále rovnaký ľudia, a stále rovnaké pocity až pokial to nevariešime tak ako sme si na začiatku sľúbili ale ako je potrebné to vyriešiť. A teraz odpoveď nato či pokiaľ to pustíme z hlay či toho človeka nestratíme? No ak bol v našom pláne, duša sa bude snažiť ho znovu k nám pritiahnuť, ak nie už ho asi neuvidíme. Hľadanie nášho najlepšieho partnera je vec energiií a snimi suvisiacych emócii, sme emočné bytosti, každý partner vytvára iné emócie, iné energie, pokial sú energie v maximálnej harmónii cítime, že je to naša spriaznená duša, pokial sa energie navzájom vylučujú dlho pri takom človeku nevydržíme. Každý partner v nás však vytvára emočnú stopu alebo energetickú stopu a toto prepojenie nikdy nemizne je stále, preto je možno aj dobré nemať veľa intimnych priateľov, ideál len jedného, pretože v budúcne nás všetky tieto energie utvárajú a menia často krát naše smerovanie. Čiže pritiahnutie alebo nepritiahnutie danej osoby, je zavyslé na energii akú k danému človeku vysielame, tá je samozrejme formovaná myšlienkami ale hlavne našym srdiečkom, to je generátor energie Wink Tak veľa zdaru pri plnení našych v nútorných cieľov (y)
 
www.artjozef.com
jessy
#3 Vytlai prspevok
Pridan 14.10.2015 21:15


Prspevkov: 4
Zaloen: 27.11.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Mozem o tom plane nejako vediet ?
 
energys
#4 Vytlai prspevok
Pridan 25.10.2015 10:06
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Je tu jedna možnosť, poriadne sa prečistiť a stíšiť napr cez meditáciu a následne načreť hlboko do nášho vnútra a niektoré plány sa nám ukážu.
 
www.artjozef.com
Veronka199
#5 Vytlai prspevok
Pridan 30.10.2015 21:47


Prspevkov: 2
Zaloen: 12.10.14


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Ako sa da precistit?
 
energys
#6 Vytlai prspevok
Pridan 31.10.2015 21:30
Avatar lena



Prspevkov: 705
Zaloen: 03.07.08


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Na prečistenie je viacero spôsobov, mne sa najviac osvedčilo hoonopono, je tu viackrat spomenuté, a dobre očistuje ešte príroda. Následne však musí príst práca z mislou a zo stíšením, napr cez meditáciu.
 
www.artjozef.com
jessy
#7 Vytlai prspevok
Pridan 05.11.2015 11:00


Prspevkov: 4
Zaloen: 27.11.13


Deprecated: Function eregi() is deprecated in /www/t/h/u17274/public_html/includes/bbcodes/code_bbcode_include.php on line 20
Môžem sa pomocou hooponopono uzdraviť, alebo získať človeka do svojho života ? Ak áno, ako ? Ďakujem za radu
 
Prejdite na frum:

Copyright © 2008-2014 | Design by EXWEB

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2024 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.